poniedziałek, 22 sierpnia 2016

Islamscy Borgowie - Czy Unia Europejska zatańczy ich taniec mistyczny ?


Każdy kto śledzi media, zwłaszcza te niezależne, jest świadomy tego że Europa i USA rozpadają się społecznie, kulturalnie i duchowo. Oprócz widocznych zmian, trwa także przemiana niewidzialna. Zachodnia Europa została nasączona dziwacznymi prądami myślowymi, ktoś stara się przeprogramować ludność tak by UWIERZYŁA, że można zmieniać człowiecze ciała na żądanie, że płciowość to tylko "taki dodatek do kożucha". Jak państwo wiedzą, osobiście jestem przekonany że ideologia Gender, u samych zródeł, ma związek z istotami ufonautycznymi (patrz "Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia - przygotowania do "nowej" ?"), ale nie o tym chciałbym tu pisać.

Napływ Islamu do tzw. zachodniej UE powoduje rozmycie chrześcijaństwa, a właściwie jego eliminację. Społeczeństwa coraz bardziej się islamizują. Jak pamiętacie doktor Krajski przedstawił poważne badania na temat poglądów tajnych elit, które jak się okazuje, same wyznają Allaha, lub coś co ma nim być (więcej w filmie pt.: "Masoneria w Islamie/Islam w masonerii"). Ludność UE pozbawiona chrześcijaństwa albo wpadnie w nihilizm totalny, ale zostanie przerobiona przez religię koraniczną. Gdyby do tego doszło, to podobnie jak Star Trekowi Borgowie , tak mahometanie "wszczepią" ludności tubylczej "swojego duchowego implanta", zostaną zasymilowani ! Już teraz oficjalnie rozgłaszają, że "Opór jest daremny, zostaniecie zasymilowani" ("You will be assimilated. Resistance is futile").


Sytuacja jest kuriozalna, bo Jezusowa cywilizacja chrześcijańska jest tą najwznioślejszą, tą najwyższą i co najważniejsze, tą prawdziwie anielską, i to ona powinna asymilować ludy dzikie, nieokiełzane, wierzące w boga nieznanego, jakim jest według badań Allah ! Przecież początkowo słowo Allah było wykorzystywane przez pogańskich Arabów do określania boga Księżyca – Sina, wywodzącego się od sumeryjskiego boga księżyca Nanny. Pomimo że jest tradycyjnie kojarzone z islamem, słowo Allah nie jest specyficzne dla tej religii. 

Zdjęcie to materializujące się "postacie" - więcej w artykule pt.: "Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Tak czy inaczej, to chrześcijaństwo ma odpowiedni duchowy powab (siłę), by przemieniać, dobrowolnie asymilować i zaszczepiać (a nie wszczepiać) wiarę w Boga YHWH i Jego Syna Chrystusa. Niestety elity tego nie chcą, widać że działają wręcz odwrotnie, walcząc z chrześcijaństwem, z prawdziwą kulturą i z prawdą (więcej w "Czarostwo społeczne czyli propagacja reakcji alchemicznej") ! Dlatego podejrzewam, że zasymilowane przez "islamiskich Borgów" zachodnie społeczeństwa już niedługo zatańczą ich taniec. Jaki to taniec ? Proszę zapoznać się z tym krótkim filmem.


Mistycyzm, taniec sufi techno, Paul Watson 
https://www.youtube.com/watch?v=7up4uAry1VgBio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia

Niewidoczna Rzeczywistość – Unseen Realm” – wykład
Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi
"Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety"
 Entelecheia w Turzovka
„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie
Ochronny znak z innego wymiaru
Duchowe elementy układanki UFO
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część IIKs. Natanek duchowo ocenia rząd i prezydenta PiS - 09.10.2016

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz