poniedziałek, 2 kwietnia 2018

Istoty żelazowo gliniaste, tajemnice biblijnej przepowiedni


Przyszłosć jest jak to mówił filmowy Yoda w ciągłym ruchu, niepewna i słabo widoczna. Starożytni ludzie obdarzeni Duchem Świętym mieli wgląd w przyszłość ludzkiej rasy. Wiedzieli o "Czuwających Nieba", o potopie Noego i o Bogu Stwórcy. Nie trzeba było ich przekonywać o świecie nadprzyrodzonym. Dzisiejsza ludzkość żyje w amnezji. Dziwne zjawiska fenomenu UFO są kojarzone raczej z filami typu Star Trek, jeżeli już, niż z rzeczywistością "Władcy Pierścieni". 


Do tego wszystkiego dochodzi Biblia, w której pradawnym językiem opisano nadchodzace zjawiska i wynalazki z przyszłości, wskazano na nowe istoty humanoidalne, mają one słowami Ks. Daniela odznaczać się "brakiem spoistości", zmieszają się z ludzką rasą za pomocą naszego "nasienia". Kim będą istoty "Żelazo-Gliniaste" ? Gdzie będą mieszkać ? Czy będą podłączone cały czas do Sztucznej Inteligencji ?


Filmy sci-fi pokazywały nam takie istoty. Pamiętamy o "Star Treku" i "Borgach", ale i w "Imperium kontratakuje" też nam mignął jeden... Zresztą w Gwiezdnych Wojnach mieliśmy żołnierzy-klony, byli walczącymi dla Starej Republiki, wyhodowanymi na wiecznie deszczowej, pokrytej bezkresnymi oceanami planecie Kamino. Ich produkcja była doglądana przez szefową kaminoańskich naukowców, Taun We.Wszystko to co widzimy w filmach sci-fi jest potem realizowane przez technokratów. Już dziś Chiny przodują w całej dziedzinie transhumanistycznej, właśnie wprowadzają nadzorcę-Sztuczną Inteligencję, poprzez klonowanie wszystkiego co się da, a kończąc na potajemnej produkcji humanoidalnych hybryd GMO zbliżają się do punktu biblijnej przepowiedni z Apokalipsy św. Jana. W związku z tym można zapytać jak i kiedy dojdziemy do realizacji wersetu z Ks. Rodzaju, opisującego istoty bez "spoistości", i najważniejsze, na czym będzie polegała owa "niespoistość" ? Niemożności połączenia bio układów z elektroniką, co przecież już ma miejsce, czy może raczej braku ZROZUMIENIA ludzkiej rasy przez SI, albo nadzorców-"kosmitów" ?

Co jako Polacy i Słowianie mamy w tej sytuacji robić ? Moim zdaniem powinniśmy chronić naszą "Polską Cywilizację Człowieczą" przed zabrudzeniem, przed skalaniem szatańskim GMO. Nie możemy pozwolić na to by nas zaskoczył "rozkaz 66", przygotowany przez polityków ciągle kontratakującego "Imperium Gejowskiego" !

Linki, w kolejności ważności:
Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? - część II bioniki bogów
 Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?
Komentarz do istoty hybrydy "Golluma zarejestrowanego w Californii"

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: "Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze"

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii
W kolejności powinien być tekst pt.: „Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„.
Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?
"Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?" - II część hipotezy rzadkiej ziemi
Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Naśladowanie Boskich rozwiązań - bionika bogów, czy taka istnieje ?
„bez przypowieści nic im nie mówił” !!!

 Programowanie materii, a biblijne znamię


Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii
Nadchodzi nowoczesność Nowego Wspaniałego ŚwiataPolacy muszą się przygotować na rozkaz 66
Polskie marionetki NWO realizują bez naszej wiedzy szatański plan !Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa PolskaZrównoważony rozwój plus (kabała nowego porządku ufonautycznego)Inwazja Obcych form inteligencji - Czwarte Królestwo nadciąga ! M. HoggardDiaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej Brak komentarzy:

Prześlij komentarz