sobota, 21 kwietnia 2018

Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologiiSprawa jest bardzo poważna, jesteśmy świadkami ujawnienia w Polsce, chyba pierwszy raz w historii naszego Narodu, tajemnicy pojawiania się w naszym wymiarze tzw. istot UFO, tego co robią tu z nami, sprawy wykorzystywania nas dla ich ukrytych celów. Jak się okazuje jest to związane z Ks. Daniela 2:43. Te kilka filmów jakie możecie już obejrzeć, opisujących mieszanie się tych bytów poprzez ludzkie nasienie, jest naszym zdaniem, gigantycznym przełomem w rozumieniu tego fenomenu ! 

To co kryje się za tym i innymi biblijnymi wersetami jest niezwykle interesujące. Tylko Biblia, pochodząca od Boga YHWH, podkreślmy: prawdziwego Boga, mogła nam przekazać tak ważne informacje, zwłaszcza że dotyczą albo pokrywają się z raportami UFO. Pismo Święte podpowiada nam jak te "spotkania" rozumieć, zwłaszcza w całym kontekście naszej cywilizacji. Informacje z Księgi Daniela i Ks. Rodzaju, kiedy Synowie Boga "brali" sobie Córki Człowieka, są dla nas, ludzi epoki technologicznej, omamionych ewolucjonizmem, bardzo potrzebne, mogą uratować wielu zagubionych, ocalić nasze dusze ! 


Przypomnijmy, istoty UFO w Polsce prowadzą tą samą aktywność co w innych państwach. Nie jesteśmy jakoś oddzieleni od reszty, u nas także przeprowadzają ten sam proceder, który opisuje Ks. Daniela 2:43 Zacytujmy tu urywek jednego z głośnych polskich "spotkań", jest to bardzo ważny moment w spojrzeniu na tą sprawę poprzez pryzmat Biblii: "Następnie według Czesławy G. między nią a siedzącą przy niej istotą nastąpił telepatyczny przekaz myśli, który prawdopodobnie docierał również do świadomości jej męża. Czesława G. jest przekonana, że ów przekaz czy też wymiana myśli trwała dłuższy czas, lecz zapamiętała jedynie następujące zdanie: „Jesteś potrzebna do reprodukcji ludzi", „Zmieni się kalendarz i czas, oraz bliżej nie sprecyzowane zdanie: „Jesteśmy istotami nieziemskimi lub .,nie jesteśmy Ziemianami". Czesława G twierdzi, że pamięta dobrze, że w czasie wymany myśli z nieznaną istotą zgodziła się jechać razem z nimi. Po pewnym bliżej nieokreślonym czasie obie istoty nagle znikły nie ruszając się z miejsca." urywek raportu UFO Krzysztofa Piechoty pt.: "Spotkanie w czwartym wymiarze ?" tu całosć: http://popotopie.blogspot.com/2013/05/polskie-wziecie-z-roku-1986-jako-klasyka.html


Ważnym podkreślenia jest również tytuł tego raportu "Spotkanie w czwartym wymiarze". Naszym zdaniem tego typu "zajścia" są prowadzone właśnie w innym wymiarze, albo dodatkowym, pojawiającym się podczas tego typu ingerencji. Można dodać do tego i to, że mamy tu nie tylko "Czwarty Wymiar", ale i spotkania "Czwartego Stopnia", a przecież zapraszamy państwa do obejrzenia filmów o "Czwartym Królestwie" - świecie z innym, dodatkowym ELEMENTEM albo wymiarem !

Świat aniołów jest dla nas ludzi mało rozpoznawalny, ale jeszcze bardziej zagmatwanie wygląda sprawa ich planów względem ludzkości, ktoś przecież może zapytać do czego potrzebne są im nowo tworzone hybrydy, skoro dysponują tak zaawansowaną technologią ?


Spoglądając na naszą cywilizację z tej perspektywy można zadać jeszcze inne bardziej ogólne pytanie, co takiego wyprawia się na planecie Ziemia ? Jest bardzo możliwe i prawdopodobne, że jakaś część tej planety  zostanie w przyszłości przejęta przez istoty UFO, może mieć to związek z tym o czym czytamy w Apokalipsie św. Jana ! Jest tam wiele cennych informacji, wskazujących na taki właśnie scenariusz, co znowu znajduje swoje potwierdzenie w pracach ufologów. ale o tym postaramy się napisać innym razem.


P.S. Jednym z najpopularniejszych kanałów YouTube w temacie UFO fenomenu jest amerykański "secureteam10". Jego oglądalność osiągnęła już takie rozmiary, że kierownictwo internetowego molocha przyznało mu nawet nagrodę. Trzeba przyznać, młody Amerykanin robi najsensowniejsze programy dokumentalne w tym temacie. Tak duża oglądalność przyciąga jednak uwagę pewnych niewidocznych środowisk, czy nawet mocy spoza tej rzeczywistości. Pamiętamy jego motorowy wypadek, roztrzaskał sobie poważnie kości, po zabiegu obudził się z kilkoma wielkimi śrubami w nodze. Zanim do tego groznego incydentu doszło, odwiedzili go tzw. "Faceci w Czerni" (ang. Man in Black). Nie tak dawno, bo 23 kwietnia 2018, Tyler Glockner, bo tak zdaje się nazywać, odkrył, bez większego zdziwienia, że jest szpiegowany i nadzorowany przez bliżej nierozpoznanych agentów wpływu. Tym razem jeden z nich popełnił błąd, celowo, albo i nie. W swoim nerwowym komentarzu na jego kanale zaczął oskarżać twórcę o pracę dla rządu, pobieranie pieniędzy za oszukiwanie i celowe manipulacje widzów w stylu operacji psychologicznych (MkUltra czy psyop).W pewnym momencie zatrzymał się na motorowym wypadku i zasugerował, że doktor Asher, który składał jego kości, powinien umieścić w jego szczęce dodatkowe śruby, tak by przestał kłapać dziobem. Problem w tym, że Tyler nigdzie i nigdy publicznie nie podawał nazwiska doktora, sam nie pamiętał jak się nazywał lekarz, dopiero po tym jak sprawdził w papierach zdał sobie sprawę z ciągłej inwigilacji "Facetów w Czerni", jaką bezpardonowo prowadzą !

Zasadnym wydaje się pytanie: jeżeli fenomen UFO dotyczy przyjaznych "kosmitów", to dlaczego agencje rządowe grożą zwykłym obywatelom, zarywającym noce by wyprodukować filmy dokumentalne dotyczące obcych ?! Stany Zjednoczone jako jedyne nie przyznały się do badania zagadki NOLi, a może oni wcale tego nie badają, ale raczej zacierają ślady jakiegoś procederu, bądz ukrywają pilnie strzeżony plan(nadciągającego "Czwartego Królestwa" hybryd) ? Wspomniany film znajduje się pod tym adresem: https://www.youtube.com/watch?v=pX5i1bOue98

Linki:
Pierwszym linkiem musi byc Tajemnicze "czwarte królestwo" tuż przed nami !

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: "Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze"

 Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?

Czy Polaków gromadzi się na wojnę w wielkim dniu - pozostał nam już tylko marsz ?

Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"

Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch

Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? - część II bioniki bogów

Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?

"Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?" - II część hipotezy rzadkiej ziemi

Starożytne kosmiczne papirusy częściowo odkodowane !

Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce„.

Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa PolskaIstoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru - Hoggard, Missler
Inwazja Obcych form inteligencji - Czwarte Królestwo nadciąga ! M. HoggardKiedy przybędzie piąty element ? - Hoggard


Piąty element Czwartego królestwa w symbolach  - Hoggard


Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawanso...Polski duchowy ruch oporu przeciw organizacjom dwóch trójkątów


Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz