wtorek, 6 września 2022

Niebawem odbędzie się Światowy kongres UFO (duchów „kosmicznego legionu”) w Barcelonie - rok 2022 - w dniach 9-10-11 września

 Już w sierpniu, na początku miesiąca (kiedy to piszemy), rozpoczyna się promowanie światowego zlotu fanów UFO fenomenu. Do Barcelony, w Hiszpanii, zjedzie się się śmietanka ufologów i wszystkich tych, którzy mają na sobie pieczęć duchów z innych wymiarów („kosmicznego legionu”). Nie mamy zamiaru tu krytykować czegoś takiego, tak ogromnego spotkania, bo wielu ludzi się tym fascynuje, dla wielu ludzi jest to odskocznia od szarej i strasznej codzienności ! Dla licznej grupy jest to duchowość, a nawet religia. Zwracamy tylko uwagę na kilka ciekawych szczegółów. Przykładowo na stronie tego wydarzenia czytamy taką informację: "TRZY DNI NAUKI I DUCHOWOŚCI, OTWARCIE NA ŚWIADOMOŚĆ W WYJĄTKOWYM WYDARZENIU" - grafika u dołu...

Co mamy na pokazanej powyżej rozkładowej prezentacji, czego się z niej dowiadujemy ? Czytamy, że będą to oprócz "nauki" trzy dni duchowości ! Cała ufologia, jak już wielokrotnie podkreślaliśmy jest religią, "nową", ale jednak starą religią, bo widzicie tam państwo odniesienie do religii starożytnego Egiptu ! A jaka była religia starożytnego Micraim (hebr. מצרים)  ? Dominowała religia bóstw lokalnych, których uważano za władców i panów miast i okolic, w których ich czczono. Poza bogami wierzono w półbogów, czyli geniuszy, hybrydy, i dzieci bogów. W Heliopolis religia koncentrowała się wokół słońca.

Według mitologii heliopolitańskiej na początku była tylko zimna, ciemna i nieruchoma woda, zwana Nunu, czyli Chaos, a to jak pamiętacie jest potwór Mot... , "zimna i ciemna oraz nieruchoma woda" z Egiptu to biblijna "otchłań" ! To w jej kierunku biegły "świnie", w których usadowił się "legion"...  Według poglądów staroegipskich początkowo istniała tylko wielka „prawoda„, będąca niezmierzonym chaosem, z którego wyłoniła się – w postaci wyspy – ziemia. Wśród bóstw sumeryjskich istniała także Ea, czczona jako bogini głębin morskich i tajemnicy. Jej istota była niezgłębiona jak morze. Kiedy już niebo i ziemia zostały stworzone, „ciemność unosiła się nad powierzchnią bezmiaru wód” (Rodzaju 1, 2). -  ...nie będziemy tu drążyć filozofii "khemitańskiej" oraz zaawansowanej biblistyki, bo mamy się skupić na trzech dniach duchowości ufologicznej w Barcelonie.

Co tam jest w Hiszpanii, we wrześniu 2022, jeszcze ciekawego, oprócz "chaosu-Mota" ? Na innych promocjach tego wydarzenia pokazywany jest znak "dwóch trójkątów na przeciw sobie", wpisanych w specyficzną grafikę, która jest opisana jako "Jesteśmy miłością", co sugeruje połączenie miłosne "piramidy górnej", z "piramidą dolną", skierowanych na przeciw sobie, co ma przynieść, poprzez miłość, powstanie nowej kosmicznej rasy, inaczej biblijnego "połączenia żelaza i gliny" z Ks. Daniela 2:43 - wspominaliśmy o tym w tekście pt.: "Starożytne alchemiczne piramidy – Trójkąty miłości".

Swoją drogą ciekawe czy z Polski przybędą na to spotkanie fani zjednoczenia z kosmitami ? Czy pojawią się polskojęzyczni wielbiciele kosmicznej masonerii ? Podejrzewamy że tak będzie..., w Polsce mamy silną reprezentację papugjących wszystkiego co jest "zagraniczne i kosmiczne" ! Podobnie było kiedy Indianie otrzymywali szklane koraliki... 12 października 1492 roku Krzysztof Kolumb zanotował w swoim dzienniku, że podarował tubylcom z wyspy San Salvador czerwone czapki i szklane paciorki. Jest to najwcześniejsza wzmianka o szklanych koralikach w obu Amerykach. Hiszpański odkrywca Fernando Cortez przypłynął do wybrzeży Meksyku wiosną 1519 roku. Na jego statkach również znajdowały się szklane koraliki .Większość przyszłych odkrywców i przedsiębiorców korzystała z Korali Handlu w relacjach z tubylczymi ludami Ameryki.

Dzisiejsi "indianie", czyli tubylczy niuejdżowcy to wszyscy ci, którzy są zakochani w dwóch kosmicznych trójkątach, otrzymują od "kosmitów koraliki" w postaci super technologii, ale i duchowości New Age, a ta ma ich zbawić, przenieść ich dusze do nowych pojemników GMO, mają się niebawem stać "bogami" - ufonautami. W Polsce mamy całe grupy, w tym polityków, którzy kochają "kosmiczne koraliki", dostają je na spotkaniach "organizacji tajemnicy" ! "Podkreślmy jedną ważną rzecz w temacie heksagramu, zwłaszcza stosowanego przez iluminatów, pisaliśmy o niej w „Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II„. – „Chodzi o zjednoczenie Nieba z ziemią, a dokładniej świata niebiańskiego w ziemskim ciele, które to stało się realnym cudem w momencie narodzin Jezusa Chrystusa ! To samo chcą powtórzyć iluminaci, ale zgodnie z ich doktryną, pochodzącą od „bogów” – ufonatów !"

Linki:

Pierwszym linkiem musi być ten: Kto jest istotą duchową i nie przebywa w ciele ?

Humanoidy określane mianem „choirous” – starożytny zaawansowany duchowy kod

Nadzwyczajny przekaz do prawdziwych Żydów – Duchowi Mnisi, obserwujący duchowy umsył – Logos Chrystusa”.

Maryja kazała zakopać piramidy ! Prawdziwi katolicy masoni istnieją – część II

Maryja kazała zakopać piramidy ! Spór o istnienie (masonerii) – część I

The Ufology World Congress VI edición

https://www.youtube.com/watch?v=CBzfrHUEQ6w

The Ufology World Congress VI Edición 2022 @entradas

https://www.youtube.com/watch?v=lBIw1ZC8iPE

Cudowne możliwości istot UFO które mogą produkować mieszkania dla wszelakich duchów i enwuowców !

https://youtu.be/hAWoYGIUMSk

Analiza UFO istot wypływających z kosmicznych wód, mórz i rzek - symbole Biblii i nagrania wideo

https://youtu.be/AXCISacCUYQ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz