niedziela, 2 czerwca 2019

Według Zoltana Istwana już niedługo ludzkość będzie szczęśliwa i zamieszka w innych wymiarach


Zoltan Istvan (ur. 1973), z pochodzenia Węgier, to amerykański dziennikarz i przedsiębiorca, ale przede wszystkim transhumanista, wierzy, że transhumanizm stanie się głównym nurtem ruchu społecznego w następnej dekadzie, około roku 2030, zgodnie z Agendą 2030-2045. O palmę pierwszeństwa w rozpowszechnianiu ufonautycznej ideii nowoczesności i postępu konkuruje z żydowskim fanem ufonautów Rayem Kulzwailem. Pod koniec 2014 roku, Zoltan ogłosił zamiar startowania w wyborach prezydenckich w USA w celu rozpowszechnienia idei transhumanizmu. Zoltan należy do wielu organizacji NWO, promuje transhumanizm na wszelkich możliwych platformach, w jego książce sci-fi namawia do ideii przemiany człowieczeństwa w coś nowego. 

Stworzył, albo uzyskał od istot z innego wymiaru, wiele "nowych" techno ideii, jedną z nich jest "Singularitarny Jezus". Istvan po raz pierwszy użył słowa "Post-ziemiec" (ang."Post-earther" - tak jak "płaskoziemiec") w artykule opisującym ludzi, którzy chcą zastąpić środowisko naturalne technologią, ponieważ wierzą, że natura jest niemoralna i antagonistyczna ! Dzięki jego głębokim enwuowskim powiązaniom konsultował się z Marynarką Wojenną USA w sprawie szerokiego zastosowania implantu u ludzi. Zoltan określa się jako ateista.

W filmie Gonzo Shimury, kanału "FaceLikeTheSun", z pierwszego czerwca 2019, Zoltan twierdzi, że za jakiś czas będziemy mieli na ziemi wszelkiego rodzaju hybrydy, ale też i humanoidów podłączonych do sztucznej inteligencji-super kumputera, pojawią się też tacy, którzy zapragną przetransferować się do wirtualnej, albo energetycznej chmury - dokonają "upload'u", porzucając swoje materialne ciała. Chociaż nie do końca, bo Istwan wierzy, że będzie można tworzyć całkiem alternatywne humanoidalne, albo i nie humanoidalne "ciała", w które owa jazń zamieszkująca chmurę się wcieli ("...jedyny, mający nieśmiertelność, który zamieszkuje światłość niedostępną, którego żaden z ludzi nie widział ani nie może zobaczyć:  Jemu cześć i moc wiekuista! Amen." 1 List do Tymoteusza 6:16)

Amerykańki transhumanista uważa, że w przyszłości będzie można sobie ściągnąć (z internetu) "samopoczucie, uczucia, nastrój, emocje", jeśli będziecie uważać, że chcecie być "szczęśliwi" to sobie załadujecie taki "program" i już. Proszę zobaczyć film pt.: „Wielki UFOmasoński plan nowocześnie modyfikowanych transhumanów GMO”, gdzie jest to pokrótce opisane. W opinii amerykańskiego enwuowca, w nadchodzącym "Nowym Wspaniałym Świecie", i tu uwaga: "wszyscy będą szczęśliwi" ! Każdy człowiek będzie miał zaaplikowane "szczęście". Czy to wam czegoś nie przypomina ?!

Jeden z najbardziej profesjonalnych ufologów, David M. Jacobs, uzyskuje od setek, a teraz już tysięcy porwanych do UFO jeden, i ciągle ten sam przekaz, ufonauci powtarzają, że "Niedługo każdy będzie szczęśliwy" ! Przykładowo jeśli ktoś z chrześcijan będzie głosił naukę Chrystusa o innych wymiarach, jak piekło, lub prawdę o przeklętym homoseksualiżmie, że homoseksualiści nie wejdą do Nieba, to takie jeszcze normalne jednostki zostaną eksterminowane, bo przeszkadzają być humanoidom NWO "szczęśliwe", że zniekształcają, albo zakłucają załadowany program "szczęśliwości" ! Część biblistów uważa, że mamy o tym wzmiankę w Biblii, kiedy czytamy w Ewangelii wg św. Jana 16:2 "...nadchodzi godzina, w której każdy, kto was zabije, będzie sądził, że oddaje cześć Bogu."

Ktoś zadał pytanie odnośnie miłości, czy też będzie można załadować sobie "miłości do Jezusa" ? Zoltan nie widzi problemu, będzie można "wrzucić" sobie "miłość do Jezusa". Problem w tym, że prawdziwa pochodzi od Boga Chrystusa, w czasie kiedy jest obecny, kiedy spotyka się z naszą duszą, ale przecież dla tzw. "ateisty" tego typu rozważania są zbyt trudne. Zoltan wspomina również o nieśmiertelności, jaką uzyska ludzkość, co opisaliśmy w innym artykule.. Biblia przekazuje nam moment, w historii transhumanistycznego "postępu i nowoczesności", to wtedy ludzie będą tak zmodyfikowani, że jak to przekazał nam Duch Święty: "śmierć od nich ucieknie" !


Według zaawansowanych wielbicieli postępu technologicznego, jak wspomniany Zoltan Istwan, już niedługo ludzkość przeobrazi się w bardziej nowoczesny twór. Będziemy mieli 6, a następnie 7G, po czym wszyscy zostaną podłączeni bezpośrednio do Sztucznej Inteligencji, zjednoczeni w jedno. Nie będzie "cierpienia", a wszyscy popadną w błogostan. Od jakiegoś czasu, mówimy tu o latach 2018/2019, każdy kto się nie zgadza z wizją, jaką rozciągają przed nami technokraci, może zostać skasowany z mediów elektronicznych.


Na razie kasacji podlega tylko wirtualny profil, ale kto wie, za niedługo może to być zsyłka do transhumanistycznego obozu przemodelowania świadomości("oddania pokłonu"). Gdy technokraci przejmą władzę nad całą planetą, po zdobyciu władzy totalnej, a już rozpoczynają monitorowanie granić dronami sztucznej inteligencji, jak donosi portal ZmianyNaZiemi, powstaną "Obozy Transhumanistyczne", będą służyły przede wszystkim wyniszczeniu chrześcijańskiej opozycji antytranshumanistycznej oraz odizolowaniu "pełnych ludzi", zdrowych genetycznie, uznanych za groźnych, bądź „nieprzydatnych” dla Nowej Wspaniałej Cywilizacji GMO. Tych których się da namówić, którzy "oddadzą pokłon bestii"Apokalipsa 13:11, zostaną podłączeni do "szczęśliwości".

"...przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii (charagma χαραγμα). I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię (therion θηριον) na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii (charagma χαραγμα) lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii (charagma χαραγμα) przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć" Apokalipsa 13:11 "otrzymują znamię" - czy będzie także zmieniało informację genetyczną osoby "biorącej znak" ?

Linki:
W tym temacie bardzo ważnym tekstem jest: Żyjmy póki jesteśmy prawdziwi (zanim nie staniemy się podmieńcami) oraz Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali

"Gwiazda z innego wymiaru uzyska "klucz do potrójnej ekspresji" - II część megalitycznej interpretacji zmieszania 2:43"
Ufologia wsparta video technologią uzupełnia nasz pogląd na Biblię – „królestwo ludzkie”
"Polskie wzięcie z roku 1986 jako klasyka."

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki ? Technologiczna osobliwość
Tajemnicze „czwarte królestwo” tuż przed nami !
Programowanie materii, a biblijne znamię
„W domu Ojca mego jest mieszkań wiele” – chrześcijaństwo nie z tego świata, tak jak duchy zamieszkujące w nas
Czy sztuczna inteligencja zbuduje na świecie nowy porządek? Zagrożenie jest poważne
Naśladowanie Boskich rozwiązań – bionika bogów, czy taka istnieje ?
Czy nowoczesna ludzkość stanie się jak bogowie ? - część II bioniki bogów
Tajemnicze kosmiczne eksperymenty
Sztuczna Inteligencja – była i nie ma jej, a ma przybyć…
Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ?
"strzeż się i pilnuj swojej duszy" - hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]"
Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?
Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?"

Masońska wojna informacyjna z Kościołem Katolickim Kosmicznym i Megalitycznym (Aktualizacja 2.0)
Tajemnica klucza do potrójnej ekspresji i Ksiega Zoharu oraz zagadka bib...
Nadchodzi Czwarte królestwo - Quayle, Horn, Hoggard, Marzulli, Heiser, M...


Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawanso...


1 komentarz: