czwartek, 31 sierpnia 2017

Zaginiona rasa negro frankensztajnów


Wielu badaczy i archeologów zakazanej historii zastanawia się jakie zdarzenia cywilizacyjne miały miejsce przed potopem ? Był to przecież czas przedziwny, gdzie warunki atmosferyczne były dosłownie szklarniowe, zwiększona ilość tlenu i innych wzmocnionych czynników powodować miały niespotykane możliwości u istot żywych. Z pozostałości megalitycznych zgliszczy możemy wysnuć różne hipotezy. Część sądzi, że trwała wtedy przed kataklizmem, w jakimś momencie, oprócz walki technologii Viman, bitwa cywilizacji. Zakłada się, iż w jej wyniku, w pewnym stadium prehistorii, władzę przejęła rasa negroidalna
Wszyscy jesteśmy ludzmi i wszystkie rasy są w pełni uprawnione do człowieczeństwa i zamieszkiwania na tej planecie, ale zacznijmy od informacji najważniejszej, mianowicie wszystkie, albo prawie wszystkie megalityczne głowy negroidalnych tzw. "Olmeków", były zasypane warstwą naniesionej ziemi, co wiele nam mówi !Jak państwo widzą na załączonych obrazkach ustalenie czy w przedpotopowej "Ameryce" rządzili w 100 % negroidalni, czy może odmiana negro-indiańska nie jest zbyt łatwe. Odkopane tajemnicze posągi-głowy mogą wskazywać na przekształcanie się przedpotopowych zaawansowanych ludzkich ras w coraz bardziej (upadłych) murzynów (dewolucja). Niektóre ze znalezisk przypominają wręcz "czarnych frankensztajnów".


Nie można wykluczyć, że efekt wyglądu coraz bardziej demonicznego negroidów był skutkiem działania "rytualnej prostytucji", czyli zmian dokonywanych przez nieznane nam ‘istoty kosmiczne-demoniczne’. „Rytualna prostytucja” to w wielkim skrócie łączenie się ludzi z istotami z innego wymiaru. Jest to stosowanie wszelkiego rodzaju magii i praktyk okultystycznych, powiązanych z kopulacją, tak by uzyskać specyficznego rodzaju "stosunek-łączność" z "bytami zamieszkującymi inne plany". Jest bardzo znana w środowisku biblistów i archeologów. Jej różne formy występowały na całym pradawnych globie, co potwierdzają liczne znaleziska wydłużonych czaszek.Nie mamy zamiaru oceniać tego pod kontem etyki, czy moralności określonej rasy, jednak przez Boga YHWH "sakralna prostytucja" była surowo zakazana. Wydaje się, właściwie to wielu biblistów ma pewność, że to właśnie dzięki niej powstali po potopowi giganci (hybrydy): „mocarze” hebr. gibborim, „sławni ludzie” hebr. anszej ha-szem, lub "Refaim".


Pewne przesłanki mogą sugerować, a w niektórych głowach się już to mocno utarło, że czarnoskórzy są najbardziej uzdolnieni w czarach związanych z „łącznością” poprzez seks, z samym seksem. Zresztą dzisiejsze ataki na rasę białą są przez społecznych inżynierów (zwłaszcza ze stajni „filantropa”) tłumaczone tym, że biali zatracili zdolność rozmnażania się i dlatego zasługują na wymarcie. Są też i tacy, jak znany żydowski reżyser i milioner Michael More, głoszący o białych w USA, iż ci powinni stać się mniejszością, oczywiście dla dobra innych odmian (więcej w linkach). Hitler natchniony przez nieznane istoty chciał dominacji rasy białej, natomiast dzisiejsi "nowi hitlerowcy" chcą dominacji negroidów. Obserwujemy tu dwie formy tej samej choroby umysłowej, połączonej z okultyzmem, albo wynikłej z okultyzmu !Jeżeli przed potopem doszło do ataku „czarnych frankensztajnów” na rasę białą, w wyniku czego ją zniewolili, a przecież widać jakieś ślady „walki” na głowach głazów „Olmeków”, ich celowego niszczenia, może to świadczyć, że byli znienawidzeni jako tyrani, to potopie rasa biała odzyskała do pewnego stopnia władzę. Jeżeli była w przedpotopowej „Ameryce”, na tamtych terenach gnębiona, przez tzw. "Olmeków", albo jak to widać w tzw. "starożytnym Egipcie", gdzie negroidzi przekuli głowę Sfinksa na swoją murzyńską facjatę, to po tym etapie upadku zaginionej wysokiej cywilizacji, rasa biała się wybiła i zaczęła przejmować inicjatywę.

To przecież biali rozwinęli całą kulturę, zwłaszcza jej najwznioślejszą odmianę grecką oraz potem cudowną prawdziwą chrześcijańską cywilizację (anielską). Wydaje się, że dzisiejsza cywilizacyjna scena jest wstrząsana przez ataki nowych „olmeckich fanów”, nakłaniana do eksterminacji białych. Ktoś chce, jak to widać na przykładzie USA, przywrócenia ponownej władzy negroidów, czemu służy ruch „Black Lives Matter” i inne 'antify'. 

Niestety obserwujemy jeszcze dodatkowy proces erozji (podkopywania i dezawuowania) wysokiej kultury cywilizacji białych, a mianowicie przechodzenie od chrześcijańskiej cywilizacji człowieczej do skrajnego stechnicyzowania i powstania coraz bardziej upadłej techno-cywilizacji rasy żółtej (Japonia i Chiny), z której jak wiemy korzystają rewolucyjne ośrodki transhumanizmu, chcące wymieszania wszelkiej ludzkiej informacji ze zwierzęcą.

Możemy tylko gdybać jak potoczą się koleje ludzkości w dalszej przyszłości, czy zostaniemy zasymilowani do przyszłego globalnego nowego "negroidalno-żółtego-borga". Wiele wskazuje, że przygotowywany jest plan stworzenia bezdusznego zlepku multikulti oraz transhumanistycznego szaleństwa. Biblia przepowiada, że zanim nastąpi najgorsze, wszyscy wyznawcy Jezusa zostaną uratowani - pochwyceni do innego wymiaru, przeniesieni do innej rzeczywistości, a wcześniej w ułamku sekundy przemienieni w istoty niebiańskie (ang. "rapture").

W tym temacie szczególnie polecamy tekst pt.: "Wszyscy mają być multi kulti – neanderthalensis ?"


Linki:
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji

https://www.infowars.com/putin-adviser-warns-of-global-government-anti-christ-system/
https://www.infowars.com/hysteria-leftists-triggered-by-aclu-tweeting-photo-of-a-white-baby/
https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/10/10/zydowski-plan-zniszczenia-bialej-rasy-glownie-slowian/

https://www.salon24.pl/u/izaluka/672675,biala-rasa-do-likwidacji-twierdza-cytowani-prominentni-zydzi
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/petycja-uznajaca-georgea-sorosa-za-terroryste-zyskala-ogromne-poparcie-w-usa


Dnia 03/09/2017 na Jasnej Górze odbywają się (piszę w czasie rzeczywistym, bo właśnie trwają) dożynki, dziękczynienie za rolnicze zbiory. Msza jest prowadzona przez polskie episkopalne kierownictwo. Wszystko odbywa się zgodnie z planem. Na początku świętej celebracji pojawił się święty przedstawiciel "czarnych ludzi", murzyński ksiądz albo zakonnik. Zdjęcia poniżej.Może nie było by w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie czas w jakim się znajdujemy. Polska jest na celowniku zorganizowanych struktur zła, jest atakowana głównie za to że nie niszczy własnej kultury, własnego dorobku chrześcijaństwa (własnej cywilizacji), a tu nagle ktoś pokazuje całej Polsce, że u nas też jest multi-kulti, że u nas też są murzyni ! Może ktoś sobie pomyślał, że skoro idzie taki atak to warto pokazać murzyna (chrześcijanina) ? Może... albo ktoś się przestraszył ? Pokarzmy murzyna, to bedziemy bezpieczniejsi... ?

Jest jeszcze inna możliwość, ktoś pomyślał: zaprezentujmy murzyna, podążajmy z duchem czasu i "nowoczesnością", przecież "ciemny gród Słowian" musi wreszcie się przyzwyczajać, nadchodzi rewolucja multi-kulti, nadciąga przepowiedziana wojna, gdzie mniejszości etniczne będą walczyć z ludnością oryginalną !? Może tak było, któż to wie ? Czyżby ktoś monitorował wpisy na blogu popotopie.com i się zamartwiał ich antyrewolucyjnym zacięciem ? Może... Ilu państwo widzieli murzynów w otoczeniu papieża polaka i kardynała Wyszyńskiego ? "Zróbmy coś dla postępu, chociaż tak delikatnie..." Świat zachodniego post chrześcijaństwa jest przekształcany w zlepek multirasowych grup poddanych wcześniej działaniu nowego MK-Ultra !


Strasznie dużo dzieci, kobiet i rodzin....?


Sensacyjna i prawdziwa historia Polski - doktor Krajski


W najnowszej audycji Steva Quayle i Toma Horna z dnia 01/09/2017 jest mowa o Sakralnej Prostytucji, proszę posłuchać zwłaszcza od 2godzi i 40min...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz