czwartek, 1 marca 2018

Polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykła relacja !Polski Kościół Katolicki megalityczny i kosmiczny jest dla wielu chrześcijan ostoją normalności, pomijamy tu oczywiście ostatnie lata rewolucji, jaka ma miejsce we wnętrzu tej organizacji, a którą przepowiedziała Maryja Dziewica. Dotyka ona nie tylko katolików, jest prowadzona na wszystkich frontach. Chodzi o ludzkie dusze, a także, co należy podkreślić, i co jest zaznaczone w programie, o wolność decyzji ! Ta duchowa i niezwykle tajemnicza zawierucha Kościoła pod dowództwem Watykanu została znakomicie opisana w bestselerowej książce pt.: "Czwarta Tajemnica Fatimska" Antonio Socciego. Wśród grona żyjących katolickich kapłanów znajdują się wybitni Polacy. Jednym z nich jest bohater proponowanej tu prelekcji.


Nasz rodak w młodości doświadczył kontaktu z istotą innowymiarową, co odcisnęło się na jego całym życiu. Wykład jest niezwykle interesujący, nawet jeśli zawiera jakieś niepewne materiały, to i tak wspaniale tłumaczy to co się wydarzyło przed potopem, po potopie, ale również w Niebie, kiedy miała miejsce anielska próba, na czym polegała, Kto był przyczyną wielkiej kosmicznej bitwy ? Jaką rolę odgrywamy na gwiezdnej arenie ? Tego dowiecie się państwo z tego filmu, zapraszamy ! (Dalsza część tekstu nosi tytuł: Kilka słów do wykładu księdza Jarosława Bukowskiego – polski ruch oporu)

Linki
Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?
Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"

Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? - część II bioniki bogów
Przełomowe odkrycia chrześcijańskiej ufologii
"Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?" - II część hipotezy rzadkiej ziemi
Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”

Katolicki polski ksiądz miał kontakt z UFO, niezwykły wykład w sprawie kosmitów

Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opęta...Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów


1 komentarz: