piątek, 7 kwietnia 2017

Megalityczne świątynie hindusów i ich tajemnicze kodyZakazana archeologia to kopalnia wiedzy o czasach prehistorycznych. Z jej stronic dowiadujemy się o zapłodnieniu Córek Człowieczych przez Synów Boga i zrodzeniu nowego gatunku istot humanoidalnych. Tajemnica zakazanej archeologii jest tak wielka, że naukowe instytucje nie chcą się nią zajmować, nazywając wyznawców prawdziwej starożytnej historii dziwakami. 


Zresztą po kryjomu sami zajmują się pradawnymi cywilizacjami i ich kontaktem z kosmicznymi inteligencjami. Zakazana archeologia to też duchowość, jest silnie związana z odkopywanymi artefaktami, ponieważ duża część istot z innych wymiarów to stworzenia duchowe, przecież sam Stwórca jest opisywany jako Istota czysto Duchowa. Tym razem zapraszam państwa na film o megalitycznych świątyniach hinduskiej Ellory. Jest to świątynny zespół 34 wykutych w skale świątyń. Siedemnaście z nich to świątynie hinduskie, dwanaście buddyjskie, a pięć to świątynie dźinijskie. 


W wielu miejscach przedsięwzięcie budowlane "budowano" od góry, stopniowo zdejmując i odrzucając zbędny materiał ze skalnego masywu, w którym następnie drążono wnętrze świątynnych zagadkowych konstrukcji. 34 groty w skalnej ścianie długości dwóch kilometrów, w opinii ewolucjonistów, zbudowano w okresie upadającego buddyzmu i odradzającego się hinduizm, czy tak było w rzeczywistości, czy skomplikowane i wielkie przedsięwzięcia były wykonane przecinakami, dłutami i młotkami, jak sobie to obmyślili darwiniści ? 


Rycina: Starożytny znak "TAW", tajemnica która jest umieszczona na hinduskiej świątyni !
Pan rzekł do niego: Przejdź przez środek miasta, przez środek Jerozolimy i nakreśl ten znak TAW na czołach mężów, którzy wzdychają i biadają nad wszystkimi obrzydliwościami w niej popełnianymi” Ezechiela 9:4-6

Czy setki tysięcy ton skalnych głazów można było transportować metodami niewolniczej pracy lub siłą mięśni wynajętych pracowników ? Między innymi o tym jest tłumaczony tu film. Starożytność megalityczna kryje znacznie więcej tajemnic, jedną z nich jest symbolika oraz nierozpoznawalne dla większości znaki, widzimy je często dopiero po czasie, po tym jak ktoś je nam wskaże, są umieszczane na tajemniczych budowlach zaginionych cywilizacji. Kto i dlaczego je tam umieścił, i najważniejsze, dlaczego wiele z nich jest zaszyfrowane, skrycie wkomponowane w te konstrukcje, tak by przetrwały tysiące lat ? Dalszy ciąg, resztę artykułu możecie państwo przeczytać na stronie Argonauta.pl, w tekście pt.: "Megalityczne hinduskie świątynie – zakodowane informacje"Linki:


Tajemnice megalitycznych światyn Elory
https://www.youtube.com/watch?v=n18gMfdd-AE


1 komentarz: