niedziela, 4 grudnia 2016

Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana


Stosując zasadę duchowego "naczynia", starożytną zasadę, można zrozumieć i wyjaśnić wiele. Z tej perspektywy kontakt z Istotą/Istotami duchowymi jest rozpoznawalny. Można mówić o kontakcie z Wyższą Inteligencją, ale i z inteligencjami demonicznymi ! Opisując pogląd o "naczyniach", należy przypomnieć całą tajemniczą starożytność . Ich dziwne i dla większości niezrozumiałe kody, znaki, wierzenia, filozofie i zachowania - Biblię. Taka panorama daje nam możliwość lepszego oglądu zjawiska UFO, ich przekazów i skutków kontaktów, którymi są często wewnętrzne naciski by robić to co sobie życzą (duchy !) duchowi "kosmici".


Zapatrywanie na tajemnicę "naczyń" daje nam również jaśniejsze stanowisko w kwestii tego co się dzieje obecnie z ludzkością. Badacze tego typu tematów jak Steve Quayle oraz Tom Horn w ich audycji z dnia 28/11/2016, opowiadają o "zainstalowaniu" istot duchowych w ciałach ludzi. O procederze zastosowanym na tak wielką skalę, że mowa jest o opętanych narodach ! Nie to że wszyscy obywatele USA (w tym całego globu) są opętani, ale większa ich część. Zwłaszcza władza, która jak twierdzą w oparciu o dowody Wikileaks i innych, spożywa rytualnie ludzkie mięso oraz gwałci (i morduje) dzieci ! (Szczególnie od tego momentu - przekierowanie od 2h.03min.12sek)"Ksenokrates umieścił zatem miejsce przebywania demonów w tzw. sferze podksiężycowej (czyli poniżej niebiańskiej Bożej sfery). Demony mogą zaś cierpieć i są pomiędzy nimi istoty złe, wypełnione chciwością na krew i seksualność." Ksenokrates z Chalcedonu (396 p.n.e. - 314 p.n.e.) - grecki filozof, trzeci po Platonie i Speuzypie scholarcha Akademii. Był autorem licznych pism, z których zachowały się jedynie fragmenty. Nauki Ksenokratesa cenił Cyceron - stawiał go na równi z Platonem i Arystotelesem.Środkami do zniewolenia i wyprodukowania armii duchowych demonicznych obłąkańców są telewizja, nazywana przez Quayla "piekłowizją", z jęz. ang. "Hell vision" (także "piekielnym holiłudem" z jęz. ang. "Hell wood" zamiast hollywood-em), demoniczna "kultura", sztuka i odpowiednie media internetowe. Quayle nie nazywa części obywateli, zwłaszcza rządzących elit ludzmi, ale nierozpoznanymi istotami. Jest to zgodne z raportem ufolog Karli Turner, o tym też wspomina w swoich kazaniach Ks. Natanek, czy doktor Krajski w jego wykładzie o wprowadzaniu istot duchowych w ludzkie ciała. Świat jest w sidłach złego, przygotowano, i dalej się to robi, duchowe wojsko, które ma stoczyć bój "w wielkim dniu Boga Wszechmogącego" Apokalipsa 16:13.

"Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." więcej w artykule "Starożytna niebieska materia"


(...)Po objawieniach z Lourdes, Święta Dziewica nie prze­stała okazywać swojej żywej i matczynej troski o los ludzkości w różnych objawieniach na całym świecie. Wszędzie prosiła o modlitwy i pokutę dla nawrócenia grzeszników, ponieważ przewidywała duchowy upa­dek pewnych krajów, cierpienia, jakich doświadczy Ojciec Święty, ogólne osłabienie wiary chrześcijanskiej, trudności Kościoła, torowanie dróg antychry­stowi i jego próby zajęcia miejsca Boga w życiu ludzi: starania, które pomimo uderzających sukcesów, będą jednak skazane na porażkę. 

Tutaj w Lourdes, tak jak wszędzie na świecie, Dziewica Maryja przygotowuje olbrzymią sieć swoich synów i córek duchowych, by rozpocząć potężną ofensywę przeciwko siłom złego, aby go uwięzić i w ten sposób przygotować ostateczne zwycięstwo swojego Boskiego Syna, Jezusa Chrystusa. Dziewica Maryja dzisiaj zaprasza nas ponownie do włą­czenia się do Jej legionu walczących przeciwko siłom zła. Jako znaku naszego uczestnictwa w Jej ofensywie wymaga Ona, między innymi, nawrócenia serca, wiel­kiej pobożności eucharystycznej, codziennego odma­wiania Różańca, nieustającej modlitwy bez hipokry­zji, przyjęcia cierpień dla zbawienia świata. Mogłyby się to wydawać drobne rzeczy, lecz mają moc w rękach Boga, dla którego nic nie jest niemożliwe. 


Jak młody Dawid, który, z małym kamieniem i procą, powalił ol­brzyma Goliata uzbrojonego w miecz, dzidę i zakrzy­wiony nóż, także my, z małymi paciorkami naszego różańca, możemy heroicznie stawiać czoło napaściom naszego upartego przeciwnika i zwyciężać go. Walka między Bogiem a Jego wrogiem jest coraz bardziej za­ciekła, o wiele bardziej dzisiaj niż w czasach Bernadet­ty, 150 lat temu, ponieważ ziemia jest dzisiaj straszli­wie pogrążona w bagnie laicyzacji, która chce tworzyć świat bez Boga; relatywizmu, który niszczy stałe i nie­zmienne wartości Ewangelii; oraz obojętności reli­gijnej, która pozostaje niewzruszona wobec wyższego dobra spraw, które dotyczą Boga i Kościoła.


Ta bitwa pozostawia niezliczone ofiary w naszych rodzinach, wśród naszej młodzieży. Jakiś czas zanim został wy­brany na papieża Jana Pawła II, kardynał Karol Wojtyła mówił: «Znajdujemy się dzisiaj w obliczu największej w historii konfrontacji, z jaką ludzkość kiedykolwiek miała do czynienia. Nie sadzę, aby wspólnota chrze­ścijańska w pełni to pojmowała. Stoimy teraz w obliczu ostatecznej walki między Kościołem a antykościołem, Ewangelią a antyewangelią». Jedna rzecz jednakże jest pewna: ostateczne zwycięstwo należy do Boga i urze­czywistni się dzięki Maryi, Niewieście Księgi Rodzaju i Apokalipsy, Tej, która będzie walczyła na czele armii swoich synów i córek przeciwko wrogim siłom Szatana i która zmiażdży głowę węża".(...)
Steve Quayle & Tom Horn on The Hagmann Report 11/28/16
 W Poniższym video, w pewnym momencie, pokazane jest jak "Obcy" umieszczają coś u porwanego ("znamię" ?), w obrębie "trzeciego oka"..., "standardowa procedura" podczas uprowadzeń do UFO.

Ufologia w pigułce - Davida Hugginsa obrazy
Ks Natanek o "naczyniach", miłosci i BoguElity oczekuja na Abaddona - dochodzenie Toma Horna i Josha Pecka

Konferencja ufologiczno biblijna - L. A. Marzulli 2014 - Dni Noego ponownie

Podróże do drugiego nieba - L.A. Marzulli
Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce


Linki:
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
Amerykański sen, a może jednak horror... ?
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych
Polska kolejny raz najechana ?
Nowa polityczna poprawność. O czym milczeć, o czym pisać
Chrześcijaństwo jakiego nie znamy – o wojnie informacyjnej w Tv Trwam
Ochronny znak z innego wymiaru
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”
Media sugerują, że elity mogą wstrzykiwać sobie młodą krew aby żyć dłużej"W wielu krajach i regionach świata pilnie potrzeba egzorcystów - alarmuje służba prasowa włoskiego episkopatu. Choć w takich państwach jak Polska czy Włochy nie jest jeszcze najgorzej, to w dramatycznej sytuacji są niektóre inne kraje europejskie czy cała Afryka. Poważne braki kadrowe zgłosiło Międzynarodowe Stowarzyszenie Egzorcystów (MSE), skupiające na całym świecie około 400 wyspecjalizowanych w walce z opętaniem katolickich księży. Jak podaje służba prasowa włoskiego episkopatu, wobec rozprzestrzeniania się okultyzmu i praktyk satanistycznych potrzeba zdecydowanego wzmocnienia sił egzorcystów." Więcej pod tym linkiem
http://www.pch24.pl/szatan-zbiera-zniwo--egzorcysci-apeluja--dolaczcie-do-naszej-walki-ze-zlym-,47864,i.html#ixzz4S8uKCo26

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":
1 komentarz: