czwartek, 1 grudnia 2016

Amerykński sen, a może jednak horror... ?Informacja o tym procederze była publikowana już jakiś czas temu. Spora liczba chrześcijańskich badaczy tajnych towarzystw wie o czarnych mszach amerykańskiego salonu, i o tym co się tam wyprawia. Jednak tu mamy poważne i solidne potwierdzenie, że władza USA, jej duży odsetek, a najważniejsze, że ludzie ze świecznika, to sataniści. Nie jacyś tam sataniści, ale jedzący ludzkie mięso, i dokonujący... nie mam zamiaru pisać czego, dowiecie się z polskojęzycznego filmu "Pizzagate..."
Steve Quayle oraz Tom Horn również podjęli temat. Sygnalizują, że to nie są tylko jakieś tam wiadomości z wikileaks, ale autentyczne procedury starożytnych demonicznych istot ! Jedzenie ludzkiego mięsa ma wielkie znaczenie dla okultystycznych mocy, do jakich aspirują politycy z USA. (Więcej o tym w tekście Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia).W proponowanym tu programie, temat spożywania zamordowanych ludzi pojawia się głównie po 90 minucie, choć przewija się przez większość niezwykłej audycji. Jest to związane z oczekiwaniem przez rządzących w USA (globalistów), na Abaddona (patrz film tuż przed linkami), ma się on uwolnić z czeluści i przybyć na Ziemię, jak wspomniałem więcej o tym w artykule o elitach farmakis i w programie Hagmannn Report.

Steve Quayle & Tom Horn on The Hagmann Report 11/28/16
Wybitny znawca iluminatów Gonz Shimura również o tym zrobił film...
PIZZA GATE & Teenage Mutant Ninja Turtles Connection Exposed! #PizzaGate
https://www.youtube.com/watch?v=vfAWozDfWiA
Do tego produkcja ze strony INFOWARS
PIZZAGATE: The Bigger Picture  01.12.2016
https://www.youtube.com/watch?v=dfqaZk8DGGQ

PIZZAGATE:The Mysterious Death Of A Human Trafficking Investigator
https://www.youtube.com/watch?v=CjouJL4Vk4Q

Oraz ten najważniejszy film anglojęzyczny, zanim obejrzycie państwo 'Pizzagate" po polsku ! Polecam, znakomita analiza znawcy tajnych bractw Gonzo Shimury !

DETESTABLE - in the wake of the Pizza PartyPomyślcie sobie, że jesteście polskim politykiem, przykładowo premier Szydło która ma syna kapłana w Kościele Katolickim, albo pana prezydenta Dudę..., podnoszącego z szacunkiem eucharystię. Oni się spotykają z istotami (bo czy są ludzmi ?), które jedzą innych ludzi, innymi słowy uprawiają czynnie satanizm ! Następnie wychodzą na mównicę i ogłaszają, że rozmowy były owocne, ustaliliśmy wiele dobrego, Polska jest bezpieczna..., możecie spać spokojnie. 

Pizzagate - SKANDAL władzy w Ameryce + twittergate


Jeżeli państwo jesteście już po obejrzeniu polskojęzycznego filmu "Pizzagate..." to ta informacja będzie bardziej dla was zrozumiała ! Wytyczne od fanów pizzy...?!

"W ostatnich dniach napływają coraz bardziej bulwersujące informacje świadczące o tym, że, niestety, rząd Prawa i Sprawiedliwości w polityce dotyczącej tradycji, obyczajów, kultury, ochrony rodziny nie tylko nie przeciwstawił się temu co robiła Platforma Obywatelska, ale nadal podąża tą tęczową autostradą i nie widać nawet hamowania - powiedział we wtorek z mównicy sejmowej poseł Robert Winnicki, prezes Ruchu Narodowego. Jak podkreślił Winnicki „okazuje się, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej dofinansowało w kwocie 200 tys. złotych program fundacji Autonomia, który wchodzi właśnie do polskich szkół, w którym to programie mamy m. in. takie pojęcia z zakresu marksizmu kulturowego jak walka z homofobią, jak walka o równouprawnienie różnych tzw. orientacji seksualnych. Zdaniem posła „mamy do czynienia z feministyczną, homoseksualną propagandą w polskich szkołach za pieniądze Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej”. Winnicki zauważa, że „jest to kontinuum polityki, która została wyrażona przez rząd w czerwcu tego roku, kiedy to poparliśmy na forum Unii Europejskiej kolejne przepisy tego typu. Co więcej, 21 listopada, na forum Organizacji Narodów Zjednoczonych, rząd razem z innymi liberalnymi krajami przeciwstawił się rezolucji grupy afrykańskiej, która nie chce, żeby marksizm kulturowy i homopropaganda funkcjonowały w ONZ-ecie. Niestety, rząd Prawa i Sprawiedliwości to popiera. I to jest skandal”. Parlamentarzysta zwrócił się do z pytaniem do jak się wyraził „posłów katolickich, którzy są w PiS-ie”.

- Co Wy robicie w tym Sejmie?! Wasz rząd na forum Unii Europejskiej, na forum ONZ-etu, w polityce ministerstwa popiera homopropagndę. Co Wy robicie w tym Sejmie i dlaczego popieracie taką władzę? – mówił.

http://www.pch24.pl/robert-winnicki--rzad-prawa-i-sprawiedliwosci-podaza-teczowa-autostrada-i-nie-widac-nawet-hamowania,47749,i.html#ixzz4RbteVLh7

Gdybyście mieli jakieś wątpliwości to proszę spojrzeć na The Beatles - tak oni byli satanistami ! Sami się do tego przyznawali !  No i to zdjęcie z pokrojonymi dziećmi ! Więcej o nich w artykule pt.: "Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja"
Temat który poruszają The Beatles na pierwszym zdjęciu z pociętymi dziećmi jest opisany w artykule: Komórki macierzyste czy wykształcone organy?


Polska "pizzagate" - odnoga światowego handlu dziećmi - Paweł Bednarz 19.06.2017


Jeśli chcą państwo dowiedzieć się szybko o co chodzi w dzisiejszym świecie elit, to proszę obejrzeć film poniżej od momentu 10min i 37sek Okazuje się, że w ostatnich godzinach urzędowania prezydent Obama zrobił rzecz, która dla normalnych ludzi wydaje się niemożliwa !

Stulecie Fatimy - Nowy kulturkampf - Krajski, Alex Jones 25.02.2017


Elity oczekuja na Abaddona - dochodzenie Toma Horna i Josha Pecka
https://www.youtube.com/watch?v=XkWMcYEjdhc
Linki:
Ważny tekst !!! Komórki macierzyste czy wykształcone organy?

Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
"Hinduskie elementy dżedaizmu - rzeczywistość jest bardziej niezwykła od fikcji"
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake - 9.12.2016
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Tajemnice aż do tritos Uranos
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a

Kod Tory i podświadomość przepowiadają o Trumpie
Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych
 Kosmiczny jasyr – duchowa husaria
Polska kolejny raz najechana ?
Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana
 Geopolityka ponadludzka - nowa/stara dziedzina nauki
Czarostwo społeczne czyli propagacja reakcji alchemicznej.
Islamskie sieci neuronowe zamiast chrześcijańskich ?
Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność
Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia
Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?
Duchowe elementy układanki UFO
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
Polski biskup wspiera kardynałów, którzy napisali głośny list do papieża
Pro-homoseksualna zakonnica promowana w… Muzeum Żydów Polskich!
Parlament Europejski lobbuje za stworzeniem europejskiej armii. Niemcy zacierają ręce
Ataki na wolność słowa pod przykrywką "Fake News" dotarły do Polski ?
USA, Polska, Izrael, Soros
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki
Soros i niezwyciężeni
Odrażający, brudni, źli…
Cywilizacja łacińska czy dziki step. Dokąd zmierza Polska?
Nowa polityczna poprawność. O czym milczeć, o czym pisać

"Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." więcej w artykule "Starożytna niebieska materia"

„Inny profesor, z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, przewidując od dawna fatalne, polityczne między innymi, skutki nadmiaru ludzkiej hołoty, już w styczniu tego roku sygnalizował konieczność powstrzymania przyrostu ludzkiej populacji, grożącej wyczerpaniem i zdewastowaniem zasobów planety. Praktykowanie owej doktryny powstrzymywania należy zacząć oczywiście od polactwa, od tych wsi i małych miasteczek, w których mieszka za dużo nie ludzi nawet..." całość w tekście Prof. Nowak: skoro wśród dzieci imigrantów mogą być przyszli nobliści, to co z abortowanymi?

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Więcej o zjawisku seksualnego okultyzmu było pisane w tekście pt.: "Ufonautyczna infekcja oraz "niebezpieczna strawa"


Wieża Cern - symbolika CERN, portal do innych wymiarow ?Rycina przedstawia specjalny ochronny znak z innego wymiaru ! Chroni wszystkich którzy go noszą, daje pewność, że moce którymi się posługują globaliści nas nie dosięgną !

(...)Historia tej specjalnej informacji zaczyna się 27 listopada1830 roku, kiedy św. Katarzyna Laboure (1806-1876) ma w kaplicy wizję: Maryja ukazuje się jej na kuli ziemskiej stojąc na wężu (szatan), z rozchylonymi ramionami, od których wychodzą promienie. Katarzyna ma zadbać, aby według tego wzoru wybito medalik i rozdawać go innym. Według słów Najświętszej Maryi Panny wypowiedzianych do widzącej podczas objawienia, ci którzy noszą Cudowny Medalik dostąpią wielkich łask, szczególnie jeśli go będą nosili na szyi. Tych, którzy we mnie ufają, wieloma łaskami obdarzę.

...Jako chrześcijanie powinniśmy pamiętać, że strona przeciwna stosuje swoje znaki (ochronne), które mają potęgować ich moce. Wiadomym jest, że wykorzystywane przez nich semantyczne środki stylistyczne, mające zazwyczaj jedno znaczenie dosłowne tak na prawdę posiadają różną liczbę znaczeń ukrytych. Są to niematerialne informacje postrzegane zmysłowo. Stosowanie ochrony w postaci specjalnego znaku, danego wierzącym (ludzkości) z Nieba, od Boga YHWH, powinno być dla nas czymś tak oczywistym, jak dla strony przeciwnej wiara w starodawnego węża !

„I zrzucony został wielki smok, wąż starodawny, zwany diabłem i szatanem, który zwodzi cały zamieszkały świat — zrzucony został na ziemię, a z nim zrzuceni zostali jego aniołowie.„ Apokalipsa św. Jana 12:9(...)
więcej o tym znaku w artykule Ochronny znak z innego wymiaru

Ks Natanek o "naczyniach", miłosci i Bogu
https://www.youtube.com/watch?v=M94yrEf5CsE&t=24s

Wybory w cieniu tajnych bractw ?


Tu w tym filmie jest wiele informacji o elitach planujacych wprowadzenie globalnego planu !
Produkcja istot humanoidalnych - Gonz Shimura
Podróże do drugiego nieba - L.A.  Marzulli


Nie wydaje się państwu, że w USA i UE stosują czary ? Badania wielu różnych znawców tematyki skłaniają do przyznania takiemu poglądowi racji ! Pamiętamy wszyscy aferę Pizzagate, w której chodziło prawdopodobnie o moce pochodzące od istot z drugiego nieba, od istot tam przebywających..., wiele się zgadza z poglądem, że elity stosują środki nadprzyrodzone pochodzące od bytów zamieszkujących drugie niebo, wyglada na to, że światowe seksualne salony są uzależnione od tych istot ! A Pizzagate to efekt skumania się elity NWO z tymi bytami. Ufologia w pigułce - Davida Hugginsa obrazyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz