wtorek, 6 września 2022

W roku 2075 dzięki Duchowi Świętemu Jezusa ludzkość pokona alienoidów Yid-de-onim i rozpocznie erę mesjańską Boga YHWH

 "Alienoid" to południowokoreański film akcji science fiction z roku 2022, w reżyserii Choi Dong-hoona, z super efektami. Film przedstawia niezwykłą historię, która rozwija się, gdy bramy czasu zostają otwarte dzięki super technologii obcych. Bohaterzy posiadający cudowną technologię obcych mniej więcej z roku 2020 dostają się do czasu roku około 990, kiedy istniało Królestwo Koreańskie, założone w roku 918. Film jest skomplikowaną opowieścią połączenia sci-fi, fantasy i technologicznej osobliwości.

Na dzisiejszej Ziemi z przełomu roku 2000 istota "Guard" jest odpowiedzialna za zarządzanie więźniami kosmitów, zamkniętymi w ludzkich mózgach i ciałach, aresztuje wszelkich łamaczy biologicznych więzień wraz ze swoim super robotem "Thunder". Jeśli trzeba zaginają czas i przestrzeń, aby wypełniać swoje obowiązki, ale nigdy nie ingerują w ludzkie sprawy, tak by totalnie zmieniać bieg historii. Po schwytaniu obcego uciekiniera w XIV wieku powracają do XXI wieku z ludzkim dzieckiem, ofiarą obcego przestępcy, powodując tym czynem małe pęknięcie w systemie czasoprzestrzennym.


Około 10 lat później grupa skazańców z kosmosu zostaje wysłana na Ziemię, a Straż więzi ich w ludzkich mózgach i ciałach. Przestępczy przywódca, znany jako „architekt” (chyba chodzi Koreańczykom o architekta z loży wolnomurarskich) i jego zwolennicy, przełamują swoje ludzkie więzienia i uwalniają się, podczas gdy Guard i Thunder próbują umieścić więźniów z powrotem w ciałach śmiertelników gliny i błota. Z powodu nieoczekiwanego starcia między istotami magicznego transhumanizmu biocybernetyki na Ziemi, otwiera się portal łączący wiek XIV i XXI.

Podczas oglądania filmu przenosimy się w czasy koreańskiego średniowiecza, w krainę super buddyjsko-hinduistycznych mocy jogicznych. W XIV wieku za panowania dynastii Goryeo (918 r.-1392 r.) grupa taoistycznych magów, w tym Ja-jang, zamaskowany mężczyzna, który przewodzi tajnemu gangowi, poszukuje legendarnego boskiego miecza obcych! Miecz wyglądający jak szpica lancy posiada w sobie technologię bogów, mogącą zniszczyć moce wcielonych w ludzkie ciała alienoidów yid-de-onim. Alienoidzi yid-de-onim potrafią przejmować ciała ludzi i dzięki temu istnieć w tej rzeczywistości, a gdy trzeba wychodzić z nich i objawiać się w ich prawdziwej straszliwej formie antyludzkiego techno zła, rodem z piekła.

W filmie widzimy niewidzialną inwazję obcych form inteligencji, które przejmują ciała ludzi (patrz film "Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach"), które są złe, diaboliczne - posiadają cudowną duchowo-nanotechnologiczną naturę, wychodzące z ich ciał macki i wielką siłę fizyczną. Mureuk niezdarny mistrz sztuk walki, także posiadający super moce jogiczne, szukając magicznego miecza, wpada na tajemniczą kobietę o imieniu Lee Ahn, która w koreańskim średniowieczu nosi pistolet z roku 2000, razem toczą walkę z Obcymi alienoidami yid-de-onim, wprost z technologicznej osobliwości.

Reżyser filmu twierdzi, że spędził dwa i pół roku na pisaniu scenariusza, ale czy przypadkiem nie korzystał z naszego portalu ? Film "Alienoid" z roku 2022 jest tak na prawdę pierwszą częścią, zakończenie jest dziwne i wskazuje, że będzie kolejny odcinek. Południowokoreański film jest dobrą odskocznią od wolnomurarskiego chłamu wytwórni Marvel, wciskającej wszystkim swoje masońskie wierzenia. Widać, że w południowej Korei nie zasypują gruszek - fantastyki naukowej - w popiele...

Fantastyka naukowa z reguły oparta jest na fabule osnutej na przewidywanych osiągnięciach nauki (demonów) i przyszłej magicznej techniki UFO istot oraz ukazującej ich wpływ na życie jednostki lub społeczeństwa. W przedstawionym świecie super technologicznym filmu "Alienoid" występują elementy cudowności, przestrzega się także zasad prawdopodobieństwa, choć jest to dyskusyjne. Razem z fantasy i horrorem, fantastyka naukowa zaliczana jest do fantastyki. Fantastyką naukową zajmuje się nie tylko historia literatury i krytyka literacka, ale także socjologia, psychologia i futurologia. Wizje przyszłych światów są też interesujące z punktu widzenia politologii oraz biblistyki.

Fantastyka naukowa jest gatunkiem trudnym do jednoznacznego zdefiniowania. W 1953 Isaac Asimov określił ją jako „gałąź literatury zajmującą się wpływem rozwoju nauki na istoty ludzkie”, jednak nie ogranicza się ona jedynie do opisu kwestii postępu naukowego i jego (strasznych) konsekwencji. Współcześnie gatunek charakteryzuje się wielką różnorodnością formalną i tematyczną, często czerpie z okultyzmu i New Age, stając się wykładnią dla działań patologicznych elit loży iluminackich. Fantastyka naukowa najczęściej (lecz niekoniecznie) opisuje wydarzenia umiejscowione w przyszłości wobec czasów autora i opiera się na (hipotetycznym) rozwoju nauki i techniki oraz tajnych projektów, w tym nieznanych stref ducha i duchowości (Darth Sidious - Gwiezdne Wojny, itp, itd...).

W dobie niezwykłych odkryć nanotechnologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, biologii syntetycznej, inżynierii genetycznej i bioinformatyki wkraczamy w nową erę, a właściwie w czas "technologii UFO Alienoidów" - albo jak to jest wspomniane w 1 Liście do Tymoteusza 4:1 "Duch zaś otwarcie mówi, że w czasach ostatnich niektórzy odpadną od wiary, skłaniając się ku duchom zwodniczym i ku naukom demonów." Nie mamy najmniejszej wątpliwości, znajdujemy się w "czasach ostatnich", jest to potwierdzone przez wybitnych biblistów, w tym doktora Kena Johnsona: jak pamiętacie rok 6000 tysięczny zacznie się w 2075 roku ! Dokładnie 2 tysiące lat od zburzenia Drugiej Świątyni !

Film "Alienoid" nie pokazuje w pełni możliwości przyszłej ufo technologii z 1 listu do Tymoteusza 4:1. Istoty wspomniane w 1 Liście do Tymoteusza 4:1 potrafią tworzyć dokładne klony ludzi, polityków, i śmietankę elit. Potrafią nie tylko tworzyć nanotechnologiczne byty humanoidalne, wychodzić z informacyjnej chmury i się objawiać, ale umieszczać duchowe stworzenia nie tylko w stworzonych przez siebie dziwnych ciałach (alienoidów), mogą tam instalować wszelakie duchy, przenosić dusze do nowo wyprodukowanych ciał. Tak to opisują raporty ufologów ! Ku takiej technologii zmierza ludzkość, a dokładniej jest to święte pragnienie technokratów z loży NWO - "staniecie się jak bogowie" Ks. Rodzaju 1:5

W tym kontekście warto zacytować urywek artykułu z portalu PCH24. Oto wiadomość z dnia 27 sierpnia 2022 r.: "Światowe media właśnie obiegła wiadomość, że naukowcom z Cambridge University na czele z polsko-brytyjską profesor Magdą Żernicką-Goetz udało się stworzyć syntetyczny zarodkowy model myszy z bijącym sercem i strukturą przypominającą mózg, bez udziału komórek rozrodczych. Ponadto zarodek rozwijał się przez osiem i pól dnia poza macicą myszy.

Rozentuzjazmowani naukowcy mają nadzieję, że docelowo będą w stanie tworzyć syntetyczne zarodki ludzkie, bez udziału komórek rozrodczych mężczyzny i kobiety.(...)Syntetyczne modele zarodkowe – embrioidy – naukowcy chcą wykorzystać do lepszego zrozumienia wczesnych etapów rozwoju organizmów, aby zbadać mechanizmy leżące u podstaw chorób, bez potrzeby wykorzystywania do badań wielu zwierząt laboratoryjnych. Media donoszą, że chociaż naukowcy zapewniają, że nie chcą tworzyć ludzi całkowicie w laboratorium, to mają nadzieję, że wyniki najnowszych badań „położą podwaliny pod stworzenie syntetycznych ludzkich embrionów do badań w przyszłości” Niewątpliwie stoimy przed nową rewolucją technologiczną, wciąż bardzo nieefektywną… ale z ogromnym potencjałem – komentował Lluís Montoliu, profesor badań w Narodowym Centrum Biotechnologii w Hiszpanii."

Proszę zobaczyć: "naukowcy są rozentuzjazmowani", a do tego twierdzą, że "stoją przed nową rewolucją technologiczną" ! To jest pewne, rewolucja nauk demonów idzie pełną parą. Niczego nowego pod Słońcem nie odkrywają, jedynie naśladują to co już od dawna robią "UFO istoty z gwiezdnej federacji Crispr Cas 9" ! Właściwie to nie dzieje się w nauce nic nadzwyczajnego, już w latach panowania niemieckiego reżimu raczkującej ufo technologii SS, planowano produkcję humanoidów, w tym cudownych nadludzi. Dzisiejsi genetycy mengele naśladują pierwszego antychrysta Adolfa, zresztą są oficjalnie zacofani, bo w chińskim mordorze już uruchomiono produkcję ludzkich humanoidów w sztucznych macicach, czyli workach rozpłodowych, donosiły o tym różnorakie centra informacyjne i sam rząd chińskiego Smoka reptilianina - zmiennokształtnego.

Mengele wykorzystał Auschwitz jako okazję do kontynuowania studiów antropologicznych i badań nad dziedzicznością, wykorzystując więźniów do eksperymentów na ludziach. Jego procedury medyczne nie uwzględniały zdrowia, bezpieczeństwa ani fizycznego i emocjonalnego cierpienia ofiar. Miał stworzyć nadludzi - super humanoidów (UFO hybrydy - "to coś" Alienoidów) ! Szczególnie interesowały go bliźnięta jednojajowe, osoby z heterochromią iridum (oczy o dwóch różnych kolorach), co ciekawe karły oraz osoby z nieprawidłowościami fizycznymi, które przypominały w jakimś stopniu gnomy i krasnoludy.

Stypendium przyznane przez Deutsche Forschungsgemeinschaft („Niemiecka Fundacja Badawcza” - podobnie jak inne dzisiejsze stypendia pato elit "Nowych hitlerowców NWO") na wniosek von Verschuera, który regularnie otrzymywał raporty i przesyłki okazów od Mengele było tylko początkiem tego co chcieli wyprodukować fanatycy pojazdów UFO z niemieckiej loży, a że mieli swoją lożę udowodniono w "Zamku Wewelsburg". Z dotacji wybudowano laboratorium patologiczne przy krematorium II w Auschwitz II-Birkenau.

Badani Mengele byli lepiej odżywieni i trzymani niż pozostali więźniowie i tymczasowo oszczędzeni przed egzekucją w komorach gazowych. Badani przez niego mieszkali we własnych barakach, gdzie mieli zapewnioną nieznacznie lepszą jakość żywności i nieco lepsze warunki życia niż na innych obszarach obozu - patrz film pt.: "Wyspa". Akcja "Wyspy" rozgrywa się w roku 2019. Świat został skażony i przeżyła jedynie garstka ludzi.

W zamkniętym kompleksie mieszkaniowym, w którym żyją, codziennie odbywa się losowanie. Zwycięzca zostaje w nagrodę przeniesiony na tytułową wyspę, ostatni nieskażony skrawek Ziemi. Jednak w taki stan rzeczy zaczyna wątpić jeden z mieszkańców kompleksu Lincoln Sześć Echo. Zaczyna zadawać coraz więcej pytań i samodzielnie szukać odpowiedzi. Kiedy w końcu odkrywa, że świat, który zna, nie jest prawdziwy, a zwycięzcy loterii zamiast na wyspę wysyłani są na stół operacyjny, rzuca się do szaleńczej ucieczki razem ze swoją towarzyszką Jordan Dwa Delta. Po dotarciu na powierzchnię udaje im się dotrzeć do Los Angeles, gdzie ostatecznie dowiadują się, że oni oraz wszyscy mieszkańcy "schronu" są sztucznie wyhodowanymi "produktami" – klonami bogatych mieszkańców Stanów Zjednoczonych, którzy wykorzystują ich jako zbiór zapasowych narządów.

A co twierdzą wspomniani powyżej "nowocześni" naukowcy NWO, podkreślmy "rozentuzjazmowani" ? "Gdyby następnie udało im się doprowadzić do rozwoju narządów u tych embrionów, to chcieliby w ten sposób pokonać ograniczenia transplantologii. Innymi słowy hodowaliby embriony ludzkie w celu pozyskiwania organów do przeszczepu." To dopiero początek eksperymentów ! Nowocześni naukowcy nauki demonów chcą otrzymać cudowne możliwości, gdy już wyprodukują humanoidalne ciała będą chcieli w nich umieszczać dusze bogatych elit, by ci mogli istnieć w nieskończoność.

Chcemy podkreślić jedną rzecz, otóż nie twierdzimy że wszystkie istoty UFO mają złe zamiary, tego nie wiemy. Chodzi o to, że ich możliwości, nawet jeśli są wspaniałe, są kontrolowane przez Boga YHWH, Jezusa Chrystusa i Ducha świętego - Świętą Trójcę. Jeśli dojdzie do jakichś globalnych przełomów, zwłaszcza duchowych, w połączeniu z technologią genetyczno-nanotechnologiczną (keczupu 5G, i przyszłych 6G), to odbędzie się to za sprawą nie tylko Anioła-gwiazdy, który ma "klucz od studni otchłani.„.ale przyjęcia duchowego znamienia szatańskiej trójcy 666 przez każdego chętnego:

"Skoro w chrześcijaninie może zamieszkać Duch Święty, to w każdym innym człowieku na Ziemi może zamieszkać inny duch – Obcy ! Zadziwiające, ale ufolog Karla Turner opisywała tajemnicze procedury ufonautów jako wszczepianie/umieszczanie innych istot duchowych w ciała porwanych ludzi ! Wspomniany członek porywanej przez ufonautów rodziny Reedów, opowiadał przed kamerami, że po jednym z wzięć stał się kimś innym, był po porwaniu sobie obcy, stał się inną osobą ! Podobne efekty, ale i inne rzeczy, jak opętanie przez Obcych, można było obserwować wśród członków jednej z rodzin polskojęzycznych polityków, przedstawił to w swoim dokumentalnym programie Janusz Zagórski. Było to naszym zdaniem jednym z głównych powodów zlikwidowania całego kanału na You Tube znanego polskiego ufologa." - pisaliśmy w tekście pt.: "Starożytna tajna brama – trzy istoty 666 oraz kosmiczny legion".

Spora liczba ufologów bardzo lubi opowiadać o ufo, pokazywać zdjęcia i filmy, z reguły na tym się kończy. Mało który ufolog zastanawia się nie tylko nad naturą tych inteligencji, ale nad celem jaki mają względem ludzkości, a zagadnienie to jest niezwykle ciekawe: bo "z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani ?" - zapytał jeden ze znanych badaczy tego fenomenu. Odpowiedzi może być kilka, jedną z nich jest ta, że przygotowują ludzkość, sporą jej część, na przyjęcie określonego ducha, chodzi o ducha szatańskiej trójcy 666.

Przykładem takich przygotowań było spotkanie antypapieża Bergoga-lia w Kanadzie, gdzie przyjął, razem z biskupami NWO Sankt Gallen, w siebie ducha, albo duchy, wezwane przez guru kontaktera - szamana Indian kanadyjskich ! To była namiastka tego co nas czeka w czasie wizyty antypapieża w Astanie we wrześniu 2022 i w kolejnych latach, chodzi o duchowe przyjęcie do umysłów i dusz szerokich mas - Obcych, albo obcych duchów, tak by stać się kimś innym niż "istota ludzka", posiadająca pieczęć zbawienia. Mamy w opinii loży z Davos i Bilderberg należeć do Diabła, zwierza i Antychrysta - 666. Z 2 listu do Kor 11:14 wiemy, że szatan podaje się za, lub naśladuje anioła światłości. W tym naśladownictwie idzie on tak daleko, że sam przyjmuje postać triady tzn. Smoka, Bestii i fałszywego proroka, wspomnianej szatańskiej trójcy 666 (Ap 16:13).

W Kanadzie nastąpiło coś bardzo znaczącego. Było to sensacyjny publiczny pokaz wszczepiania duchowych alienoidów yid-de-onim (Patrz grafiki-kompilacje powyżej i poniżej)! Aby dokładnie państwu to wyjaśnić szybko sięgnijmy zaawansowanej duchowej nauki, dostępnej od tysięcy lat. Piszą o tym wybitni rabini, jak choćby Rashi. Oto co przekazuje Biblia i sam Bóg. W Księdze Kapłańskiej 19:31 Stwórca ostrzega nas przed procedurą alienoidów yid-de-onim, czytamy tam dokładnie tak: "Nie będziecie się zwracać do wywołujących zwodnicze duchy (hebr. yid-de-onim - czytane po polsku "jiddeonim") ani do wróżbitów. Nie będziecie zasięgać ich rady, aby nie splugawić się przez nich. Ja jestem Pan, Bóg wasz!"

Dodatkowo jak państwo zobaczą grafikę, pochodzącą ze strony wybitnych rabibnów (powyżej i poniżej), informują oni, że osoba wywołująca zwodnicze duchy i demony stosuje w tej technice "kości ptaka", co dokładnie zrobił alienoid w kanadzie, tam też zastosowano "kość indyczą, którą przywołuje duchy od 20 lat" (za pomocą gwizdu, tak przemawia do duchów!)

Oddajmy głos rabinom: "Dziewiąty zakaz to zakaz wykonywania praktyki yidoni . Jest to również forma bałwochwalstwa, w której osoba bierze kość od ptaka zwanego yadu'a , wkłada ją do ust, pali kadzidło, wypowiada określone słowa i wykonuje określone czynności, aż osiągnie stan podobny do utraty przytomności , kiedy zapada w głęboki sen i przepowiada przyszłość. Nasi mędrcy powiedzieli: „ Jidoni ma miejsce wtedy, gdy osoba wkłada do ust kość z yadu'a i ona sama mówi”. Zakaz ten zawarty jest w wersecie „Nie zwracaj się do bożków zwanych ov lub yiddeoni ”.

Nie myśl, że ten zakaz należy do kategorii „zakazu ogólnego”. Dzieje się tak dlatego, że kiedy wspominali o karze,  zostali rozdzieleni, jak jest napisane, „[Każdy mężczyzna lub kobieta, którzy biorą udział w] bałwochwalstwie zwanym ov lub  yidoni [zostanie skazany na śmierć]”. Ten, kto celowo przekroczy którekolwiek z nich, zostaje stracony przez ukamienowanie i karet , jak napisano w oświadczeniu B- ga (niech będzie wywyższony) .” Według słów Sifri:  „Werset 11 'Każdy mężczyzna lub kobieta, którzy są zaangażowani w bałwochwalstwo zwane ov lub yiddeoni , zostanie skazany na śmierć, oznacza karę. Który werset służy jako rzeczywisty zakaz?  'Nie zwracajcie się do bożków zwanych ov lub yidoni."" - koniec cytatu znakomitych rabinów, którzy nauczają o tego typu opętaniu od tysięcy lat.

W opinii rabinów, Biblii i Boga, osoby które biorą udział w przywoływaniu i braniu do siebie i na siebie znamienia alienoidów yid-de-onim 666 podlegają karze śmierci, albo "karet", a to oznacza ekskomunikę i wydaleniu z Kościoła ! Wygląda na to, że to nie koniec alchemicznej przemiany Kościoła Katolickiego w nową religię, bo już we wrześniu roku 2022, antypapież "jid-de-onim" uda się na spotkanie do Astany, stolicy Antychrysta..., zapewne tam poznamy kolejne stopnie drabiny wolnomurarskiej, wprowadzania globalnej religii antychrysta, a dokładniej anty trójcy 666 i nakłaniania do przyjęcia znamienia bestii alienoidów.

Na szczęście poważne badania, jak wspomnieliśmy w wielu miejscach, między innymi doktora Kena Johnsona, informują nas, że w roku 2075 nastąpi globalna zmiana, i przemiana, przybędzie Zbawiciel i rozpocznie erę mesjańską, doznamy zbawienia i doświadczymy miłości Chrystusa ! „Oto przychodzi z obłokami i ujrzy go wszelkie oko, także ci, którzy go przebili. I będą lamentować przed nim wszystkie plemiona ziemi. Tak, amen” (Obj 1:7). Od kilku tysiącleci człowiek z utęsknieniem oczekuje możliwości bycia świadkiem przyjścia Zbawiciela. Człowiek pragnie ujrzeć Jezusa Zbawiciela, który przybywa na białym obłoku i we własnej osobie schodzi z innego wymiaru pomiędzy tych, którzy od tysięcy lat tęsknili za Nim, prawdopodobnie zdarzy się to gdzieś około roku 2075..., tylko ci którzy nie przyjmą znamienia alienoidów "jid-de-onim" 666 będą mieli szansę na zbawienie !

Linki:

Papież Franciszek uczestniczył w wywoływaniu duchów - i przyjął je razem z biskupami do swojego wnętrza !

Sensacja biblijnej archeologii – kosmiczny rok 6000 zacznie się w 2075 !

Wyznawcy „UFO Mechów”, i ci, którym rozszerzono inteligencję o Ducha Świętego (per analogiam)

Sztuczna inteligencja na wyciągnięcie ręki ? Technologiczna osobliwość

Wkraczanie w katolickie chrześcijaństwo, w świat istot duchowych, duchów, demonów, aniołów, Ducha Świętego i Stwórcy, razem z Jego Synem

Pastor Bergolio ogłosił ostateczne rozwiązanie kwesti katolickiej ! Potwierdza się cudowna przepowiednia z roku 1823 !!!

Czy „Bramy piekielne” przejęły już Watykan ? Zagadka starożytnej megalitycznej „Skały”…

Obcy na Alasce – „Biblijnej Północy” – symbole istot innowymiarowycyh oraz filmy dokumentalne

Kosmiczny jasyr – duchowa husaria

„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]

Alienoid Exclusive Trailer (2022)

https://www.youtube.com/watch?v=JaRLlh8Pw5A

Antypapież zwany Ber-GOGIEM, sługa Goga z północy przyjmuje z biskupami duchy sza(tan)mańskie OBCYCH

https://youtu.be/jlXJG4rNfPs

Jak wprowadza się (scientologicznego) demona - dr Krajski o ukrytych działaniach

https://youtu.be/gngT4qTJXB8

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz