wtorek, 27 marca 2018

Krasnoludy, gobliny i elfy podróżują pojazdami UFO


Badanie fenomenu UFO jest dla wielu uduchowionych ludzi doświadczeniem innego świata, a nawet kontaktu z inteligencją, no właśnie, z jaką ? Z tego świata, z Ziemi, czy może ze jakiejś niewidocznej ufonautycznej strefy "śródziemia" (ang. Middle-earth) ? Jako ludzkość poszukujemy odpowiedzi na podstawowe pytania o pochodzenie naszej rasy, o początki cywilizacji, skąd się wzieliśmy. Sama ufologia nie może odpowiedzieć na takie pytania, jednak połączona z zakazaną archeologią zbliża się do zródła. Gdy dodamy do tego Biblię sprawy zaczynają nabierać rumieńców. Cywilizacje megalityczne musiały być bardzo dziwne. Nie jest wykluczone, a właściwie wiele na to wskazuje, że posługiwały się technologią Viman. Budowały tajemnicze urządzenia z głazów, kontaktowały się z istotami innowymiarowymi, a do tego wszystkiego żyły razem z malutkimi stworami, z wieloma ich odmianami, nie tylko z gigantami.Wspomnieliśmy o ufologii. Gdy wertuje się raporty badaczy, to zauważamy w nich często, właściwie to bardzo często, istoty małego wzrostu, są tam opisy istot przypominające, albo mogące być zaliczonymi do postaci takich jak gobliny, gnomy, krasnale, elfy i inne dziwaczne karło podobne stwory. One są w pojazdach UFO, robią eksperymenty z ludzmi, przekazują przesłania, są też takie które mają szpony, albo bardzo długie "palce". Zapewne wszyscy słyszeli o spejalnej kategorii tych bytów: czupakabrze, ona też jest bardzo małego wzrostu. Ufologia jest pełna tego typu stworzeń, wystarczy wejść na stronę najlepszego polskiego ufologa Arkadiusza Miazgi, by zapoznać się z niezwykłymi relacjami, odsyłamy do cyklu artykułów pt.: "Magonia po Polsku – spotkania z niezwykłymi istotami".

Słyszeli państwo takie powiedzenie, zdaje się że świętego Augustyna: „Jeżeli Bóg w życiu jest na pierwszym miejscu, wszystko znajdzie się na właściwym miejscu” ? Moim zdaniem to się także odnosi do świata UFO istot. Jeżeli Jezus jest na pierwszym Miejscu, to jakaś część tych stworzeń zaczyna być na swoim miejscu, skąd, jeśli zajdzie potrzeba, mogą nam pomagać, ale tak jak wspomniał święty, Bóg musi być najważniejszy.


Gdyby przyjąć trochę inny punkt widzenia na fenomen UFO, to można śmiało mówić o latających NOL-ach krasnoludów, goblinów i elfów. Podróżują za pomocą jakiejś "lokomocji", możliwe że nie jest to wcale technologia, tak jak ją rozumiemy my ludzie. Skąd się biorą te stwory i w jakim celu przybywają do świata ludzi ? No i czy przed potopem byliśmy z nimi w jakiejś komitywie ? Aby na to odpowiedzieć potrzeba więcej pracy z zakresu zakazanej archeologii.

Linki:
Komentarz do istoty hybrydy "Golluma zarejestrowanego w Californii"

 Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?
Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze
Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? - część II bioniki bogów
Zagadka natchnienia i symboli Tolkiena
"Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?" - II część hipotezy rzadkiej ziemi
Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni
Nie "wydaje się" państwu, że Tolkien pisał coś o "królestwie ludzkim" ?
Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”
http://arekmiazga.blogspot.com/2018/02/magonia-po-polsku-spotkania-z.html

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: "Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze"


Prawdziwe krasnoludy Tolkiena - Marzulli, Mathews, Jacobs

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz