piątek, 19 lipca 2013

Starożytny port kosmiczny - część II

Witam panstwa w drugiej części tajemnic cywilizacji przedpotopowej. W tym krótkim artykule postaram się przedstawić kilka dziwnych elementów układanki jaką jest historia istot biologicznych zamieszkujących planetę zwaną Ziemią, planetę stworzoną przez Super Byt, planetę przystosowaną do zamieszkania przez istoty białkowe humanoidalne. Jak wcześniej już pisałem pierwsza cywilizacja wytworzyła tajemniczą cywilizację, był to efekt jej zdolności do odbierania innej rzeczywistości, ich ciała miały większy potencjał życiowy co objawiło się w ich długości życia sięgającej 900-set lat ! Nie wiemy czy ich sposób odżywiania się innym pokarmem niż nasz obecny miał wpływ na ich długowieczność ? Większość z was zapewne wie, że pierwsza cywilizacja nadludzi była cywilizacją wegetarian, możemy o tym przeczytać w Świętych Zródłach historii ludzkości:

Ks. Rodzaju 1-29: I rzekł Bóg: "Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem

Jeżeli do tego dołożymy jeszcze zwiększoną ilość tlenu znajdującą się w powietrzu, którym oddychali ci tajemniczy "super ludzie", to obraz tamtego świata powinien nas skłonić do zmiany paradygmatu o cywilizacji Ziemian i jej historii. Co mają w posiadaniu instytuty archeologiczne różnych państw ? Co skrywają przed nami archeologowie ? 

(nowoczesność w archeologi, laserowe mapowanie zabytków)

Przedstawiam państwu kilka zdjęć, które mogą rzucić nieco światła na nasz pogląd odnośnie historii "ziemskich" cywilizacji z dalekiej przeszłości..., czy aby "ziemskich" ? a może nasza cywilizacja nie jest "ziemska" ? może nasza cywilizacja jest tą narzuconą nam przez jakieś dziwne zdarzenia lub inną cywilizację z poza tej planety ? może ta "nasza" cywilizacja technologiczna jest efektem działań "Istoty" która skusiła Biblijną Ewę by ta zjadła z drzewa poznania dobra i zła ? 

Ta figurka została znaleziona w Ameryce południowej, czy jest to przedstawienie kogoś w hełmie lotniczym ? Kogoś odwiedzającego przed lub po potopowych ludzi ?
w tym miejscu możliwa konfigurcja tej figurki ze znalezionym artefaktem przypominającym pojazd rakietowy, nazwa tego artefaktu to: "pojazd rakietowy ze Stanbułu", znaleziony w Stanbule...


tutaj historia "rakiery ze Stanbułu":    http://web.archive.org/web/19981206175942/http:/www.lauralee.com/sitchin.htmTa figurka też pochodzi z Ameryki południowej:


Bogini Isztar, płaskorzezba, przedstawienie postaci w stroju przypominającym "lotniczy osprzęt"...

Zdjęcie z płaskowyżu Nazca, ze wzmocnioną częścią obszaru z którego wyłania się coś co może przypominać podpis wykonawcy tych linii, czy byli to Atlanci z istniejącej jeszcze wyspy ?

Pojazd jednoosobowy ? Niezwykle ciekawe przedstawienie czegoś co moglo być rodzajem lotniczego środka lokomocji...


Ta dziwna konstrukcja została odkopana w Chinach, niestety "coś się stało" i chińskie władze rozkazały to coś zakopać z powrotem !

Może wykopali mumie z blond włosami i europejskimi rysami twarzy jak te z Xinjiang...?, poniżej mumie z Xinjiang, Chiny, ich wiek został określony na 1900 do 3500 lat przed naszą erą...(C14)


tu lepiej widać rudość wlosów tej mumi !
Wykopaliska w południowej Sonorze, Meksyk, czaszki z dziwnym kształtem...Poniżej prezentuję państwu zdjęcie, które jeżeli jest prawdziwe (a wszystko wskazuje że jest) i przedstawia prawdziwą czaszkę powinno sprawić, iż należałoby zmienić całkowicie naszą perspektywę na wydarzenia związane z historią gatunku Homo sapiens sapiens, zródła tego zdjęcia z którego ono pochodzi twierdzą że jest to czaszka z Australii, miejscowość Adelaida, czaszka ta podobno znajduje się w "Południowym muzeum Australii", jej objętość jest prawdopodobnie największa z dotychczas odkopanych na całym świecie ! Osobiście uważam że jest ona "piękna", jeżeli tak można mówić o czaszce ?


Posiada trzy szwy czaszkowe, ładny kształt, prawdopodobnie oczodoły są większe niż u Homo sapiens, uzębienie wygląda na kompletne..., pojawia się pytanie czy czaszki z Peru, które charakteryzują się często dużymi zniekształceniami nie są objawami kontaktów z Synami Bożymi ? Ich różnorodność, jak i widoczne zmiany anatomii w postaci braku szwów czaszkowych i inne, mogłyby wskazywać na taki właśnie kontakt, którego skutkiem była utrata cech czaszki z Australii ? Nie wiemy jakie będą wyniki badań genetycznych nad czaszkami z Peru wcześniej wspomnianego badacza L.A. Marzulliego, lecz możemy się zastanowić czy ten okaz jest okazem "ludzi" przybyłych ze świata o wyższej zawartości tlenu ? Ze świata przedpotopowego ? Czy nie jest to okaz "człowieka" z Arki Noego ? Człowieka z tym przedpotopowym bogatym DNA, które się mocno zredukowalo w kolejnych wiekach po potopie ?


Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"


Historia rasy ludzkiej jest tak skomplikowana jak samo DNA ! Naukowcy co i rusz zmieniają wersje "powstania człowieka", wielu z nich nie prowadzi wogóle badań lub ukrywa prawdziwe rezultaty w obawie przed zwolnieniem z pracy, ogólno światowa grupa reżimu EWOLUCYJNEGO, nie dopuści do prawdziwych badań ! Przykładem niech będzie Homo florensis, mały człowiek - Hobbit znaleziony w Jaskini Liang Bua na indonezyjskiej wyspie Flores. Najlepiej zachowane szczątki człowieka z Flores tworzą prawie kompletny szkielet i prawie nieuszkodzoną czaszkę około 30-letniej kobiety wzrostu około 1 metra Część lub całość tych kości została zamknięta i nie jest udostępniania dla naukowców, to znaczy tych "nie wtajemniczonych"... Czy tak się zachowują prawdziwi naukowcy ? czy może raczej wystraszeni ? Inny badacz odkrył jeszcze inne szczątki Hobbitów...:

Szczątki małych ludzi o wzroście około metra znalazł na wyspie w archipelagu Palau w Mikronezji południowoafrykański paleoantropolog Lee Berger. Pigmeje z Palau mieli od 94 do 120 cm wzrostu i ważyli 32-41 kg. Rozmiarami przypominają więc Homo floresiensis – małych ludzi z indonezyjskiej wyspy Flores, których szczątki odkryto w 2003 r. Jednak według Bergera ludzie z Palau mieli dwa razy większe mózgi niż Homo floresiensis.

Z lewej odlew czaszki z Peru, której cechy są szokujące, lecz ta z prawej to "nowa jakość"(czaszka z Australii-po wyjaśnienia cech anatomicznych odsyłam do mojego wpisu tu na tym blogu o tytule: "Analiza anatomiczna czaszek nefilim"). Mózg jest organem, który zużywa najwięcej energii ze wszystkich znajdujących się w ciele człowieka ! Czy ilość tlenu przed potopem nie miała wpływu na możliwość utrzymania tak dużych mózgów ?


Kim była rasa super "ludzi" - nadludzi, żyjąca w zamieszchłej przeszłości ? Na tym zdjęciu (z lewej) widoczna czaszka o wielkości jeszcze większej niż ta z Australii ?, napewno znacznie większa niż ta pokazana po prawej !...:


Pokazane dwie rekonstrukcje, przedstawiają osoby o czarnym kolorze włosów i czarnych zrenicach, a gdzie są rekonstrukcje rudowłosych o niebieskim zabarwieniu tęczówek ?!
ta rekonstrukcja przedstawia prawdopodobnie rudowłosych... Super Istota wiedziała co się nam podoba, nam "chłopakom" ! :-) Ten Super Byt tak nas ukształtował byśmy się kochali ! byśmy doświadczali tego wspaniałego uczucia :-)
Te mumie posiadają kolor wlosów, które często się wykopuje w Ameryce południowej, do tej pory nie spotkałem się z długimi czaszkami mającymi czarny kolor włosów...(co wcale nie znaczy że ich nie ma...)...istnieje wiele zagadek naszej przeszłości ! kto i dlaczego nas tak zróżnicował w przeszłości popotopowej...(Chińczycy, Indianie, Murzyni, Hindusi, biali typu kaukaskiego), czy był to naturalny proces, czy ktoś przy tym "mieszał" ?...mieszał DNA ?


 Hatshepsut


Ameryka południowa i wygląd ludzi z przed potopu...?!

Do zagadek związanych z tajemnicza przeszłością ludzi oraz ich doswiadczeń z mieszaniem się z innymi istotami, z Istotami Wyższymi lub modyfikcji genetycznych należy pozostalość "kogoś małego naprawdę", taką osobliwością jest "mumia z Wyioming" albo mumia Pedro:
Kiedy w 1932 r. znaleźli go poszukiwacze złota, siedział sobie jak nigdy nic na skalnej półce w grocie w górach San Pedro. Jego miniaturowe zmumifikowane ciało mierzyło zaledwie kilkanaście centymetrów. Kiedy okazało się, że jest to mumia prawdziwego człowieka, być może nawet w podeszłym wieku, zaczęto łączyć ją od razu z indiańskimi opowieściami o rasie agresywnych małych ludzi zamieszkujących m.in. stan Wyoming, gdzie Wielkie Równiny łączą się z Górami Skalistymi.

O tym dziwnym znalezisku możecie przeczytać tutaj:
Zdjęcie z Tzintzuntzan Mexico, czy była to konstrukcja gdzie "parkowały" jakieś pojazdy ? "lotnicze" ?

dla przykładu niższa część zdjęcia to dzisiejsze lotnisko...Zdjęcie przedstawia posąg z Ameryki południowej, kolejny w czyms co przypomina "hełm lotniczny", wygląd tej twarzy nie przypomina żadnej ze znanych ras występujących obecnie, czy jest to Atlanta ?

Zdjęcie laserowego odwzorowania terenu, Majańska piramida i okolice miejscowości Characol.
Jaką wiedzę o piramidach posiedli "ludzie piramid" ?

Dlaczego na całym świecie odkopuje się wciąż nowe piramidy, dziwne konstrukcjenieznanego przeznaczenia ? Dlaczego ich ilość jest tak olbrzymia ? Jaką wiedzę posiadała cywilizacja pierwszych ludzi ? Jak odbierali rzeczywistość ? Skąd te dziwne figurki "istot" przypominających lotników z jakąś zaawansowaną technologią ? Czy Altlantyda to fakt starożytnej przeszlości ? Czy istniała jakaś część ludzkości która posiadała technologię daleko bardziej rozwiniętą od naszej ? Czy istoty z niezwykłymi kształtami czaszek to Atlantydzi, istoty przybyłe z innego wymiaru, innego świata ?

Koło wysp Bahama znajduje się podwodna "droga", ciągnie się ona około 2 kilometry na dnie Oceanu:
Jakie tajemnice skrywają archeologowie ? Czy takie posągi europejskich twarzy z brodami wykopywane w Ameryce południowej są dla "elity wtajemniczonych" czymś kłopotliwym ?


Przedstawiam państwu zdjęcie z miejsca Petra, jest to tajemnicze wycięcie w skałach, lecz co bardziej interesujące to pozostałość jak się wydaje "stojącej" wody, wody popotopowej ? Strzałki wskazują poziom wody jaki prawdopodobnie się utrzymywał przez czas potrzebny by pozostawić ślad...


Poniżej zdjęcie człowieka znalezione przez alpinistów podczas ekspedycji w Himalajskich górach, wspinacze natknęli się na kompleks jaskiń, które się wyłoniły podczas niedawnych gwałtownych lawin. W jednej z takich jaskiń zespoły Szwedów i Norwegów znalazły zamarznięte zwłoki mężczyzny należącego do ewolucjonistycznego okresu zwanego paleolitem. Wstępna ocena tego znaleziska określiła je jako tzw. homo habilis, a ten ma należeć do okresu ziemskiej historii sięgającej od 2.3 do 1.4 miliona lat temu (kolejne przypuszczenie ewolucjonistów). Dalsze szczegółowe badania będą przeprowadzone w labolatoriach gdy okaz ten się tam znajdzie. Dodatkowo w okolicy zamarzniętych zwłok znaleziono prymitywną włócznię i skórzane przedmioty. W okolicy znaleziono około 65 jaskiń lub jaskinio podobnych pomieszczeń, a w nich prawdopodobnie wiele innych znalezisk w tym i ludzkich, jednak odległość od cywilizacji powoduje, że kolejne ekspedycje napotkają poważne problemy by tam dotrzeć stwierdza raport.


Kolejnym ciekawym artefaktem należącym do starożytności jest 32 kilogramowa głowa posągu ukazana jako ubrana w rodzaj nowoczesnego kasku lotniczego, możliwe że pilota Vimany:


Jakie zdolności kontaktu z przyrodą posiadali ci starożytni ludzie ? Co im opowiadała ? Jaką tajemnicę ?

?Czyż większy kosmos nie otwiera się po doświadczeniu Stwórcy, gdy osiągniemy kontakt z Super Bytem/Istotą która stworzyła to wszystko ? Całą przyrodę ?


Ludzie przedpotopowi posiedli wiedzę jak "zmiękczać" skały, coś powodowało, jakiś rodzaj "energi", ze skały miękły i dały się obrabiać oraz kształtować, głaz-fragment budowli !, znaleziony w Ameryce południowej...:W imieniu blogera "zarejestrowanego" oraz moim zapraszam państwa na znakomity blog o maszynach użytych podczas budowy piramid w Giza !
tutaj:
http://technologiamaszynowa.blogspot.com/2013/06/piramidy-z-giza-brama-do-innej.htmlKto i jakimi sposobami obrabiał miliony bloków skalnych użytych do budowy tajemniczych piramid ?! Czy posługiwano się takimi "urządzeniami" ?!


Zdjęcie Sfinksa z dnia dzisiejszego oraz najstarsze zdjęcie lotnicze tego terenu...


Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"
[...]Bóg może mieć również inne cele, nie tylko wymierzanie sprawiedliwej odpłaty...", Takie podejście nie uwzględnia głębszych zagadnień ukrytych w tekście Księgi Hioba. Pytanie szatana jest jednym z najważniejszych pytań w Biblii: Czy ludzie służą Bogu ze względu na samych siebie i własny zysk (lub bardziej abstrakcyjnie: Czy bezinteresowna pobożność jest możliwa)? Badacze Pisma Świętego dostrzegają w tym pytaniu problem egzystencjalny dotyczący Boga: Czy Bóg może stworzyć istotę, którą będzie go czciła z własnej woli? „Inaczej mówiąc: Jakiego rodzaju przymierze jest możliwe między Bogiem a ludzkością?"[...]

odpowiedz znajduje się w naukach Niebiańskiej Istoty przybyłej na Ziemię 2000 tysiące lat temu :
"...Jezus spojrzał na nich i rzekł: "U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe".. Ew. Marka 10:27  Czy Super Byt stworzył ludzi takimi jakich chciał mieć ?!

Linki:
Polska szachownica 2015 – tylko energetyczna ?
Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?
Dowody historyczne na globalny starożytny kataklizm
Zagadkowe konstrukcje na Marsie. Starożytne Vimany to prawda ?
Poważna hinduska instytucja naukowa oraz nobliści zajmą się Vimanami
„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר
Cenzura w USA? W szkołach nie wolno kwestionować „teorii ewolucji” i „globalnego ocieplenia”
„Bóg przywraca to, co przeminęło”, czyli „Oblivion” w nowej formie
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Przedświadomość megalityczna
Zakazana archeologia, kreacjonizm i psychoanaliza drogą do katharsis
Darwinowski duch !
Czy Biblia jest prawdziwą spisaną historią ?
Duchowe poglądy o rzeczywistości
Kolumna geologiczna ? Faszerstwo !
Marzulli ujawnia kolejne sensacyjne wyniki badań !
Bereszit bara Elohim et haszemaim – Na początku stworzył Bóg…
Tajemnice Kodu Tory – Rabin Glazerson ujawnia niezwykłe dane
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”
Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया
Szczególna teoria myślenia względnego
Fatima i polscy duchowi matrixowcy
Wyginięcie mamutów i zagadkowe artefakty starożytnej cywilizacji, co je łączy ?
Sklepienie ochronne nad Ziemią przedpotopową, czy zdajemy sobie sprawę jak niesamowity był to świat !?


3 komentarze:

 1. Witam


  Od dawna nie spotkałem tylu ciekawych informacji w jednym miejscu.Będę polecał te artykuły każdemu kogo interesuje taka tematyka. Podziwiam i doceniam ogrom włożonej pracy.

  Pozdrawiam Serdecznie

  Ps. czy o Bośniackiej betonowej piramidzie coś pan słyszał ?

  Zapraszam również w moje skromne progi

  http://abelikain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki serdeczne ! :-) Szczerze powiedziawszy sam jestem w szoku po tym co się wyłania z tak niedalekiej przeszłości ! Naprawdę niedalekiej ! Pozdrawiam !

   Usuń
 2. Czołem!
  Od dawna śledzę Twoje wpisy, jeszcze z innych stron.
  Pewnego razu dotarło do mnie, że oficjalne bzdury dotyczące historii świata nie trzymają się kupy i sam na własną rękę przekopałem sporo informacji, dzięki czemu dziś patrzę na świat inaczej. Nie starczyłoby mi raczej czasu i miejsca w tym komentarzy, by podzielić się wszystkimi moimi przemyśleniami :)

  Dlatego powiem teraz tylko jedną moją (może i nie tylko moją) teorię, iż -To co jest obecnie, tu i teraz, na tym świecie już kiedyś(przed potopem) było.- Chodzi mi o obecny stopień zaawansowania ludzkości, który oczywiście jest niższy niż bezpośrednio przed potopem, ale jeśli nic się nie wydarzy to w przyszłości osiągniemy to ponownie.
  Po prostu historia tej planety zdaje się zataczać koło. Staliśmy (dzięki pewnym istotom :-) ) bardzo wysoko, upadaliśmy niemal do zera (wyrzynania się pałami i toporami inaczej nazwać nie można) i teraz znów, po tysiącach lat powolnej nauki, osiągamy to co wcześniej utraciliśmy.

  I tak jak pisałem, od dawna czytam Twoje publikacje i gdy pierwszy raz na nie trafiłem, miło byłem zaskoczony, że ktoś jeszcze ma podobne przemyślenia, wnioski jak ja.

  uff. Trochę się rozpisałem, ale mam nadzieję, że przeczytasz.
  Czekam na kolejne ciekawe wpisy, które jeśli znajdę wieczorem czas będę komentował :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń