sobota, 31 stycznia 2015

Ukrywane wyniki badań astronomów – szokująca prawda !

Niezliczone strony i portale internetowe umieszczają pokazną liczbę artykułów w sprawie tajemnic kosmosu. Wielu podejrzewa, że standardowe teorie kosmologiczne, jakaś ich ilość, nie są poprawne, a część, tak jak ja, sądzi, że duży procent jest błędna lub zle interpretowana. Oto mocne dowody na poparcie poglądów głoszących, iż Wszechświat jest inny od tego jaki wciska się nam do głów. Wszystko dzięki naukowej machinie dezinformacji, nazwanej w ewolucyjnej astronomi Wielkim Wybuchem. Wniosków wypływających z przetłumaczonego filmu może być wiele, jednym z nich mógłby być ten, że podróże kosmiczne na określonych galaktycznych odległościach będą lub są do zrealizowania.


W roku 2013 pożegnaliśmy jednego z największych astronomów naszych czasów, możliwe że największego. Halton Christian Arp urodził się w roku 1927, w Nowym Yorku. Jest znanyny z poddania w wątpliwość TEORII głoszącej, że przesunięcie ku czerwieni w widmie kwazarów wskazuje na ich ogromne odległości. Zaproponował własną interpretację przesunięcia ku czerwieni w widmach kwazarów, które uważał za pobliskie galaktyki, a ze swoich przekonań nie wycofał się nawet gdy ewolucyjne grono „wybuchowiczów z niczego” uznało, że kwazary to jedne z najdalszych obiektów w kosmosie.Oczywiście był przeciwnikiem teorii Wielkiego Wybuchu. Zaproponował teorię głoszącą, że jądra galaktyk mogą eksplodować, wyrzucając kwazary z prędkością dostatecznie wielką, aby spowodować obserwowane przesunięcie ku czerwieni. Dodatkowe kontrowersje budzą doniesienia, że w reakcji na poglądy Arpa, odmawiano mu publikacji jego artykułów, oraz wycofano mu dostęp do teleskopów, a obecnie wykorzystywane teleskopy nowej generacji nie wykonały dotąd zdjęć spornych obiektów badanych przez Arpa. Opracowany przez niego Atlas galaktyk stanowi obecnie ogromny zasób obserwacyjnej wiedzy na temat ewolucji i oddziaływań galaktyk, a obiekty z katalogu są podawane jako wzorcowe przykłady etapów w ich życiu, które próbuje wyjaśnić astrofizyka teoretyczna.Jeśli myśleli państwo, że wiedzą coś o kosmosie i o środowisku astronomów, to z pewnością film ten usunie wiele wątpliwości w sprawach nauki oraz naleciałości różnych kłamliwych teorii, wymyślonych po to by utrzymać jeden błędny paradygmat. Występują tam uznani i doświadczeni astronomowie, opisujący to co się dzieje w ich naukowym świecie gwiazd i galaktyk, opowiada się w nim jakich machinacji, a czasami wręcz fałszerstw, w obrębie tychże paradygmatów, towarzystwo to się dopuściło. Do tego poznacie prawdę jak mało elastyczne poglądy ma spora część establiszmentu.
Kosmos jaki się nam jawi dzięki tej filmowej produkcji jest bardziej niezwykły, staje się wreszcie wolny od zasklepionych w ewolucjonizmie błędów. Wielu naukowców, którzy często mają na utrzymaniu rodziny, nie może sobie pozwolić na swobodne głoszenie własnych poglądów. Oczywiście inna część z nich, boi się utracić pozycji jaką uzyskali na arenie błędnej teorii Wielkiego Wybuchu (z niczego) Film można nazwać bez wątpienia sensacyjnym. Ukazuje zakłamanie w jakim pewne grupy chcą nas utrzymywać, wszystko ma przecież pasować do z góry założonej teorii, a ten kto się wychyla, jak na przykład Halton Arp zostaje zwolniony z pracy.
Wszystko to w imię kosmicznego Wybuchu z Niczego. Środowisko astronomów jest często wręcz zastraszane, by tylko nie dotykać prawdy ! Z innej strony, można spojrzeć na to, jako kontynuację gigantycznych wysiłków, by ludzkość tkwiła w czymś co się nazywa WIELKIM ZWIEDZENIEM. Do tego terminu należy teoria ewolucji oraz pogląd o „dobrych kosmitach” odwiedzających naszą planetę, by nieść światło i pomoc w utapieniu. W filmie mamy przedstawione silne naukowe argumenty w sprawie nowego paradygmatu, wyrażone głosami wybitnych postaci astronomii, astrofizyki i innych nauk związanych z kosmologią.Ukrywane wyniki badań astronomów – niezwykła prawda o kosmosie PL. HD.https://www.youtube.com/watch?v=GdlOmUiq3OM
Więcej podobnych artykułów znajdą państwo na portalu Argonauta.pl, skąd pochodzi i ten powyższy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz