środa, 17 czerwca 2020

Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera


1 kwietnia 2020 roku na kanale History Channel zadebiutował nowy serial dokumentalny pod tytułem "Sekrety demonicznego rancza Skinwalkera" (ang. "The Secret of Skinwalker Ranch"). Teren rancza znajduje się nieopodal miasta Ballard w stanie Utah, od lat 70. XX wieku zaczęto tam obserwować paranormalne zjawiska, na farmie odnotowano setki przypadków zniknięcia, lub okaleczenie bydła. Wszyscy twierdzą, że było to związane z niezidentyfikowanymi obiektami latającymi oraz istotami demonicznymi.  Na kanale History Channel pojawiła się taka informacja o programie:

"Naukowcy i eksperci wykorzystają najnowsze zdobycze techniki – od laserów i georadarów począwszy  przez drony przekazujące obraz termograficzny aż po rakiety. W dążeniu do poznania prawdy ekipa podejmie niejedno ryzyko, ale też dokona szokujących odkryć. W latach 50. XX wieku Skinwalker Ranch i teren je okalający zyskały nazwę Alei UFO, a liczne dziwne zdarzenia i nietypowa aktywność zaobserwowana w okolicy przykuła uwagę mediów na całym świecie. Od tamtej pory obszar ten był sprawdzany i poddawany analizom, również w ramach tajnych operacji rządu USA. W roku 1996 rancho kupił miliarder i pasjonat UFO, Robert Bigelow, który prowadził na nim własne eksperymenty badawcze. Trzy lata temu sprzedał nieruchomość  tajemniczemu nabywcy, który chce pozostać anonimowy."

Obejrzałem prawie cały materiał jaki się pojawił, to co pokazano to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Kilku badaczy z tytułami profesorów/doktorów udało się na ranczo by przeprowadzić naukowe badania. Jeden z opiekunów rancza zaczął kopać, co spowodowało wściekłość nadprzyrodzonych inteligencji, które spowodowały nagły uraz głowy, czuł ból, jego skóra zaczęła oddzielać się od czaszki, puchnąć, powodując ogromną wypukłość, zabrano go na pogotowie, lekarze stwierdzili, że nie widzieli jeszcze czegoś takiego, nie wiedzieli z czym mają do czynienia.

Główny naukowiec, na stałe zatrudniony by badać występujące tam anomalie, przygotował serię urządzeń do pomiaru wszelkich możliwych dźwięków, co ciekawe, albo i nie, nazwał je "SATAN" (Szatan). Ustalono, że nad ranczem, na wysokości około 1600 metrów wisi niewidoczne źródło silnego promieniowania, każda próba zbliżenia się balonów, lub rakiet z przyrządami pomiarowymi kończyła się wyłączeniem ich, i/lub manifestacją UFO świateł.

W programie pokazano jak nieznana siła przejmowała całkowitą kontrolę na telefonami komórkowymi personelu. Coś przyspieszało działanie telefonów do niewiarygodnych prędkości !

Badacze byli wielokrotnie niebezpiecznie napromieniowywani, wiedzieli o tym, bo każdy z nich nosił przy sobie miernik promieniowania (dozymetr). W czasie projektu History Channel na ranczu udało nagrać się serię dziwnych świateł. W celu sprowokowania nieznanych nam istot, na ranczo sprowadzono bydło. W samym środku ustawiono ogrodzenie, w którym umieszczono dwie lamy. W pewnym momencie, kiedy kamery CCTV obrócono w innym kierunku, zostały zaatakowane przez jakieś istoty, na ich ciałach pojawiły się rany cięte, z których wypływała krew.

Na jednym z nagrań, udało się uchwycić niewyraźne zarysy jakiejś istoty, która próbowała je zabić/wyssać krew. Kulminacją całego programu był moment kiedy jedna z krów doznała zawału serca. Reszta bydła uciekła z miejsca w popłochu. Weterynarz ustalił, że krowa śmiertelnie czegoś się przestraszyła i zmarła. Przeszukano nagrania wideo, wszyscy byli wstrząśnięci, udało się uchwycić niewyraźny pojazd UFO, który zbliżał się do jeszcze żywej krowy od góry, z nieba - patrz zdjęcie i strzałki. 

Na nagraniu, tuż przed zgonem, krowa spoglądała do góry w jego kierunku ! Program jest dokumentem, który ujawnia część prawdy o UFO. Z prac badaczy może wynikać, że pod ranczem znajduje się jakaś instalacja obcych ! Pamiętajmy, że to co pokazuje History Channel to tylko kawałek tortu, który pozwolono ujawnić społeczności, co sami w programie oficjalnie przyznają ! (Ważny tekst w tym temacie: Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera)

Linki:

"Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?" - II część hipotezy rzadkiej ziemi
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"

O innym wymiarze, gdzie przebywają uduchowione istoty, piszemy w tekście pt: "Duchowe "Królestwo Niebios" - "badajcie duchy, czy są z Boga", część I"

Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
Prawdziwy Władca monolitów

Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Istoty anielskie w polu hylemorficznym - przybywajace z drugiego nieba -...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz