wtorek, 2 sierpnia 2016

Ufonautyczna hybryda to istota opisana w Biblii – twierdzi L.A. MarzulliZnany już wszystkim badacz L.A. Marzulli twierdzi, że pokazany niedawno skrzydlaty człekopodobny stwor, to istota opisana w Biblii ! W jego najnowszym wideo przedstawia całą historię związaną ze znalezieniem, jak ją sam określa - hybrydy. Chrześcijański eksplorator sądzi, że stworzenie może być tym, o którym wspomina Apokalipsa św. Jana 9:3-11. Jest tam opis istot nazwanych „szarańczą”, jednak wcale nie przypominają szarańczy, ale bardziej jakąś mieszankę różnych zwierząt. Marzulli wyraża opinię, że znaleziona hybryda jest wynikiem eksperymentów tzw. ufonautów, którzy wykonują polecenia/plan anioła, znanego jako Szatan/Lucyfer/Apollyon.(więcej czytaj raport Karli Turner)


Ku takiemu stanowisku kierują ufologów raporty z porwań do UFO, L.A. nie jest tu jedynym o takim podejściu do sprawy tajemniczych mieszańców, i jak sam twierdzi, Biblia daje nam wskazówki, że za kurtyną dziejów toczy się jakaś gra, a nawet bitwa, w której udział biorą stwory genetycznie modyfikowane. Podobne założenia możemy znalezć przykładowo w hinduizmie, który opiera się na idei, że bogowie i demony egzystują na Ziemi walcząc o władzę !


Dla przykładu Asurowie (potężne i złe istoty, demony) są bytami duchowymi, o mocy mniejszej niż boska, ale większej niż moc ludzi, są to przeciwnicy dewów, istot nieposiadających ciał fizycznych, nadprzyrodzonych bytów zwanych bogami lub półbogami. Wracając do znaleziska z Ameryki, warto przypomnieć cytat z Biblii, który w ocenie Marzulliego opisuje właśnie te 'potworaki' (za Janem Wolskim 1978 r. Emilcin), jak tamte i ta posiada z tyłu żądło !

A wygląd szarańczy: podobne do koni uszykowanych do boju, na głowach ich jakby wieńce podobne do złota, oblicza ich jakby oblicza ludzi, i miały włosy jakby włosy kobiet, a zęby ich były jakby zęby lwów, i przody tułowi miały jakby pancerze żelazne, a łoskot ich skrzydeł jak łoskot wielokonnych wozów, pędzących do boju.  I mają ogony podobne do skorpionowych oraz żądła; a w ich ogonach jest ich moc szkodzenia ludziom przez pięć miesięcy. Mają nad sobą króla – anioła Czeluści; imię jego po hebrajsku: Abaddon, a w greckim języku ma imię Apollyon.” Apokalipsa św. Jana 9:3-11


Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"

Powyższy opis może wskazywać, że mowa jest o tych samych, lub podobnych istotach do tej pokazywanej przez Amerykanina. Przyjmując pogląd o trwających doświadczeniach genetycznych tzw. ufonautów, można założyć, że pojawią się i większe hybrydy tego rodzaju, na filmie widać, że ta też posiada rodzaj owłosienia, kto wie może to osobnik młody, niewykształcony, lub tylko jedna z wersji. Marzuli podejrzewa, że skrzydlaty stwór ma w sobie ufo implanty, widoczne na prześwietleniu RTG. Biblia informuje, że te szarańczo-potworaki są nadzorowane przez Abaddona, inaczej Apollyona, będącego niszczycielem i kojarzonego z samym Szatanem. Pamiętamy z opracowań dotyczących budowy „nowej wieży CERN” – urządzenia bramy innowymiarowej, że pomocnicy tej istoty (elita naukowców NWO) tworzą obecnie ustrojstwo mogące sprowadzić kogoś ze wspomnianej otchłani. 

Więcej o "Wiezy CERN" w artykule "Poszukiwanie boskich mocy ?"


Oczywiście istnieją głosy, że interpretacja Marzulliego jest zbyt dosłowna, że Biblia powinna być rozumiana duchowo, w przenośni i symbolicznie. Wielu biblistów podkreśla, że oprócz duchowego wymiaru, Pismo Święte opisuje realne zdarzenia i prawdziwe osoby, a dzięki temu przekazuje solidną warstwę duchową, gdyby tak nie było to zmartwychwstanie Jezusa należało by uznać za przenośnię, symbol, a skoro tak to chrześcijaństwo za intelektualna bajkę ! Zjawiska nadprzyrodzone, a zwłaszcza ogromna ilość uzdrowień wskazuje na Jezusa jako prawdziwego Pana i Boga. Szarańcza w Biblii ma jednoznacznie negatywne konotacje. Jest jedną z plag, jaką w Ks. Wyjścia 10:14 uderzony został Egipt faraona, a biorąc pod uwagę zdania biblistów, że obecna konsumpcyjno-demoniczna cywilizacja ufonautyczna z USA/UE to Egipt w nowym wydaniu, można przyjąć, iż zostanie uderzona jakąś formą „szarańczy”, wielce prawdopodobne że wyprodukowaną w podziemnych bazach „obcych”. („Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?”)

Obrazek-kompilacja pochodzi z artykułu pt.:  Programowanie materii, a biblijne znamię

Sprawa znalezionej hybrydy nietoperzo-ludzika może być poważniejsza niż się przypuszcza, pamiętajmy że w świecie raportów ufologów nie jest to coś wyjątkowego, ale przerażająca „normalność”, tą właśnie normalność starają się przemycić do naszej rzeczywistości tajne organizacje ufonautyczne-ufosoni (patrz "Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?"). W ich ocenie ludzie mają się zamienić w byty biologicznie nieokreślone, tzw. gender (UFO GMO). Nie bez znaczenia są w tym kontekście słowa papieża Frańcisza, wypowiedziane kilka dni temu w Polsce: „W Europie, w Ameryce, w Ameryce Łacińskiej, w Afryce, w niektórych krajach azjatyckich istnieje prawdziwa kolonizacja ideologiczna. Jedną z nich – mówię to jasno z „imienia i nazwiska” – jest gender! Dzisiaj dzieci w szkole – właśnie dzieci! – naucza się w szkole: że każdy może wybrać sobie płeć - mówił papież Franciszek podczas spotkania z polskimi biskupami 27 lipca br. w katedrze na Wawelu.” (Więcej o tej sprawie w artykule pt.: „Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do nowej ?” oraz „Polska cywilizacja człowiecza”).


Michael Heiser w artykule Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi

Ktoś z czytelników może powiedzieć, że ma już dość tej genetycznej narracji, jaką zwłaszcza preferują amerykańscy badacze, że przecież Biblia wcale o tym nie naucza. Otóż istnieje poważny naukowiec, doktor Heiser, który w sensacyjnej audycji z dnia 01/08/2016 (SkyWatchTV Web Exclusive: Dr. Michael Heiser - Joshua's Holy War Against the Giants) ujawnia prawdziwe znaczenia użytego w Piśmie Świętym słownictwa. Ten wybitny naukowiec zna kilkanaście starożytnych języków i dzięki temu wyjawia to, co jest w tekście hebrajskim dla zwykłych ludzi zakryte, często z premedytacją zamazywane przez określone grupy znawców tematu. We wspomnianej audycji tłumaczy zdarzenia eksterminacji gigantów (hybryd), i plemion ich wspierających, a co najważniejsze, możliwości anielskich Czuwających Nieba - Watcher'sów - Synów Boga ! Nie są to powtórki z jego wcześniejszych wykładów, ale całkiem nowe sensacje. (Proszę sprawdzić co w tym temacie mają do powiedzenia Ojcowie Kościoła ! Ich pogląd znajduje się w artykule pt.: Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”)


Watchers 10 - The FAIRY REVEALED!
https://www.youtube.com/watch?v=gayclWjfYh4


Watchers X: 2 Strange Humanoid Creatures Found In Mexico
https://www.youtube.com/watch?v=PgXRzEQY-rw


Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia
Aktualizacja 17/09/2016
Znany wszystkim badacz wielkich czaszek z Paracas, L.A. Marzuli, a także jego kolega, który jest producentem serii filmów "Watchers" wydali kolejne 5 tysięcy dolarów na testy malutkiego ufonauty. Jak się okazało stwór to bardzo zręcznie wykonane oszustwo. Zrobione z części nietoperzy, plastiku, drewna i kleju ! Ktoś dobrze obeznany ze zwierzęcą anatomią spreparował "istotę", za którą ufolog Jajme Maussan zapłacił 10.000 dolarów ! Zanim doszło do odkrycia sprytnie wykonanego manekina ufonauty, trzech weterynarzy uwierzyło, że mają do czynienia z nieznanym gatunkiem istoty. Sprawa wyszła na jaw gdy Marzulli zaczął osuszać "stwora", wtedy to spod nietoperzej skóry wyłoniły się klejone części. Dla świata ufologicznego to kolejny cios, wykonany przez zręcznych oszustów. W tym miejscu należy przypomnieć o tysiącach prawdziwych nagrań, dokumentujących nieznany rodzaj UFO fenomenu, a który zdaniem wybitnych specjalistów, jest bardziej duchowej natury, niż materialnej ! Tak zwani ufonauci (bogowie) są zdaniem Ojców Kościoła bytami duchowymi, stworzonymi, wysoce inteligentnymi, choć ich część mogła się opowiedzieć po stronie "buntownika naczelnego".

"Bóg jest duchem: potrzeba więc, by czciciele Jego oddawali Mu cześć w Duchu i prawdzie». Rzekła do Niego kobieta: «Wiem, że przyjdzie Mesjasz, zwany Chrystusem. A kiedy On przyjdzie, objawi nam wszystko». 26 Powiedział do niej Jezus: «Jestem nim Ja, który z tobą mówię»." Ewangelia Jana 4:24

Dokładną relację z odkrycia oszustwa możecie państwo obejrzeć w zamieszczonym tu programie.

SkyWatchTV Web Exclusive: L.A. Marzulli - Breaking News on the Demon Fairy 

https://www.youtube.com/watch?v=ujZfFlcoPj4


Z ostatniej chwili: 


"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"
 http://www.pch24.pl/amerykanscy-biskupi-o-planach-tworzenia-hybryd-ludzko-zwierzecych--razaco-nieetyczne,45920,i.html#ixzz4K3VXwWtn


"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug
Linki:
Dyskusja na temat Gigantów z Biblii נפלים, rozmawiają Gary Stearman i L.A. Marzulli
Duchowe elementy układanki UFO
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne

"W pierwszej kolejności ze względu na godność stworzył Bóg tak zwanych bogów"
Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)
Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?
„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”
Globalne plany UFO-nautów i UFO-sonów ?
 UFO raport Karli Turner
Posłańcy Oszustwa
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
Komisja Europejska unika odpowiedzi na pytania o wspieranie LGBT przez UE
Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!
USA: kontrowersyjny eksperyment, który ma przywrócić do życia funkcje mózgu osób w stanie śmierci klinicznej
Dead could be brought 'back to life' in groundbreaking project
Homopropaganda nadal podbija umysły Polaków
Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji
Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !
http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/207606,papiez-krytycznie-o-teorii-darwina.html
http://popotopie.blogspot.com/2014/05/dochodzenie-w-sprawie-ludzkosci.html
"przychodzi z chmurami" - Zaczęły się dni Noego...
Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody
Prawda o 12 planetach Zecharii Sitchina – Przełomowy film !
Za kilka dni L.A. Marzulli zaszokuje świat - pokaże prawdziwego ufonautę !
Polskie elity ufologiczne w kontekście duchowości ufonautów
HIV atakuje homokluby. Wyniki badań potwierdzają tezy głoszone przez Paula Camerona
Donald Trump zapowiada walkę z pornografią. Podpisał już stosowne zobowiązanie
 Czy te słowa papieża Franciszka zacytują główne media? Ojciec święty ostrzega przed ideologią gender
Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?
Histeria globalistów – powodem Donald Trump
Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych

2.5 godzinny wywiad z Marzulim z dnia 01/08/2016 !
LA Marzulli on The Hagmann Report - 8/1/2016

1 komentarz:

  1. Ponieważ zostało stwierdzone oszustwo: http://argonauta.pl/ufonautyczna-hybryda-marzulliego-to-zmyslne-oszustwo/.
    Dlatego ten artykuł powinien być usunięty lub bardzo poważnie zmodyfikowany bo przy aktualnej treści wprowadza w błąd. Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń