środa, 2 sierpnia 2017

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)


Chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać chrześcijańskiego ufologa L.A. Marzulliego. Ten blond włosy Amerykanin zajmuje się fenomenem UFO od dziesięcioleci. Jako młody zapalczywy "niuejdżowiec" uczestniczył w hipisowskim ruchu "dzieci kwiatów", jak sam opisuje tamten czas, brał udział w całym tym bagnie, był w nim aż po same uszy. Poszukiwał hindusko-buddyjskiego oświecenia, co doprowadziło go na skraj wyczerpania, do rozstroju nerwowego, do duchowego załamania. Ratunek przyszedł od Jezusa. Od tamtego momentu spał z Biblią pod głową, nie rozstawał się z nią ani na moment. 

Po chrześcijańskiej kuracji mocą Chrystusa wyzdrowiał na tyle, by zająć się badaniami zjawisk nadprzyrodzonych i istot z nimi związanych. Przeanalizował wszystkie dostępne materiały, odwiedził megalityczne rejony, wszystko po to by rozwikłać zagadkę stworzeń z innego wymiaru, ludzkiej prehistorii i potwierdzić prawdziwość Pisma Świętego. 

Tym razem prezentuje nam wnioski z jego badań nad zjawiskiem porwań do UFO, jak państwo zobaczą są bardzo ciekawe, a dla wielu będą z pewnością przełomowe. Ufolodzy skupieni na materii i nie posiadający solidnego biblijnego przygotowania, mają w tej sprawie często odmienny pogląd od chrześcijańskich poszukiwaczy. Jednak chrześcijańscy znawcy tematu, dzięki Duchowi Świętemu są uzdolnieni do bycia bardziej spostrzegawczymi w sferze ducha, mają inny zakres umysłu i duszy, inny i bogatszy światopogląd. Mają też o wiele szerszą i ciekawszą perspektywę niż materialiści ewolucjoniści. 

Uznają istnienie duchowych istot wyższych, ale nie tylko to, wierzą że gdzieś istnieją inteligentne stworzenia nieprzychylne ludzkości, co dla sporej liczby fanów UFO jest nie do pomyślenia ! Takie twierdzenia są dla rzeszy wielbicieli tzw. "Dobrych Kosmitów" bluznierstwem !  Chrześcijańscy naukowcy są przekonani również o istnieniu Istoty Najwyższej, Stwórcy Wszechświata i wszelkiego życia, co dla ufologów darwinistów jest "bujdą na resorach". W ich mniemaniu kosmiczna ewolucja to "fakt" trwały i niezniszczalny, wszystko jest tylko i wyłącznie kosmicznym przypadkiem ! Są też tacy, którym nie da się wytłumaczyć możliwości istnienia "pojazdów astralnych", nie wspominając nawet, o dopuszczalnych podróżach w ciałach duchowych, jako inteligencje niematerialne - 'duchy', przybywające z innej rzeczywistości, np. z Tritos Uranos (Patrz 'statki kosmiczne'). 

Momentami wydaje się tym wierzącym w ewolucję, że to o czym mówią bibliści, albo ufolodzy, to opowieść z gatunku połączenia baśni i sci-fi, jednak sprawa jest o wiele bardziej ciekawa. Jest przecież mowa o tym, że w pewnym momencie dziejów ludzkość zostanie wskrzeszona, wszyscy którzy kiedykolwiek zmarli zostaną przywróceni do życia ! Stąd można zadać pytanie: skoro tak, i jeżeli istnieje reinkarnacja, to wiele ciał będzie bez duszy albo ducha, przecież zmieniamy tylko powłokę, ona niszczeje, a my przechodzimy do nowej. Gdyby Bóg miał je wszystkie przywrócić do życia (naprawić zużyte "rękawiczki"), to kto się w nich pojawi ? 

Odbiegliśmy od tematu, a jest nim ustalenie kim są istoty z pojazdów UFO. W ostatnim czasie pojawiły się urywki książki znanego polskiego ufologa Damiana Treli (o tym w linkach). Jej tytuł to "Gniazda UFO". Opisuje w niej tajemnicę odciśniętych kręgów, są tam solidne dane, zebrane na przestrzeni lat. 

Pokazują prawdziwe oblicze tego zjawiska, wnioski jakie tam się pojawiają dla wielu będą kubłem zimnej wody. Znajdziemy w niej raporty mówiące o "Crop Circles" jako niebezpiecznych strefach ingerencji w ludzką psychikę (odczuwanego często wewnątrz wielkiego STRACHU/niepokoju !), mogą wystąpić amnezje, zagrożone jest w nich fizyczne zdrowie, występują bóle głowy, migrena i ogólnie złe samopoczucie oraz, albo przede wszystkim jakiś kontakt z istotami niematerialnymi-ufonautami. 

Od lat buduje się mniej lub bardziej skomplikowane hipotezy odnośnie tego czym jest to zjawisko oraz kim są te byty. I tu właśnie wkracza L.A. Marzulli. Od lat zbierał dowody, a te potwierdzają to co się domyślamy o nich ze słów proroków, przecież mieli z nimi już wtedy kontakt. Są też i inne przekazy ze starożytności, z pradawnych czasów, ...resztę usłyszycie w filmie. Zapraszamy !


Linki:
Pierwszym linkiem musi być tekst pt.: Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…Tajemnica ufonautów rozwikłana - wyjasnia badacz Marzuli 
https://www.youtube.com/watch?v=UcURHZU3MvM

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz