poniedziałek, 22 czerwca 2015

Maszyneria orgoniczna - aktualizacja - wersja 2.7Cała przyroda jest nasycona wszelkim rodzajem energii, od fal elektomegnetycznych poprzez promieniowanie podczerwone, jonizacyjne, energie geotermalną, aż do tajemniczych form orgonu czy prany. Wielu ludzi twierdzi także, że istnieje energia psychiczna "psi" Te wszystkie energie mogą na siebie wpływać, znosić lub być gdzieś kumulowane i magazynowane

Większa część artykułu jest zbiorem luznch przemyśleń, mających za zadanie sprowokowanie dalszych refleksji nad zagadnieniem duchowości oraz własnych odczuć związanych z Apokalipsą Św. Jana. Subiektywna ocena rzeczywistości jest jednym z aspektów naszej niepowtarzalnej natury.


Obecna ludzkość, a dokładniej tzw. cywilizacja rewolucji przemysłowej zbudowała pewne modele zachowań i ustoju społecznego, w którym przyszło nam żyć, zmieniają się one wraz z postępem technologicznym. Cywilizacja śmierci, w głównej mierze odłam ludzkości określający siebie jako cywilizację zachodu, jest tak skonstruowana by w paranormalny sposób wysysać z nas siłę i/lub energię życiową. Różni badacze prowadzili i nadal prowadzą badania nad strukturą budowy tego dziwnego tworu. Tą niewidoczną konstrukcję nazwałem "maszynerią orgoniczną". Ta maszyna (możliwe, że jedna z Biblijnych bestii) pobierać musi stale energię życiową od istot ludzkich, które uwięzione lub usadowione od samego początku, od wieku dziecięcego, w jej strukturze, nie widzą i co najważniejsze nie odczuwają świadomie jej działania, czyli poboru energii !Oczywiście wielu ludzi zdaje sobie sprawę, że taki mechanizm funkcjonuje, jednak określają go jako "naturalny". W tym miejscu należaoby się zapytać czy aby napewno jest on powodowany przez czynnik natury ?. Chrześcijaństwo jest czymś co ma również za zadanie nauczyć nas poczucia i odbierania natury w sposób wrodzony, do bycia naturalnie naturalnym. Wczesne nauki Istoty Innowymiarowej, Stwórcy cudu życia, informują w Biblii by jego ołtarz był jak najbardziej naturalny: 

"...A jeśli uczynisz mi ołtarz z kamieni, to nie buduj go z kamieni ciosowych, bo zbezcześcisz go, gdy przyłożysz do niego swoje dłuto...” Wyjścia 20,24 

Problem natury i dziewiczych zachowań jest obecny od początku pobytu ludzi na tej planecie, w tym wymiarze. Natura może objawiać się na różnorakie sposoby, jej tajemnica może być czasami obserwowana w prosty sposób. Dobrze znanym przykładem jest ten czy kłaść chodnik tam gdzie ludzie już wydeptali ścieżkę, czy może tam gdzie ludzkiemu projektantowi się uwidziało ? Problem stary, ale dobrze oddaje dylemat naturalnego podejścia do sprawy natury i jej tajemnicy, a tajemnica jest niezwykła. 

Które z naszych zachowań są bardziej naturalne, a które mniej ?! Które są narzucone, a które pochodzą od kogoś innego, na przykład z innego wymiaru, z Nieba, lub skrycie podawane są naszym zmysłom-umysłom-duszy, jak choćby poprzez implanty ufo istot, bądz implanty cywilizacyjne - telewizję ?. UFO mikro przekazniki mogą poprzez porwane osoby uruchamiać jakiś proces, który pociąga za sobą niewidoczną wymianę informacji umysłowej w społeczeństwie, a poprzez to jej sterowanie.

Wróćmy jednak do natury, do naszej człowieczej natury. Co powoduje, że czujemy się raz bardziej naturalnie, a kiedy indziej mniej ? Jeżeli mniej to może pojawić się stresor, a ten uwalnia jakiś rodzaj energii, umysłowej podczas uruchomienia napięcia neuronowego, albo cielesnej podczas napięcia mięśni, ewentualnie obydwa rodzaje.

System społeczny lub inaczej cywilizacyjny model życia (przeżywania) wbudowany w społeczeństwo wysysa z nas "energię", w każdej chwili naszego 'podłączenia się' do jego konstrukcji, jest to podłączenie niewidoczne, można by użyć angielskiego słowa "wireless" (czyli bezprzewodowe). Człowiek i nasza tajemnicza wielowymiarowa budowa służy do tego by taki nieznany konstrukt zasilać, jest to energia życiowa, jesteśmy wręcz pożerani żywcem. Zwłaszcza ci, którzy nie są zorientowani w historii duchowej Układu Słonecznego.


Część ludzi nie zauważa częstych zmian energetycznych w sobie, w ciele i umyśle, tłumacząc to zwykle jako chwilowe zmęczenie, albo jego odmiany: depresje, niepokuj, zaburzenia snu, itp. 

"Bestia" albo maszyneria cywilizacji śmierci jest czymś co może mieć inne oblicze od tego widocznego i namacalnego w postaci giełd papierów wartościowych, rządów, urzędów oraz wojska. Ta niewidoczna strona maszynerii śmierci jest dla wielu ukryta za zasłoną oficjalnej nauki. Medycyna widząca tylko jedną stronę medalu opisuje wszystko jako bio-chemiczny wytwór natury i proponuje by w ramach zmęczenia (wyzysku energetycznego) posilić się tabletką, chwilowym odpoczynkiem, tzw relaksem (czyli odłączeniem się !) od natłoku zajęć, a jeżeli system już tak wyeksploatował organizm, czyli w języku specjalistów wyssał z nas za pomocą orgou-prany życie, to następuje "awaria", która może prowadzić do zejścia. To wszystko jest działaniem "urządzenia" stworzonego przez kogoś, dzięki czemuś. Oczywiście nie wiemy kto ten system zaprojektował w ten sposób, możemy się domyślać. Czy jest on tworem naturalnym ? ABSOLUTNIE nie !


'Naturalnie' jest wtedy gdy nie ciosamy kamieni stawiając ołtarz, dom ekologiczny, gdy śpimy, gdy czujemy się dobrze pośród naszej kochanej rodziny, pośród dobrych znajomych, gdy naprawdę kochamy. Naturlanie rosnące kurczaki biegają gdzie chcą i jedzą co chcą. Najnaturalniej było w Edenie, wszystko rosło samo, byliśmy naturalni w 100 %. Obecnie jesteśmy podłączeni do coraz to bardziej nienaturalnej maszynerii wyciągającej z nas życie ! Wcale nie chiodzi o to, że cywilizacja śmierci stara się za wszelką cenę odebrać od nas pieniądze, ale o to że odbiera nam nasze życie ! Naszą życiową energię i czas potrzebny by żyć ! Żyjemy by pracować, czy pracujemy by żyć ?! (co było pierwsze jako czy kura ?) 


Wymuszana i pobierana poprzez pranę-orgon siła życiowa zasila także tych stojących na szczycie piramidy żywieniowej i nie chodzi wcale o zwierzęta niehumanoidalne, ale o te istoty które posiłkują się nami będąc u szczytu władzy ( a nad nimi inne ?). Istoty te wyglądają jak ludzie. Ich cechy zachowawcze też mogą być ludzkie, aczkolwiek są oni podłączeni (bezprzewodowo) do "bestii" , i to najbardziej ze wszystkich. Może wystepować jakieś podobieństwo strukturalne do tworu borgów z filmu Star Trek. Oczywiście chodzi bardziej o niewidoczną sferę działania tego tajemnego urządzenia energetycznego, o jego aspekt duchowy. Z czasem te istoty (czyli politycy, a nad nimi budowniczowie bestii od kielni) muszą się posiłkować coraz to większą dawką życia, co objawia się zwiększonym uciskiem społeczeństw i narodów. Największym zagrożeniem dla "bestii" jest chrześcijaństwo i niektóre jednostki wysoko rozwiniętych mistrzów hinduskich, zdolnych wyczuwać ten niezwykły konstrukt energetycznej śmierci. Zresztą Indie oraz kraje typowo chrześcijańskie są od dłuższego czasu celem bestii. Chrześcijaństwo nie pochodzi z tego świata, wiec wie więcej o naturze będącej arcydziełem Stwórcy, tym samym stając się narażonym na ataki maszyny śmierci i mechaników "oliwiących jej tryby"


(Ponizej wysys krwi z ofiar UFO porwań, krew jest nośnikiem życia, artykuł w tym temacie jest pod tym adresem: http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html  - Ważne by pamiętać iż "Ksenokrates umieścił zatem miejsce przebywania demonów w tzw. sferze podksiężycowej (czyli poniżej niebiańskiej Bożej sfery). Demony mogą zaś cierpieć i są pomiędzy nimi istoty złe, wypełnione chciwością na krew i seksualność.")

Gdy jakiś tryb się zacina (czytaj nawraca) maszyneria dostaje konwulsji, inżynierowie od mainstreamu informatycznego przystępują do łatania dziury (zastosowana zostaje kielnia i cyrkiel - kłamstwo). Operatorzy z innego wymiaru (Mega Byt, Aniołowie, dobre duchy przodków) mają w czasie rzeczywistym wyświetlane informacje o bestii i jej trybach, o jej poczynaniach, jest to widoczne wszem i wobec z poza tego wymiaru. 

Informacja jest światłem.

Oprócz biomakroluminescencji naukowcy odkryli ultrasłabą emisję promieniowania elektromagnetycznego przez organizmy żywe, jest to rzędu kilkudziesięciu kwantów na cm2 w ciągu sekundy, która towarzyszy wielu procesom życiowym. Świeci cała przyroda żywa. Operatorzy (Aniołowie stróże) w miarę ich możliwości pomagają tym, którzy się odłączyli, lub czują że coś jest nie tak, jak ten sławetny czarny kot. 

Natura i jej świat jest obok nas oraz w nas. Do jakiego stopnia czujemy się naturalnie zależy od stopnia podłączenia/odłączenia się do/od maszynerii śmierci. Nasze poglądy, moralność, wierzenia są przewodami lub "hubem wirelles" pomiędzy bestią a naszym ciałem duchowym, psychiką oraz biologicznym skafandrem. Natura człowieka i jego człowieczeństwo jest tajemnicą Stwórcy, który wszystko "zrobił" na początku Dobre, naturalnie naturalne, czyli bezproblemowe, ładne i żywe. 

Konstrukcja wysysające życie jest prawdopodobnie czymś pochodzącym z innego wymiaru i może potrzebować "obsługi", gdy się zacina, lub konserwacji gdy pewne jednostki się odłączają (nawracają):

[...]MiB-y wyglądające z pozoru na ludzi, zachowywały się niezwykle dziwnie a nawet dziwacznie jak na agentów. Doktor Herbert Hopkins, psychiatra i badacz UFO, który prowadził sprawę porwania przez istoty pozaziemskie dwóch mężczyzn w 1975 roku w stanie Maine w USA, zetknął się z przedziwną sytuacją. Rok po zdarzeniu doktor pracował w swoim domu, kiedy zadzwonił telefon, rozmówca oznajmił, że jest badaczem UFO i zapytał, czy może złożyć wizytę doktorowi ? Gdy Hopkins zgodził się na wizytę, rozmówca w minutę pojawił się przed drzwiami. Nie zauważyłem samochodu - relacjonuje dr Hopkins - a zresztą, nawet gdyby go miał, nie zdążyłby do mnie dojechać w tak krótkim czasie nawet od najbliższej budki telefonicznej. Tajemniczy gość poradził Hopkinsowi, by ten zniszczył wszystkie materiały na temat sprawy z 1975 r. Kiedy jednak rozmowa zeszła na problemy UFO, gość Hopkinsa zaczął mówić coraz mniej wyraźnie, aż w końcu wstał i potykając się ruszył ku drzwiom. Mamrotał przy tym: „Kończy mi się energia, muszę już iść."[...] 


(UFO istoty zachowują się względem porwanych bardzo stanowczo, wszystko jest robione na siłę ! Porywa się na siłę, nie licząc się z przerażonymi ofiarami, z ich stanowczym NIE ! Istoty ufo lokalizują swoje ofiary w każdych okolicznościach, w każdym momencie i miejscu na kuli ziemskiej. Ich wielki plan stwarzania hybryd jest już znany części badaczy, jednak wielu ufologów jest przerażona tym co odkrywają i wolą zachować milczenie by nie wystraszyć opini publicznej, która kupuje teorię tzw. "dobrych kosmitów", a często ich książki, filmy)Bestia zmusza nas co jest jej "sztuczną naturą" (Artificial Intelligence – AI - system ufo istot ?), do pracy, do wykonywania często niechcianego zajęcia, a poprzez to do oddania energii. Coś co wymusza, jest narzędziem służącym do "wyciskania" Tak jak ściskanie kryształu kwarcu, skały kwarcowej wytwarza energię piezoelektryczną, tak "dokręcanie śruby" społeczeństwu czyli jednostkom ludzkim wytwarzać może jakiś inny rodzaj paranormalnej energii-życiowej. Wiedzą dobrze o tym wszyscy ci, którym zdarzyło się iść do pracy, jednakże na skutek jakiegoś zdarzenia byli "bezczynni" podczas czasu przeznaczonego na wysys energii. Okazuje się, że często albo prawie zawsze człowiek jest i tak zmęczony, chociaż "nic nie robił" !


Jaka jest więc natura sama w sobie ? 


Natura to istota danego przedmiotu lub zjawiska, stanowiąca zasadę jego działania. Jaka jest natura działania człowieka ? Człowiek jest naturalny, kiedy jest szczęśliwy w naturalnym (czyli nie wymuszonym) połączeniu z Wyższym Bytem. W naturze nie ma pustki, natura nie lubi pustki. Kiedy się odłączyliśmy od Stwórcy, musieliśmy się podłączyć do czegoś innego. Jeżeli Stwórca zniknął z naszego wewnętrznego wymiaru, to ktoś albo coś musiało wejść w to miejsce (z całym okablowaniem). 

Oczywiście operatorzy czekają na nasze odłączenia się od systemu. W takich momentach czujemy pełnię, czujemy szczęście i brak stresu, energia życiowa staje się miłym uczuciem. Gdy następuję powrót do matrixa oddajemy nasze moce witalne bestii i nie jest to wirtualna energia, ale coś konkretnego. Coś-ktoś pobiera ją od nas gdy jesteśmy podłączeni, może to być szef, może urzędnik w ministerstwie, policjant, wojskowy lub inny przedstawiciel wielostopniowej struktury tego ENERGETYCZNEGO tworu. (Patrz artykuł pt.: "Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli")

Jak się bronić przed bestią ? Każdy zna własne sposoby na "odłączenie", jednak bestia czyli "....." nigdy nie śpi i wymyśla kolejne metody niszczenia natury, czy to tej za oknem, czy tej naszej wewnętrznej. Naszą dobrą naturą jest miłość, duchowość, kultura, sztuka, moralność wydobywana naturalnie z naszych wnętrz, oraz Zbawiciel Jezus Chrystus. 


Czy kiedykolwiek uda się stworzyć humanoidy przypominające człowieka ? Może będą one przypominać lub naśladować człowieka, ale czy będą umiały być naturalne oraz świadome czym jest naturalne (duchowe) zachowanie, takie jak człowieka, wypływające z naszych naturalnych ludzkich dusz, mających ciągle jeszcze kontakt z Boskim Projektantem ?! (odsyłam państwa do opracowania "Kim są istoty innowymiarowe)


(na kompilacji zdjęć poniżej filmowe i telewizyjne gwiazdy podłączone do maszynerii wysysu energi życiowej, obok "orgoniczne borgi" przedstawiciele "kosmicznych braci" czyli odpowiednik demonicznego-ufo, wszystkie pokazane gwiazdy są ofiarami demonicznej UFO cywilizacji, tzw. cywilizacji śmierci...)
Niszczenie naszej wewnętrznej natury jest przejawem wysokiej inteligencji orgonicznej bestii, jest jej pogonią za kolejnymi środkami umożliwiającymi sterowanie nami za pomocą "okablowania", wprowadzanie kolejnych błędów do "oprogramowania" jak Gender, usankcjonowany prawnie homoseksualizm, czy "normalność" a najlepiej "naturalne" zabijanie nienarodzonych istot ludzkich. To wszystko to kroki mające nas przybliżyć do ujawnienia się nowego potężniejszego potwora istot humanoidalnych GMO.


Przewidywania naturalnych mistrzów z odległej starożytnej ery, pierwszych chrześcijan, dają jednak nadzieję na pokonanie (ufonautycznej) maszynerii orgonicznej. Wszystkie kolejne kroki byśmy nie wiedzieli nic o możliwości odłączania się, są tylko miotaniem się tego sztucznego tworu, mającego kilka głów. 

Odłączenie następuje zwykle gdy zmienimy "okablowanie" lub wprowadzimy w już istniejące przewody nowe prawdziwe zasady postępowania czyli nowy "software" Dla starożytnego mędrca Tertuliana chrześcijanie byli ludźmi obdarzonymi nową wyższą naturą, kierowanymi przez Ducha. 

Kto zaprojektował i wdrożył ten "system wysysu życia" ? Możliwe, że istota nadprzyrodzona czyli Anioł, w tym wypadku Anioł opozycyjny.

Sir Fred Hoyle i Chandra Wickramasinghe argumentowali w swojej książce "Evolution from Space" (Dent, London 1981), że prawdopodobieństwo spontanicznego powstania żywej materii nie może być większe niż jeden do 1040000, a prawdopodobnie jest dużo mniejsze. Wnioskowali więc, że pochodzenie życia musiało wymagać wcześniejszego istnienia jakiegoś rodzaju superinteligencji będącej źródłem pierwotnej informacji biologicznej. Inteligencja ta zaprojektowała enzymy i inne cząsteczki żywej komórki. Autorzy ci piszą: 

"Teoria, że życia zostało złożone przez jakąś inteligencję, ma - jak wierzymy - prawdopodobieństwo znacznie większe niż jeden do 1040000, co jest poprawnym wyjaśnieniem wielu ciekawych faktów analizowanych w poprzednich rozdziałach. W rzeczywistości teoria taka jest tak naturalna (nawet kosmiczni ewolucjoniści dostrzegają tą naturalność !), że aż dziw bierze, dlaczego nie jest szeroko zaakceptowana jako oczywista. Powody tego stanu rzeczy są raczej psychologiczne niż naukowe (s.130).

Kto i dlaczego się wzdraga przed uznaniem Boskiego Projektanta ?! Kto utrzymuje system niewiedzy i zabierania energii życiowej ?!

Istoty UFO zanim się skontaktują siłowo z ludzmi strzelają wiązką energetyczną w klatkę piersiową lub w całe ciało ofiary ! To takie przywitanie "kosmitów" ! Ludzie czują że te istoty są złe i że planują coś z nimi robić bez ich zgody, więc się bronią ! Oto cytat z sesji hipnotycznej porwanego:[...]Otóż te istoty nie szły, ale... szybowały nad ziemią... to nie był chód, ale ruch przypominający szybowanie. Kiedy zbliżyły się do samochodu, położyły na nim ręce i jak sądzę, zastanawiały się, jak otworzyć drzwi. Moody otworzył drzwi, uderzając nimi jedną z istot, a następnie obrócił się ku drugiej i z całej siły uderzył ją pięścią w twarz. Następne pamiętał jak został sparaliżowany. Kiedy odzyskał przytomność, leżał na czymś, co wyglądało jak plastykowy lub metalowy stół w kształcie prostopadłościanu. Czuł się skrępowany za pomocą jakiejś siły. Stół miał wymiary porównywalne ze zwykłym łóżkiem. Obok niego stała obca istota. Jak powiedział, jego pierwszym odruchem była „chęć wyrżnięcia tego czegoś, ale nie mogłem się poruszyć, w ogóle nie miałem kontroli nad kończynami.[...]

Zwrot "tego czegoś" jest ważny bo pokazuje, iż mogą to być twory sztuczne, nie-naturalne, nie stworzone przez NATURĘ !Jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi... o energię ? 

Należy zadać pytanie co się dzieje z naszą energią życiową ?! Kto ją nam odbiera ?! Oficjalnie Stwórca dał nam 120 lat życia ! Pomijając tych, których się zmusza do nałogów typu narkomani, alkocholicy i inne, to należy wykryć kto z nas wysysa energię za pomocą maszynerii orgonicznej ? Dlaczego nie możemy oficjalnie żyć tyle ile nam przyznał Stwórca ?! Kto nam zabiera życie ?! W poprzednich wpisach dałem przykłady, że oni mogą zabierać umysły oraz myśli, a prawdopodobnie życie albo energię życiową też !

"Wtedy Bóg rzekł: «Nie może pozostawać duch mój w człowieku na zawsze, gdyż człowiek jest istotą cielesną: niechaj więc żyje tylko sto dwadzieścia lat" Ks. Rodzaju 6:3

Prawdziwi chrześcijanie wierzą, że każdy nałóg bierze się z demona/ów. To nie jest tak jak to przedstawia psychologia. To że ktoś zabiera się za alkochol albo narkotyki to ingerencja w umysł ofiary przez demona/y ! Można to doskonale wytłumaczyć językiem parapsychologii oraz Chrześcijaństwa, Islamu, Hinduizmy i wielu innych... Energia takiej ofiary musi być pobrana, potem ofiara wygląda jak wrak człowieka ! To jak się społeczeństwa zachowują i jakie idee propaguje się do ludności to bardzo ważna i skomplikowana sprawa ! Dzisiejsi specjaliści od manipulacji i psychomanipulacji mają plany i je propagują na różne sposoby.


(Ofiary UFO cywilizacji śmierci..., wysys energii życiowej)"Jednym z najbardziej fascynujących aspektów moich licznych rozmów z Maarit, były dyskusje dotyczące genetycznej manipulacji mitochondrialnego DNA uprowadzonych. Mitochondrialne DNA jest to DNA wewnątrz mitochondriów, wytwarzających energię organelli w każdej komórce. Mitochondria rozumiane są jako główny składnik produkcji energii u wszystkich istot ludzkich; mitochondria biorą udział w fosforylacji oksydacyjnej i łańcuchu transportu elektronów. Oto cytat z opracowania naukowego w tej sprawie:

"...Organella te mają różną wielkość, przeważnie od 2 do 8 μm, mogą też szybko zmieniać swój kształt i rozmiary. Są one miejscem, w którym w wyniku procesu oddychania komórkowego powstaje większość adenozynotrifosforanu (ATP) komórki, będącego jej źródłem energii...Zródło:http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitochondrium  

"Maarit i ja, spekulowałyśmy, że Drakonidzi mają żywotny interes w mitochondriach i jego DNA i może nawet pomogli wprowadzić te organella do ludzkiego systemu, aby przejąć władzę nad naszym systemem produkcji energii. Nasze organizmy mogą produkować subtelne energie dla tych pasożytniczych kosmitów, którzy wprowadzają w nas różne implanty, do być może transportowania lub przekształcania tych subtelnych energii na ich własny użytek." (więcej w tekście pt.: "Chrześcijańskie anamnesis")

"Istota mogła mieć 1,5 wzrostu, była ubrana w ciemny płaszcz, głowę okrywał szpiczasty kaptur. Świadek nie dostrzegła takich szczegółów w wyglądzie, jak nogi i tułów. ,,Wszystko zasłaniał ciemny płaszcz” – mówiła. Wyróżniające były żółte oczy, które świeciły się w ciemności. Istota poruszała się bokiem, co było bardzo dziwne, ale oczy miała skierowane na grupkę wpatrzonych w nią świadków. Postać sunęła bezszelestnie po ziemi. Znajdowała się od świadków kilkanaście metrów. ,,Miałam wrażenie, że wręcz unosi się nad ziemią, to z resztą zostało potwierdzone później, kiedy zobaczyliśmy ją bardziej z bliska. Co ciekawe, oprócz strachu czułam, że ta ciemność i chłód jest nienaturalna. Nie było nic słychać. Głucha ciemność i to potęgowało strach.” – starała się nakreślić atmosferę grozy Małgorzata. Nieznany osobnik, manewrując w ,,totalnej ciszy”, w pewnym momencie zniknął świadkom z oczu. Kiedy po kilku minutach dotarli przed dom Małgorzaty, znajdujący się na wzgórzu niewielkiej polany, okazało się, że grupka jadąca motorami jeszcze nie dotarła na miejsce, co było dość zastanawiające, gdyż trasa motorami była tylko dwa razy dłuższa. W pewnym momencie jedna z osób z grupy dostrzega znów istotę. Wszyscy spoglądają we wskazanym kierunku i nieruchomieją z wrażenia. Postać zaczęła zbliżać się w stronę świadków od lewej strony, skąd grupa przybyła przed dom świadka. ,,Sunęła nisko nad ziemią. Widzieliśmy już wyraźnie ten czarny płaszcz okalający całe ciało. Wokół panowała śmiertelna cisza, a żółte oczy promieniowały blaskiem. Gdy zbliżyła się na odległość może 30 m, mimowolnie chwyciliśmy się za ręce. Istota w tedy zajaśniała żółtym blaskiem. Poczułam silne ukłucie w sercu, miałam wrażenie, że coś wysysa ze mnie całą energię, moje resztki siły. Kolor oczu istoty zmienił się z żółtego na pomarańczowy. Nie wiem w którym momencie, wyswobodziliśmy się z tego paraliżu. Pognaliśmy co sił w stronę domu. Szarpnęłam za klamkę, ale drzwi nie otwierały się. Kiedy spojrzeliśmy z przerażeniem za siebie, istota zniknęła”. Zródło:


Nadchodzą czasy istot NWO, właściwie już nadeszły, sterują tym wszystkim istoty które posługują się iluminatami ! Czasy nowego porządku są bardzo okrutne i barbarzyńskie, oczywiście wszystko jest pod płaszczykiem "postępu i nowoczesności", jednak jak zwykle chodzi o nasze dusze i naszą energię:

(...)Zło rodzi zło, niczym owa burzliwa rzeka, która podmywa starodawny brzeg z urodzajnej ziemi, odsłaniająca bezużyteczne piaski i zostawiająca złowieszcze ugory, wszędzie tam gdzie zdąży zaznaczyć swój bieg. Często zadajemy sobie pytanie, czy "zło" musi być tak okrutne, przy czym mówiąc "zło" nie należy przez to uwalniać od odpowiedzialności działań ludzkich składając ją całkowicie na rzecz "ciemnej strony"? 

Odpowiedzi na to pytanie jak się okazuje udzielają niemal wszystkie szkoły ezoteryczne, które przyjmują energetyczny model w procesie interakcji pomiędzy człowiekiem a bóstwem(demonem) W modelu tym bóstwa(demony) są rodzajem pasożytniczych bytów nadrzędnych (PBN) , których celem jest pożywianie się energią wiernych. Chodzi tu przede wszystkim o energię stanów emocjonalnych generowanych podczas praktyk i rytuałów religijnych. Tak więc praktyka składania ofiar z ludzi i a w szczególności dzieci doskonale wpisuje się w ten energetyczny model, ponieważ energia strachu istot żywych wyzwalana w momencie rytualnego zabójstwa na ołtarzu ofiarnym, bez względu na to czy jest to rzeczywisty ołtarz czy miejsce kaźni o szerszym zasięgu zarówno w czasie jak i przestrzeni stanowi wysoko kaloryczne pożywienie dla bóstw(demonów).Nauki ezoteryczne twierdzą, że człowiek kiedy się boi to tak jakby krwawił, traci energie , a strach go paraliżuje. Zatem prawdziwym celem rytuału jest doprowadzenie danej ofiary do apogeum strachu, który ma miejsce zwykle krótko przed śmiercią , a nie sama śmierć na ołtarzu ofiarnym. Stąd też często zadawaniu bólu towarzyszy niezwykle długi, wymyślny i najczęściej połączony z wykorzystywaniem seksualnym rytuał zadawanych cierpień. Energia wyzwolona w ten sposób jest wchłaniania przez bóstwa(demony) czyli PBN. Wiadomo, że zwierzęta również odczuwają emocje tak więc ofiary składane ze zwierząt także miały jakąś wartość dla bogów, z niczym jednak nie można było porównać ofiary ludzkiej. Dlatego też ofiara z człowieka zawsze stanowiła i stanowi nadal dla wynaturzonych i psychopatycznych kultów akt największego poświęcenia dla bóstwa. 

Aleister Crowley w dziele "Magija w teorii i praktyce." w jego XII rozdziale "O ofierze krwi i sprawach pokrewnych.", pisał: "Dla najwyższej duchowej pracy trzeba odpowiednio wybrać ofiarę, która zawiera największą i najczystszą moc. Męskie dziecko o doskonałej niewinności i wysokiej inteligencji jest najodpowiedniejszą i najbardziej satysfakcjonującą ofiarą"...

i dalej czytamy: "...Wyjaśniając kwestię przyczyn składania ofiar, w tym szczególnie z dzieci przytoczyć należy słowa Crowleya : "Krew jest życiem To proste wyjaśnienie przez  Hindusów mówiących, że krew jest głównym wehikułem życia Prana... Taka była teoria starożytnych Magów, że każda żywa istota jest pojemnikiem energii w różnych ilościach w zależności od rozmiaru i zdrowia zwierzęcia oraz jakości zgodnej z mentalnym oraz moralnym charakterem. Podczas śmierci energia zwierzęcia jest nagle wyzwolona [Dla celów Magii] Zwierzę powinno więc być zabite w kole lub trójkącie, aby energia nie mogła uciec. Zwierzę wybrane do rytuału powinno mieć naturę zgodną z zastosowaną ceremonią. Dla najwyższych duchowych celów trzeba wybrać takie ofiary, które posiadają największą i najczystszą energię. Dziecko - chłopiec z doskonałą niewinnością jest najbardziej pożądaną i właściwą ofiarą. Magowie mający problemy z użyciem krwi starali się zamienić ją na kadzidło. Ale krwawa ofiara, aczkolwiek bardziej niebezpieczna jest bardziej właściwa: w niemal każdym przypadku ludzka ofiara jest najlepsza.." Crowley tym stwierdzeniem "nie odkrył Ameryki". Myśli zawarte w naukach magicznych w tym również w  alchemii wskazują na krew jako siedlisko duszy lub też pierwiastka boskiego, który po śmierci łączy się ze swoim stwórcą. W wierzeniach żydowskich powtarza się myśl, że krew jest siedliskiem duszy i życia i należy się wystrzegać jej spożywania, "Ale się wystrzegaj spożywania krwi, bo we krwi jest życie, i nie będziesz spożywał życia razem z ciałem. Nie będziesz jej spożywał, ale jak wodę na ziemię ją wylejesz. Nie spożyjesz jej, aby ci dobrze było i synom twoim po tobie, za to, że uczyniłeś, co słuszne jest w oczach pana" (Pwt 12, 23-25), "Nie będziecie spożywać krwi żadnego ciała, bo życie wszelkiego ciała jest w jego krwi. Ktokolwiek by ją spożywał zostanie wyłączony" (Kpł 17, 10-14).(...) Zródło: http://nwonews.pl/artykul,2376,rytualne-morderstwa-i-ofiary-z-dzieci-czasy-obecne-cz-vO wysysie energi życiowej przez UFO, opowiada również film z konferencji słynnej ufolog Karli Turner, pod tym adresem:


UFO - jakaś ich część, chce z nas wysysać energię ! To jest bardzo proste. Istoty te jedzą określone wibracje. Dlatego niektórzy narkomani oraz gwiazdy umierają bardzo młodo !

[...]Barbara Bartholic faktycznie ma przypadki, gdzie uprowadzeni obudzili się z proszkiem pod nosem lub pamiętali, że widzieli szaraków robiących im zastrzyk i mówiących im, że wstrzykują im kokainę. Z tego i wielu innych powodów, kryształki metadryny i kokaina są jednymi z najsilniej uzależniających narkotyków. Kiedy człowiek jest na speedzie, to będzie rezonować z inną częstotliwością niż zwykle. Nadmiar nerwowej szalonej energii emanuje z użytkownika kokainy, która jest łapczywie asymilowana przez wszelkich reptylian i innych UFO, którzy są obecni w – lub poza – widzialnym spektrum. Speed sprawia, że ludzie stają się paranoikami i łatwiej ich manipulować. Niektórzy użytkownicy speeda zaczynają rozwijać dewiacyjne seksualnych myśli – oraz pragnienia – i mogą je realizować. W niektórych przypadkach, użytkownicy amfetaminy, stwierdzili że jest prawie niemożliwe, aby trzymać się z dala od dziecięcych stron porno w internecie ! Żony lub dziewczyny użytkowników speeda, którzy stali się nosicielami, opisywały jak sobie nagle zdały sprawę, że osoba, z którą żyją „nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam”. Dzieje się to tak często, że nie można tego przypisać, jedynie jakiemuś efektowi setnej małpy. Bardziej jak setny efekt nosiciela gada. Kobieta zauważy, że jej biorący chłopak lub mąż, rozwinął w sobie niezwykle dewiacyjne seksualne pragnienia, które chce spróbować na „swoim” partnerze. „On nie jest tym samym człowiekiem, którego poślubiłam.” Nie ma co do tego wątpliwości. Jeśli osoba uzależniona od speedu zdecyduje się zaprzestać brania, to wtedy rozpocznie się astralna manipulacja rzeczywistością senną, której celem będzie utrzymanie takiej osoby w uzależnieniu od kokainy lub amfetaminy. Naprawdę nie ma potrzeby, aby to bardziej rozwijać, wystarczy powiedzieć, że oni zadbają o to, by uzależniony w rzeczywistości snu zawsze znalazł się w sytuacji, gdzie używany jest narkotyk[...]

Sama energia tzw. "prosta", dostępna dzięki technologii jest wszechobecna, jednak w tym wszystkim chodzi o cenną energię życiową ! (orgon, pranę itp., itd.) (Polska szachownica 2015- tylko energetyczna ?)


Dodatkowe informacje


Osobiście wydaje mi się, że obecna coraz bardziej UFO cywilizacja jeszcze ludzi, jest oparta o magię, masoneria używa magii gdzie tylko popadnie. Cały sytem obecnej cywilizacji zachodniej jest oparty o magię bądz działania magiczne ! Dlatego podejrzewam, że tzw. zaasymilowana ludzkość do UFO cywilizacji oraz sami ufonauci sposobem magicznym wysysają energię z ludzi, zwłaszcza od tych którzy nie mają kontaktu z duchowością chrześcijańską. System magiczny w którym żyjemy, zwłaszcza tzw. zachodnio europejski -masoński - szczególnie ten z USA pobiera od nas paranormalnie energię życiową ! Wierzę, że jeśli ludzie nie wiedzą jak się bronić duchowo to są narażeni na straszny odsys energetyczny.


Mam przeczucie, że starożytni ludzie należący do cywilizacji Adama żyli dłużej bo nikt z nich nie wysysał energii życiowej..., żyli w zgodzie z Bogiem i naturą - naturalnie. (na pierwszym zdjęciu widać Briena Foerstera koło ściany przedpotopowej, tuż obok po prawej ściana po potopowa, z widocznym brakiem tajemniczej technologii stosowanej przez cywilizację Noego przed potopem.)
W artykule "Maszyneria orgoniczna" opisana została wysoce prawdopodobna, i co należy podkreślić, niewidoczna struktura odsysu życiowej energii z istot ludzkich. Musimy zaznaczyć, że chodzi o energię ŻYCIOWĄ, a nie o jakąkolwiek energię. Zwyczajną typu prąd elektryczny jest łatwo wytworzyć, natomiast pochodzącą od istot humanoidalnych jest prawdopodobnie zdobyć trudno. Chcielibyśmy państwu przedstawić hipotezę dotyczącą odsysu życia z czasów II wojny światowej. Ofiarami tego procederu stali się również Polacy. Chodzi o działalność hitlerowców w diabelskich obozach 'pożerających żywcem'.

Część biblistów, zwłaszcza protestanckich, twierdzi że należy czytać Pismo Święte dosłownie, akurat w tym momencie może chodzić o rzeczywiste posilanie się ludzmi. Dlatego przytoczę urywek Biblii, w którym jest zaznaczone, iż człowieka może pożreć diabeł. Część badaczy sugeruje, że hitlerowcy będący pracownikami szatana pracowali jako jego pomocnicy, by dostarczać mu/im (innym istotom mu służącym) pożywienia. Widać na pokazanych zdjęciach ludzi straszliwie "zjedzonych". Urywek Biblii wskazuje również, że należy być trzezwym, aby nie zostać pożartym, co jak wspomniałem w tekście "Maszynerii orgonicznej" jest nie bez znaczenia ! Często alkoholicy lub narkomani (co jest tym samym demonicznym uzależnieniem) są pozbawiani wagi ciała, wyglądają jak chodzące szkielety/trupy. "Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra 5:8


Aby nie dać się złapać tej potężnej istocie/istotom, należy w momentach krytycznych, albo w całym swoim życiu zwracać się do Jezusa Chrystusa, jak o tym mówił znany chrześcijański ufolog Joe Jordan.

Przykładowe zdjęcia Polaków/Żydów z obozów koncentracyjnych gdzie zostawali pożarci:


W innym tekście dotyczącym również tego tematu wspomniałem, że obecna sytuacja Polaków może świadczyć, iż staliśmy się kolejny raz ofiarami odsysu życiowej prany. (Patrz artykuł pt.: "Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli") Odnośnie hitlerowskich pomocników diabła i innych istot opowiada film, pt.: "Farmakia w starożytnosci i w czasach dzisiejszych - HD. PL."


Polskojęzyczne elity buduja UFOsystem odsysu energii - KarońLucyferyczny szczyt odysu energii życiowej zorganizowany w Polsce przez ...


Masońska frakcja w PiSie - odsys energii z Polakow - dr Krajski G. Braun
https://www.youtube.com/watch?v=2xS_FGYZJLA
UFO czasów ostatecznych
 https://www.youtube.com/watch?v=rdmvPV9GoT0


W artykule pt.: "Fatima i polscy duchowi matrixowcy" pisałem, że istniej spora grupa prawdziwych uduchowionych ludzi, którzy stosują nietypowe (spiritualne) metody uwalniania się od narzucanego nam matrixa istot UFO (banksterów - ufo masonów). Gdybyśmy odłączyli od naszych dusz, umysłów i ciał telewizję, tytoń, alkohol, narkotyki, sex, kuszące lub atakujące istoty ufonautyczne, uzależnienie od pieniędzy i pracy to moglibyśmy się znaleść w innej rzeczywistości !


Dodatkowym bardzo ważnym filmem w tej tematyce jest ten:
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia
Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO
Oczywiście 'odpinanie wtyczki' nie może nastąpić bez pomocy Syna Boga YHWH. O tym właśnie mówi Zbawiciel w słowach: "Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Każdy, kto popełnia grzech, jest niewolnikiem grzechu. (...) Jeżeli więc Syn was wyzwoli, wówczas będziecie rzeczywiście wolni." Ew. Jana 8:36


Izolowanie się (w języku Biblii "odwracanie") od naszych (złych) przyzwyczajeń lub nałogów powodować może doświadczenia nadnaturalnej radości, niezwykłej lekkości oraz doświadczenie planetarnej/kosmicznej prawdziwej rzeczywistości, realnego duchowego "wymiaru" kosmosu. Tego typu odczucia wolności są bardzo niebezpiecznymi dla okupujących nas UFOnautów i ich pomocników banksterów-UFOmasonów ! Trwają przecież globalne przygotowania do wprowadzenia ogólno ziemskiej dyktatury, której przewodzą nierozpoznane jeszcze przez Ziemian istoty zwane "kosmitami".


Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁOWolność ma być tylko dozwolona w określonych ramach, a właściwie zastąpiona przez specjalny twór społeczny, którzy będzie tylko przypominał życie prawdziwie autonomiczne. Cywilizacja w USA oraz Europie zachodniej jest na etapie przemiany moralności ludzkiej w twór ufonautyczno-hybrydalny, a wszelkie odłączanie się, lub nawet same próby przerwania 'łącza' SYSTEMU ucisku UFOmasonów (banksterów), może być uznane za niebezpieczne.

O co im chodzi ?"Proszę zauważyć, że pomiędzy tajnymi organizacjami duchowymi UFO masonów (UFOsonów), a istotami z pojazdów NOL występuje wiele silnych podobieństw. Najważniejszą jest ta, że UFOsoni muszą działać w skrytości, tak samo jak UFO byty ! Podstawą działalności tych dwóch typów humanoidów jest to, że ich działania są objęte najwyższym stopniem tajności ! Obie te grupy zajmują się również programowaniem jak i oszukiwaniem umysłów ludzkości !" (Patrz artykuł pt.: "Geopolityka ponad ludzka - nowa/stara dziedzina nauki")


Na zdjęciu św. Ojciec Maksymilian Kolbe Rycerz Niepokalanej


W tym temacie zapraszam na artykuł pt.: "Kosmiczny jasyr - duchowa husaria" oraz "Niedługo KAŻDY będzie szczęśliwy i będzie znał swoje miejsce".


Dodatkowe ważne linki:
Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"
Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":

  "Rzeczy ukryte od założenia świata"
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Chrześcijańskie anamnesis
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Prawdziwy Władca monolitów
Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Hinduskie elementy dżedaizmu - rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)
Atak na Argonautę - Ogłoszenie
Ludzie Acheiropoietos - nie ludzką ręką uczynieni !
Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?


Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !
Tajemnice aż do tritos Uranos
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze
Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !
Kim są istoty z innego wymiaru ?!

„Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety
Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji
Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !
"przychodzi z chmurami" - Zaczęły się dni Noego...
Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody
Prawda o 12 planetach Zecharii Sitchina – Przełomowy film !
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
Sygnały spoza chronos-u

Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i MagogTeoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel


Odnośnie hakowania transhumanistycznego lub duchowego odsyłam do artykułu pt.: "Programowanie materii, a biblijne znamię"

Ks. Natanek zaatakowany przez siły duchowe - odsys energetyczny ?Duchowy terroryzm lucyferian w PolsceFilm w którym zawarta jest wiedza na temat tajemniczych mikro urządzeń znajdowanych w ciałach ludzi wziętych na pokład kosmitów, to dokument niezwykły, bo oparty na faktach, zdjęcia zostały robione podczas wydobywania ich przez lekarzy ! Polecam to video, jest bardzo ważne w kwestii zrozumienia przeszłości, tej dalekiej także !
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna uniaInnym niezwykle ciekawym programem jest audycja gdzie wybitny badacz oraz zdobywca nagrody Pulitzera Paul McGuire, tłumaczy jak będzie wyglądała przyszłość ziemskiej cywilizacji. Ogromnie interesujące 30 minut, w których dowiecie się jakie technologie mają być zastosowane, by połączyć ludzkość z przybyszami z kosmosu ! Kto tym wszystkim staruje oraz kto będzie kierował ludzkością za 100 czy 200 lat.
Nowy Wspaniały Świat - Stearman, McGuire


Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej


Przed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli Dziś to jest (16-12-2015) pojawiło się doniesienie prasowe o dziwnych wypowiedziach redaktora stacji TVN. Zacytujmy redaktora Morozowskiego, bo o niego chodzi, cytat za portalem Niezależna.pl: "Zbigniew Ziobro już przygotowuje spis pedofili, prawda, olbrzymi, i tak dalej, specjalna ustawa, kto będzie decydował, jedni będą, drudzy nie będą". Otóż takie nagłe przerażenie 'ludzi salonu - agentury NWO' może wypływać ze strachu przed ujawnieniem polskich nazwisk osób zamieszanych w mega aferę pedofilską. Podobnie jak to miało miejsce ze słynną aferą w Wielkiej Brytanii, gdzie członkowie tajnych stowarzyszeń NWO zostali ujawnieni jako zboczeńcy, napastujący małe dzieci. Wiecie państwo z filmu pt.: "Cywilizacja orficka w natarciu", że struktury wolnych murarzy, będących pod wpływem istot demonicznych UFO, mają silne skłonności pedofilskie, homoseksualne i genderystyczne. Wszystko to jest pochodną komunikacji z bytami określanymi jako "Kosmiczni bracia", lub jak to ujawnił doktor Krajski w filmie "Niewidoczne istoty sterujące światem" - 'Bracimi Ludzkości'. Wracając do tematu paniki redaktorów z TVN, należy przypomnieć, że jest to jedna z dwóch głównych stacji cyrkla i kielni, zaraz przed Polsatem, którego znaczkiem jest masoński symbol słońca. Jeśli chodzi o działania ministra Ziobro, jest wysoce prawdopodobne, iż poznamy nazwiska 'czołowych' polskich wykolejeńców seksualnych, możliwe że będą to osoby piastujące wysokie stanowiska w państwie bądz w (show) biznesie. Podobną sytuację mieliśmy niedawno w Angli gdy zebrano dokumentację, która została opracowana przez posła Johna Manna z Partii Pracy, zawierała istotne informacje dotyczące udziału co najmniej 22 brytyjskich polityków najwyższego szczebla w głośnej aferze pedofilskiej, lub ujawnienie wstrząsających danych o prezydencie Billu Clintonie, który miał korzystać z usług nieletnich seksualnych niewolnic, znajdujących się na pedofilskiej wyspie, co w następstwie skutkowało tym, że ofiary ujawniły wyuzdane zwyczaje byłego prezydenta USA. Wszystko to wskazuje na "dolegliwości" osób związanych (cyrografem) z duchowymi organizacjami ufonautyczno-okultystycznymi ! Aby dopełnić tych informacji, należy zacytować starożytnego mędrca:  "Ksenokrates umieścił zatem miejsce przebywania demonów w tzw. sferze podksiężycowej (czyli poniżej niebiańskiej Bożej sfery). Demony mogą zaś cierpieć i są pomiędzy nimi istoty złe, wypełnione chciwością na krew i seksualność.". To ostatnie zdanie jest kluczowe w zrozumieniu wielu seksualnych zwichrowań 'elity NWO'.


Istoty z innego wymiaru - Duchowa archeologia w oparciu o badania biblistów i ufologówZ ostatniej chwili: 

"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai


„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"


"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz