piątek, 25 listopada 2016

Chrześcijaństwo jakiego nie znamy - o wojnie informacyjnej w Tv Trwam

Nieformalne grupy i anonimowe centra kierujące globalną polityką, gospodarką i wojną informacyjno duchową, to temat programu w Tv Trwam. Zorganizowane struktury zła, jak je nazywał Jan Paweł II, chcą zguby Polski i Polaków. Jak się chronić przed ich niewidocznym atakiem ? A najważniejsze, jak rozpoznać, że jesteśmy pod okupacją ? Na antenie telewizji redemptorystów wystąpił specjalista w temacie obronności kmdr por. rez. dr Bohdan Pac.

Pamiętają zapewne państwo wypowiedz papieża Polaka, w której wskazywał na toczący się bój pomiędzy budowaną cywilizacją śmierci, a cywilizacją życia, by nie być obojętnym i wskazywać oraz nazywać po imieniu te „tajemnicze” ośrodki zła. Nie tylko dzielny papież z Polski o tym wspomina. Znany biblista doktor Michael Heiser również wskazuje na tocząca się niewidzialną walkę. Jego zdaniem chrześcijanie są zaangażowani, świadomie czy nieświadomie, w duchową batalię, o tym właśnie opowiada Pismo Święte. Pierwszy atak informacyjny nastąpił już w Ogrodzie Eden, gdy istota Nachasch zmanipulowała przekaz Wszechmogącego tak, że Ewa przekroczyła Boży zakaz. Od tamtej chwili staliśmy się śmiertelni. Wystarczy przejrzeć wciąż niezależne media, by przekonać się jak wielkie niebezpieczeństwo przygotowują nam globalne elity. Jeszcze do niedawna uznane przez specjalistów za chorych na umyśle, dziś kreują się na wyzwolonych i "postępowych".
Te skrytobójcze ataki na naszą umysłowość i duchowość są prowadzone coraz bardziej oficjalnie. Wszystko na to wskazuje, że będą zdecydowanie niszczyć to co najwartościowsze, nie tylko dziecięce umysły, ale chrześcijańską doktrynę. (Proszę sprawdzić referat docenta Kosseckiego w temacie niszczenia dogmatów !) Kościół Katolicki staje się areną, na której rozgrywa się batalia o rząd dusz. Pojawiają się dokumenty wprowadzające u wiernych niepewność. Część specjalistów od biblijnej symboliki mówi już, że "za chwilę" może pojawić się w miejscu świętym ohyda spustoszenia ! (...)15 września 1987 roku w miejscu objawień w Akita (Japonia) Matka Boża powróciła do tematu ohydy spustoszenia, mówiąc: „Płaczę, bo Kościół ciągle idzie drogą podziału, utraty prawdziwej wiary, odstępstwa, błędów, które coraz bardziej są rozpowszechniane i przyjmowane. Obecnie urzeczywistnia się to, co przepowiedziałam w Fatimie, co objawiłam właśnie tu w trzecim przesłaniu danym jednej z Moich małych córek. Również dla Kościoła nadszedł moment wielkiej próby, gdyż niegodziwy człowiek zajmie miejsce w jego łonie i ohyda spustoszenia wejdzie do Świętej Świątyni Boga."(...)

Można to rozumieć na dwa sposoby: pierwszy mówi, że Świątynią Boga jest nasze ciało, ("Trzeba cieszyć się z tego, że jadący na oślicy i młodym źrebięciu zniszczy wszelki łuk wojenny, ponieważ wtedy rozpalone pociski wroga, nie przemogą tego, kto przyjął Jezusa do swej świątyni." -  cytat, jeden z Ojców Kościoła), drugim rozumieniem jest to dosłowne, o świątyni(ach) fizycznej - budynku. Ktoś może tak modyfikować odwieczną świętą naukę Kościoła Katolickiego by wyprowadzić Lud Boży na manowce. Wówczas "zasiądzie ohyda" nie tylko w kościołach, ale i w duszach wiernych ! Sprawa "ohydy" jest kluczowym elementem przepowiedni końca czasów, ale nie jedynym. Polska od roku 1992 to "przodownik" tajnych posunięć, przynajmniej takim była do tej pory, to teren szybkiego wprowadzania planu wyludniania. Do ostatnich wyborów w roku 2015 śmiercionośny proces przebiegał bardzo szybko, obecnie jest spowolniony, choć nieformalne grupy czują się ciągle bardzo silne !Jako państwo chrześcijańskie jesteśmy narażeni na skomasowany atak bardziej niż inni. Ujawnione przez doktora Krajskiego informacje mówią, że decyzje w sprawie naszej udręczonej Ojczyzny zapadły na wysokich szczeblach struktur zła. To co tam zatwierdzono, to coś co przypomina wstęp do hitleryzmu. Ale nie to jest tak na prawdę jeszcze tak grozne. Najbardziej niebezpieczne są prawdziwe cele nieformalnych ośrodków zorganizowanego zła, a są nimi plany, by odebrać nam nasze dusze ! Ktoś kto nie jest w temacie, pomyśli że to jakieś fantastyczne brednie. Jak można komuś odebrać coś co nie jest materialne ? Otóż można, oni sami o tym mówią. Jeżeli ktoś nie jest w stanie świadomie podejmować decyzji, jest zmanipulowany, lub co gorsza opętany, to taki człowiek "nie posiada dla siebie, nie korzysta z własnej duszy", ona pracuje na korzyść oprawcy, stajemy się niewolnikami. Jakimiś marionetkami w rękach kosmicznych/innowymiarowych agencji ! Gromadzonymi "na wojnę w wielkim dniu Boga Wszechmogącego" Apokalipsa 16:13.To nie wszystko, sprawa jest jeszcze bardziej niezwykła. To o czym opowiada kmdr por. rez. dr Bohdan Pac to tylko wstęp do świata jeszcze bardziej zdumiewającego ! Do rzeczywistości istot niewidzialnych, do kosmosu inteligencji kosmicznych. Na ten świat duchów powołują się właśnie elity nowego porządku cywilizacji śmierci. Ktoś może pomyśli, że to wymysł pewnej grupki fanów New Age, lub ufologów, ale o tym nie tylko wspomina Biblia, jak się okazuje również święta Faustyna.


Chrześcijaństwo jakiego nie znamy - "trzeba walczyć na śmierć i życie"


Zahaczamy tu o mało znane zapiski Chrystusowej Rycerki. To nie są jakieś tam opowiastki ze stron ufologów, czy przekaz od ufo kontakterów, ale zdania zatwierdzone przez święte oficjum ! "Kiedy dusza moja pod jego kierownictwem zaczęła zażywać głębokiego skupienia i pokoju, często słyszałam w duszy te słowa: umacniaj się do walki parokrotnie nieraz powtórzone." (Dzienniczek św. Faustyny 145a)

"...Trudności jej nie przerażają, są dla niej jakby chlebem powszednim – wcale jej nie przerażają, ani zastraszają, jak rycerza, który jest ustawicznie w boju, nie przeraża go huk armat. Daleka od przerażania się, ale nadsłuchuje, z której strony nieprzyjaciel atakuje, by odnieść zwycięstwo. Nic na ślepo nie robi, ale bada, zastanawia się głęboko, a nie licząc na siebie, modli się gorąco i zasięga rady rycerzy doświadczonych i mądrych, a tak postępując, prawie zawsze zwycięża." (Dzienniczek św. Faustyny 145c)

"Bywają zaatakowania, gdzie dusza nie ma czasu ani na zastanowienie, ani zasięgnięcie rady, ani na nic, wtenczas trzeba walczyć na śmierć i życie, czasami jest dobrze uciec się do Rany Serca Jezusowego, nie odpowiadając ani jednego słowa – tym samym nieprzyjaciel już jest zwyciężony." (Dz 145d)

"W czasie spokoju dusza tak samo robi wysiłki jak i w czasie walki. Musi się ćwiczyć i to bardzo, bo inaczej nie ma mowy o zwycięstwie. Czas pokoju uważam za czas przygotowania do zwycięstwa. Musi ustawicznie czuwać – czujność, jeszcze raz czujność. Dusza, która się zastanawia, otrzymuje wiele światła. Dusza rozproszona, sama siebie naraża na upadki i niech się nie dziwi, że upada. O Duchu Boży, kierowniku duszy, mądry jest ten, kogo Ty wyćwiczysz. Ale, aby mógł Duch Boży działać w duszy – trzeba ciszy i skupienia." (Dz 145e)

"Modlitwa. Dusza zbroi się przez modlitwę do walki wszelakiej. W jakimkolwiek dusza jest stanie powinna się modlić. – Musi się modlić dusza czysta i piękna, bo inaczej utraciłaby swa piękność; modlić się musi dusza dążąca do tej czystości, bo inaczej nie doszłaby do niej; modlić się musi dusza dopiero co nawrócona, bo inaczej upadłaby z powrotem; modlić się musi dusza grzeszna, pogrążona w grzechach, aby mogła powstać. I nie ma duszy, która by nie była obowiązana do modlitwy, bo wszelka łaska spływa przez modlitwę." (Dz 146)

Święta Faustyna wspomina o nadsłuchiwaniu, z której strony nieprzyjaciel atakuje ! „Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich” List do Efez. 6:12 Zaproponowane powyższe kilka zdań z dzienniczka św. Faustyny ukazują "trochę inny obraz" dusz zakonnych od tego jaki jest oficjalnie prezentowany. Miłosierdzie owszem, ale i walka z bliżej nieokreślonymi istotami: "Kiedy się skończyło kazanie, nie czekałam na zakończenie nabożeństwa, bo mi się śpieszyło do domu. Kiedy uszłam parę kroków, zastąpiło mi drogę całe mnóstwo szatanów, którzy mi grozili strasznymi mękami. - I dały się słyszeć głosy: Odebrała nam wszystko, cośmy przez tyle lat pracowali. - Kiedy się ich zapytałam: Skąd was takie mnóstwo? - Odpowiedziały mi te złośliwe postacie: Z serc ludzkich, nie męcz nas." - Cytat z "Dzienniczka" nr 418

Czy w nowej formule TVP kiedykolwiek pojawi się tego typu program ? Nie ulega wątpliwości, że Tv Trwam to najbardziej pro narodowa telewizja jaką kiedykolwiek mieliśmy ! Redemptorystom, zwłaszcza Ojcu Rydzykowi należą się wielkie uznanie za pracę, jaką od lat wkłada, by ratować Naród Polski przed zakusami zorganizowanych struktur cywilizacji śmierci, w tym na wyżynach niebieskich. W dobie coraz bardziej nasilonych ataków na człowieczeństwo, a zwłaszcza na chrześcijaństwo, należy wspierać to wspaniałe narodowe dzieło. (Szczególnie związany z poruszanym tu tematem jest artykuł pt.: "UFO-Holizm", tam też znajdą państwo szczególnie ważne w tej kwestii wypowiedzi Jana Pawła II !)

Linki:
Myślący i żyjący trylionowo miliardowy system vs świetlista istota Nachasz-a
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
 Kosmiczny jasyr – duchowa husaria
Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
Polska z XII wieku przypomina tą z XXI - odeprzeć atak nowego MkUltra
Prawdziwy Władca monolitów
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
Tajemnice aż do tritos Uranos
Amerykański sen, a może jednak horror... ?
Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana
Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake - 9.12.2016
Polska kolejny raz najechana ?
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
 Geopolityka ponadludzka - nowa/stara dziedzina nauki
Czarostwo społeczne czyli propagacja reakcji alchemicznej.
Islamskie sieci neuronowe zamiast chrześcijańskich ?
Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność
Elity farmakis – nowa cywilizacja farmakia
Czwarta tajemnica fatimska – w trakcie realizacji ?
Duchowe elementy układanki UFO
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
Polski biskup wspiera kardynałów, którzy napisali głośny list do papieża
Pro-homoseksualna zakonnica promowana w… Muzeum Żydów Polskich!
Parlament Europejski lobbuje za stworzeniem europejskiej armii. Niemcy zacierają ręce
Ataki na wolność słowa pod przykrywką "Fake News" dotarły do Polski ?
USA, Polska, Izrael, Soros

"Na początku lat. 80. – jak wspomniał przed komisją senacką Maurice Strong – zapał do realizacji „celów środowiskowych” znacznie przygasł, dlatego „Zgromadzenie Ogólne ONZ podjęło decyzję o utworzeniu Światowej Komisji Środowiska i Rozwoju pod przewodnictwem byłej premier Norwegii Gro Harlem Brundtland”. W 1987 roku Komisja, której członkiem był też Strong, przedstawiła raport, pt. „Nasza wspólna przyszłość”. Tłumaczono w nim, dlaczego świat musi wkroczyć na ścieżkę „zrównoważonego rozwoju jako jedynego bezpiecznego i trwałego szlaku dla przyszłości ludzkiej wspólnoty”. Dodajmy, że pani Brundtland doradzała polskiemu rządowi w latach 1990-1991 w ekokonwersji zadłużenia wobec Klubu Paryskiego. Dzięki impetowi politycznemu wytworzonemu przez komisję Brundtland, Zgromadzenie Ogólne ONZ postanowiło zwołać w 1992 roku Konferencję na temat Środowiska i Rozwoju w Rio de Janeiro. Wróćmy jednak do opracowania powszechnie znanego jako „Raport Brundtland”, od nazwiska przewodniczącej grupy roboczej. Zdefiniowano w nim pojęcie „zrównoważonego rozwoju” i stwierdzono, że utrzymanie wolnorynkowej gospodarki nie jest już możliwe. Wnioski zawarte w tym opracowaniu stanowią kamień węgielny realizowanej obecnie polityki „zrównoważonego rozwoju”, która przerzuca niejako odpowiedzialność za skutki neokolonializmu z korporacji międzynarodowych na całą ludzkość." Całość w linku Zrównoważony rozwój – „walka z rakiem”, którym jest... człowiek

Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Dobra zmiana dla subkultury LGBT? Polska wsparła w ONZ interesy homoseksualnej międzynarodówki
Soros i niezwyciężeni
Odrażający, brudni, źli…
Cywilizacja łacińska czy dziki step. Dokąd zmierza Polska?
Kardynał do niemieckich biskupów: przyjcie do zmiany, dopóki mamy Franciszka
Białoruś kręci film o „bandytach z AK". Czy polski rząd zareaguje na czas?
Rzym: były Penitencjariusz Apostolski krytykuje decyzję papieża w sprawie grzechu aborcji
Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis
Nowa polityczna poprawność. O czym milczeć, o czym pisać

Franciszek chwali kontestatora „Humanae Vitae” i zwolennika antykoncepcji
Sejmowy teatrzyk absurdu i obłudy


Poniżej film, który powinni obejrzeć wszyscy ! Pizzagate...
Pizzagate - SKANDAL władzy w Ameryce + twittergate


"Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." więcej w artykule "Starożytna niebieska materia"


„Inny profesor, z Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, przewidując od dawna fatalne, polityczne między innymi, skutki nadmiaru ludzkiej hołoty, już w styczniu tego roku sygnalizował konieczność powstrzymania przyrostu ludzkiej populacji, grożącej wyczerpaniem i zdewastowaniem zasobów planety. Praktykowanie owej doktryny powstrzymywania należy zacząć oczywiście od polactwa, od tych wsi i małych miasteczek, w których mieszka za dużo nie ludzi nawet..." całość w tekście Prof. Nowak: skoro wśród dzieci imigrantów mogą być przyszli nobliści, to co z abortowanymi?

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":


Rozmowy niedokończone: Wojna informacyjna

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Masoneria: tolerancja, rozmywanie wartości, walka z dogmatami – doc. Józef Kossecki
Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) – doc. Józef Kossecki
Ilu powinno być Polakow w Polsce ?Elity oczekuja na Abaddona - dochodzenie Toma Horna i Josha Pecka

Nie wydaje się państwu, że w USA i UE stosują czary ? Badania wielu różnych znawców tematyki skłaniają do przyznania takiemu poglądowi racji ! Pamiętamy wszyscy aferę Pizzagate, w której chodziło prawdopodobnie o moce pochodzące od istot z drugiego nieba, od istot tam przebywających..., wiele się zgadza z poglądem, że elity stosują środki nadprzyrodzone pochodzące od bytów zamieszkujących drugie niebo, wyglada na to, że światowe seksualne salony są uzależnione od tych istot ! A Pizzagate to efekt skumania się elity NWO z tymi bytami. O aferze Pizzagate zostało napisane tutaj: Amerykański sen, a może jednak horror... ?

Podróże do drugiego nieba - L.A. MarzulliWybory w cieniu tajnych bractw ?Wieża Babel oddział polski: Fogelman, Morawiecki, Zalewska, Gliński i Gowin


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza