wtorek, 24 lutego 2015

Fatima i polscy duchowi matrixowcy


Najwspanialszą sprawą dla nas Ziemian, nastawionych pozytywnie do spraw ducha, wierzących w istnienie dobra, w istnienie Super Wspaniałej Istoty Boga, są opisy i relacje z chrześcijańskich objawień, zwłaszcza tych, gdzie ludzie byli uzdrawiani, bądz też mieli spotkania z kosmiczną siłą duchową, uznawaną za tą DOBRĄ ! Ktoś może zarzucić, że takie podejście jest złe bo można być zwiedzionym, przecież cały ruch New Age opiera się na channelingu, na kontaktach z UFO, więc dlaczego mamy ufać chrześcijańskim objawieniom ?Wielu sceptyków oraz ufologów przestrzega przed tym rodzajem fenomenów. Liczni badacze chrześcijańskich cudów podkreślają, że ważnym głosem potwierdzającym boską naturę kontaktów z dobrymi aniołami jest głos samej masonerii. Wiadomo wszystkim, że ruch wolno murarski jest kontrolowany przez anioła opozycjonistę i jego pomocników, a wolno murarze za swój cel przyjęli zniszczenie wszystkiego co ma związek z Chrystusem ! Dlatego tak "cennym" wydaje się ich zachowanie w stosunku do zjawisk nadprzyrodzonych, pochodzących od Stwórcy. Skoro zaprzeczają i chcą zdezawuować, to oznacza, że ktoś się obawia potężnej duchowej wspaniałości, prowadzącej do wolności, prawdy i piękna.


Wydarzenia, które od maja 1917 r. rozegrały się w Fatimie, zostały od początku zinterpretowane przez rządzących Portugalią republikanów oraz przez przewodnią siłę portugalskiego republikanizmu (masonerię) jako coś, co nie tylko potwierdzało istnienie "chrześcijańskiego ciemnogrodu", ale zakrawało wręcz na złamanie praw republiki. Matka Boża ukazująca się w Fatimie wzywała do modlitwy różańcowej – czynu, jak wiemy, obłożonego przez rząd republikański sankcjami karnymi.


Burmistrzem gminy Ourem, w obrębie której leżała Fatima, był wówczas Arturo de Oliveira Santos. On to właśnie jako pierwszy w imieniu republiki i lóż masońskich przeprowadził „badanie” cudu fatimskiego. 13 sierpnia 1917 r. burmistrz osobiście udał się do Fatimy, gdzie formalnie aresztował Hiacyntę, Łucję i Franciszka. Następnie przewiózł dzieci do Ourem, gdzie poddał je wielogodzinnemu przesłuchaniu. Groził im, że jeżeli nie wyjawią wszystkich sekretów powierzanych im przez Matkę Bożą, każe je „smażyć w oliwie”.Apogeum ataków na Fatimę nastąpiło w październiku 1917 roku, po słynnym „cudzie słońca”, obserwowanym przez tysiące ludzi. Po tym nadprzyrodzonym wydarzeniu Portugalska Federacja Wolno­myślicieli (pozostająca całkowicie pod kontrolą masonerii) opublikowała manifest „do wszystkich liberalnie nastawionych Portugalczyków”. Protestowano w nim przeciw „żałosnej komedii z Fatimy”, która jest „niczym innym jak kościelnym spiskiem mającym na celu obalenie prawa o rozdziale Kościoła od państwa (rozdziału Matrixa od prawdziwej duchowości, ale o tym za chwilę). Innymi słowy bano się, by sterowany przez opozycyjnych aniołów system, nie obrócił się w system wolności. Przecież w opinii tej tajnej duchowej organizacji ludzie mają być robotami !
Wykonywać polecenia, nie czuć i nie myśleć ! Zresztą po to chcą obecnie połączyć technologię z ludzkim ciałem, tworząc biotechnologiczne stworzenia borgów - transhumanizm. Nie bez przyczyny "fantastyczno naukowy" film Toma Cruise "Oblivion" jest dla organizacji NWO ością w gardle, to w nim pokazano, bez ich zezwolenia "przyszłe" biologiczne klony ludzi oraz wymarzonego boga masonerii - sztuczną inteligencję ! Chociaż Oblivion wydawać się może fantastyką naukową, to jest tylko małym oknem, przez które prześwitują prawdziwe plany grupy Nowego Porządku... Są tam przecież pokazane urządzenia stwarzające atmosferę, a nawet pokazano plan wysadzenia Księżyca Ziemi, wszyscy wiemy, że taki plan nie jest fikcją, że jest dobrze udokumentowanym pomysłem grypy wolnomurarzy !
Zdaniem Stephen'a Quayle, jednego z najbardziej wtajemniczonych chrześcijańskich badaczy planów światowej elity, planuje się skonstruowanie tak "dziwnej" (zaawansowanej) technologii, która zdolna ma być, przyjąć w siebie duchy (ducha), skąd on/one mają pochodzić nie jest wcale zagadką. Stąd też powstają takie filmy jak "Transformers", które są propagowanymi wizjami tych właśnie grup, wierzących w boga "jakiejś cudownej 'techno' możliwości". Nam w Polsce może wydawać się to wszystko majaczeniem jakiegoś fantasty, będącego pod wpływem środków farmakia, jednak wiele tajemnic ciągle wypływa z tajnych baz i laboratoriów, a badacze jak Tom Horn i Steve Quayle dzięki ich kontaktom stali się specjalistami w ich gromadzeniu, w składaniu wszystkiego do kupy.

Wszyscy chcą być szczęśliwi ! (Naukowcy też)

Ktoś mógłby się zapytać co z etyką naukowców ? Zwłaszcza tych zajmujących się bioinżynierią, genetyką i innymi, mającymi związek z tworzeniem "nowych" żywych organizmów ? Otóż większość pracujących nad przyszłym nowym rodzajem ludzi GMO, jest specjalnie nagradzana, za osiągnięcia w swoich dziedzinach, i nie chodzi tylko o pieniądze, otrzymują uczucie radości ! Ci którzy osiągnęli jakieś wyniki odbierają specjalne nagrody w postaci RADOŚCI ! Są napędzani paranormalnymi impulsami uniesienia, a następnie pychy naukowej, przecież potrafią robić coś co się im wydaje naśladowaniem natury (Boga), po prostu "potrafią" ! Podobnie jak dzieci, które gdy otrzymują nowe zabawki skaczą pod wpływem wewnętrznej energii umysłu, tak też i naukowcy gonią za bio-techno króliczkiem.

Kosmos odpowiada !

Wielu ludzi, a właściwie coraz większa ilość zagubionej ludzkości, skłania się w stronę przyjemności Nowej Ery (New Age) ! Jest to podobny rodzaj przyjemności, co wcześniej wspomniany przy naukowcach od DNA, jest on także stosowany do nas, którzy jesteśmy często zagłębieni w ruchach para religijnych, związanych z UFO wyznaniem, czyli z New Age ! Tam też jest obecna struktura powabu, opowiada się o wspaniałych nowych możliwościach, o nowych ciałach biologiczno-genetyczno-elektronicznych, które mają stać się nośnikami "dusz" przyszłej ludzkości, a zwłaszcza elit NWO. Przesłania z innego wymiaru, nazywane objawieniami Maryjnymi opowiadają duchową historię. Są to często bardzo ludzkie pouczenia, nakazy moralne lub duchowe wsparcie ! Okazuje się, że kosmos odpowiada na poziomie NORMALNEGO człowieka ! Nie jest to rodzaj przynęty typu Zeta Retikuli, lub Plejadańskich przekazów różnych gęstości, ale "zwykłe" rady jak żyć, jak funkcjonować duchowo by nie popaść w obłęd, jak się bronić przed zwiedzeniem oraz jak walczyć ze złem ! W tym momencie okazuje się, że walka duchowa jest prawdziwą walką, że są metody obrony, że są sposoby na oczyszczenie się z naleciałości masońskiego systemu Matrixowego zniewolenia !Wszystko jest w pewnym sensie "proste", tak proste jak słowa Jezusa o "widzących i słyszących". Zastanówmy się nad tymi tajemniczymi słowami: "Wam dana jest tajemnica królestwa Bożego, dla tych zaś, którzy są poza wami, wszystko dzieje się w przypowieściach - aby patrzyli oczami, a nie widzieli, słuchali uszami, a nie rozumieli, żeby się nie nawrócili i nie była im wydana [tajemnica]" (Marka 4,11). O co naprawdę chodzi w tym tekście?Jak się okazuje kosmos (Maryja) rozmawia z nami także na prostym ludzkim poziomie ! Problem jest w tym, kto jest człowiekiem zdolnym te rzeczy przyswoić ?! Ogromna liczba ludzi na tej planecie staje się coraz bardziej odłączona od prostoty, Skomplikowany system cywilizacyjny coraz bardziej pochłania ludzi, oddzielając nas od prostoty natury, od prostoty odczuć, od prostej DUCHOWOŚCI.

Otwarcie lub zamknięcie się na Ewangelię dotyczy najbardziej podstawowego konfliktu w ludzkich dziejach, konfliktu między cywilizacją życia i cywilizacją śmierci, między służbą Bogu prawdziwemu, a różnymi podstawionymi formami "wiary", jak wiara w technologię, która ma w przyszłości umożliwić stworzenie "super inteligencji", techno-genetyczno-logiczno-energetycznego boga - tzw. bestii. Wygląda na to, że ludzkość dosłownie będzie się jej kłaniała ! Dlatego tak ważne są przesłania kosmicznej Królowej Wszechświata, Maryi. Wojna z przyszłości już trwa. Maryja mówi nam o tym w swoich przesłaniach, i dlatego właśnie masoneria tak bardzo się obawia duchowości Maryjnej, to jest siła kosmiczna zdolna nie tylko nas uratować, ale nauczyć ludzkość walki na poziomie duchowym.Na ziemi polskiej mamy słynnego generała Maryi, księdza Natanka, zdradza on w tym parominutowym wideo, na czym polega bycie "partyzantem", duchowym żołnierzem Maryi, zdolnym do odłączenia się od masońskiego matrixa ! Tak jak w filmie "Matrix" tak i w rzeczywistości obecnego systemu jesteśmy nagradzani przyjemnościami (waściwie to nas się coraz bardziej zmusza do nich), dlatego odłączanie się od "systemowych kabli" powoduje rodzaj "bólu", czasami nawet szok srebrnej mazi wpływającej do środka, zjawiska te związane są także ze zmianami umysłowymi, tak we własnym ciele, jak i w rodzinie.Wiele wskazuje na to, że kulminacją tego typu wojny duchowej z przyszłą bestią, są słowa Zbawiciela: "Brat wyda brata na śmierć i ojciec syna; dzieci powstaną przeciw rodzicom i o śmierć ich przyprawią. Będziecie w nienawiści u wszystkich z powodu mego imienia. Lecz kto wytrwa do końca, ten będzie zbawiony." Mateusza 10:22 Taka sytuacja może być obserwowana na świecie coraz bardziej, zwłaszcza w krajach "rozwiniętych" pod względem matrixowej bestii (technologicznym). Bestia nie będzie chciała puścić ludzi, by ci stali się wolni duchowo ! Przecież system ma własną duchowość, czy to New Age, czy inną która dopiero się ma pojawić. Podejrzewa się, że wobec niepokorych stosują 'mind control' (patrz film poniżej)Kluczowe w odłączaniu się od bestii są słowa wspomnianego czołowego polskiego matrixowca ks. Natanka, to nie jest jakaś skomplikowana wiedza, to jest bardzo proste, wystarczy "wyciągnąć sobie kabel" i udać się do okopów (na pustelnie, do kościoła, do zboru, do zakonu...), i strzelać modlitwami, postami, umarwieniami... !


Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów


Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

Duchowi matrixowcy - Ks. Natanek o Walce duchowej - urywek wykladu 22.02.2015 

https://www.youtube.com/watch?v=5YVfKsC23Ps


Wielka duchowa bitwa - Polska wywyższona czy zasymilowana ?!Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna unia


Z ostatniej chwili: "Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug

Szatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?
https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo


Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO


UFO to demony z innego wymiaru
https://www.youtube.com/watch?v=hRzWrGw1oFM


Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas KindelArcheo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"

Linki: w kolejności ważności:
Tajemnicze kosmiczne eksperymenty
Sztuczna Inteligencja – była i nie ma jej, a ma przybyć…
Masońska wojna informacyjna z Kościołem Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym (Aktualizacja 2.0)
„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
Uwaga – Ksiądz Natanek dzięki przekazom z innego wymiaru odkrył niewidoczne znamię bestii !
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego
Niewidoczne przygotowania do Dnia Pana
Byty czwartego i piątego stanu skupienia – hylemorficzne
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?
Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego
Jacek Poniedziałek boi się przechodzić obok kościoła.
Cesarstwo Rzymskie IV wiek, a UE wiek XXI – Kolejne Deja Vu, czy plan totalny ?
Ufonautyczna infekcja oraz "niebezpieczna strawa"
http://innemedium.pl/wiadomosc/mieszkaniec-arizony-odkryl-na-swoim-podworku-zwloki-dziwnego-stworzenia
http://innemedium.pl/wiadomosc/w-malezji-narodzil-sie-koziolek-z-ludzka-twarza
Komisja Europejska unika odpowiedzi na pytania o wspieranie LGBT przez UE
Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!
USA: kontrowersyjny eksperyment, który ma przywrócić do życia funkcje mózgu osób w stanie śmierci klinicznej
Dead could be brought 'back to life' in groundbreaking project
Homopropaganda nadal podbija umysły Polaków
Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?
Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?
So Tom Horn WAS Telling You The Truth! Harvard Is Developing Methods To Permanently Alter Human Heredity, Engineer INHUMAN Forms Of People
Precise Genetic-Engineering Of People, Animals, And Crops Listed Among Top 10 Emerging Technologies That Will Change The World STARTING THIS YEAR!
Humanity Is Already Moving Toward “Post-Human” And Will Become A ‘Different Kind Of Animal,’ Stanford Historian Says
Human Chimeras & Hybrids: Reality Of The Situation
http://popotopie.blogspot.com/2015/09/zyjmy-poki-jestesmy-prawdziwi.html

Dodatkowe ważne linki:
Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i Magog


Informacje dodatkowe:


Ziemia pod władzą UFO istot z USA jest dziwnym miejscem. USA opanowane przez istoty z innego wymiaru w stopniu największym uważają, że inne państwa które myślą inaczej niż one są zagrożeniem, dlatego wymyśliły doktrynę NWO i globalnego rządu hybrydalnego. ZminynaZiemi co chwilę informują, że zatruwa się środowisko przez mieszanie informacji genetycznej owadów, za 'chwilę' mają pojawić się także zwierzęta GMO, w opinii masońskich specjalistów to tylko kwestia lat. Ile zostało nam czasu ?

(Na zdjęciu Putin i ikona Matki Boskiej, której demoniczna masoneria obawia się najbardziej !)

Jeśli prześledzimy całą narrację mityczną z etiopskiej Księgi Henocha, która dotyczy buntu aniołów, zobaczymy wszędzie strukturę "zawsze chcę więcej". Aniołom nie wystarcza ich niebiański żywot, lecz chcą zasmakować czegoś ich naturze obcego. Swoje pragnienie "czegoś więcej" przekazują własnym nienaturalnym dzieciom, które realizują je w potworny sposób, sprowadzający na nie w końcu zagładę. Aniołowie nie poprzestają na własnym przekroczeniu granic natury - chcą tego samego dla ludzi. Dlatego uczą ich rzeczy, które powinny być przed nimi zakryte: produkcji broni, upiększania ciała i technik poznawania przyszłości. Każda z nich ma w sobie ukryte pożądanie "czegoś więcej", bycia silniejszym, piękniejszym, posiadającym większą władzę.Pożądanie to jest nienasycone. Jeśli przyjrzymy się bliżej tradycji o buncie Samaela, to również okaże się, że stoi za nim ledwo skrywane pragnienie osiągnięcia "czegoś więcej": ustawienia swojego tronu ponad niebiosami i nazwania się Najwyższym. Odmówienie złożenia pokłonu człowiekowi było tylko konsekwencją wcześniejszego buntu Samaela, który polegał na zniszczeniu jego właściwej relacji do Boga, relacji stworzenia do Stwórcy. Konsekwentnie, według tradycji judaistycznej, w centrum tego, co proponuje pierwszym rodzicom w Edenie przyodziany w postać węża anioł, pozostaje "coś więcej": "otworzą się wam oczy i tak jak Bóg będziecie znali dobro i zło" (Rdzaju 3,5).

Czyż nie w tym zatem leży natura obecnej tzw. "nowej" zachodniej UFO cywilizacji ?! Ta cywilizacja demoniczna, która swe apogeum osiąga w USA i zachodniej Europie chce zmienić człowieka, jego naturę w postać demoniczną, w nowego ufonautę, który ma odlecieć w kosmos za pomocą pojazdu ufonautycznego, którego plany rząd USA ma posiadać, ciągle budować-udoskonalać w skrytości ! Władze masonerii ufonautycznej oraz europejskich technokratów planują zniszczyć naszą ludzką naturę, staje się to oczywiste gdy się przyjrzymy ich wypowiedziom, ich działaniom ! Na tym tle Polska z naszą chrześcijańską cywilizacją człowieczą jest dla nich ratunkiem, którego wcale nie chcą, a być może stoi im ością w gardle ?!(...)Jaki ważny sygnał zawierają w sobie przesłania z Oławy ? Otóż jest tam coś, co stawia te przesłania w najlepszym świetle jaki mogli byśmy przypisać objawieniom Maryjnym, coś co gwarantuje nam, iż są one autentyczną wiadomością z Nieba do Polaków. Pasują dobrze do czasów, w których przyszło nam żyć. W Polsce od roku około 1992 (zgodnie z tym co ujawnił znawca tej tematyki) toczy się skryty proceder niszczycielski naszego kraju. Działania te były bardzo dobrze ukrywane przed społeczeństwem. Wszystko było chronione przez tajne organizacje duchowe, nad którymi czuwa istota opisana w Apokalipsie Jana 9:11. Maryja w latach 1981-85 prosiła polskich kapłanów by "się dużo modlić za Ojca Świętego i kapłanów, szczególnie do ojca Kolbego. Przez to wielu kapłanów umocni się w swej wierze." Umocnienie w wierze przez naszego rodaka Ojca Kolbego ma swój cel. Ten święty zakonnik jest szczególnie wprawiony w działalności anty masońskiej, a poprzez jego wstawiennictwo można się ustrzec od wpływu istot inno wymiarowych, które współpracują z masonerią, ale i samej masonerii, będącej pomocnikiem wspomnianego bytu nadprzyrodzonego !(...)

Odnośnie hakowania transhumanistycznego lub duchowego odsyłam do artykułu pt.: "Programowanie materii, a biblijne znamię"
Z ostatniej chwili: 

"Narodowy Instytut Zdrowia Stanów Zjednoczonych chce przeznaczać środki z budżetu na niemoralne eksperymenty. „Naukowcy” planują za pieniądze podatników tworzyć hybrydy ludzko-zwierzęce i nie wykluczają prób kreacji zwierząt z ludzkim mózgiem. W celu uzyskania komórek macierzystych planowane jest zabijanie nienarodzonych dzieci. W oświadczeniu z 4 sierpnia NIZ przyznaje, że „badania” są już prowadzone. Od dawna naukowy mają analizować zasady łączenia komórek ludzkich i zwierzęcych. Teraz są zainteresowani hodowaniem ludzkich tkanek w ciałach zwierząt poprzez wprowadzanie do nich ludzkich komórek. Instytut chce zmiany prawa uniemożliwiającego wprowadzania ludzkich komórek do zwierząt oraz państwowego finansowania swoich „badań”. Obecnie jest to niemożliwe. Komórki macierzyste ludzi mają być pozyskiwane od mordowanych specjalnie w tym celu ludzi w fazie embrionalnej. Eksperymenty jakich nie powstydzili by się „naukowcy” z III Rzeszy mają doprowadzić do wytworzenia zwierząt z fragmentarycznym lub w pełni ludzkim mózgiem oraz z ludzkim nasieniem lub komórkami jajowymi. NIZ miał podobne pomysły już w ubiegłym roku, jednak pod falą krytyki wycofał się z tej idei. Wtedy świat naukowy obawiał się, że hybrydy ludzko-zwierzęce będą miały zdolności poznawcze. Obecnie Instytut – jak wynika z treści oświadczenia – nie ma zahamowań. Społeczeństwo wciąż jest jednak niechętne wobec niemoralnych eksperymentów."
: http://www.pch24.pl/instytut-z-usa-chce-krzyzowac-ludzi-i-zwierzeta-oraz-mordowac-nienarodzonych-na-potrzeby-badan,45642,i.html#ixzz4K3VKAhai


„Niemoralne jest tworzenie nowych organizmów, w stosunku do których nasze zobowiązania etyczne i prawne są niejasne” - tymi słowami biskupi ze Stanów Zjednoczonych wzywają Narodowy Instytut Zdrowia (NIH) do rezygnacji z projektu tworzenia ludzko-zwierzęcych hybryd. Eksperyment ma być finansowany przez rząd i polega na wprowadzeniu ludzkich komórek macierzystych do zarodków zwierzęcych, w tym przypadku myszy lub szczurów. W wyniku tego ma powstać tzw. chimera, która byłaby wykorzystywana do testowania leków i pobierania narządów. Z tak przedmiotowym podejściem nie zgadzają się hierarchowie, określając tę praktykę jako „rażąco nieetyczną”. Biskupi dodają, też że nawet gdyby eksperyment się nie powiódł, to od początku zakłada on wykorzystywanie ludzkich embrionów. Tymczasem już w 2000 r. Papieska Akademia Życia wyraźnie stwierdziła „na podstawie pełnej analizy biologicznej, że żywy embrion ludzki – od momentu zjednoczenia gamet – jest człowiekiem”. Stąd też jako „jednostka ludzka ma prawo do własnego życia; a w związku z tym każda interwencja, która nie jest na korzyść zarodka, narusza to prawo”. Tworzenie hybryd będzie miało nie tylko poważne konsekwencje moralne, ale i prawne. Taka istota „nie będzie należeć w pełni ani do rasy ludzkiej, ani zwierzęcej, trudno więc określić, czy przysługiwać mu będą podstawowe prawa ludzkie” – piszą hierarchowie USA, przestrzegając przed tak oczywistą degradacją człowieka. Ponadto finansowanie projektu ze środków rządowych jest nielegalne w świetle nowelizacji ustawy Dickeya, która zabrania korzystania z funduszy federalnych do tworzenia embrionu ludzkiego lub niszczenia go w celach"


"Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug

Deja Vu ? polskie fatum ? DLACZEGO ?! Ksiadz Natanek MOCNO


Proszę zauważyć, że pomiędzy tajnymi organizacjami duchowymi UFO masonów (UFOsonów), a istotami z pojazdów NOL występuje wiele silnych podobieństw. Najważniejszą jest ta, że UFOsoni muszą działać w skrytości, tak samo jak UFO byty ! Podstawą działalności tych dwóch typów humanoidów jest to, że ich działania są objęte najwyższym stopniem tajności ! Obie te grupy zajmują się również programowaniem jak i oszukiwaniem umysłów ludzkości ! (Patrz artykuł pt.: "Geopolityka ponad ludzka - nowa/stara dziedzina nauki")

Niewidoczne istoty sterujące światem

Ilu powinno być Polakow w Polsce ?


Mind Control i dr Rauni Kilde - Ewa Pawela - 11.03.2015 
https://www.youtube.com/watch?v=jNQMPA4Szyg

UFO masoneria i nowy światowy bałagan DNA
https://www.youtube.com/watch?v=-dMrCY7UIPA


Jedzenie - ostateczny sekret ujawniony. GMO


Medialne programowanie nastroj w przeciw chrześcijaństwu   Ks. Natanek o satanistycznej konwencji antyprzemocowej - gestapowska EU 07.03.2015
https://www.youtube.com/watch?v=W80mnjN9ZBQ

O co im chodzi ?


"Proszę zauważyć, że pomiędzy tajnymi organizacjami duchowymi UFO masonów (UFOsonów), a istotami z pojazdów NOL występuje wiele silnych podobieństw. Najważniejszą jest ta, że UFOsoni muszą działać w skrytości, tak samo jak UFO byty ! Podstawą działalności tych dwóch typów humanoidów jest to, że ich działania są objęte najwyższym stopniem tajności ! Obie te grupy zajmują się również programowaniem jak i oszukiwaniem umysłów ludzkości !" (Patrz artykuł pt.: "Geopolityka ponad ludzka - nowa/stara dziedzina nauki")

451 stopni motłochuW co wierzą ?


Europa zmieniła się nie do poznania, przekształciła ją niewidoczna siła, która zaatakowała i Polskę. Do gospodarczego niszczenia Polaków dochodzi nachalny atak homoseksualnej propagandy, który przeradza się w reżim zboczeńców ! Dlaczego tak się dzieje ?! Ten paro minutowy film o cywilizacji orfickiej wyjaśni państwu tą tajemnicę !

Cywilizacja orficka w natarciuMagiczny układ i sieć której nie widzimy


Porządek świata i anonimowe centra

Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁO

(...)Moim zdaniem większość materiału filmowego z tzw. lądowania Amerykanów na Księżycu to montaż studyjny ! Oczywiście nie wiadomo jakim sposobem i kiedy Amerykanie byli na Księżycu, i czy tam byli rzeczywiście, czy tylko wysłali sondę/y ? W mojej ocenie oni wolą eksperymentować na  ludzkich umysłach, tzw. "psy-ops" ! To jest ich głównym zajęciem ! A jak wiecie państwo z filmu "O co im chodzi ?" czy "Polaka kolejny raz najechana ?" te tajne organizacje specjalizują się w oszukiwaniu i opętywaniu, tak by pozyskać za pomocą magii DUSZE ludzkie ! Ich głównym celem jest takie owładnięcie społeczeństwem, by pozyskiwać bezbronne dusze, dzieje się tak bo stosują technologię ze starożytnego Babilonu !  Trochę o tej technologii znajduje się w filmie pt.: "Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki", a także w bardzo ciekawym materiale pt.: "Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO" Dlatego tak ważnym jest uświadomienie sobie, że jesteśmy poddawani ciągłemu praniu mózgów, stąd też darwinizm i teoria ewolucji jest (magicznie-duchowo) narzuconym omamieniem, o czym piałem w artykule "Żelazna logika naukowca kreacjonisty". W filmie o tym samym tytule jest wyjaśnione, kto, skąd i dlaczego nas tak próbuje zamroczyć ! A jest to starannie prowadzony i szeroko zakrojony plan !(...)

Diabelskie prawo partii PO - rozkazy wykonaneNadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność

Właśnie dziś (16-12-2015) pojawiło się doniesienie prasowe o dziwnych wypowiedziach redaktora stacji TVN. Zacytujmy redaktora Morozowskiego, bo o niego chodzi, cytat za portalem Niezależna.pl: "Zbigniew Ziobro już przygotowuje spis pedofili, prawda, olbrzymi, i tak dalej, specjalna ustawa, kto będzie decydował, jedni będą, drudzy nie będą". Otóż takie nagłe przerażenie 'ludzi salonu - agentury NWO' może wypływać ze strachu przed ujawnieniem polskich nazwisk osób zamieszanych w mega aferę pedofilską. Podobnie jak to miało miejsce ze słynną aferą w Wielkiej Brytanii, gdzie członkowie tajnych stowarzyszeń NWO zostali ujawnieni jako zboczeńcy, napastujący małe dzieci. Wiecie państwo z filmu pt.: "Cywilizacja orficka w natarciu", że struktury wolnych murarzy, będących pod wpływem istot demonicznych UFO, mają silne skłonności pedofilskie, homoseksualne i genderystyczne. Wszystko to jest pochodną komunikacji z bytami określanymi jako "Kosmiczni bracia", lub jak to ujawnił doktor Krajski w filmie "Niewidoczne istoty sterujące światem" - 'Bracimi Ludzkości'. Wracając do tematu paniki redaktorów z TVN, należy przypomnieć, że jest to jedna z dwóch głównych stacji cyrkla i kielni, zaraz przed Polsatem, którego znaczkiem jest masoński symbol słońca. Jeśli chodzi o działania ministra Ziobro, jest wysoce prawdopodobne, iż poznamy nazwiska 'czołowych' polskich wykolejeńców seksualnych, możliwe że będą to osoby piastujące wysokie stanowiska w państwie bądz w (show) biznesie. Podobną sytuację mieliśmy niedawno w Angli gdy zebrano dokumentację, która została opracowana przez posła Johna Manna z Partii Pracy, zawierała istotne informacje dotyczące udziału co najmniej 22 brytyjskich polityków najwyższego szczebla w głośnej aferze pedofilskiej, lub ujawnienie wstrząsających danych o prezydencie Billu Clintonie, który miał korzystać z usług nieletnich seksualnych niewolnic, znajdujących się na pedofilskiej wyspie, co w następstwie skutkowało tym, że ofiary ujawniły wyuzdane zwyczaje byłego prezydenta USA. Wszystko to wskazuje na "dolegliwości" osób związanych (cyrografem) z duchowymi organizacjami ufonautyczno-okultystycznymi ! Aby dopełnić tych informacji, należy zacytować starożytnego mędrca:  "Ksenokrates umieścił zatem miejsce przebywania demonów w tzw. sferze podksiężycowej (czyli poniżej niebiańskiej Bożej sfery). Demony mogą zaś cierpieć i są pomiędzy nimi istoty złe, wypełnione chciwością na krew i seksualność.". To ostatnie zdanie jest kluczowe w zrozumieniu wielu seksualnych zwichrowań 'elity NWO'.
Przed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 
Linki:

Prawdziwy Władca monolitów
„Czy uwierzycie mi wreszcie, że mój powrót na ziemię jest zrządzony przez Boga ?”
Chrześcijańskie anamnesis
Kim są istoty z innego wymiaru ?!
„Widziałam bogi (אלהים Elohim) występujące z ziemi” – Michael Heiser wyjawia sekrety
Wyobraźcie sobie... - sygnalizacja
Prawdziwy władca pierścieni - część II (Aktualizacja - wersja 2.2)
Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami)
Implant pamięciowy coraz bardziej powszechny u żywicieli
Hipoteza rzadkiej Ziemi – Paradoks Fermiego
Amnezja trwa i cały czas jest nam narzucana !
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji
Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !
"przychodzi z chmurami" - Zaczęły się dni Noego...
Niewidzialna kosmiczna wojna oraz fizyczne dowody
Prawda o 12 planetach Zecharii Sitchina – Przełomowy film !
Statua Wolności istoty nadprzyrodzonej ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz