piątek, 4 grudnia 2020

Szokujące informacje w temacie genetycznego koktajlu, który mają zapodać igłą jeszcze czystej genetycznie ludzkości !

 (Strona/Portal Argonauta.pl został nagle unieruchomiony, co chyba nie jest przypadkiem, nie wiemy kiedy uda nam się go uruchomić ponownie) Dzieją się ostatnio, zwłaszcza w roku 2020, rzeczy niebywałe ! W latach 2016 – 2020 armia Stanów Zjednoczonych ujawniła nagrania pojazdów UFO, co jest potwierdzeniem wieloletnich badań ufologów ! Były pracownik wywiadu wojskowego i agent specjalny, Luis Elizondo, potwierdził istnienie tajnego UFO projektu rządowego. W kilkunasto odcinkowym telewizyjnym serialu na kanale HISTORY channel – wszystko co było dozwolone – ujawniono. To z kolei potwierdza badania ogromnej rzeszy ufologów, a zwłaszcza profesora Davida Jacobsa, który doszedł do informacji o planowanej i wdrażanej akcji modyfikacji ludzkości, i/lub wyhodowania ludzko-ufonautycznych mieszańców – hybryd, przez tzw. „kosmitów” !

Dlaczego o tym wspominamy ? Bo nasza strona z artykułem pt.: „Wstrząsające informacje w sprawie ufonautycznej szczepionki na Covid-19 !” ma problemy z wyświetlaniem, co jest dziwne, ale w sumie, znając plany NWO nie jest to dziwne, zwłaszcza jeśli wspomnimy na sytuację, w której film pana redaktora Tomasza Sommera „Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS – sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA” został usunięty z YouTube, a przecież nie było tam ani bluzgów, ani antysemityzmu, ani, co jest ważne, nieprawdziwych informacji, jedynie solidna analiza treści samych firm genetycznych, ich publikacji w temacie genetycznego koktajlu który nam przygotowały. Dlatego jeszcze raz publikujemy tu nasz tekst, ale ze zmienionym tytułem… co nie powinno już nikogo dziwić. Dodatkowo zamieszczamy tu usunięty z YouTuba film !


Szanowni Państwo, jeśli koncerny medialne usówają filmy o genetycznych szczepionkach, to coś jest na rzeczy, te ich „specyfiki” muszą być niebezpieczne dla ludzkiego zdrowia. Właściwie każda modyfikacja ludzkiego genomu przynosi nieporządane skutki, albo skutki których nie można przewidzieć, powie wam to każdy uczciwy inżynier genetyk. Produkty w postaci genetytcznych szczepionek można nazwać czymś strasznym, a spora część specjalistów nazywa je „zastrzykami nowoczesnych doktorów mengele” !


W listopadzie nastąpiło wielkie medyczne i światowe wydarzenie, media zaczęły nagłaśniać „sukces” wynalezienia tzw. „szczepionki na Covid-19” ! Chodzi o (strzykawkową) amerykańską zaawansowaną inżynierię genetyczną firmy Pfizer, która ma być aplikowana wszystkim chętnym (zwłaszcza tym z wypranymi mózgami). Zaraz po globalnym medialnym zachwalaniu owego specifiku, wielbicieli szczepionek NWO, na stronie portalu ZminanyNaZiemi, w tekście pt.: „Nowa szczepionka na COVID-19 firmy Pfizer ma być w 90 procentach skuteczna„, pojawiła się następująca informacja: „Mechanizm polega na wstrzyknięciu części kodu genetycznego wirusa po to, aby wytrenować układ odpornościowy; mRNA ma pomóc gospodarzowi wytworzyć białko antygenowe do zwalczania SARS-CoV-2.Potrzebne są dwie dawki podane w odstępie trzech tygodni.


Aby państwu choć trochę wyjaśnić o co chodzi w szczepionce firmy „Pfizer”, należy wam polecić obejrzenie audycji znanego polskiego analityka, pana Tomasza Sommera. Ten wybitny badacz globalistycznej mafii NWO, w swojej audycji z dnia 13 listopada pt.: „Zdradzamy, co Morawiecki chce nam wszczepić! TYLKO U NAS – sama prawda || Tomasz Sommer EXTRA” przeanalizował dostępne informacje w sprawie wspomnianego „strzykawkowego wynalzku”.


W programie pana Sommera mamy wyjaśnione jak działają szczepionki, jak się je produkowało kiedyś, a jak się je wytwarza obecnie, są tam urywki filmów promocyjnych pewnego pana i pewnej pani, anglojęzycznych naukowców, którzy tłumaczą wszystkim, że nowe genetyczne szczepionki są bardzo „bezpieczne, przebadane” i warto z nich korzystać, bo po prostu są, i tu zacytujmy jej słowa: „nowoczesne„, kiedyś były wytwarzane „przestarzałymi metodami”, ale dziś to już era kosmiczna, i jest to zgodnie z Biblią, ale o tym za chwilkę.


Główny argument jaki się tam pojawia to ten, że są to podukty „nowoczesne”, dające nadzieję na „postęp” ! Mniej więcej od 29 minuty pan Sommer dokładnie tłumaczy, że ze wszystkich szczepionek jakie obecnie się produkuje, ta którą pan Morawiecki zamierza zakupić dla Polaków, w liczbie 20 milionów, jest produktem który najbardziej ze wszystkich zmienia/modyfikuje ludzkie DNA ! Chodzi o to by po wstrzyknięciu do ludzkiego ciała specjalnie zmodyfikowanych wirusów (coś na kształt ufonautycznej medody Gwieznej federacji CRISPR Cas-9), te zmieniły wewnętrzne elementy ludzkiego organizmu tak, by odmienione/zamienione/przekształcone w coś nowego, pokonały zarazki Covid-19.

Pan Sommer bardzo słusznie zwraca nam uwagę na medyczne fakty, związane ze wspomnianą bioiżynieryjną szczepionką firmy Pfizer. Po aplikacji tego typu genetycznego koktajlu, dany człowiek, zamieni się w coś nowego, a dokładniej w „człowieka GMO”, albo może bardziej logicznie należy nazwać taką nowo przekształconą istotę jako „humanoida GMO”. Spoglądając na ten wynalazek z innej perspektywy, warto przypomnieć o pracach badawczych profesora Davida Jacobsa.


W jego książkach, a bada ten temat już kilkadziesiąt lat, istoty UFO, kosmiczni genetycy – demony z innego wymiaru, planują powolnie zmieniać ludzkie DNA, tak by w przyszłosci (która jest teraz) wprowadzić na Ziemię, już bez większych oporów (zgodnie z planami Gatesa i jego kolegów NWO, wszyscy zostaną zaszczepieni i zamienieni w „to coś”, dobrowolnie albo przymusowo) nowe formy humanoidów GMO, mieszańców ludzko-zwierzęco-ufonautycznych !


Jakby tego było mało, od kilkunastu lat globaliści informują nas o tym oficjalnie (patrz artykuły techno szaleńca NWO Reya Kurzweila, który pragnie by wszyscy ludzie zamienili się w hybrydy-potwory), ich plan, globalnej modyfikacji całej populacji, ma być zakończony do roku 2030 !!! (Najdalej do 2050!) Temat ten dokładnie poruszaliśmy w kilku artykułach, szczególnie polecamy tekst pt.: „Gwiazda z innego wymiaru uzyska „klucz do potrójnej ekspresji” – II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43„, z którego zacytujemy kilka zdań, mających związek z badaniami profesora Jacobsa:

Program „ufonautów” jest trwały i międzypokoleniowy, wybierają jednego lub wszystkich z danej puli genowej. Mają, dzięki swoim „mocom X-menowym” oraz rozwiniętej technologii potrójnego kodowania bio-genetycznego prawie całkowitą kontrolę neurologiczną nad nami, są też doskonałymi manipulatorami pamięci, często prowadząc do dezorientacji i błędnego kierowania systemami przekonań uprowadzonych, sterując poprzez nich, w ten sposób, całymi narodami.

Jacobs podejrzewa, że po ponad stuletniej pracy i zainwestowaniu ogromnych zasobów gra końcowa, ostateczna rasa „gliniano-żelazowa”(UFOreplikańci) jest w zasięgu wzroku. Rozumowanie jest rozsądne, logiczne i zgodne z 50 latami spójnych, rosnących dowodów z wielu źródeł. Możliwe, że w tej układance zacznie brakować już tylko jednego: „gwiazdy”-„…która spadła z nieba na ziemię; i dano jej klucz od studni otchłani.” Apokalipsa 9:1 (Pierwsza część tego tekstu to: „Megalityczna interpretacja zmieszania 2:43„)


Drodzy Rodacy, to co wyłania się w związku z bardzo nagłośnioną „nowoczesną i postępową” genetyczną szczepionką jest wstrząsające ! Znany wszystkim wybitny Rodak, pan Grzegorz Braun wydał niedawno w tym temacie książkę, jej tytuł to „Fałszywa pandemia – krytyka naukowców i lekarzy„, w której podaje solidne analizy medycznej sytuacji w jakiej znalazła się Polska i świat. Na podstawie dochodzenia wielu niezależnych badaczy, naukowców, redaktorów i lekarzy, tworzy prawdziwy obraz zaplanowanej globalnej akcji, mającej wiele bardzo ciekawych wątków, począwszy od globalnego drenażu finansów, poprzez modelowanie świata na nowo, tak by stworzyć „Wielki obóz koncentracyjny NWO” (Odsyłamy do audycji pt.: „Braun MOCNO o prowokacjach Policji na Marszu Niepodległości! ,,Kondukt Niepodległości” – zwłaszcza od 27 minuty).


Wszyscy zainteresowani tym tematem mają wiedzę o znanym filantropie szczepionkowym, który ma rodzinne powiązania z hitlerowcami, co jeszcze bardziej utwierdza nas o wcześniej planowanej pandemii (nowe szczepionkowe hitlerowskie SS –Einsatzgruppen), mamy tam i inne ważne elementy, choć naszym zdaniem najciekawszym jest tu czynnik nadprzyrodzony, albo dokładniej ten, o którym jest mowa w 1 Liście do Tymoteusza 4:1, gdzie informuje się ludzkość o czymś takim jak „nauki demonów” ! „Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów.


Wielu biblistów uważa, iż jednym z działów „nauk demonów” jest inżynieria genetyczna ! To ona ma doprowadzić ludzkość do momentu przeobrażenia się w hybrydy, czyli zamiany albo asymilacji rodzaju ludzkiego do/w tzw. istoty ufo. Jeśli dodamy do tego plany globalistów by stworzyć pojazd dyskoidalny, który będzie kopią urządzeń „kosmitów” (inżynieria wsteczna), to możemy mówić o pełnej asymilacji ludzkości do kosmicznej federacji Crispr Cas 9, rozpoczętej w Polsce oficjalnie przez pana Morawieckiego, zajkupującego 20 milionów genetcznych szczepionek, modyfikujących ludzi do nowej formy humanoidalnej. Zaskakujące, ale w oficjalnych informacjach występuje całkowity brak rozważań nad bio etyką !


W temacie bio etyki panuje globalna cisza, wszyscy uważają że „postęp i nowoczesność” genetycznych modyfikujących ludzką informację DNA – szczepionek – jest „dobrem” ! To jest nie tylko szokujące, ale może mieć związek z wielkim planem istot UFO, a jak niektórzy bibliści ich nazywają, z genetycznymi UFO demonami ! Czyżby bioinżynieryjne szczepionki były kluczem do „genetycznego armagedonu”, pisał o tym w swojej książce znany amerykański badacz Steve Quaile !

Warto jeszcze przypomnieć niezwykle tajemnicze słowa z Dziejów Apostolskich 10:25, mogą mieć związek z nie tylko ze starożytnością, która przez to już przechodziła (A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego” Mt 24.37), ale z nadchodzącą obecnie przemianą dużej części ludzkości w UFO hybrydy ! „”A kiedy Piotr wchodził, Korneliusz wyszedł mu na spotkanie, padł mu do nóg i oddał mu pokłon. Piotr podniósł go ze słowami: Wstań, ja też jestem człowiekiem

PRAWDA O GENETYCZNYCH SZCZEPIONKACH DNA KTÓRE ZMODYFIKUJA LUDZKOŚĆ I STWORZĄ HYBRYDY LUCYFERIAN


Poniżej link do filmu pt.: "CO CHCĄ NAM WSZCZEPIĆ I KTO ZA TYM STOI, KTÓRE ISTOTY – PROJEKT ZARAZY KORONAWIRUSA WIELKIEGO UCISKU"

https://www.bitchute.com/video/KNwQcAqEUfBk/

Linki:

artykuły o pracach profesora Jacobsa to: Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów oraz „Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru” a także film: „Prawdziwe krasnoludy Tolkiena – Marzulli, Mathews, Jacobs

Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)

Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

Tajemnicze kosmiczne eksperymenty

Kiedy nastąpi koniec „świata tego pokolenia” ?

Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?

Kiedy nastąpi kontakt poprzez świadome urządzenia kwantowe ?

Programowanie materii, a biblijne znamię

Ludzie Acheiropoietos – nie ludzką ręką uczynieni !

Stop dla GMO w Polsce

„Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce”

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO

Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii

Tajemnica ludzkiej rodziny w cywilizacji człowieczej

Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)

Żelazna logika naukowca kreacjonisty – dr Thomas Kindell

Inteligentny wybuch cwanej zupy

Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !

Polskie wzięcie z roku 1986 jako klasyka.”

„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie

Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli

Poniżej link do filmu pt.: "CO CHCĄ NAM WSZCZEPIĆ I KTO ZA TYM STOI, KTÓRE ISTOTY – PROJEKT ZARAZY KORONAWIRUSA WIELKIEGO UCISKU"

https://www.bitchute.com/video/KNwQcAqEUfBk/


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz