czwartek, 13 czerwca 2019

Komentarz do istoty hybrydy "Golluma zarejestrowanego w Californii"Innemedium z dnia 11 czerwca 2019 opublikowało nagranie dziwacznie poruszającej się istoty, przypominającej "Golluma". Istota posiada bardzo cienkie nogi. Ktoś przebrany musiał być nadzwyczajnie chudy, właściwie to jakiś anorektyk, lub dziecko. Problem zaczyna się gdy się zastanowimy nad ruchami dolnych kończyn. Wydają się zbyt giętkie.

W USA i Ameryce południowej chyba jest najwięcej zgłoszeń widywanych hybryd, czy to pochodzących z podziemnych baz, czy wyszłych z pojazdów UFO genetyków ! Proszę sięgnąć do "typowego" przypadku, do serii zdarzeń związanych z obserwacją i zdobyciem przez wojsko pozaziemskiej istoty w Varginha , Brazylii , w 1996 roku. Dr Roger Leir z Ventura w Kalifornii odwiedził Varginha wkrótce po incydencie. Po obszernych wywiadach z lokalnymi świadkami przypuszczał, że istnieją dwa UFO stworzenia (hybrydy). Jeden został ranny. Zostały zabrane do lokalnej kliniki medycznej.

Lekarze i pielęgniarki z tej kliniki zgłosili dr Leirowi serię bardzo niezwykłych zdarzeń natury paranormalnej, związanych ze UFO istotami. Opisali te stworzenia w szczegółach medycznych. Dr Leir był szczególnie zainteresowany stopami, ponieważ jest pediatrą. Po zakończeniu leczenia stwory zostały usunięte(wywiezione) przez personel wojskowy. Dr Leir opublikował książkę o swojej wizycie zatytułowaną „UFO Crash in Brazil”. Według doniesień medialnych istota ta została po raz pierwszy zauważona przez trzy kobiety w wieku od 14 do 22 lat: siostry Liliane i Valquíria Fatima Silva oraz ich przyjaciółkę Kátię Andrade Xavier.

Dziewczyny ujrzały stwora po południu 20 stycznia 1996 roku: dwunożny o długości 1,6 metra, o dużej głowie i bardzo cienkim ciele, z nogami w kształcie litery V, brązową skórą i dużymi czerwonymi oczami. Wydawało się, że jest chwiejny lub niepewny, a dziewczyny zakładały, że jest ranny lub chory. Siostry Silvy powiedziały, że uciekły i powiedziały matce, że widziały „diabła”. Kobieta nie uwierzyła im dopóki nie poszła do miejsca, w którym podobno widziały stwora, na miejscu poczuła silny zapach podobny do amoniaku. ( – więcej o zapachu siarki w kontaktach z UFO tutaj…)

Ta z Californi mogła być jedną z tych istot, lub stworzoną przez tamte, uszy miała jakby świńskie, porusza się dziwnie, jej dolne kończyny są jakby bez stawów, albo z jakimiś stawo podobnymi przegubami... "zdezelowane ruchy" bardzo ciężkie do naśladowania przez człowieka ! (Jeśli w ogóle możliwe !)

Zmiany na Ziemi z dnia 13/06/2019 opublikowały tekst: "Wciąż nie milką echa skandalu wokół chińskiego naukowca, który w zeszłym roku „stworzył” zmodyfikowane genetycznie bliźnięta. Okazuje się jednak, że tak naprawdę jest to dopiero początek tych eksperymentów. Rosyjski naukowiec ogłosił właśnie, że zamierza kontynuować prace swojego kolegi z Chin.". Nie jest trudno sobie wyobrazić inną cywilizację, "bardziej zaawansowaną" w Naukach Demonów, która tworzy tego typu hybrydy.


Do tej istoty, możliwe że GMO, możemy dodać znajdowane dziwne, niewielkich rozmiarów, starożytne istoty, również jakby bez stawów ! Proszę przypomnieć sobie tzw. "Mumie z Nazca". One również miały niezwykłą, czasami wręcz "nieanatomiczną" budowę, zwłaszcza "stawów-przegubów" ! Spora część badaczy podejrzewa w przypadku "Mumii z Nazca" oszustwo, jednak sprawa wydaje się być o wiele bardziej skomplikowana - autentyczna, z tego względu bardziej niż sensacyjna ? Może ktoś je, te stwory, produkuje, lub są pozostałością czasów sprzed potopu Noego. (Proszę obejrzeć film pt.: "Prawdziwe krasnoludy Tolkiena - Marzulli, Mathews, Jacobs" - dołączony u dołu)

Zamieszkują w pojazdach UFO, lub w miejscach, które zostały im przydzielone, przez ich stwórców ?! Jeśli jesteście materialistami ewolucjonistami to nie będzie łatwo przyjąć do świadomości tego typy informacje. Tajemnice Ziemi, zwłaszcza tej starożytnej są tak dziwne i tak niesamowite, że trzeba się do nich przygotowywać, tak jak do świętości Ducha Świętego, którego wysłał nam Jezus Chrystus, przebywający obecnie w innym wymiarze, prawdopodobnie w Tritos Uranos...

Aktualizacja 17/06/2019
Nie milkną echa nagrania tzw. "Goblina z Californii". Spora część wierzy, że mamy do czynienia z mistyfikacją, zręcznym montażem video, jednak sprawa komplikuje się, gdy dokładniej analizujemy uchwyconego stwora. Ostatnio dołączył do prób wyjaśnienia znany, światowej sławy biblista pastor Michael Hoggard. W Polsce jest rozsławiony dzięki jego doskonałym analizom Pisma Świętego, zwłaszcza wyjątkowym dochodzeniem w sprawie "chrześcijańskiego Zoharu".

Michael W. Hoggard jest pastorem "Bethel Baptist Church w Festus", w Missouri. Oprócz obowiązków duszpasterskich znany jest z wielu niezależnie produkowanych filmów, które specjalizują się w numeracji pism świętych, proroctwach biblijnych, ujawnieniu praktyk okultystycznych i wyjawjaniu najskrytszych tajemnic masonerii.


Jest on gospodarzem trzech regularnych programów telewizyjnych online, pisze, produkuje wideo, gra w licznych programach telewizyjnych i filmach dokumentalnych online, a także naucza na różnych konferencjach biblijnych i nabożeństwach, z których wiele jest transmitowanych na żywo w Internecie. Jest autorem czterech książek - „By Divine Order”, „The Babel Conspiracy”, „Capital Secrets” i naszym zdaniem najważniejszej „The King James Code" - wydał również „Watchman Companion Series”, która zawiera transkrypcje z jego programów, z których wszystkie są publikowane niezależnie.

Był założycielem organizacji "Wolność Chrześcijańskiej Akademii", a także dyrektorem zrzeszenia badań proroczych. Spędził wiele lat badając Pismo Święte i odkrył kilka biblijnych zasad rozumienia Słowa Bożego jako proroczego głosu. Został poproszony do wykładania na kampusach uniwersyteckich, konferencjach biblijnych i lokalnych kościołach. Mike jest żonaty z Lisą Hoggard i razem mają pięcioro dzieci i pięcioro wnuków. Pastor Hoggard, tak jak inny wybitny znawca Biblii doktor Michael Heiser, nie boi się tematów o istotach z kosmosu, czy jak sam uważa z innego wymiaru.

Uważa, że możemy być w niedalekiej przyszłości narażeni na ryzyko przejęcia całej planety przez Obcych. Twierdzi tak na podstawie Pisma, jego podejrzenia skupiają się na tzw. "Czwartym Królestwie", wspomnianym w Księdze Daniela. Rozpocznie się od objawienia Antychrysta, lub będzie związane z nim, jak i z aniołami, występującymi w Apokalipsie 12:9 "a z nim strąceni zostali jego aniołowie".

Warto podkreślić jego stanowczy biblijny pogląd, uważa za bardzo realne, albo wręcz pewne, że istoty z innego wymiaru mogą się gnieździć w ludzkich ciałach, jak i w domostwach, które nie są ochraniane przez Aniołów Boga Jezusa, a te trzymają pieczę tylko nad tymi, którzy wyznają Zbawiciela i Jego święte moralne zasady, co jest zgodne z tym co twierdzi inny chrześcijański ufolog Joe Jordan. Tym razem zapraszamy państwa na analizę istoty-krasnoluda z Californii jaką zrobił Hoggard zaraz po publikacjach na Innymedium.

Linki:
Pierwszym powinien być zwłaszcza ten: Mumie z Nazca – czy ludzkość zaakceptuje prawdę zakazanej archeologii ?, część IV

Prawdziwy Władca Pierścieni, część III - pojemniki "rządców świata" mordoru

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali
Tajemniczy stwór goblino podobny z Californii - analiza pastora Hoggarda


Prawdziwe krasnoludy Tolkiena - Marzulli, Mathews, Jacobs


Tajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO i...
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz