sobota, 31 stycznia 2015

Prawdziwy władca pierścieni - część I

(Pierwsze zdjęcie poniżej, pierwszy z lewej to istota, która mogła ewentualnie "wyewoluować" z gadów, takie twierdzenie ogłosił pewien naukowiec, paleontolog z poważnej instytucji jaką jest Narodowe Muzeum Kanady, ogłosił to w 1982 roku, czy wiedział coś więcej ?! )


Jak wyglądał świat przedpotopowy ? Jakiego rodzaju było społeczeństwo sprzed potopu ? Czy filmy typu "Władca pierścieni"  mogą przedstawiać prawdziwy obraz Ziemi i Ziemian w dalekiej przeszłości ? Czy Tolkien wiedział więcej o świecie Noego pisząc swoje dzieła ? Czego nie wiemy o nas samych i naszej ziemskiej historii ?
Istnieją badacze posiadający dowody, na to że Tolkien był jedyną osobą uprawnioną do zapoznania się z całą tajemną podziemną biblioteką Oxfordu, będącą w posiadaniu wielu starych manuskryptów z Finlandii i Szwecji.  Tolkien zwierzył się swojemu przyjacielowi  C. S. Lewisowi .; "...tam jest cała historia,  której nie jesteśmy świadomi..."

W swoich listach skierowanych do ludzi wspominał, że " Władca Pierścieni" był opisem historii Europy z okresu sięgającego 6500 lat temu.  W tym czasie na terenach Irlandii mieli przebywać Hobbici oraz elfy zamieszkujące tereny dzisiejszej Szwecji.Miał się wściekać kiedy ludzie odpowiadali na jego twierdzenia słowami, że to tylko metafory, analogie. Twierdził stanowczo, że to nie są analogie ani metafory, ale taka była rzeczywistość, odpowiadał że tego się dowiedział ze starożytnej literatury.
Z książki "Władca Pierścieni" (pierścieni planety Saturn) znamy postać Saurona, który ma być pochodną prawdziwego władcy z Mezopotami, czyli dyktatora Sargona. Miał on ponoć wynaleść czas, stworzył zegary, kalendarz, skierował świat na tor linearny czasu, w którym znajdujemy się obecnie.

Tolkien miał wiedzę jakoby jakaś moc lub Istota z Saturna przybyła na Ziemię zmuszając ludzkość do niewolnictwa, niszcząc Ziemię i wykorzystując jej naturalne zasoby energetyczne.


Nie jest do końca jasne co chciał osiągnąć Sargon. Możliwe że chciał zniszczyć elfy, które wiedziały zbyt wiele oraz posiadały zbyt niebezpieczną dla niego moc. Saturnianin próbował zbudować coś, jakieś urządzenie wysysające energię (potrzeba więcej tłumaczeń zródeł sumeryjskich), stworzył hybrydy, klony "Orki" oraz wszystkich mieszańców częściowo humanoidalnych, w tym i Archony istoty kontrolujące Ziemię.
Archony od tamtej pory startają się wymazać wszelką wiedzę na ten temat, mają one reprerzentować siły dążące do ukrycia prawdziwej historii Ziemi.

( 3 zdjęcia poniżej to Tiwanaku w Peru, ten sam tajemniczy wzór co w innych rejonach kuli ziemskiej)Wersja mezopotamska potopu stwierdza, że Ten który został ostrzeżony o zbliżającej się katastrofie ukrył/zakopał księgi wiedzy, by potem je wydobyć.  Jeżeli Noe faktycznie zabrał ze sobą lub bardziej  prawdopodobne ukrył zawczasu jakieś księgi to większość tajemniczych urywków, strzępów informacji docierająca do nas z różnych zakątków naszej planety miała by rację bytu. Sargon jest oczywiście postacią popotopową z okresu 2330 p.n.e.  Możliwe, że historie spisane lub przepisane w starożytności, a znajdujące się w posiadaniu tajnych organizacji opowiadają o prawdziwych zdarzeniach w dalekiej starożytności przedpotopowej, kto wie może i popotopowej !


Wiele jest do odkrycia, wiele jest ciągle zakopane. Świat starożytny jest przedstawia się jako mało znana rzeczywistość, jakiś okres w dalekiej przeszłości był czasem, w którym istniał potężny władca,  imperator zdolny władać całą planetą ! Do tego właśnie dążą obecni "ukryci" od nowego porządku światowego. Starają się dokładnie powielać historię zagrzebaną pod zwałami potopowej gleby.
Władca ten musiał posiąść jakieś nadzwyczajne moce by zmusić ludzkość do poddania się, czy była to jakaś broń atomowa ?Czy był on istotą z kosmosu, czy jak wielu twierdzi hybrydą, tzw nefilim ?
Jedną z największych zagadek klasycznej archeologii są zeszklone forty w Szkocji. Czyżby one również były dowodem jakiejś starożytnej wojny atomowej? Może tak, a może nie.  Może ktoś posiadał jakąś inną technologię niż bomby atomowe ? Na pustyni Gobi także odkryto ruiny bardzo starych miast, prawie już bezkształtne, ale wszystkie one noszą na sobie ślady działania bardzo wysokich temperaur, pokryte bąblami tego samego rodzaju i postaci, co zaobserwowane w Hiroszimie po wybuchu amerykańskiej bomby atomowej.Mówi się, że w Szkocji istnieje co najmniej 60 fortów tego rodzaju. Do najbardziej znanych należą Tap o'Noth, Dunnideer, Craig Phadraig (w pobliżu Inverness), Abernathy (w pobliżu Perth), Dun Lagaidh (w Ross), Cromarty, Arka-Unskel, Eilean na Goar i Bute-Dunagoil w Cieśninie Bute u wybrzeży Wyspy Arran. Kolejnym dobrze znanym zeszklonym fortem jest fort Cauadale na wzgórzu w Agryll w zachodniej Szkocji. Jednym z najokazalszych przykładów zeszklonych fortów jest fort Tap o'Noth położony w pobliżu wsi Rhynie w północno-wschodniej Szkocji.

(zdjęcie poniżej to starożytny Egipt)


Czy zeszklenie jest skutkiem zamierzonym, czy dziełem przypadku? W jaki sposób powstało? W procesie tego zeszklenia olbrzymie bloki skalne zostały zgrzane z kawałkami drobniejszego tłucznia tworząc jednolitą, twardą masę. Istnieje niewiele wyjaśnień jego powstania i chociaż proponują one różne koncepcje, żadne z nich nie zyskało powszechnej akceptacji.

(zdjęcie poniżej to rekonstrukcja Tiwanaku i ten tajemniczy znak pośrodku, tak miała ta budowla wyglądać?)
Prawdziwe zdumienie ogarnia nas, kiedy zaczynamy zastanawiać się nad tym, jak duża i zorganizowana musiała być populacja, która wybudowała i mieszkała w tych starożytnych obiektach. Wnioski wypływające z zeszklonych fortów są oczywiste: jakaś potężna, dobrze zorganizowana cywilizacja zamieszkiwała Szkocję, Anglię i Walię w czasach prehistorycznych/przedpotopowych ? Jeśli mówimy o 250000 ludzi broniących fortu, to znaczy, że mówimy o olbrzymiej armii w bardzo zorganizowanej społeczności.Nie chodzi tu o zgraję odzianych w futra i uzbrojonych w dzidy Piktów broniących fortu przed bandami rabusiów rekrutujących się ze społeczności myśliwsko-zbieraczej. Pytanie, jaka olbrzymia armia mogła okupować te położone na nadmorskich urwiskach lub u wejść do jezior (fiordów) forty, pozostaje bez odpowiedzi. Nie wiadomo również przeciwko jakiej morskiej potędze bronili się ci ludzie? Czy była to tylko morska potęga ?
Czy to są Archony ?"...Dlatego wszystko, co powiedzieliście w mroku, w świetle będzie słyszane, a coście w izbie szeptali do ucha, głosić będą na dachach..." Ew. Św. Łukasza 12
(Bałtycka konstrukcja z czasów elfów i orków ?)

http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html

[...]Trudno jest Amerykanom pogodzić się z tezą, jakoby UFO nie było pochodzenia pozaziemskiego, tylko przybywało do nas z równoległych rzeczywistości ?
...ci ludzie nie twierdzili, że te obiekty przylatywały z innej planety, tylko z innej płaszczyzny duchowej [...] cytat z linku powyżej. 
A ty drogi czytelniku z jakiego jesteś świata ? Jesteś człowiekiem ? Czy należysz do świata Archonów-ufo ?


Czy "niezwykła wiedza" ukryta za jabłkiem Biblijnego drzewa "poznania" ma ludzkość doprowadzić do stania się ufo istotami GMO ? Z pewnością poprzednia sprawiła Stwórcy nie lada problem zajmując się genetyką, co jak wiemy doprowadziło do potopu i zagłady wszelkich hybryd.


Badanie duchowych UFO zagadnień - Gilbert, Peck, HornKonic części pierwszej Prawdziwego Władcy Pierścieni...Linki:
Dyskusja na temat Gigantów z Biblii נפלים, rozmawiają Gary Stearman i L.A. Marzulli
Synowie Światłości kontra mutanci (Darwina)

Dziwny jest ten świat, jeszcze bardziej dziwny był przedpotopowy
Duchowe elementy układanki UFO
Tajemnicze kosmiczne eksperymenty
Któż jest tak mądry, aby to zrozumiał, i tak rozumny, aby to pojął ?
„a duch mój po raz pierwszy ujrzy światy nieznane”
Miód na chrześcijańską duszę – „Trony, Panowania, Zwierzchności i Władze”
Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
Megalityczna rzeczywistość kontra darwinistyczna Maja माया
Nowa Era – Czy aby napewno nowa ?
Fatima i polscy duchowi matrixowcy
UFO-Holizm
Duchowe poglądy o rzeczywistości
Polska szachownica 2015 – tylko energetyczna ?
Tajemnica zmiennokształtnych ufo wyjaśniona ?
„oto Czuwający i Święty zstępował z nieba” – עיר
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część I
Kosmiczny i megalityczny Kościół Katolicki – część IINadchodzi nowoczesność Nowego Wspaniałego Świata
Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

1 komentarz:

  1. Zapisy sumeryjskie są starsze od zapisów biblijnych i traktują o tym samym ( rzekłabym nawet że są źródłem z którego czerpał inf. piszący biblię) aczkolwiek w obszerniejszy sposób, warto tym się zainteresować ponieważ artefakty tu pokazywane i cytowane nabierają innego brzmienia, może nie są tak bajkowe ale właśnie przez swą prostotę bardziej wiarygodne. Pozdrawiam Re.D

    OdpowiedzUsuń