niedziela, 27 września 2015

Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja

Tajne stowarzyszenia duchowe prowadzą działania w różnych sferach życia ludzkiej i ufonautycznej cywilizacji, są w tym bardzo zakonspirowane, czasami do takiego stopnia, że aby działać i realizować ich UFO PLAN muszą dawać sygnały innym głęboko usadowionym, czyli agenturze. Tego typu kontakty odbywają się dzięki środkom masowego przekazu (prania mózgów). Przykładem takiego "przekazu" do wiernych antycywilizacji człowieczej jest ostatnio "wyemitowany" tekst ONZ.


Przedstawmy urywek: (...)Autorzy tekstu wierzą, że dzięki realizacji tego programu „życie wszystkich będzie lepsze i nasz świat zostanie przekształcony”. „Przewidujemy świat wolny od ubóstwa, głodu, chorób, w którym przez całe życie będziemy się mogli rozwijać. Wyobrażamy sobie świat wolny od strachu i przemocy. Świat ze sprawiedliwym i powszechnym dostępem do wysokiej jakości edukacji na wszystkich poziomach, do opieki zdrowotnej i ochrony socjalnej.”(...)


Proszę zwrócić uwagę na trzy wyrazy-klucze "Wyobrażamy sobie świat..." Są to wyrazy sygnałowe,  a także do podświadomości, zastosowane wstępnie już kilkudziesięciu lat temu. Wydaje się, że był to właśnie ten pierwszy raz na masową skalę, psycho-technika skrojona do prania mózgów za pośrednictwem utworu Johna Lennona. Pierwsza "emisja sygnałowa" odbyła się w roku 1971, nosiła nazwę piosenki pt.: "Imagine", zacytujmy jej tekst, a w kwadratowych nawiasach wstawmy kilka dodatkowych informacji odnośnie prawdziwego planu agentury NWO, umiejscowionego w specjalnie zaprojektowanej twórczości !

"Wyobraź sobie że nie ma Nieba [opryski chemtrails]. To nie jest trudne jeśli spróbujesz. Żadnego piekła pod nami [brak religii prawdziwego Boga YHWH to brak praw moralnych, można bez społecznego oporu tworzyć UFO hybrydy]. Nad Nami tylko niebo [sztucznie utrzymywane po destrukcji naturalnego - "Oblivion"] Wyobraź sobie wszystkich ludzi. Żyjących dla dnia dzisiejszego [okultystyczne omamienie i globalna hipnoza, odwieczne marzenie globalistów).  Wyobraź sobie że nie ma krajów, To nie jest trudne do zrobienia [najoczywistsza sprawa w planie masonerii to likwidacja państw narodowych, opornych wprowadzaniu dyktatury przyszłego globalnego hybrydalnego rządu światowego - GMO !]. Nic dla czego można byłoby zabić albo umrzeć Żadnych religii [totalna technicyzacja - brak Bożego prawa to mordowanie nienarodzonych dzieci dla ich biologicznych części - patrz obrazek Beatelsów poniżej - Maltuzjanizm teoria NWO głosząca przeludnienia i uzasadnienie "humanitarnego" mordowania "nadmiaru" ludzi. Neomaltuzjanizm postulujący konieczność wprowadzenia (UFO) kontroli urodzeń oraz kwestionując zasadność pomocy społecznej i filantropii. itd, itp...po prostu NWO]Wyobraź sobie wszystkich ludzi Żyjących w pokoju [pod nadzorem mega komputera sterującego myślami i kontrolującego opornych, lub tych co sobie usunęli bioczipy]. Możesz mówić że jestem marzycielem Ale nie jestem jedyny. Mam nadzieje że któregoś dnia przyłączysz się do nas [do fanów Nowej Ery NWO]. I świat będzie żył jako jeden. [umysł ULA] Wyobraź sobie brak własności [wszystko pod kontrolą globalnego komputera, ludzie jak roboty, pozbawieni wszystkiego, w tym i rodzin].Zastanawiam się, czy potrafisz Żadnej chciwości i głodu [jedzenie GMO na każdym rogu]. Braterstwo ludzi. Wyobraź sobie wszystkich ludzi Dzielących się światem. Możesz mówić że jestem marzycielem. Ale nie jestem jedyny [agentura NWO jest wszędzie gdzie są UFO elity...] Mam nadzieje że któregoś dnia przyłączysz się do nas. [i zostaniesz asymilowany: artykuł pt.: "Polska cywilizacja człowiecza"] I świat będzie żył jako jeden." [Borg - jako jeden umysł ULA ufonautyczno hybrydalnego, marzenie technokratów, wtedy kontrola i władza zleją się w jedną dyktaturę antychrysta].


(...)Fenomen Beatlesów nie był spontanicznym buntem młodych ludzi wymierzonym w skostniały ład społeczny. Był starannie zaplanowanym spiskiem bliżej niezidentyfikowanego ciała konspiracyjnego, destruktywnym i dzielącym atakiem wymierzonym w dużą populację ludzi, wymuszającym na nich zmiany wbrew ich woli. Gdy Instytut Tavistock sprowadził the Beatles do Ameryki, nikt nie wyobrażał sobie jak wielką kulturalną katastrofą się to skończy.

Beatlesi byli ważną częścią KONSPIRACJI WODNIKA, prawdziwego żyjącego organizmu który wypełzł z „THE CHANGING IMAGES OF MAN,” (Zmieniając Obraz Człowieka). Tavistock  i podległy mu Instytut Stanford stworzyły słowa-klucze które weszły do obiegu będąc jednocześnie utożsamianymi z muzyką rockową i jej fanami. Za pośrednictwem tych słów oraz inżynierii społecznej udało się przekonać młodych ludzi że Beatlesi są ich ulubioną grupą muzyczną.  Wszystkie te terminy stworzone wraz z muzyką rockową zostały zaprojektowane właśnie z myślą o kontroli nowego celu(...) - Dalsza częśc tego tekstu u dołu w zródłach.


Kolejne zdania teksu ONZ nie pozostawiają wątpliwości w jakim kierunku zmierzają elity NWO: "Agenda zawiera 17 celów i 169 zadań, które będą musiały być realizowane przez najbliższych 15 lat. Według słów sekretarza ONZ, Ban Ki-moona, Agenda wraz z porozumieniem osiągniętym w Addis Abebie w zeszłym miesiącu, ma być początkiem „nowej ery”.(...) gdy wyruszamy w tę zbiorową podróż, zobowiązujemy się, że nikt nie będzie pozostawać w tyle”.(...) tzw. 'dobrowolny' przymus wstąpienia do NWO jest zagwarantowany !(...)Kiedy wyszło na jaw, że sekretarz generalny ONZ Ban Ki-Moon apelował do przywódców tegorocznego szczytu G8 o działania na rzecz upowszechnienia aborcji w krajach rozwijających się, pojawiły się głosy oburzenia i niedowierzania. Część opinii publicznej nie mogła zrozumieć, jak organizacja kojarzona z błękitnymi hełmami żołnierzy akcji humanitarnych, ukazywanych w mediach jako jedyni sprawiedliwi w walce z ludobójstwem, nagle miałaby promować inną formę ludobójstwa.


Jednak to zalecenie sekretarza generalnego nie jest niefortunnym wypadkiem przy pracy, ale przejrzystym wyrazem stanowiska, którego Organizacja Narodów Zjednoczonych broni od lat. Zgodnie z tym stanowiskiem, jednym z zasadniczych celów międzynarodowych instytucji, takich jak ONZ, UNESCO, ale też WHO (Światowa Organizacja Zdrowia), Amnesty International, a nawet UNICEF, ma być kontrola ziemskiej populacji. Innymi słowy, instytucje te roszczą sobie prawo do ustalania arbitralnych granic liczby ludności dla całego globu oraz poszczególnych państw i regionów, decydując o tym, kto zasługuje na życie, kto zaś nie. Aby zrozumieć takie podejście, należy cofnąć się do źródeł, z których wyrastają międzynarodowe organizacje. (Sprawdz Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?)

Jeśli przyjrzeć się uważnie ludziom i ideom stojącym za stworzeniem ONZ, nietrudno stwierdzić, że organizacja ta stanowi bezpośrednią emanację rozmaitego rodzaju tajnych stowarzyszeń, często o masońskim lub paramasońskim charakterze, które mimo różnic zgodne były przynajmniej w dwóch punktach: chęci stworzenia globalnego rządu opartego na uniwersalnej wierze w prawa człowieka oraz niechęci – czy wręcz nienawiści – do chrześcijaństwa. Punkty te były zresztą i są ściśle powiązane: nie da się bowiem pogodzić prometejskiego i materialistycznego kultu człowieka z religią uznającą istnienie transcendentnego Boga. Nie tylko więc chrześcijaństwo, ale również islam i każda religia głosząca wiarę w osobowego Boga jako stwórcę świata będzie traktowana wrogo przez organizacje nawiązujące do idei wojującego humanizmu.(Patrz Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?)


Pomysł stworzenia ONZ zakiełkował już na początku II wojny światowej i znalazł wyraz najpierw w Karcie Atlantyckiej (1941), następnie Deklaracji Narodów Zjednoczonych (1942), później rozwijany był w trakcie konferencji w Teheranie, Jałcie i Waszyngtonie, aż wreszcie w 1945 w trakcie pierwszej konferencji ONZ, zwołanej w Nowym Jorku. Personalnie za tworzenie tej instytucji odpowiadali weterani różnego rodzaju elitarnych organizacji, tacy jak F.D. Roosvelt (mason 33. stopnia, członek Pilgrim’s Society i Rady Stosunków Międzynarodowych – CFR), E.R. Stettinius (członek CFR), W. Churchill (mason, członek Pilgrim’s oraz Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych, organizacji założonej przez finansistę B. Barucha), H.L. Hopkins (CFR, Królewski Instytut), A. Hiss (CFR, związany też z Round Table), a także inni członkowie masonerii i CFR – Ch. Bohlen, G.C. Marshall, J.F. Dulles, P.J. Jessup, J.J. McCloy oraz N.A. Rockefeller. (Więcej o tym w tekście pt.: Cesarstwo Rzymskie IV wiek, a UE wiek XXI – Kolejne Deja Vu, czy plan totalny ?)

(…) fragment z “Opcji na Prawo”-Nr 10/106, październik 2010 r.

Wszystkie aktywne linki-wyrazy [w kwadratowych nawiasach] prowadzą do artykułów, które mają wielkie znaczenie w zrozumieniu planetarnej-historycznej sytuacji ludzkości oraz wyjaśniają przedstawione tu, często bardzo skondensowane twierdzenia-zdania.Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa - Michael Hoggard
https://www.youtube.com/watch?v=nQNyft7T26k


Zródła:
Poniżej trzy artykuły w tematyce globalnych "chwastów":

Nowi hitlerowcy NWO - pożywienie Hitlera i jemu podobnych
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

 Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?
Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”
Chrześcijański komentarz do programu Ewy Paweli i Witolda Hake - 9.12.2016
  "Rzeczy ukryte od założenia świata"
Tajemnice aż do tritos Uranos
Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Hinduskie elementy dżedaizmu - rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu

Amerykański sen, a może jednak horror... ?
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
Nowi emisariusze wszystkich krajów łączcie się !
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
http://www.pch24.pl/onz--w-roku-2030-wszyscy-bedziemy-juz-szczesliwi--ma-to-byc--nowa-era-,38413,i.html
http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html
http://argonauta.pl/ziemia-planeta-na-ktorej-istnieje-jeszcze-normalnosc-empiryczne-i-statystyczne-pojecie-normalnosci/
Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego
Jacek Poniedziałek boi się przechodzić obok kościoła.
Cesarstwo Rzymskie IV wiek, a UE wiek XXI – Kolejne Deja Vu, czy plan totalny ?
Ufonautyczna infekcja oraz "niebezpieczna strawa"
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II
Nowa polityczna poprawność. O czym milczeć, o czym pisać
Ważny tekst ! Komórki macierzyste czy wykształcone organy? związany z działaniami opisanymi w tym tekście Pomysł z piekła rodem. Satanistyczne kluby dla dzieci za zgodą władz oświatowych
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego


"Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." więcej w artykule "Starożytna niebieska materia"

Poniżej trzy artykuły w tematyce "chwastów":

Niezwykle ciekawy film, niektóre momenty są potwierdzeniem wielu artykułów bloga popotopie ! Polecam ! Język polski włączany w okienku YouTube.

the Beatles, szatan i sztuczna rewolucja
https://www.youtube.com/watch?v=6U8MXugUCvYPlan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard


Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów


Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii
https://www.youtube.com/watch?v=Q4iaDmp93nQMiędzynarodowy okultystyczny UFO-komintern
https://www.youtube.com/watch?v=nl9xcIBVGgI
Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce


Wybory w cieniu tajnych bractw ?
Jeśli chcą państwo dowiedzieć się szybko o co chodzi w dzisiejszym świecie elit, to proszę obejrzeć film poniżej od momentu 10min i 37sek Okazuje się, że w ostatnich godzinach urzędowania prezydent Obama zrobił rzecz, która dla normalnych ludzi wydaje się niemożliwa !
Stulecie Fatimy - Nowy kulturkampf - Krajski, Alex Jones 25.02.2017
Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO


UFO to demony z innego wymiaruAgenda 21 ONZ Zobacz Co Nas Czeka W Przyszłości-Zrównoważony Rozwój
https://www.youtube.com/watch?v=WsEIOgqNMbgOstrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁOFilm w którym zawarta jest wiedza na temat tajemniczych mikro urządzeń znajdowanych w ciałach ludzi wziętych na pokład kosmitów, to dokument niezwykły, bo oparty na faktach, zdjęcia zostały robione podczas wydobywania ich przez lekarzy ! Polecam to video, jest bardzo ważne w kwestii zrozumienia przeszłości, tej dalekiej także !
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna uniaInnym niezwykle ciekawym programem jest audycja gdzie wybitny badacz oraz zdobywca nagrody Pulitzera Paul McGuire, tłumaczy jak będzie wyglądała przyszłość ziemskiej cywilizacji. Ogromnie interesujące 30 minut, w których dowiecie się jakie technologie mają być zastosowane, by połączyć ludzkość z przybyszami z kosmosu ! Kto tym wszystkim staruje oraz kto będzie kierował ludzkością za 100 czy 200 lat.
Nowy Wspaniały Świat - Stearman, McGuirePrzed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 


Temat który poruszają The Beatles na powyższym zdjęciu jest opisany w bardzo ważnym artykule: Komórki macierzyste czy wykształcone organy?


Dodatkowe ważne linki:
Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i Magog


Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?
https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Viktor Orban i ''imigranci" - Unia Europejska planuje zniszczyć Europejskie narody | Napisy PL
https://www.youtube.com/watch?v=7URHrWSdpFY

Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach 
https://www.youtube.com/watch?v=gngT4qTJXB8

Duchowy aspekt UFO istot - doktor William Alnor
https://www.youtube.com/watch?v=-SGiv7ABz-Q

Tak Masoni i Iluminaci Postawili Statuę Wolności Symbol Lucyfera-Film Dokumentalny Lektor
https://www.youtube.com/watch?v=93XQE6oN4-A

Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel
https://www.youtube.com/watch?v=iVLDS3cQWAo

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !
https://www.youtube.com/watch?v=PcTZ_7j2RKQArcheo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"Z ostatniej chwili: 

"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai


„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"
"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGugZawsze i wszędzie ten sam klej - supergluePolski duchowy ruch oporu przeciw organizacjom dwóch trójkątów

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz