wtorek, 18 kwietnia 2017

Ufologiczny gral odnaleziony ?! Zdaniem badaczy szokujące znaleziska autentyczne...Szesnastego kwietnia 2017 została opublikowana audycja najbardziej rozpoznawalnego na świecie ufologa Jaime Maussana. Ten czołowy w branży UFO znawca połączył się poprzez skypa z Brienem Foersterem (zaczyna się od 33 minuty i 10 sekundy).Większości z państwa nie potrzeba przedstawiać amerykańskiego badacza fenomenu wielkich czaszek. Brien mieszka obecnie w Peru i prowadzi własne poszukiwania zaginionych starożytnych ras. Jego zdanie jest w tym sensacyjnym newsie kluczowe.
Od jakiegoś czasu wypływają na światło dzienne zdjęcia i nagrania trzy palczastych "dłoni" prehistorycznych zmumifikowanych istot UFO. Te same zródło, posiadacz znalezisk, pokazuje również całe humanoidalne ciała, osobne głowy oraz gadzią skórę bliżej nie rozpoznanych istot reptilian. I teraz uwaga, zdaniem Foerstera, który osobiście oglądał i miał je w swoich rękach, te znaleziska są autentyczne ! Program Jaime Maussana, o którym wspomnieliśmy mówi również o bliżej nierozpoznanym, okrągłym implancie, jaki w swoich szponiastych "dłoniach" posiadają te istoty (patrz dwa zdjęcia powyżej), są tam oczywiście prezentowane zdjęcia sensacyjnych znalezisk, prześwietlenia rentgenowskie ufonautów i wiele innych.W audycji wspomniano, że tego typu humanoidów, lub ich szczątków, znaleziono znacznie więcej, wszystkie w jednym, lub dwóch sarkofagach. Amerykanin twierdzi, że niektóre istoty mogły mieć grubo ponad dwa metry wzrostu, gdy inne były malutkie. W programie zaprezentowano porównanie UFO reptylian z dinozaurami, zwłaszcza ciekawie wyglądają ich trójpalczaste "łapy" w zestawieniu ze szponami dinozaurów ! 


Zdjęcie poniżej - widać okrągły implant i gadzią skórę.

Świat ufologów może dostać w swoje ręce przysłowiowego "grala", o którym marzyli od dziesięcioleci. Zaskakujące, albo i nie, jest to, że nie widać tam ekipy L.A. Marzulliego. Możliwe że po ostatnim oszustwie, za które zapłacili kilkadziesiąt tysięcy dolarów, nie chce się angażować w coś co może wyglądać na fałszerstwo, a część artefaktów faktycznie daje wrażenie zrobionych przez człowieka makiet.


Nie zapominajmy, że te rzeczy, jeśli są autentyczne, ich ilość może przemawiać za ich autentycznością ("skrzat" Marzulliego był pojedynczą sztuką !), leżeć miały w grobowcu/sarkofagu tysiące lat, pokryte są zdaniem Foerstera błotem, lub zaschłą gliną. To co dla wielu jest najbardziej szokujące, pomijając wygląd wyschniętych istot ufo, to fakt że są pochodną gadów. Gdyby ta gigantyczna sensacja okazała się prawdą, to mieli byśmy potwierdzenie nie tylko tysięcy relacji ze spotkań z tymi bytami, ale uznanie historii Adama i Ewy, którzy zostali przez jedną z nich oszukani ! "A wąż był bardziej przebiegły niż wszystkie zwierzęta lądowe, które Pan Bóg stworzył. On to rzekł do niewiasty: «Czy rzeczywiście Bóg powiedział: Nie jedzcie owoców ze wszystkich drzew tego ogrodu?" Księga Rodzaju 3:1

(Podobieństwo postaci węża z poniższej kompilacji jest wyjątkowo dobrze oddane, zwłaszcza gdy patrzymy na znalezione gadzie istoty !)
Rodzaju 3:15 "...Wprowadzam nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę, pomiędzy potomstwo twoje a potomstwo jej: ono zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz mu piętę..."


Linki:
Wstępna analiza mumii z Nazca - Wywiad z Jaime Maussanem
Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)
Atak na Argonautę - Ogłoszenie
Ludzie Acheiropoietos - nie ludzką ręką uczynieni !
Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?

Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a
Zakazana pamięć i tożsamość - Total recall jest możliwy !
Tajemnicze "czwarte królestwo" tuż przed nami !
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Batalia o ufo implant, relacja L.A. Marzulliego
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Ufonautyczna hybryda to istota opisana w Biblii – twierdzi L.A. Marzulli
Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…
Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana
Zapraszam do innego wymiaru poprzedniej cywilizacji, czy znacie taką Ziemię ?
Nowi hitlerowcy NWO - pożywienie Hitlera i jemu podobnych

Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Porwane czy asymilowane ?
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?
Dowody historyczne na globalny starożytny kataklizm
Piramidy z Giza, dowody na globalny kataklizm – Stephen Mehler prezentuje
Pamięć absolutna (globalna) Total recall – resety cache i RAM ?
Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?
Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami
„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר

Ziemia – planeta na której istnieje jeszcze normalność – empiryczne i statystyczne pojęcie „normalności”
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Przedświadomość megalityczna
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
http://argonauta.pl/ufo-holizm/
Raport o „islamofobii” w Polsce, czyli jak powoli wprowadzać prawo szariatu


Istoty z innego wymiaru - Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologów
Tu zdjęcie "grobowca" z którego pochodzą ususzone istoty, widać na nim megality:


Film Briena Foerstera o znalezisku, kilku jego częściach...
Two Strange Organic Artifacts Found In The Desert Of Nazca In Peru
https://www.youtube.com/watch?v=A1BwdERta5w&t=312s


Te same zródło mumi ufonautów/szponów i innych części, posiada dodatkowe czaszki "Kosmicznych Dzieci" ! Sprawa jest rzeczywiście sensacyjna ! Więcej o słynnej czaszce "Kosmicznego Dziecka" pod tym adresem: http://popotopie.blogspot.com/2013/06/analiza-anatomiczna-czaszek-nefilim.htmlJeżli państwo choć trochę się interesują tajnymi bractwami iluminatów, to wiedzą że te organizacje mają obsesję, powtórzę: obsesję, na punkcie istoty Nachasza ! Wszystko co robią pochodzi i ma związek z tą nadprzyrodzoną istotą, ich plany, ich życie i nawet, co jest ważne, wychowanie dzieci jest podporządkowane Nachaszowi ! Wiemy że mają swoje przeczkola, w których modelują swoim dzieciom umysły, by te przejęły kontrolę nad światem, gdy oni udadzą się w ostatnią podróż... te ich plany są cały czas wdrażane, wszędzie na całym świecie. Ciekawe że udało im się tak oszukać rządy, że nawet Indie, państwo religijne, wprowadza ich morderczy plan. Niestety w Polsce politycy także chcą nas zabić, powoli, bo gdy robi się to małymi kroczkami to nikt nie protestuje, ale śmierć powolna to też śmierć ! Proszę zapoznać się z filmem o Nachaszu, byście lepiej wiedzieli z jakim przeciwnikiem prowadzimy walkę. Walczyć można tylko za pomocą środków duchowych, i tylko chrześcijańskich, których udziela Jezus Chrystus Zbawiciel, tak jak to przedstawił nam słynny ufolog Joe Jordan.

Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych
https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8


Istota Nachasza i jego atak na ludzkość - dr Michael Heiser

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz