środa, 10 sierpnia 2016

Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa brońKontynuacja artykułu "Tajemniczy rok 2045 – wielki światowy przełom ?!"Rzeczywistość można opisywać na wiele sposobów, choć wyróżnić można dwa główne. Pierwszy trzeba scharakteryzować jako duchowy, drugi jako materialistyczny. Chciałbym się z państwem podzielić zarysem globalnej sytuacji z punktu pierwszego, i tylko tak proszę to odbierać. Moim celem jest nakreślenie krótkiej wizji jaka się wyłania z badań ufologów, deomonologów oraz chrześcijańskich badaczy obecnej ludzkości. W tym kontekście warto wspomnieć kilka nazwisk: Doktor Krajski, profesor Zwoliński, Ks. Natanek, Aleksander Posadzki, czy Stephen Quayle, Marzulli, R. Dizdar, K. Turner, Joe Jordan, McGuire, Gonz Shimura i wielu innych. 

W sferze ducha-duchowej dzieją się rzeczy przedziwne, wie to każdy kto doświadczył czegoś we własnym wnętrzu, ale przecież nie jest łatwo rozróżnić gdzie się zaczyna i kończy dusza-ciało duchowe ("Zapomniany świat starożytnej psychologii"). Cywilizacja technologiczna, jak się nazywa społeczne zbiorowości po rewolucji przemysłowej, staje się coraz bardziej wyjałowiona duchowo. W zastępstwie ducha, religii i wszystkiego co może prowadzić do kontaktu z Bogiem preferuje się protezy, imitujące rzeczywistość wyższą. Wydaje się, a wielu ma silne przekonanie, że ktoś tym kieruje, że niewidoczne kolektywy starają się ludzkość zwieść, co ma w rezultacie doprowadzić do nihilizmu totalnego, do śmierci (patrz "Wszystko płynie z sensem – „Umysł bowiem nie jest zacieśniony do samych zjawisk”). Te, jak je określił Jan Paweł II nieformalne grupy, współpracują z istotami niematerialnymi - anielskimi, zwłaszcza z jednym bytem nadprzyrodzonym, są jego wyznawcami.Iluminacki komintern gejowskiego imperium

Armia ciemności - czy istnieje ? Wiemy o tej tworzonej w laboratoriach obcych, ale przecież i na Ziemi ludzie współpracują z istotami duchowymi, w celu pokonania Boga ! (patrz ważne przekierowanie do filmu). Jako że znajdujemy się pomiędzy państwami iluminackimi, Lenin był wysokiego stopnia masonem, to i na ziemiach polskich znalezli się chętni by wstąpić do sił szatana (Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?!). To co mówią o sobie elity NWO jest przerażające, twierdzą że oprócz wyższości rasowej są przez określone istoty/istotę specyficznie namaszczeni ! Takie założenie zakulisowych towarzystw prowadzi wprost do nowej formy hitleryzmu (Technologia starożytnego Babilonu ponownie - przekierowanie )Namaszczone grono (czeladników) siedzi w swoich drogich domach, otoczeni płotami, często chronieni przez ochroniarzy, jeżeli już, to poruszają się pancernymi samochodami, albo latają. Jedzą to co najlepsze, palą cygara i piją wyśmienite trunki (czasami krew). O prawdziwej rzeczywistości mają mgliste wspomnienie, albo go wcale nie posiadają ! Część od dzieciństwa jest kształcona w specjalnych lucyferianskich przedszkolach, szkołach i uczelniach. Czy słyszeli państwo jakiegoś polskiego polityka, który by głośno i wyraznie wskazywał na masonerię/iluminatów - jako źródło wszelkiego zła ? W społecznym dyskursie brakuje nam kilku duchowych „Leperów” , którzy by przynajmniej sygnalizowali problem czarów i mocy piekielnych pośród polskojęzycznych elit (‚Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia’). Bardzo ciekawą sprawą jest tu okres czasu, w jakim wysoce postawieni funkcjonariusze armii ciemoniści spiskują w Polsce na rzecz realizacji planu Nowego Porządku Światowego.


Zdaniem specjalisty doktora Krajskiego, już od Napoleona jesteśmy w ich rękach. Gdyby oprzeć się na znakomitej pracy Coryllusa „Baśń jak Niedzwiedz – część II”, to na przestrzeni 15 i 16 wieku byliśmy wciągani w orbitę zachodniego satanizmu (głównie niemieckiego). Najnowsza historia pokazuje, że kolejne diabelskie apogeum „osiągnęliśmy” po roku 1992, kiedy to w ocenie profesora Zwolińskiego nastąpił istny najazd lucyferian na nasz kraj, jego najnowsza odsłona to Platforma Fanatyków. Ujawniane dane pokazują, że w okresie tzw. (szatańskiej) transformacji,  iluminackie polskojęzyczne kukły dosłownie szalały z radości, miażdżąc i grabiąc pozostałości komunistycznej gospodarki.


W euromularskiej hierarchii „nasi" figuranci pieli się bardzo szybko, nastąpił awans w strukturach Beliala ("...jakaż jest wspólnota Chrystusa z Beliarem?" - 2 List do Kor 6:15), działo się to dzięki wprowadzaniu na ziemiach rzeczypospolitej „postępu” oraz planu likwidacji i eksterminacji wszystkiego co narodowe-chrześcijańskie, zwanego również globalizacją, planem Balcerowicza, lub „dołączeniem Polski do cywilizacji zachodniej” – w rzeczywistości politycznym i oficjalnym wstąpieniem do masońskiego klubu lucyferianskiej UE ("Tajny plan zniszczenia Polski i świata"). Apetyt rośnie w miarę jedzenia, szanse na kolejne stopnie w hierarchii wolnych murarzy zostały zaprezentowane przez niejakiego Kwaśniewskiego, już bez ogródek na antenie stacji telewizyjnych, kiedy to nawoływał to utworzenia jednego państwa europejskiego, opartego o Niemcy, ciekawe że nie o Polskę ?! (Bolka tylko namówili...)
Z jakiej to przyczyny, pomijając biedę ekonomiczną, która nie jest wyznacznikiem rozwoju cywilizacyjnego, mieli byśmy być rządzeni przez Niemców ? Przecież to Polska cywilizacja człowiecza jest najbardziej ludzka - normalna. Strefa starej UE oraz USA to państwa najbardziej opanowane przez iluminacki komintern, to tam społeczeństwa wymierają, to tam wprowadzono w pełni cywilizację śmierci (ufonautyczno-demoniczną) imperium gejowskiego (Niestety agentura pod skrzydłami pani Szydło podpisuje się pod LGBTI !). 


Zdaniem „elity postkomunistyczno-satanistycznej” (masońskiej) „postęp” w naszym umęczonym kraju, ma się stać długo oczekiwaną rzeczywistością, która zaskutkuje eliminacją narodu, zgodnie z wytycznymi (patrz „Ilu powinno być Polaków w Polsce?”). To podłączenie się do zachodniego systemu bestii jest upragnionym „postępem cywilizacyjnym”, rozgłaszanym od 1990 roku do dnia dzisiejszego !


Wystarczy przypomnieć zastępcę, jakoby ‘zmarłego’ Kulczyka, który na antenie programu Pospieszalskiego, ‘pośrednio’ stwierdzil, że powinniśmy się pogodzić z upadkiem polskiej gospodarki, bo przecież idzie globalizacja ! Co w rzeczywistości oznacza globalizacja ? Zawsze i wszędzie jej skutkiem jest materialne,  przygotowujące grunt pod duchowe – ubóstwo agendy 21 - zrównoważonego rozwoju ufonautycznego. Poważni naukowcy twierdzą, że chodzi w tym tak na prawdę o ludzkie dusze, o ich pozyskanie dla pracy na rzecz antychrysta. Globalizacja wygląda ładnie tylko na papierze, jest to kolejna utopia tajnych grup finansowo-technokratycznych, do których należą polskojęzyczne marionetki, zwłaszcza słabi duchowo politycy ery komunizmu PZPR - ich dzieci. 


Należy zadać pytanie, kto jest na tyle silny, by przed kamerami wyjasnić kim są lucyferianie !? Przez 25 lat medialnego programowania, wytrwale pracowano by wszelkie sygnały o polskich tajnych bractwach, określać jako wymysł teorii spiskowych, ci co o tym mówią mają być ludzmi chorymi psychicznie, przecież wszystkiemu winni są cykliści. Znany bilderbergowiec Jacek Rostowski (patrz "Technologia starożytnego Babilonu ponownie" przekierowanie do 4min 33sek) w dniu 08/08/2016 radzi „pójść na kolanach do Berlina i przeprosić Angelę Merkel „, z kolei pozyskany dla sprwy aktor w programie Tomasza Lisa stwierdza: „Nigdy na ulicy nie czułem takiego lęku, jak dzisiaj, np. przechodząc koło kościoła , jeszcze inny zanurzony w głębokich piekielnych naukach (Pieczyński), chce zlikwidować Watykan, a papieża postawić przed sądem !


Nowo powstała (powołana) armia ciemności, z nadania imperium gejowskiego iluminackiego kominternu, chciała by szatańskiej asymilacji wszystkich dzieci, pragną by stały się ufonautycznymi istotami gender (pozbawionymi znamion biologicznej płciowości) ! "Żądają nie tylko tolerancji, ale całkowitej akceptacji dla swojego sposobu życia, cały świat chcą przerobić według swojej utopii - i to bardzo brutalnym metodami. Na przykład w Niemczech rodziców, którzy nie chcą swoich dzieci posłać na lekcje genderowej seks-deprawacji, wsadzają do więzienia. W ostatnich latach podczas demonstracji tych rodziców w Stuttgarcie wystraszone młode matki z małymi dziećmi musiały być ochraniane przed brutalnością gejów przez kilkusetosobowy, uzbrojony po zęby oddział policji. Geje publicznie używali przy tym kart Pisma świętego jako papieru toaletowego i krzyczeli „wasze dzieci będą takie, jak my”. Wzywali też do mordowania organizatorów tych demonstracji i pozorowali ich zabójstwa. Takie oto jest to „tęczowe chrześcijaństwo”, tak oto geje rozumieją tolerancję i szacunek dla innych."  (więcej o tym tu)

Do tego przewidzieli na rok 2017 swoje święto, po 300 latach skrytobójczej działalności chcą dokonać diabelskiego przełomu ("Czy ‚zdarzenia’ opisane w zwoju 1QM rozpoczną się w roku 2016/2017 ?" lub "Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?")Armia światłości i jej duchowa broń ("Nadejście Synów Światłości")

Odpowiedzią na tworzenie armii ciemności powinno być wzmocnienie rycerzy Niepokalanej, do których należał Ojciec Maksymilian Kolbe, będący z nadania Maryi Dziewicy patronem wszelkich działań anty iluminackich (dziś jego odpowiednikiem jest ks. Natanek). Armia światłości posługuje się modlitwą różańcową, postem oraz koronką do Bożego Miłosierdzia od św. Faustyny, a właściwie wszystkim co ma związek z chrześcijaństwem, szczególnie z Duchem Świętym. Ojciec Pio z Pietrelciny pewnego dnia powiedział: „Szatan dąży do zniszczenia tej modlitwy, ale nigdy mu się to nie uda: jest to modlitwa Tej, która triumfuje nad wszystkim i nad wszystkimi. To Ona nas jej nauczyła, tak jak Jezus nauczył nas Ojcze nasz". Często opowiadał on sen, w którym, wyglądając z okna chóru, czyli miejsca, gdzie bracia gromadzili się na modlitwie, zobaczył plac wypełniony tłumem, który zdawał się być tłumem potępionych. 


Ojciec Pio zapytał: „Kim jesteście? Czego chcecie?". I cały ten tłum chórem, głosem potężnym i ogłuszającym, wykrzyknął na całe gardło: „Śmierci Ojca Pio!". W tym momencie Ojciec zorientował się, że wydawały się to być osoby, ale w rzeczywistości były to same demony. Usłyszawszy te słowa, wrócił on do chóru, by się modlić i zobaczył wychodzącą mu naprzeciw Matkę Najświętszą, która spoglądając nań jak matka, zdecydowanym gestem włożyła mu w dłonie różaniec i powiedziała: „Z tą bronią to ty zwyciężysz!"  
Wówczas Ojciec Pio wrócił do okna i pokazał się w nim z różańcem w dłoniach. Natychmiast zobaczył, jak wszystkie demony padają ogłuszone na ziemię. Po chwili, nadal śniąc, ponownie znalazł się przy tym samym oknie. Jeszcze raz zobaczył liczny tłum. Zdziwiony i nie bez pewnego zawodu, krzyknął: „Ach! Nie jesteście martwi?" I zapytał znowu: „Kim jesteście?". Zgromadzeni odpowiedzieli: „Jesteśmy chrześcijanami!" Ojciec Pio z ulgą powiedział do wszystkich: „Jesteście dziećmi i uczniami Jezusa. A więc chodźcie ze mną! Podążajcie za mną i słuchajcie mnie! A nikt nigdy wam nie zaszkodzi!" I dodał: „Trzymajcie zawsze w swojej ręce Broń Maryi, a zawsze i wszędzie odniesiecie zwycięstwo nad piekielnymi wrogami".

Na przełomie 2 i 3 wieku naszej ery, jeden z Ojców Kościoła tak oto pisze: (...)Trzeba odpowiedzieć, że nikt nie szykuje się do wojny, jeśli trąba brzmi nie­pewnie , a ten, kto posiadł znajomość tajemnic lub proroctw, ale miłości nie miał, stał się jako miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący. Jeśli więc głos proroków nie jest niczym innym, jak tylko echem, to dlaczego Zbawiciel odsyła nas do niego i powiada: „Badacie Pisma, bo sądzicie, że macie w nich życie wieczne: to one właśnie dają świadectwo o Mnie", „Gdybyście wierzyli Mojżeszowi, to byście i Mnie wierzyli: o Mnie bowiem on pisał", oraz: „Dobrze powiedział o was Izajasz: «Ten lud czci Mnie wargami»"? . Nie przypuszczam, aby można było słusznie sądzić, że Zbawiciel chwali nierozumne echo, albo czy pod wpływem Pism, do których jesteśmy odsyłani, można szykować się do wojny przeciw wrogim potęgom jakby na dźwięk trąby, jeżeli Pismo jest tylko dźwiękiem stłumionego echa. A jeśli prorocy nie mieli w sobie miłości, a więc byli jako miedź brzęcząca albo cymbał brzmiący, to dlaczego w mniemaniu naszych oponentów do tego echa Pan odsyła ludzi, aby tam uzyskali pomoc?(...) Więcej o wrogich potęgach we wpisie Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”


Pierwszym filmem musi być ten !

Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały...Najszybsza droga do nieba ! - sensacyjne ustalenia pastora Hogarda, ks. ...


Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard


Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów - Polska kolejny raz najechana


Podróże do drugiego nieba - L.A. Marzulli


Nie wydaje się państwu, że w USA i UE stosują czary ? Badania wielu różnych znawców tematyki skłaniają do przyznania takiemu poglądowi racji ! Pamiętamy wszyscy aferę Pizzagate, w której chodziło prawdopodobnie o moce pochodzące od istot z drugiego nieba, od istot tam przebywających..., wiele się zgadza z poglądem, że elity stosują środki nadprzyrodzone pochodzące od bytów zamieszkujących drugie niebo, wyglada na to, że światowe seksualne salony są uzależnione od tych istot ! A Pizzagate to efekt skumania się elity NWO z tymi bytami. O aferze Pizzagate zostało napisane tutaj: Amerykański sen, a może jednak horror... ?


Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii


Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO i...


Jeśli chcą państwo dowiedzieć się szybko o co chodzi w dzisiejszym świecie elit, to proszę obejrzeć film poniżej od momentu 10min i 37sek Okazuje się, że w ostatnich godzinach urzędowania prezydent Obama zrobił rzecz, która dla normalnych ludzi wydaje się niemożliwa !

Stulecie Fatimy - Nowy kulturkampf - Krajski, Alex Jones 25.02.2017
Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin
 


Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność

Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO

Rok 2017 to 300 rocznica masonerii - koniec świata ?


Istoty z Czwartego Królestwa to byty z Czwartego Wymiaru - Hoggard, MisslerOstrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO

Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?
https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !

Niewidoczne istoty sterujące światem
https://www.youtube.com/watch?v=_Kbm2OW7VwQ


Ks. Natanek duchowo ocenia rząd i prezydenta PiS - 09.10.2016

Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa - Michael Hoggard
https://www.youtube.com/watch?v=nQNyft7T26kFilm w którym zawarta jest wiedza na temat tajemniczych mikro urządzeń znajdowanych w ciałach ludzi wziętych na pokład kosmitów, to dokument niezwykły, bo oparty na faktach, zdjęcia zostały robione podczas wydobywania ich przez lekarzy ! Polecam to video, jest bardzo ważne w kwestii zrozumienia przeszłości, tej dalekiej także !
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia


Innym niezwykle ciekawym programem jest audycja gdzie wybitny badacz oraz zdobywca nagrody Pulitzera Paul McGuire, tłumaczy jak będzie wyglądała przyszłość ziemskiej cywilizacji. Ogromnie interesujące 30 minut, w których dowiecie się jakie technologie mają być zastosowane, by połączyć ludzkość z przybyszami z kosmosu ! Kto tym wszystkim staruje oraz kto będzie kierował ludzkością za 100 czy 200 lat.
Nowy Wspaniały Świat - Stearman, McGuirePrzed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 
Rok 2017 to kumulacja diabelstwa - Ks. Natanek
https://www.youtube.com/watch?v=rjdFwjz7jiwRok 2017 to kumulacja diabelstwa, część II - Ks. Natanek


Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Linki:
Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"
Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych
Prawdziwy Władca Pierścieni, część III - pojemniki "rządców świata" mordoru
„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas

W tym temacie polecamy szczególnie tekst pt.: "Ogrodnicy, siewcy, rybacy, myśliwi i żniwiarze"

Odnośnie znaczenia krwi i odsysu krwi przez Obcych pisaliśmy w tekście pt."Polska Cywilizacja Człowiecza", w tym kontekście polecamy ten ważny artykuł.

W związku z tym tematem jest seria artykułów o możliwej "instalacji" w ludzkie ciała innych istot duchowych: pierwszy - „Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi, drugi - „W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas  , trzeci - Schodzenie i wchodzenie na góry – II część Biblii subtelnej

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji
Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?!

Tajemnice aż do tritos Uranos
Czwarta tajemnica fatimska - w trakcie realizacji ?
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”
Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam
Ważny tekst ! Komórki macierzyste czy wykształcone organy?
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Hinduskie elementy dżedaizmu - rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Amerykański sen, a może jednak horror... ?
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !
"W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów"
Duchowe elementy układanki UFO
Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?
„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”
Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)
Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया
Nowa Era – Czy aby napewno nowa ?
Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?
Fatima i polscy duchowi matrixowcy
UFO-Holizm
Duchowe poglądy o rzeczywistości
Polska szachownica 2015 – tylko energetyczna ?
Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?
„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”
Nowa Era – Czy aby napewno nowa ?
GLOBALIST OLIGARCH PARTY HATES TRUMP MORE THAN ANY OTHER CANDIDATE
iluminacki komintern
„Tęczowi” chcą akceptacji grzechu. Kościół pod homopresją
Stało się! Europejska komisarz już oficjalnie maszeruje w homo-paradzie
Komisja Europejska idzie na wojnę z „dyskryminacją”. „Tęczowe” prawodawstwo nadchodzi
POLSKA "średniowiecza" ? Czy wiecie coś o Polsce i Polakach ? Tak się wam tylko zdaje...!
Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów
Histeria globalistów – powodem Donald Trump
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II
Brytyjczycy Frankensteinem XXI wieku. Biorą się za genetyczne projektowanie dzieci
Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":

Donald Trump Fights Back!
https://www.youtube.com/watch?v=dSqHzgt3Dak


UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana - duchowe raporty
https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EM


Kontrola umyslu w tajnych więzieniach CIA w Polsce - Ewa Pawela i Witold Hake - 10.08.2016
https://www.youtube.com/watch?v=J0GuF5M05Fk


Wielka duchowa bitwa - Polska wywyższona czy zasymilowana ?!Islamscy Borgowie - Czy Unia Europejska zatańczy ich taniec mistyczny ?

Każdy kto śledzi media, zwłaszcza te niezależne, jest świadomy tego że Europa i USA rozpadają się społecznie, kulturalnie i duchowo. Oprócz widocznych zmian, trwa także przemiana niewidzialna. Zachodnia Europa została nasączona dziwacznymi prądami myślowymi, ktoś stara się przeprogramować ludność tak by UWIERZYŁA, że można zmieniać człowiecze ciała na żądanie, że płciowość to tylko "taki dodatek do kożucha". Jak państwo wiedzą, osobiście jestem przekonany że ideologia Gender, u samych zródeł, ma związek z istotami ufonautycznymi (patrz "Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia - przygotowania do "nowej" ?"), ale nie o tym chciałbym tu pisać.


Napływ Islamu do tzw. zachodniej UE powoduje rozmycie chrześcijaństwa, a właściwie jego eliminację. Społeczeństwa coraz bardziej się islamizują. Jak pamiętacie doktor Krajski przedstawił poważne badania na temat poglądów tajnych elit, które jak się okazuje, same wyznają Allaha, lub coś co ma nim być (więcej w filmie pt.: "Masoneria w Islamie/Islam w masonerii"). Ludność UE pozbawiona chrześcijaństwa albo wpadnie w nihilizm totalny, ale zostanie przerobiona przez religię koraniczną. Gdyby do tego doszło, to podobnie jak Star Trekowi Borgowie , tak mahometanie "wszczepią" ludności tubylczej "swojego duchowego implanta", zostaną zasymilowani ! Już teraz oficjalnie rozgłaszają, że "Opór jest daremny, zostaniecie zasymilowani" ("You will be assimilated. Resistance is futile").

Zdjęcie to materializujące się "postacie" - więcej w artykule pt.: "Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

Sytuacja jest kuriozalna, bo Jezusowa cywilizacja chrześcijańska jest tą najwznioślejszą, tą najwyższą i co najważniejsze, tą prawdziwie anielską, i to ona powinna asymilować ludy dzikie, nieokiełzane, wierzące w boga nieznanego, jakim jest według badań Allah ! Przecież początkowo słowo Allah było wykorzystywane przez pogańskich Arabów do określania boga Księżyca – Sina, wywodzącego się od sumeryjskiego boga księżyca Nanny. Pomimo że jest tradycyjnie kojarzone z islamem, słowo Allah nie jest specyficzne dla tej religii. Tak czy inaczej, to chrześcijaństwo ma odpowiedni duchowy powab (siłę), by przemieniać, dobrowolnie asymilować i zaszczepiać (a nie wszczepiać) wiarę w Boga YHWH i Jego Syna Chrystusa. Niestety elity tego nie chcą, widać że działają wręcz odwrotnie, walcząc z chrześcijaństwem, z prawdziwą kulturą i z prawdą (więcej w "Czarostwo społeczne czyli propagacja reakcji alchemicznej") ! Dlatego podejrzewam, że zasymilowane przez "islamiskich Borgów" zachodnie społeczeństwa już niedługo zatańczą ich taniec. Jaki to taniec ? Proszę zapoznać się z tym krótkim filmem.


Mistycyzm, taniec sufi techno, Paul Watson 
https://www.youtube.com/watch?v=7up4uAry1Vg


Z ostatniej chwili: 


"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"
 http://www.pch24.pl/amerykanscy-biskupi-o-planach-tworzenia-hybryd-ludzko-zwierzecych--razaco-nieetyczne,45920,i.html#ixzz4K3VXwWtn


"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug


Wielki UFOmasoński plan nowocześnie modyfikowanych transhumanów GMO
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz