środa, 4 marca 2015

Odpowiedz na pytanie: "A czy ktoś mógły mi powiedzieć co Jezus zrobił dobrego?"Diabeł to duch, anioł, który stał się demonem, chociaż zachował swą anielską naturę (dlatego jest niewidoczny). Jako chrześcijanie wierzymy w rzeczy niewidzialne, takie jak raj, piekło, duchy lub UFO duchy. Jeżeli ktoś nie wierzy w Boże Objawienie, nie może także uwierzyć w rzeczywistość niewidzialną. Jest ona dla niego jakimś tylko wyobrażeniem, brak takiej osobie przekonania o autentyczności zjawisk opisanych w Biblii, a co za tym idzie w realność UFO porywaczy.


Ważne jest też by pamiętać, że Zbawiciel przyszedł nas ratować przed nami samymi jak i przed istotami demonicznymi ! Wypędzał złe duchy, demony i choroby z ludzi. Jest Zbawicielem, ciągle żyje i ma władzę nad całym światem, nad mocami które chcą naz zniszczyć. Są moce które chcą stworzyć nowego człowieka, nowego pod względem genetycznym, a jak wiemy genetycznie stworzone organizmy nie mogą się same rozmnażać, nazywają się dlatego też hybrydami. Mieszaniec roślin nazywany jest hybrydem, a międzygatunkowy mieszaniec zwierząt bastardem.Brytyjska placówka NWO czyli HFEA (The Human Fertilisation and Embryology Authority), regulująca badania naukowe nad ludzkim płodem i medyczne aspekty rozrodczości, w 2007 wyraziła zgodę na tworzenie w celach badawczych zarodków ludzko-zwierzęcych ! Zasadniczo stworzone organizmy bastardów są bezpłodne, co jest przesłanką do twierdzenia, że nowa cywilizcja powstała na zgliszczach normalnej, naturalnie rozmnażającej się będzie sztuczną pod względem rozrodczym, a co za tym idzie i pod każdym innym.Procesy życia jak i rozmnażania staną się procesami sztucznymi ! Cywilizacja taka nie może nazywać się więcej ludzką, bo człowiek jest istotą stworzoną przez Byt Najwyższy i Najdoskonalszy, poprzez naturę jako wyraz sztuki tej Istoty ! Powstałe ludzko podobne bastardy będą więc tylko odbiciem natury i procesów naturalnych, stając się tylko w pewnym sensie "nowymi gatunkami ludzi", ludzkość genetycznie modyfikowana tak jak to ma miejsce i w innych przypadkach hybryd okaże się toksyczna tak pod względem rozrodczym jak i pod względem umysłowym, możliwe że powstaną jakieś rodzaje potworów humanoidalnych zasiedlających specjalne strefy, nie można wykluczyć, że te istoty będą z zaprogramowanej "natury" DNA złe ?!
Jak pisał znany i ceniony ufolog Mack, większość uprowadzanych mówi zwykle o poddaniu ich procedurze przypominającej zabieg medyczny z wykorzystaniem nieznanego typu urządzeń. Odbywa się to zwykle w sterylnych warunkach, w jasnych pomieszczeniach, które wielu uznaje za wnętrza pojazdów latających. Procedurą tą kieruje najczęściej wielkogłowa wątła istota o ciemnych migdałowatych oczach, mająca za pomocników podobne, choć niższe od niej humanoidy (niekiedy pojawiają się też istoty o odmiennym wyglądzie).


"Zabiegi te obejmują pobieranie niewielkich fragmentów tkanek, badanie głowy (zwykle odczuwane jako ‘pobieranie informacji z mózgu’, monitorowanie stanu uprowadzonego lub wszczepianie mu implantów” - pisze Mack, dodając, że kolejnym etapem jest wprowadzenie do narządów płciowych ofiar urządzeń, które pobierają nasienie lub komórki jajowe. Wszystko to ma niewątpliwie cele "rozpłodowe", a uprowadzanym pokazywane są nawet wyhodowane z tych komórek hybrydy człowieka i obcych.


Niektórzy z pacjentów Macka twierdzili, że choć obcy kontaktowali się z nimi od dziecka, traumę zabiegów poznawali oni dopiero podczas dojrzewania. Czuli się wówczas "oszukani" przez uprzednio przyjazne istoty. Strach, a także poczucie bezsilności było dla wielu wstępem do zgłębiania swoich przeżyć. Tak było w przypadku 24-letniego aktora, Scotta, który zgłosił się do Macka w 1991 r., twierdząc, że pamięta wiele spotkań z wielkookimi karłami, podczas których, wbrew jego woli, pobierano mu nasienie. Mack pisał: "Scott przyznał, że obcy zamierzali żyć ‘tu’ (tj. na Ziemi), ale bez nas, chyba że ludzie ‘zmienią się’ - wtedy ‘będziemy mogli tu żyć razem’


22-letnia Catherine z Somerville k. Bostonu skontaktowała się z Mackiem w marcu 1991 r., kilka tygodni po dziwnym zajściu, kiedy podczas jazdy do domu z jej pamięci "wyparowały" trzy kwadranse. Podczas sesji hipnotycznej ujawniła, co stało się, kiedy jej auto z nieznanych przyczyn zatrzymało się na drodze. Okazało się, że została zabrana do wnętrza UFO.


"Naga Catherine została zaprowadzona do ogromnej sali rozmiarów ‘samolotowego hangaru’, gdzie - ku swemu zdumieniu - zobaczyła ‘setki stołów’. Na nich były setki ludzi i wszystkim było ‘to’ robione" - pisał Mack o pierwszym etapie jej przeżyć.
To, co stało się później, było dużo bardziej przejmujące. Wielkoocy wątli chirurdzy unieruchomili ją i zaczęli procedurę "ekstrakcji płodu" z jej łona.

To samo jest obecnie przygotowywane przez elity NWO, prowadzone przez masonerię programy rozpłodowe, w ich ocenie "nowej rasy ludzi" genetycznie modyfikowanych, ma doprowadzić do uwolnienia się od natury i stworzenia czegoś co ma przypominać ich wymarzonego boga (bogów, półbogów), a także istoty projektowane i sterowane przez sztuczną inteligencję, rodzaj borgów z filmu Star Trek. Wszystko to dzieje się dzięki kontaktom z istotami UFO, które takie idee przenoszą na ludzi mieniących się elitą NWO.

Wersja polskojęzycznaTak jak UFO istoty rozmnażają się poprzez probówki i sztuczne inkubatory, tak NWO wyobraża sobie przyszłą ludzkość, zmienioną pod względem natury, temu mają służyć programy GENDER, homoseksualnych odmieńców oraz społeczne machinacje nad strukturą rodziny. Tak wykrzywiona cywilizacja ma być przygotowaniem do "nowej" hybrydalnej ludzkości, pozbawionej matek, ojców i rodzin, a w to miejsce ma się pojawić matrixowo-mechaniczna inżynieria rozpłodowa, bez uczuć, typu wspomnianej cywilizacji borgów. Dlatego ważne jest by ratować się poprzez zwracanie się do Jezusa Chrystusa jako tego, który ratuje nas od UFO istot, od NWO i od sił demonicznych powstałych również na skutek mieszania genów. Jezus Jest przedstawicielem kosmicznych sił, które mogą obronić ludzkość przed skażeniem DNA i przed wpływem złych mocy !

Ktoś mógłby powiedzieć, że ta cała tzw. cywilizacja UFO, to tylko takie chrześcijańskie gadanie, jednak mogę udowodnić to, cytując zródła hinduistyczne oraz, co może wielu zdziwić, zródła buddyjskie. Te wschodnie kultury opowiadają właśnie o piekle struktur UFO społecznych ! Wpływy bytów UFO, ich konstrukcji "społecznej" na ludzkość można uznać również za wirus informacyjno-fizjologiczny. Z pewnością cytaty o jakich wspomniałem ukażą się w książce, którą mam zamiar kiedyś napisać.W Starym Testamencie mówi się o szatanie bardzo rzadko. Za to w Nowym Testamencie pojawia się wiele historii i miejsc, gdzie Jezus wyrzuca złe duchy z opętanych i uzdrawia chorych. W Ewangelii znajdziemy na to dowody - Jezus czyni wiele egzorcyzmów, uwalniając wielu opętanych ludzi. Czytając Ewangelię według św. Marka, odkryjemy, że pierwszym cudem Jezusa było uwolnienie opętanego - miało to miejsce w synagodze w Kafarnaum, tak samo dzisiaj kiedy znajdziemy się pod wpływem UFO demonicznego możemy się ratować poprzez wzywanie imienia Chrystusa Pana.Wiele sytuacji, gdzie ludzie byli ratowani przez Jezusa, zostało opisanych w pracach badawczych ufologa Joe Jordana, w tym ważnym filmie:
UFO tabu, sensacyjne badania ufologa Joe Jordana
https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EMZjawisko UFO gender'u bardzo dobrze zostało pokazane w tym video:
 UFO czasów ostatecznychSzatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?


Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów


Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"

Z ostatniej chwili: "Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug


Ważne linki:
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze
Kim są istoty z innego wymiaru ?!
„Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety
Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Dyskusja na temat Gigantów z Biblii נפלים, rozmawiają Gary Stearman i L.A. Marzulli
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji
Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !
"przychodzi z chmurami" - Zaczęły się dni Noego...
Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody
Prawda o 12 planetach Zecharii Sitchina – Przełomowy film !
http://argonauta.pl/widzialam-bogi-%D7%90%D7%9C%D7%94%D7%99%D7%9D-elohim-wystepujace-z-ziemi-michael-heiser-wyjawia-sekrety/
http://argonauta.pl/autorzy-exo-vaticana-ujawniaja-nowe-fakty-rezultat-dwuletniego-dochodzenia-nowa-ksiazka-i-film/
http://argonauta.pl/autorzy-exo-vaticana-ujawniaja-nowe-fakty-rezultat-dwuletniego-dochodzenia-nowa-ksiazka-i-film/
Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część II

UFO to demony z innego wymiaru
https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM


Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel

Obecnie NWO stara się zmienić cyilizację ludzką na cywilizację seksualną, seks ma powodować szybszy kontakt z reptilianami, przesadne seksualne naenergetyzowanie, zwłaszcza w połączeniu z psychotropami (farmakia), powoduje wiele demonicznych zjawisk, tak w ciele człowieka, jak i w kontaktach z UFO, o tym była mowa w filmie "Ufo czasów ostatecznych"


Pytanie "...co Jezus zrobił dobrego?" zostało postawione na forum strony Innemedium, gdzie także znalazła się odpowiedz, która bez większych modyfikacji jest tu przedstawiona w formie artykułu:


Dlaczego tajne organizacje promują bezpłciowość w postaci Genderyzmu prowadzącego do zdegenerowanej dwupłciowości (i/lub homoseksualizmu) ? Wiele wskazuje, że są to ich skrywane i wyznawane poglądy w "rebisa", mityczną postać dwupłciową, mającą posiadać nadprzyrodzone moce. Ma ona syboliozować pierwszego dwupłciowego-człowieka. Jego natura miała być połączonym aspektem kobiety i mężczyzny. Oczywiście Adam był przez pewien czas samotny w Ogrodzie Eden, ale Stwórca sam powiedział, że "...Nie jest dobrze, żeby mężczyzna był sam, uczynię mu zatem odpowiednią dla niego pomoc" Ewę. Ks. Rodz. 2:18 Nie stwierdził, że przebudował Adama i z tego powstał osobnik męski i żeński. Obecna zdemonizowana elita chce przebudować człowieka i człowieczeństwo o czym pisałem w "Prawdziwym władcy pierścieni" Dzisiejsi badacze masonizmu i tego tematu wskazują, że jest to błędne i DEMONICZNE pojęcie Adama.

Poniżej najbardziej czczony masoński symbol dwupłciowej hybrydy-humanoida:"genderyści rzeczywiście chcą władzy totalnej, chcą wszystko zdominować i wszystkim rządzić, wszystkich uszczęśliwić na siłę, czyli uczynić niewolnikami lub zakładnikami swojej ideologii. To jest niejako wpisane w logikę ideologii ateistycznych. Biologizują człowieka, ludzi uważają zasadniczo za takie bardziej inteligentne zwierzęta, ale siebie oczywiście za zwierzęta najinteligentniejsze. A zwierzęta mocniejsze zabijają i pożerają te słabsze. Stąd ich usprawiedliwienie dla wcześniejszych i współczesnych zbrodni."


Nowa ludzkość i zadania (aniołowie)


W naszym współczesnym świecie mamy grupę Iluminatów – NWO, z którą zawzięcie od wielu lat podjęło walkę kilka osób, najbardziej znani to: Alex Jones, David Icke, Texe Marrs, Steve Quayle i wielu innych anty-NWO wojowników, którzy dobrze rozumieją nie tylko zjawiska zachodzące na naszej planecie, ale również prawa uniwersalne. Przede wszystkim ci podejmują próby ratowania ludzkości z niewoli NWO. 


Takich osób na przestrzeni czasu od początku ludzkości było już sporo i znamy ich nazwiska dominujące w różnych światowych kulturach i religiach.  I tylko ciągle nieliczni zdają sobie sprawę, że ruch anty-NWO zna dobrze prawa karmiczne czyli Boskie Stwórcy Wszechświata; pokazuje społeczeństwu jak żyć w harmonii z całym naszym naturalnym światem, uświadamia co się stanie kiedy zostaną złamane prawa natury ukształtowanej przez Istotę Duchową, i kiedy nasze naturalne „karmiczne menu”, czyli moralność wbudowana w nas i dana nam zostaje wywrócone do góry nogami. To wówczas następuje największe zniewolenie, budzi się przemoc, terror, państwa policyjne, wielkie wojny .... i wiele innych niepojętych dla zwykłego śmiertelnika nieprawidłowych reakcji. I tak naprawdę dobry obserwator życia przewidzi wszystko i to nawet z dużym wyprzedzeniem w czasie.

Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO


(...)Jaki ważny sygnał zawierają w sobie przesłania z Oławy ? Otóż jest tam coś, co stawia te przesłania w najlepszym świetle jaki mogli byśmy przypisać objawieniom Maryjnym, coś co gwarantuje nam, iż są one autentyczną wiadomością z Nieba do Polaków. Pasują dobrze do czasów, w których przyszło nam żyć. W Polsce od roku około 1992 (zgodnie z tym co ujawnił znawca tej tematyki) toczy się skryty proceder niszczycielski naszego kraju. Działania te były bardzo dobrze ukrywane przed społeczeństwem. Wszystko było chronione przez tajne organizacje duchowe, nad którymi czuwa istota opisana w Apokalipsie Jana 9:11. Maryja w latach 1981-85 prosiła polskich kapłanów by "się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze." Umocnienie w wierze przez naszego rodaka Ojca Kolbego ma swój cel. Ten święty zakonnik jest szczególnie wprawiony w działalności anty masońskiej, a poprzez jego wstawiennictwo można się ustrzec od wpływu istot inno wymiarowych, które współpracują z masonerią, ale i samej masonerii, będącej pomocnikiem wspomnianego bytu nadprzyrodzonego !(...)

Czy jest jeszcze w Polsce ktoś świadomy zagrożenia i tego skąd ono pochodzi ?! Obrona przed nimi wcale nie jest łatwa ponieważ walka ta trwa na poziomie duchowym, a przecież Maryja, Jezus i Bóg YHWH jest ciągle dla wielu zabobonem i ciemnogrodem, ale przecież taki jest właśnie ich plan, ich to znaczy kogo ? Trochę sprawę naświetli poniższy film...

Duchowy aspekt UFO istot - doktor William Alnor
https://www.youtube.com/watch?v=-SGiv7ABz-Q

Polska kolejny raz najechana ? 


Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?! Ksiadz Natanek MOCNO


Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO


UFO masoneria i nowy światowy bałagan DNA
https://www.youtube.com/watch?v=-dMrCY7UIPAOdnośnie hakowania transhumanistycznego lub duchowego odsyłam do artykułu pt.: "Programowanie materii, a biblijne znamię"

Z ostatniej chwili: 

"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai


„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"


"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug

They live 2014 Oni żyją - Alex Jones - polska wersja (napisy) HD


O co im chodzi ?


"Proszę zauważyć, że pomiędzy tajnymi organizacjami duchowymi UFO masonów (UFOsonów), a istotami z pojazdów NOL występuje wiele silnych podobieństw. Najważniejszą jest ta, że UFOsoni muszą działać w skrytości, tak samo jak UFO byty ! Podstawą działalności tych dwóch typów humanoidów jest to, że ich działania są objęte najwyższym stopniem tajności ! Obie te grupy zajmują się również programowaniem jak i oszukiwaniem umysłów ludzkości !" (Patrz artykuł pt.: "Geopolityka ponad ludzka - nowa/stara dziedzina nauki")

Ilu powinno być Polakow w Polsce ?


451 stopni motłochu


W co wierzą ?Zródła:
So Tom Horn WAS Telling You The Truth! Harvard Is Developing Methods To Permanently Alter Human Heredity, Engineer INHUMAN Forms Of People
Precise Genetic-Engineering Of People, Animals, And Crops Listed Among Top 10 Emerging Technologies That Will Change The World STARTING THIS YEAR!
Humanity Is Already Moving Toward “Post-Human” And Will Become A ‘Different Kind Of Animal,’ Stanford Historian Says
Human Chimeras & Hybrids: Reality Of The Situation

Dodatkowe ważne linki:
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i Magog

(...)Moim zdaniem większość materiału filmowego z tzw. lądowania Amerykanów na Księżycu to montaż studyjny ! Oczywiście nie wiadomo jakim sposobem i kiedy Amerykanie byli na Księżycu, i czy tam byli rzeczywiście, czy tylko wysłali sondę/y ? W mojej ocenie oni wolą eksperymentować na  ludzkich umysłach, tzw. "psy-ops" ! To jest ich głównym zajęciem ! A jak wiecie państwo z filmu "O co im chodzi ?" czy "Polaka kolejny raz najechana ?" te tajne organizacje specjalizują się w oszukiwaniu i opętywaniu, tak by pozyskać za pomocą magii DUSZE ludzkie ! Ich głównym celem jest takie owładnięcie społeczeństwem, by pozyskiwać bezbronne dusze, dzieje się tak bo stosują technologię ze starożytnego Babilonu !  Trochę o tej technologii znajduje się w filmie pt.: "Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki", a także w bardzo ciekawym materiale pt.: "Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO" Dlatego tak ważnym jest uświadomienie sobie, że jesteśmy poddawani ciągłemu praniu mózgów, stąd też darwinizm i teoria ewolucji jest (magicznie-duchowo) narzuconym omamieniem, o czym piałem w artykule "Żelazna logika naukowca kreacjonisty". W filmie o tym samym tytule jest wyjaśnione, kto, skąd i dlaczego nas tak próbuje zamroczyć ! A jest to starannie prowadzony i szeroko zakrojony plan !(...)


Porządek świata i anonimowe centra


Diabelskie prawo partii PO - rozkazy wykonane


Jedzenie - ostateczny sekret ujawniony. GMO
Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność


Przed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 

4 komentarze:

 1. "...co Jezus zrobił dobrego?" To pytanie prawie jak konwersacja muslima z katolikiem. W czym Jezus jest lepszy od Mahometa? Jezus oddał za nas życie aby zmyć z nas grzech. Mahomet tego nie zrobił.

  OdpowiedzUsuń
 2. Anonimowy, proponuje poczytac Hadithy i przekonac sie co takiego Mahomet robil...zabijal, mordowal, poslubil 6 letnia dziewczynke, w ogole okropna, mroczna postac...Nie rozumie jak mozna nazywac kogos takiego Prorokiem..Zadna inna religia nie jest tak przepelniona nienawiscia i przemoca..

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałem się dopytać czy 4, 5 i 6 zdjęcie to fotomontaż, czy prawdziwe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam. Nie pamiętam skąd ściągnołem te zdjęcia, nie moge odpowiedzieć.

   Usuń