sobota, 22 kwietnia 2017

Co się stało w Ogrodzie Rozkoszy ?

Tajemnica spowijająca starożytność jest przeogromna. Działy się wtedy rzeczy niebywałe. Wznoszono tajemnicze konstrukcje. Wielu badaczy okresu pierwszej cywilizacji sądzi, że większość tych budowli prowadzi do innego wymiaru, że mają związek z innymi rzeczywistościami. W Polsce przyzwyczajano nas do tego, że Biblia to opowieść z rodzaju baśni, albo jakieś niezrozumiałe, bliżej nierozpoznane dzieło ludów semickich, gdy przyjrzeć się mu bliżej, zwłaszcza gdy zna się język hebrajski, poznajemy gigantyczną tajemnicę.
Doktor Michael Heiser jest wybitnym znawcą języków semickich, do których zalicza się staro egipski. Amerykanin rozszyfrował wiele informacji pochodzących z mezopotamii. Zebrał też w jednym wideo wszystkie wiadomości o nadprzyrodzonej istocie, która oszukała biblijną Ewę. Kim było to stworzenie ? Dlaczego zwiodło pierwszych ludzi ? Skąd przybyło, gdzie, albo z jakiego wymiaru ? Czy Eden to normalna rzeczywistość, jak chcą tego niewtajemniczeni ? Czy wąż to zwykły wąż, czy może potężna istota nadprzyrodzona ? O tym dowiecie się z programu doktora Michaela Heisera.  Całość artykułu tutaj: Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

Istota Nachasza i jego atak na ludzkość - dr Michael Heiser


Jeżli państwo choć trochę się interesują tajnymi bractwami iluminatów, to wiedzą że te organizacje mają obsesję, powtórzę: obsesję, na punkcie istoty Nachasza ! Wszystko co robią pochodzi i ma związek z tą nadprzyrodzoną istotą, ich plany, ich życie i nawet, co jest ważne, wychowanie dzieci jest podporządkowane Nachaszowi ! Wiemy że mają swoje przeczkola, w których modelują swoim dzieciom umysły, by te przejęły kontrolę nad światem, gdy oni udadzą się w ostatnią podróż... te ich plany są cały czas wdrażane, wszędzie na całym świecie. Ciekawe że udało im się tak oszukać rządy, że nawet Indie, państwo religijne, wprowadza ich morderczy plan. Niestety w Polsce politycy także chcą nas zabić, powoli, bo gdy robi się to małymi kroczkami to nikt nie protestuje, ale śmierć powolna to też śmierć ! Proszę zapoznać się z filmem o Nachaszu, byście lepiej wiedzieli z jakim przeciwnikiem prowadzimy walkę. Walczyć można tylko za pomocą środków duchowych, i tylko chrześcijańskich, których udziela Jezus Chrystus Zbawiciel, tak jak to przedstawił nam słynny ufolog Joe Jordan.


Nasienie Węża i ufo zwodzenie czasów ostatecznych
https://www.youtube.com/watch?v=_EYQf_jqMu8


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz