sobota, 7 lipca 2018

Nowe sensacyjne ustalenia w sprawie zamachu na J.F. Kennedy'ego !


22 listopada 1963 roku miał miejsce słynny zamach na Johna F. Kennedy'ego. Istnieje niezliczona ilość tzw. teorii spiskowych, które mają wyjaśniać motywy tej zbrodni. Pojawiają się również teorie co do tożsamości sprawców. Największa ich ilość prowadzi do tajnych grup "trzymających władzę" w USA. Oczywiście owe "grupy trzymające władzę", czy to w opinii polskojęzycznego mainstreamu, czy amerykańskiego nie istnieją, to są wymysły ludzi niepoważnych i nie powinniśmy się nimi zajmować. Mamy dalej śnić o "dobrej państwowości" i poświęcać się dla bliżej nieokreślonej "wspaniałej elity", harując od rana do wieczora !

Okazuje się, że po ponad 55 latach udało się ustalić "polityczne albo duchowe personalia" sprawców mordu z Dallas ! Stany Zjednoczone to państwo które od swojego zarania jest nakierowane na tworzenie państwowości okultystycznej, nigdzie indziej tak mocno nie obserwuje się tajemnej symboliki jak w USA ! To państwo jest nią tak mocno nasączone, że nie można się obrócić, żeby nie ujrzeć ich magicznych znaków. Dzięki pracy znanego w Polsce pastora Hoggarda udało się odtajnić dane w temacie zdarzenia z Dealey Plaza w Dallas, strzelców było co najmniej trzech, mieli za zadanie nie tylko uśmiercić J.F.K, ale dać wyrazne przesłanie tym wszystkim, którzy rozumieją sekretny język symboli tajnych zrzeszeń. Oto decydujące 4 minuty wykładu amerykańskiego parioty Michaela Hoggarda.

Linki:
Sprawcy zamachu na Kennedyego ujawnieni - i ich tajemnicze rytuały
https://www.youtube.com/watch?v=reWbwml9RngPlan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard

Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznejBrak komentarzy:

Prześlij komentarz