sobota, 23 maja 2020

Kosmiczna bitwa o dostęp do galaktycznej biblioteki danych pamięci Total Recall


W roku 2020 na Ziemi zaczęły się dziać rzeczy przedziwne, kulminacją tajemniczych "przypadków" było wypuszczenie zarazy koronawirusa. Z tej okazji nastąpił gwałtowny ruch elit, widać olbrzymie przygotowania do wprowadzenia znakowania całej ziemskiej populacji (hodowli). Coś, co do niedawna wydawało się fantastyką naukową, już od roku 2020 staje się rzeczą realną, dostępną. Widać niezwykły pośpiech pato-elit, by zaprowadzić Nowy Porządek Świata i uruchomić hybrydalny Rząd Globalny, a z nimi wprowadzić w ludzkie umysły implanty nowego niewolnictwa. Wszystko to jest przepowiedziane w Biblii, z której tajne bractwa ufonautyczne czerpią swoje natchnienia !

Nie tylko natchnienia, istoty iluminackie oraz ich ziemscy słudzy - cyrkla i kielni - wykonują swoją pracę zgodnie z kosmicznymi przekazami - wszystko dla istoty nadprzyrodzonej, która chce zablokować chrześcijanom dostęp do gwiezdnej bazy danych ! Określone duchowe inteligencje, zwłaszcza ich przywódca, nie tylko blokują dostęp do centralnej galaktycznej dyspozytury informacyjnej, ale i do ciał anielskich !

Tym bytem jest starożytny "Baal". Jakoś w roku 2016 wyznawcy tego anielskiego stwora wykonali rekonstrukcję Łuku Triumfalnego Palmyry. Struktura została odsłonięta w Nowym Jorku prawie rok po tym, jak bojownicy Państwa Islamskiego zniszczyli pierwotną budowlę. Łuk historycznie służył jako wejście do starożytnej Świątyni Baala, która została następnie przekształcona w kościół chrześcijański i wreszcie meczet. 

11-tonowy łuk został umieszczony w małym parku bezpośrednio przed ratuszem w Nowym Jorku, w sercu dzielnicy finansowej banksterów, a ci jak wiemy są mocno zaangażowani we wprowadzanie ordo ab chao. Wszystkie ich działania mają służyć nadejściu nadzwyczajnego humanoida. Zanim dojdziemy do kosmicznego "Baala", którego analogiczną postać przedstawiono w filmie "Jupiter Intronizacja", zaprezentujmy pewne zdarzenia z terenu Polski.

Wiara starożytnych wypływała z ich doświadczeń, ale i z ich długowiekowych badań, jakie prowadzili (wydobywając je z [innowymiarowych] "studni"). W Polsce istnieje całkiem spora liczba ludzi wierzących w istoty z UFO, jako te które stworzyły rasę ludzką, po wcześniejszym terraformowaniu planety oraz ukształtowaniu Układu Słonecznego. Do tej grupy należą ludzie dla których istnieje tylko technologia, nawet jeśli jest "technologią magiczną bogów", niematerialną, z innego wymiaru, z przestrzeni spoza kosmosu gwiazd. Ludzie ci, albo ujmując to językiem świętych chrześcijan, Ojców Kościoła, czy wybitnych rabinów - te istoty (zasiedlające ludzkie ciała) nie wierzą w istnienie Boga Wszechmogącego YHWH, zdolnego do powołania całego kosmosu, jak i istot inteligentnych.

Dla nich realni, i w zasięgu ich wyobraźni, są tylko tzw. "kosmici" z pojazdów UFO, ew. "starożytni kosmici" ("Anciet Aliens"), to oni są nieśmiertelnymi bogami-kosmitami, tak zaawansowanymi, że dorównują jakiejś niewyobrażalnej wszechmocy, zdolnymi konstruować całe (technologiczne) światy-Elizjumy, dodajmy, nie negujemy możliwości tych inteligencji. Ich możliwości naśladowania Boga mogą być ogromne, jednak ograniczone.

Z drugiej strony jesteśmy my, chrześcijanie. Uznawani za ciemnogrodzian, źle interpretujących Biblię, bo księga ta, w opinii "oświeconych" z kręgu znawców UFO, to sklejanka starożytnych żydowskich skrybów, naśladujących prawdziwe zaginione źródła ! Zresztą spora część kapłanów katolickich, na podstawie obecnej akademickiej "nauki" kościoła katolickiego, uznaje Biblię, za zbiór różnorakich mitów i legend, a w najlepszym wypadku jako konglomerat prorockich pism, nie do końca zachowanych  strzępków, stąd może w ich "nauce" istnieć aż trzech "Izajaszy" !

Na podstawie własnych doświadczeń, wieloletnich badań tego i podobnych tematów, wierzymy w Boga Jezusa. Jesteśmy też przekonani, albo wiemy (opisując to w dużym uproszczeniu), że "starożytni kosmici", ci wielkogłowi ("Opiekunowie Ziemi" - "Keepers to Earth" - genetyczne twory), ale również i ci tzw. "nordycy", to 'tylko hybrydy', powołane do istnienia przez duchowe byty wyższe, np. typu filmowego "Balema Abrasaxa".

(Chociaż będziemy tu bazować na analogii hollywódzkiego filmu "Jupiter:intronizacja", to poruszane poprzez ten pryzmat duchowe tematy są bardzo poważne.) Postać Balema Abrasaxa jest tu dobrym przykładem (analogią) starożytnych opowieści o bogach, jak i wiary w nich.

Niestety w Polsce, wśród bardzo licznej grupy polskojęzycznych istot (hodowanych, albo zamieszkujących w ciałach), temat UFO to ciągle tabu. "Balem Abrasax", czyli Szatan, albo jego podwładny anioł ("a z nim strąceni zostali jego aniołowie" Apokalipsa św. Jana 12:9) sprawnie blokują wszelką sensowną dyskusję na ich temat ! W ogóle blokują na Ziemi wiele rzeczy ! "" ...Lecz książę anielski królestwa perskiego sprzeciwiał mi się[blokował-powstrzymywał] przez dwadzieścia jeden dni,.." Ks. Daniela 10:13 (Biblia Warszawska)

W telewizjach (z reguły hodowane istoty - spikerzy, redaktorzy) boją się tego tematu, natomiast spory odsetek ufologów, to nieświadome ofiary hodowli (półboga) Balema Abrasaxa (Biblijnych "potęg"), mają wtłoczony odpowieni program - kosmici latają od planety do planety badając świat, bo jeszcze zbyt dużo o nim nie wiedzą, albo zasiedlają planety i tworzą na nich cywilizacje, wszystko zależy od duchowego poziomu oraz interpretacji danego UFOloga - danych - raportów jakie przyswaja.

Jeszcze do niedawna w środowisku ufo fanów hybrydy nie były dogłębnie i systematycznie omawiane, a i teraz nie są zbyt pożądanym tematem, widownia - wielbiciele fenomenu latających spodków mogli by się zbytnio przestraszyć (Ew. Łukasza 10:20) - zresztą nawet jeśli były opisywane to raczej w kluczu hollywódzkiej przygody, komiksowo, nie uwzględniając moralności, występował całkowity brak bio etyki !

Gdyby chcieć jakoś zobrazować o czym tu rozprawiamy, to należy przywołać niezwykłe wydarzenie jakie miało miejsce w Polsce 24 lutego 2020. "Znany ufolog Janusz Zagórski dotarł do świadka, którego znajomy znalazł "w polu" małą istotę, około 1 metra wzrostu, wyglądającą na typowego szaraka. Polak zbytnio nie przestraszył się istoty, albo w ogóle, zabrał ją do samochodu i zwiózł do prywatnego pomieszczenia, karmił przez dłuższy czas mięsem, podawał wodę. Z relacji wynika, że malutki stwór był hybrydą, bez narządów płciowych, wygląd typowego szaraka z dużymi czarnymi oczyma, jego skóra była w dotyku podobna do ryby.

Chociaż historia może wydawać się fantastyczna, to ma i pewien niepokojący aspekt. Mężczyzna, to znaczy znalazca ufo hybrydy, stwierdził w pewnym momencie, w czasie gdy przetrzymywał tą istotę w zamknięciu, że jego ojciec został w tajemniczych okolicznościach pobity, tak dotkliwie, że zmarł. Z siniaków jakie widział na jego ciele wnioskował, że nie było to zwykłe "pobicie" !

Możliwe, że jakieś siły, spoza naszej rzeczywistości, dały mu coś do zrozumienia ? Jeżeli cała sytuacja nie jest ponurym żartem, albo wymysłem chorego psychicznie, to mamy w Polsce sensację na skalę ogólnoplanetarną ! Z innych relacji wynika, że część z tych istot jest niezwykle chuda, wręcz cienka, prawdopodobnie bez płuc. Tak czy inaczej cała sprawa wydaje się być bardziej niż zagadkowa, ale nie niemożliwa. Całość w relacji pana Zagórskiego.

Mała istota była bardzo lekka, przez większość czasu nie reagowała na zachowanie, na pytania i próby kontaktu ze strony naszego Rodaka. Pan Janusz Zagórski, jak i pan, którego znajomy znalazł "szaraka", nie wiedzą jak dotrzeć do osoby, która przetrzymywała, lub dalej przetrzymuje "kosmitę". Kontakt z tym panem został zerwany."

Program pana Zagórskiego, na dzień 09/05/2030 ma około 125 tysięcy odsłon ! Nie jest to tu teraz istotne, czy to była prawda, czy nie. Natomiast to co się stało pokazuje potężne zainteresowanie opinii publicznej tzw. Obcymi ! A przecież to tylko internet - YouTube, gdyby pokazać to w głównych wiadomościach Polski i świata, z pewnością wybuchła by na Ziemi prawdziwa nowa galaktyczna wszech religia ! A przecież te rzeczy są realne, udowodniła to Armia USA, pokazano prawdziwe pełne nagrania, te pojazdy i te istoty przemierzają "nasze" niebo ! Lądują, wchodzą do ludzkich domostw, porywają i tworzą nowych humanoidów.

Na podstawie wieloletnich badań tego tematu musimy stanowczo stwierdzić, że świat UFO, kimkolwiek są tzw. "kosmiczni genetycy" jest zupełnie inny od tego jaki opisują nam standardowi ufolodzy. A jeśli dodamy do tego silne przekonanie wielu chrześcijańskich ufologów i biblistów o związku UFO istot z tajnymi bractwami cyrkla i kielni, jak i z samym Lucyferem-Balamem Abrasaxem, to sprawa fenomenu tzw. "kosmitów" staje się o wiele bardziej wybuchowa !

Aby to jakoś unaocznić zacytujemy tu urywek pracy badawczej profesora Davida Jacobsa, pamiętajcie - rząd USA oficjalnie potwierdził istnienie tych istot!!! Będzie to ujawnienie świata bytów  - humanoidów z pojazdów dyskoidalnych, jest on przed nami ukrywany. Naszym zdaniem, piszemy to stanowczo, nie jesteśmy gotowi na horror jaki ma miejsce tam, w "nowoczesnych cywilizacjach postępu" Balema Abrasaxa.

Chrześcijanie powinni się pomodlić do Ducha Świętego o ochronę przed tymi treściami, zanim się z nimi zapoznacie ! Przed tymi informacjami, podkreślmy ważność zdania jakie wygłosił dwa tysiące lat temu Chrystus do zdrowych na umyśle ludzi - "duchowych dzieci": "Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz [jeszcze] znieść nie możecie." Ewangelia wg św. Jana 16:12

Cytat pochodzi z pracy poważnego ufologa Jacobsa, przy większości zdań, na końcu, powinny być wykrzykniki, dotyczą wyprodukowanych przez "kosmitów" UFO humanoidów, przygotowywanych prawdopodobnie do przejęcia władzy nad Ziemią, w nadchodzących czasach (hybrydalnego) rządu globalnego NWO: "Nauczenie dzieci hybrydowych na etapie ludzkim zachowywania się jak ludzie jest trudne. Życie tych dzieci prowadzone na pokładzie jest dla nas prawie niezrozumiałe. Na przykład dzieci hybrydowe są tworzone i wyjmowane ze zbiorników [sztucznych macic - dopisek Argonauty], nie narodzone. Nie ma tam danych związanej z tym wydarzeniem, dlatego nie znają swojej daty jak i własnego wieku. Nie mają zidentyfikowanego ojca, matki, sióstr ani braci. Nie wiedzą nic o dalszej rodzinie i brak u nich normalnych interakcji rodzinnych.

Nie mogą zachować dziecięcych tajemnic w społeczeństwie telepatycznym. Nie rozumieją muzyki. Ponieważ nigdy nie mieszkali na Ziemi, wiedzą bardzo mało o wszystkich rzeczach związanych z byciem człowiekiem. Działanie człowieka wymaga subtelności zachowania, których tylko ludzie mogą nauczyć UFO hybryd. Ta ilość informacji, których muszą nauczyć się, by żyć we współczesnej cywilizacji, jest nie do oszacowania - być może jest ich zbyt wiele, aby mogli je wchłonąć lub zrozumieć. Ludzie zależą od związków, przyjaciół, rodziny, pracy, szkoły, rekreacji oraz instytucji prawnych, politycznych i kulturalnych, mamy także mnóstwo zasad i norm, które kształtują życie ludzi.

Żyjemy w częściowo sprywatyzowanym społeczeństwie opartym o miłość, rodzinę, pracę, pieniądze, rekreację, sprawiedliwość, religie i kulturę - wszystko to pomaga budować sens własnej wartości w ramach zmodyfikowanej wolności. Ludzie podlegają prawom i zwyczajom, zarówno publicznym, jak i prywatnym, ze szczególnymi sankcjami za ich naruszenie. Chociaż Obcy uznają pewne zasady, hybrydy prawie nie mają tej samej wiedzy i pojęcia naszej struktury.

Wszystkiego trzeba ich nauczyć. Hubridowie [specjalny rodzaj hybryd - dopisek Argonauty] dorastają na pokładzie zbiorowego społeczeństwa opartego na funkcji pracy i obowiązku. Wolna wola to dla nich bezsensowna koncepcja. (stworzeni niewolnicy, podobnie jak w filmie "Łowca Androidów 2049" - dopisek Argonauty)Niezależna działalność i swoboda wyboru są bardzo poważnie ograniczone. Miłość i uczucia, oprócz tego, które dają uprowadzeni [ludzie], prawdopodobnie nie są w ich zasięgu doświadczenia. Praca i zasady są wszystkim. W przypadku hybryd i hubridów życie na pokładzie jest niezwykle mocno ograniczone.

Hybrydowe dzieci na etapie ludzkim są gotowe i zmotywowane do nauki. Ponieważ żyją w telepatycznym społeczeństwie, duże ilości informacji mogą być przekazywane lub zrzucane [do ich umysłów] jednocześnie [na raz]. Dlatego Obcy są w stanie bardzo szybko się uczyć. Są zazwyczaj uważni i żywo zainteresowani w tym, co mówią im uprowadzeni [ludzie]. Osoby uprowadzone nie zgłaszają poważnych problemów behawioralnych wśród dzieci hybrydowych lub hubridów. Spory wśród nich nie wybuchają, podobnie jak napady złości. Nie jęczą ani nie proszą o nic. (bio roboty - niewolnicy ! - dopisek Argonauty) Wyśmiewanie, wyzwanie, popychanie i szturchanie oraz wszystkie inne normalne zachowania człowieczych dzieci, mieszkające  na Ziemi nie są obserwowane u "dziecięcych" hybryd. Dzieci hybrydowe słuchają ich nadzorców hybrydy, jak i szaraków dozorców i wykonuj ich rozkazy. Instrukcje przybierają różne formy.

Dzieciom pokazuje się zdjęcia rzeczy jakie mamy na Ziemi i informuje się je czym one są. Uczą się, jak wykonywać określone zadania, a następnie obserwują, jak je wykonują; otrzymują informacje zwrotne na temat tego, czy robią to poprawnie. Czytanie najwyraźniej nie jest podstawowym źródłem wiedzy w społeczeństwie telepatycznym. Zamiast tego, zadawanie pytań ma kluczowe znaczenie dla edukacji hybrydowej.

Często angażują się w to, co nazywam „pytaniem kaskadowym” (zapewne telepatycznym - dopisek Argonauty), w której zadają mnóstwo pytań w krótkich odstępach czasu. Hybrydy w stadium ludzko podobnym i hubridy zapamiętują wszystkie odpowiedzi na swoje pytania. Podczas typowej sesji szkoleniowej uprowadzeni ludzccy trenerzy są zabierani na pokład i poddawani standardowej procedurze tabeli wstępnej. W końcu są one prowadzone, pojedynczo i grupowo, do pokojów, w których od pięciu do piętnastu dzieci siedzi na podłodze lub na "podniesionych" formach krzesłopodobnych, które są częścią podłogi i służą jako krzesła.

Dzieci hybrydowe prawie zawsze mają nad sobą młode dorosłe samice hybrydowe - dozorczynie, które nad nimi czuwają. Szkolenie obejmuje przedmioty takie jak chodzenie do szkoły, posiadanie zwierzaka, jedzenie widelcem, rodzinnne relacje i życie w domu. Porwani nauczali tych umiejętności humanoidalne dzieci, a także innych powszechnych zachowań dzieci hybrydowych od dziesięcioleci. Chociaż nasza wiedza na temat tego szkolenia jest bardzo niekompletna, wiemy wystarczająco dużo, aby namalować efektowny obraz." - konic cytatu

Szanowni Rodacy, chrześcijanie, doświadczający miłości rodziny, jak i miłości Boga Jezusa, profesor Jacobs pisze to na podstawie ponad 1200 regresji hipnotycznych, to jest solidna nauka ! Tam, w świecie ciągłej i niekończącej się modyfikacji genetycznej rozpaczy, tworzenia "potworaków", produkuje się wszelkiego rodzaju niewolników - replikantów. Humanoidy te, bez daty narodzin, są jak bio roboty, pracownicy przymusowi, a przecież raporty ufologów mówią przykładowo o tworzeniu "istot sprzątaczy", przeznaczonych tylko i wyłącznie do sprzątania !

Mamy tu pokazany horror, do jakiego przygotowują nas władze NWO, jako ludzkość mamy stać się społeczeństwem hybryd, produkujących niewolników - replikanów, jest to odwieczne marzenie (hitlerowskich) pato-elit ! ( O kosmicznych niewolnikach wspominaliśmy w tekście pt.: "Kosmiczny Jasyr" oraz "Duchowym Egipcie - strefie innowymiarowej pustyni")  Problemów związanych z bio etyką UFO istot genetyków jest więcej. Nie wiemy co dzieje się z tymi hybrydami po tym jak się "zużyją" ? Co powoduje, że się wycofuje dany model z użycia, jak kończą ich istnienie producenci-projektanci-nadzorcy, bo chyba nie można tego nazwać życiem ?

Spalają je w jakichś kosmicznych krematoriach ? Usypiają wcześniej zastrzykiem pawulonem ? Niektóre informacje od UFO kontakterów mówią, że UFO istoty-hybrydy, które nie podołają zadanimom, albo się buntują, są natychmiast anihillowane-eksterminowane ! Sprawa tych informacji jest bardzo ważna, niektórzy ufolodzy popadli w obłęd, a jacyś popełniki samobójstwo. Tu jest potrzebna chrześcijańska - katolicka modlitwa ! Chrystus Zbawiciel Matka Boska i Duch Święty to lekarstwo dla wszystkich ludzi, dla ludzi, a nie hodowanych, którzy będą robić tzw. coming-out. W tym kontekście wydaje się, że film "Jupiter-intronizacja" pokazywał nam wierzchołek góry lodowej...

Takie coś, wcześniej opisane, a które porusza się na wojskowych nagraniach to nie jest film z hollywood, ale jest to coś bardzo namacalnego, aczkolwiek ukrywającego się przed nami. Nie wiemy, czy akcja z udziałem pana Zagórskiego z 24 lutego 2020, odnośnie hybrydy Balama, to próbka planetarnej burzy społecznej jaką zaprezentowano określonym kosmicznym elitom, albo może bardziej biblijnym "potęgom", czy może przedsmak nadchodzącej rewolucji i tworzonego jeszcze w cieniu "Centralnego komitetu galaktycznej wszech religii" ?

Naszym zdaniem, zgodnie z holywódzikim filmem, analogicznie do Pisma, uprawy nie są jeszcze gotowe, ujawnienie zbyt prędkie tych stworów mogło by mieć niebezpieczny wpływ na całą hodowlę ! "Pozwólcie obu rosnąć razem aż do żniwa. A w czasie żniwa powiem żeńcom: Zbierzcie najpierw kąkol i powiążcie go w snopy na spalenie, pszenicę natomiast zbierzcie do mojego spichrza.(...)żniwem jest koniec świata, a żeńcami są aniołowie." Ew wg św. Mateusza 13:30-44

Na planecie Ziemia istnieją tajne organizacje (hybrydalne - Ray Kurzweil chce zamienić całą ludzkość, jeszcze do roku 2030 w hybrydy ! Zdaje się, że Bill Gates i jego tajne szczepionki, modyfikujące ludzkie DNA, pasują do tego jak ulał !), odpowiednio zaprogramowane, które realizują wielki plan hodowli Balama Abrasaxa, ich opis, a także opinia na ich temat była przez papieży wielokrotnie podawana do opinii publicznej.

Przypomnijmy urywek z tekstu "Prawdziwy Władca Pierścieni - część III" - "Jest to organizacja osób szukających „sprytnie pozorów”, „przybierając maskę literatów i mędrców, którzy gromadzą się dla celów naukowych, mówią stale o swoim zaangażowaniu dla cywilizacji”, o tym, „że ich jedynym pragnieniem jest polepszać warunki życia narodów”, a w istocie „ujarzmiają ludzi jak niewolników”, (przypomnijcie sobie „Książkę 77„! – dopisek Argonauty) „posługują się ludźmi w ten sposób ujarzmionymi

Dlaczego na całym świecie tak się nienawidzi chrześcijan ?! Co powoduje, że chrześcijanie od samego początku, od ponad dwóch tysięcy lat są mordowani na niespotykaną skalę ?! Jakie siły stoją za tą antychrześcijańską nienawiścią ?!


Warto tu, w związku z tymi pytaniami, wspomnieć o filmowej scenie wcześniej wspomnianej hollywódzkiej analogii, w której mieliśmy pokazaną wielką strefę biurokracji galaktycznej, przetrzymywano tam wszelakie zapisy, np. odnośnie własności planet, itp., coś analogicznego mamy w Ewangelii wg św. Łukasza 10:20 "Jednak nie z tego się cieszcie, że duchy się wam poddają, lecz cieszcie się, że wasze imiona zapisane są w niebie" - ("galaktycznej bibliotece danych")

Równie niezwykłym momentem z Biblii, w analogiczny sposób oddających sytuację z filmu "Jupiter", kiedy agentura Balema chce zamordować bohaterkę mająca odziedziczyć Ziemię, jest moment z Ewangelii Mateusza 5:5 - "Błogosławieni cisi, albowiem odziedziczą ziemię" ! To nie wszystko bo w 1 Liście  do Koryntian 6:3 czytamy wstrząsające zdanie: "Czyż nie wiecie, że będziemy sądzili także aniołów ", jak by tego mało, wściekłość określonych istot powoduje również prawdopodobne przejęcie, albo przyjęcie "ciał anielskich" w niebie (przez chrześcijan), które te istoty porzuciły, tak jak porzuciły sprawowany "urząd" - "aniołów zaś, którzy nie zadbali o swój [pierwotny] urząd, lecz porzucili swe własne mieszkanie, zatrzymał w wiecznych pętach, w mroku, na wielki dzień sądu;" - przekład dosłowny.

Całe społeczne połacie "hodowanych" na tej planecie, istnieją, albo śpią snem na jawie, są w głębokiej nieświadomości, tak musi być, inaczej wybuchła by panika ! „Mam wam jeszcze wiele do powiedzenia, ale teraz nie jesteście w stanie tego znieść;” Ew. Jana 16:12 – przekład dosłowny! Chociaż rząd Stanów Zjednoczonych, pod patronatem jedynego od dziesięcioleci prawdziwego prezydenta Trumpa, zatwierdził ujawnienie nagrań pojazdów UFO (istot hybrydalnych Balema Abrasaxa), to i tak długo jeszcze hodowla nie będzie nic wiedzieć.

Zresztą istoty jak pan Zagórski, Nacht, Bernatowicz lub Witkowski (z całym szacunkiem do ich dorobku i zainteresowań) raczej nie uznają Żydowskiej Biblii za Prawdę objawioną, ale za błędny i dziurawy przekaz hebrajskich skrybów, którzy ściągali wszystko od "prawdziwych kontakterów" z innych kultur i cywilizacji, a te otrzymały "prawdziwy" przekaz od UFO. (koło diabelskiej samsary się zamyka! Muszą się w nim odradzać, być hodowani na kolejnych światach ! Zresztą tyworzonych w ich doktrynie niekończącej się wędrówki i ugrzęźnięcia w pięciu skupiskach przez UFO istoty, zgodnie z przekazami jakie otrzymują kontakterzy - patrz "Pięć skupisk pamięci Total Recall".)

Hodowla musi być prowadzona określonymi zasadami. Tak jak we wspomnianym filmie, tak w rzeczywistym świecie planety Ziemia, stwory te muszą być tylko wymysłem małej grupki oszołomów - teorii spiskowych wariatów. Niestety coś się zmieniło, bo jeszcze istniejąca potęga - USA - ujawniła realność tego fenomenu, kolejny raz potwierdzona została prawdziwość świata hybryd (Balema Abrasaxa).

Zastosowane nazewnictwo dla hollywódzkiej istoty w filmie "Jupiter:intronizacja" - Balem Abrasax, pochodzi od semickiego Baal'a i znaczy „pan", „właściciel"(to ostatnie znaczenie zwłaszcza pasuje do filmowej postaci - analogii). Pradawna istota "Baal" jest szczególnym bóstwem o charakterystycznych atrybutach i funkcjach.

Z drugiej - również inne bóstwa (Biblijne "potęgi") niż ten szczególny starożytny "Baal", mogą być nazywane "Baalem"! Grecki historyk Filon z Byblos (ok. 63-141 po Chrys.) zebrał dodatkowe cenne informacje o Baalu, którego zwał zresztą Zeusem! Natomiast w Ras Szamra "Baal" był nazywany synem Dagona. Literatura ugarycka przechowała cykl mitów, których bohaterem była istota Baal. Opowiadają o jego walce z jakimś strasznym Lotanem (Lewiatanem) i jego zmaganiach z innym wrogiem, zwanym Jamm (Morze) i Mot (Śmierć) - z nimi wszystkimi wygrał Jezus Chrystus ! ("...O czwartej straży nocnej przyszedł do nich, idąc po morzu. Uczniowie zaś, widząc Go idącego po morzu..." - Ew. Mateusza 14:22-33)

Walka Baala z Jammem pozostawiła ślad w piśmiennictwie izraelskim w postaci opowiadań o walce Jahwe z wrogami (potworami) morskimi i aluzji do niej (np. Izajasza 51,9b-10; Psalm 74,13). Relacja między El a Baalem w mitologii kananejskiej jest przedmiotem sporu. Istnieją pewne pośrednie świadectwa o antagonizmie między tymi ważnymi bogami. Kult Baala był szeroko rozpowszechniony w świecie syropalestyńskim i stał się celem wrogiej krytyki religijnej ze strony Izraela.

Sprzeciw wobec kultu Baala jest stałym tematem piśmiennictwa izraelskiego. Pisma deuteronomiczne wielokrotnie potępiają oddawanie czci Baalowi, mówiąc też czasem o Baalach!!! Biblijny historyk deuteronomiczny pochwala zniszczenie świątyni Baala w Jerozolimie podczas buntu przeciwko Atalii. Walkę z kultem Baala z wielkim zaangażowaniem wiedli prorocy izraelscy. Stawka była wielka. Kult Baala był wówczas bardzo popularny.

Prorocy Izraela walczyli o zachowanie obrazu transcendentnego Jahwe oraz z kananejską koncepcją Baala jako boga przyrody, seksu i płodności. Chodziło o rozróżnienie pomiędzy półbogiem istotą "Balemem Abrasaxem-Zeusem" a Bogiem prawdziwym Jahwe-YHWH ! Co doprowadziło do ponownego wyznania wiary w Boga Jedynego. Tu dochodzimy do Ojców Kościoła, z których jeden święty tak pisze o całej tej sytuacji:

"Choć Ojciec „wielką sprawą" nazywa fakt, że Chrystus stał się sługą, jest jednak to czymś mniej ważnym w zestawieniu z tym, że był On niewinnym barankiem i jagnięciem. Baranek Boży został bowiem jak niewinne jagnię złożony w ofierze, aby „zgładzić grzech świata". Ten, który wszystkich obdarza słowem, został porównany do baranka, który milczy wobec tego, kto go strzyże, abyśmy wszyscy przez Jego śmierć doznali oczyszczenia. Podano Go jako lekarstwo przeciwko wrogim potęgom i występkowi tym, którzy pragną przyjąć prawdę, śmierć Chrystusa sprawiła bowiem, że osłabły potęgi prowadzące walkę z rodzajem ludzkim, a dzięki niewysłowionej mocy wyzwoliła od grzechu życie każdego z wiernych." - koniec cytatu

Naszym skromnym zdaniem, istnieją jacyś bogowie, zresztą zgodnie z Biblią i Ojcami Kościoła: "A jeśli słuchacie uważnie i cierpliwie, to samo Pismo może was pouczyć, dlaczego istnieje „wielu bogów i wielu panów„." Nad nimi jest Bóg Ojciec, Jego Syn Jezus Chrystus i Duch Święty - Jest On jeden w Trójcy ! "Chrześcijanie znają wypowiedź Jezusa na temat tego, jakie jest największe przykazanie z wszystkich przykazań Pisma Świętego. Większość kojarzy tę jego wypowiedź z dwoma przykazaniami miłości, które podsumowują całą Torę i Proroków. Niestety, trzeba to powiedzieć, że niewielu kojarzy pierwszą część pierwszego przykazania miłości. Zobaczmy jak Jezus odpowiada uczonemu w Torze, według relacji ewangelii Marka (12:29 NTPŻ): „Najważniejsza [micwa, co znaczy ‘przykazanie’] jest: Sz’ma, Isra’el, Adonai Eloheinu, Adonai echad (Słuchaj, Isra’elu, PAN nasz Bóg, PAN jest jeden)”.
Ta, pierwsza część przykazania miłości, którą cytuje Jeszua, znana jest każdemu Żydowi. Jest to pierwsze zdanie z języku hebrajskim, którego uczą się dzieci w religijnych domach żydowskich. Słowa te towarzyszą praktykującemu Żydowi w codziennej modlitwie porannej i wieczornej. Są to też słowa, które powinny towarzyszyć mu, gdy umiera. Chciałbym przytoczyć fragment książki wydanej w 1939 roku, autorstwa Tadeusza Zadereckiego, które w piękny sposób ukazują uniwersalizm tych słów.

„Każdy, kto weźmie do ręki oryginalną Biblię hebrajską i spojrzy na werset Księgi Powtórzonego Prawa VI,4, zwróci zapewne uwagę na następujące zjawisko: otóż zasadniczy werset tego ustępu, stanowiący naczelne wyznanie wiary Izraela (Szema Jisrael, Adonaj Elohenu Adonaj Echad — »Słuchaj, Izraelu, Pan, Bóg nasz, Pan jeden jest«) zawsze jest pisany i drukowany różnymi typami czcionek. Niektóre z nich mianowicie, i to w zgoła dziwnych miejscach, są większe od innych, a nad nimi widnieje gwiazdka. Są to litery Dalet i Ajinkończące odpowiednio: pierwszy wyraz Szema — »słuchaj« i ostatni echad — „jeden, jedyny«.

Nie jest to bynajmniej dzieło przypadku. Ta różnica liter ma za zadanie wskazywać na znaczący symbol, sięgający w sferę tak istotnych zagadnień jak to, czy z punktu widzenia judaizmu religia Mojżeszowa ma być tylko narodową religią Izraela, czy też ma się stać religią uniwersalną, religią całej ludzkości. Zagadnienie to podsuwała już sama redakcja formuły wyznania wiary, »Słuchaj, Izraelu!« —powiada tu Mojżesz. A zatem pozornie zdawałoby się, że tylko Izrael został wezwany do uznania Jedyności Wiekuistego Boga. Tymczasem wiedziano skądinąd, że tak nie jest, że religia żydowska według Talmudu ma tylko czasowo charakter religii narodowej, liczy jednak na to, że wraz ze wzrostem ogólnoludzkiej kultury inne narody przyjmą dobrowolnie ideę jedynobóstwa i uznają biblijnego Boga za Boga i Stwórcę świata.

Pogodzeniu owej pozornej sprzeczności w służbie uniwersalizmu wiary Mojżesza poświęcona jest właśnie symbolika odmiennych liter, składających się na żydowskie credo. Ajin w wyrazie Szema ma wartość liczbową siedemdziesiąt, a według pojęć Talmudu na świecie jest siedemdziesiąt narodów. Zamykające zaś formułę Dalet ma wartość cztery, a cztery są przecież strony świata. Zatem pełna treść mistyczna Mojżeszowego wezwania, po uwzględnieniu zarówno treści dosłownej, jak i powyższych symboli, brzmi: »Słuchaj, Izraelu i wy, siedemdziesiąt narodów, i wy, cztery strony świata, że Pan, Bóg nasz, Pan jeden jest«.

Lecz to jeszcze nie cała treść, jaką można wyczytać z mistycznego znaczenia tych dziwnych liter. Izraelici stojący pod Synajem w dniach objawienia, do których Mojżesz odniósł bezpośrednio swe wezwanie i którzy mieli je przekazać przyszłym pokoleniom, byli również powołani do zaświadczenia wobec potomków, iż widzieli cuda synajskie i doświadczyli prawdy słów proroka. Została im zatem przypisana rola świadków wobec własnych dzieci.

Tymczasem zasadnicze prawo Talmudu powiada, iż świadkiem, którego zeznanie ma rzeczywistą wartość, może być tylko ten, kto widział dany fakt, nigdy zaś ten, kto tylko słyszał. I słusznie — świadectwa oparte na słyszeniu mogą być przecież rezultatem łańcucha plotek, a nie stwierdzeniem realnej rzeczywistości. Ileż to razy w duszy człowieka powstaje złudna pewność co do jakiegoś zdarzenia jedynie na takiej podstawie, że ktoś słyszał, że drugi słyszał, że trzeci mówił. Dlatego też świadków nie mogących stwierdzić, że coś widzieli, lecz opierających się wyłącznie na słyszeniu, Talmud z góry dyskwalifikował i odrzucał.

Tutaj zaś, w najważniejszej dla ludzkości chwili, gdy miało się wyjaśnić, czy świat nadal pozostanie pogański, czy też pozna światło prawdy, Mojżesz zwraca się do tych, którzy zostali powołani do roli autorytatywnych świadków zdarzenia największej wagi, nie wezwaniem »Zobacz,Izraelu«, lecz »Słuchaj, Izraelu«. Czy można wobec tego dać wiarę ich świadectwu?

Bezspornie twierdzącą odpowiedź na to pytanie niesie właśnie treść dwóch tajemniczych, mistycznie uwypuklonych liter wersetu Szema Jisrael. Gdy zestawimy je razem, otrzymamy hebrajski wyraz ed, oznaczający »świadka«. Stąd wniosek, że lud Izraela stojący u stóp Synaju w chwili objawienia był faktycznym świadkiem tego, co się wówczas rozgrywało, świadkiem, który wszystko widział na własne oczy, gdyż został mistycznie wezwany nie tylko do słuchania, lecz i do oglądania całego zdarzenia.

Zwolenników kabały zastanawiał też inny dziwny fakt, związany z wersetem Szema Jisrael: dlaczego wezwanie rozpoczyna się literą Szin, a kończy literą Dalet? Wszak jeśli zestawimy te dwie litery, otrzymamy w rezultacie wyraz szed, hebrajskie określenie na »złego ducha«. Co ma do czynienia zły duch z najświętszym wersetem biblijnym? Otóż i ten fakt nie jest bynajmniej przypadkowy i ma bardzo głębokie, doniosłe znaczenie. Wskazuje mianowicie, że czytanie Szema Jisrael i ciągła pamięć o treści tej modlitwy są najskuteczniejszą obroną człowieka przed diabłem i wytworem jego ducha —wszelkim grzechem na świecie."

Linki:
Czołowy amerykański naukowiec ujawnia szokujące informacje o demonicznym ranczo skinwalkera

Kto ma szanse na asymilację do kosmicznego Rodu Królewskiego ?! Rozmowa amerykańskich ufologów

Bóg, bogowie, półbogowie, istoty nadprzyrodzone, nadniebiańskie światła – Elohim

O innym wymiarze, gdzie przebywają uduchowione istoty, piszemy w tekście pt: "Duchowe "Królestwo Niebios" - "badajcie duchy, czy są z Boga", część I"

Warto zapoznać się z tekstem o powodzie odwiedzania nas przez setki statków UFO, jakie obserwuje się tygodniowo !
„Z jakiego powodu mielibyśmy być tak często odwiedzani?” – II część hipotezy rzadkiej ziemi


Pięć skupisk pamięci Total Recall"

Marzulli ujawnia wiedzę z zakresu tożsamości ufonautów ! (Full Disclosure)

Cykl o pamięci Total Recall musi zawierać takie teksty jak:

Włoska poseła Sara Cunial oskarżyła Billa Gatesa o zbrodnie przeciwko ludzkości. Jej zdaniem komputerowy magnat i filantrop popiera depopulację. Zdaniem polityk Gates powinien odpowiedzieć przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym. – W 2018 roku przepowiedział pandemię, a następnie symulował w październiku Event 201 w porozumieniu z przyjaciółmi Davos i od dziesięcioleci opracowywał plany depopulacji i dyktatorskiej kontroli nad globalną polityką, dążąc do osiągnięcia prymatu nad rolnictwem, technologią, energią – wyliczała na forum włoskiego parlamentu deputowana Sara Cunial. Słowa te padły podczas debaty nad rządowym dekretem ws. walki z Covid-19. Sama poseł opowiedziała się przeciwko dekretowi. – „Jeśli zrobimy dobrą robotę z nowymi szczepionkami, zdrowiem i zdrowiem reprodukcyjnym, możemy zmniejszyć światową populację o 10-15 proc.” i  „tylko jedno ludobójstwo może uratować świat” – to są jego (Gatesa) słowa – powiedziała Sara Cunial. Oskarżenia te wywołały oburzenie części włoskich parlamentarzystów. – Dzięki swoim szczepionkom udało mu się wysterylizować miliony kobiet w Afryce, spowodował epidemię polio, która sparaliżowała 500 tysięcy dzieci w Indiach, a jeszcze dziś DTP powoduje więcej zgonów na tę samą chorobę – stwierdziła. Jej zdaniem szkodliwe skutki wywołują także „sterylizatory GMO, zaprojektowane przez Monsanto”, które Gates przekazał jej zdaniem ubogim narodom. Sara Cunial mówiła także o  „dystrybucji tatuażu kwantowego do szczepień i szczepionek do MRna, jako narzędzi programowania układu odpornościowego” mówiła włoska deputowana.Jej zdaniem chodzi tu o „pełną kontrolę i absolutną władzę” nad ludźmi, zdegradowanymi do poziomu „świnek morskich”. Nie pozostaje tu miejsce na suwerenność człowieka i wolną wolę. – Rada dla naszego premiera Conte: Następnym razem, gdy otrzymasz telefon od filantropa Billa Gatesa, wyślij go bezpośrednio do Międzynarodowego Trybunału Karnego za zbrodnie przeciwko ludzkości – mówiła Sara Cunial.

Najbardziej nieprawdopodobna historia z UFO- Przesunięcie premiery na 24.II.2020 (ponad 125 tyś. odsłon)Kosmiczna bitwa o dostęp do galaktycznej bazy danych - UFO symbole i tajemnice Biblii


Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii


UFO istoty i nowa cywilizacja łowców androidow - David M. Jacobs


Żniwiarze jak chmury ?Tajemnica kosmicznych symboli Biblii - Obcy niosący światło i postęp - H...


Kosmiczna interpretacja Apokalipsy - kto się uratuje z hodowli kosmicznych ogrodników. SymbolePrawdziwe krasnoludy Tolkiena - Marzulli, Mathews, JacobsTajemnicze bramy, kryształowe sarkofagi i linia produkcyjna nowych UFO i...Tajemnicza brama w świecie równoległym - UFOnauci którzy do niej doprowadzająPlan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy
Kosmiczna wojna Baal Zebula z chrzescijanstwem - Marzulli, Stearman, Nat...Istoty anielskie w polu hylemorficznym - przybywajace z drugiego nieba -...1 komentarz: