czwartek, 26 października 2017

18 miliardów "człowieka" z magicznym zapleczem hord


Według pewnego filozofa kultury i sztuki Europa chyli się ku upadkowi – a jest to przeczucie zbliżającej się katastrofy, kresu cywilizacji, przeświadczenie o nieuniknionej, gwałtownej zagładzie obecnej formy świata i cywilizacji, całkowite zatracenie wartości, które stoją u podstaw człowieczeństwa. Powstają coraz częściej katastroficzne koncepcje, dochodzi do rozwoju poglądów ukazujących tragiczny wymiar ludzkiego życia. Dla niektórych światowe centra stają się symbolem kosmopolityzmu, materializmu, cynizmu, satanizmu i lekceważenia tradycji. Wyraźny jest pesymistyczny fatalizm i sceptycyzm wobec perspektyw rozwojowych historii. Tym filozofem był Niemiec Oswald Spengler piszący słynną książkę pt. "Zmierzch Zachodu", a nurty katastrofizmu nie pochodzą z teraz, ale z lat sprzed II wojny światowej.

W wieku XXI obserwujemy coś podobnego, jednak ze zdwojoną siłą. Jeszcze niewidoczne dla społeczeństwa Struktury Zła, zdają się wychodzić z podziemi (Mordoru). Część nadal tam pozostaje tworząc prawdziwe orki i trole, w języku biotechnologii są to istoty humanoidalne GMO, natomiast w języku ufologii są to: "potworaki". Pierwszy raz słowo to było zastosowane przez wziętego polskiego rolnika Jana Wolskiego, opisującego załogantów NOLa, wyglądających odrażająco-cuchnących.


Prawdziwy biblijny (Sauron) władca równie prawdziwego Mordoru, znaczy stref genetyków, usadowionych często w tajnych podziemnych instytutach, nie poprzestanie, aż nie doprowadzi do bitwy Har-Magedonu. W tym ostatecznym starciu między siłami dobra i zła, zetrą się hordy szatana z anielskimi hufcami pod wodzą Chrystusa. Niektórzy podejrzewają, że wówczas zastosowane  zostaną wszelkie siły zła, wypuszczone zostaną humanoidy GMO, już teraz Agencja Zaawansowanych Obronnych Projektów Badawczych Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych (DARPA) przeznaczyła 70 milionów dolarów na stworzenie swoistej cyber-terapii, która przy pomocy chipa wszczepianego w mózg żołnierza, w czasie rzeczywistym, dokonywałaby przemiany istoty ludzkiej w szaleńca, a właściwie w pozbawione rozumu quasi inteligentne zwierzę.Rzeczywisty Har-magedon jest wielce interesujący, można w nim ujrzeć, albo zawrzeć wszystkie filmy sci-fi oraz fantasy. Nie zapominajmy, że istnieje jeszcze inny aspekt tego starcia. Siły Saurona są napędzane nie tylko biologicznie, albo realną energią, jak w przypadku humanoidalnych robotów potrafiących chodzić po skałach, nad którymi pracuje wspomniana wcześniej agencja. Szwadrony szatana są "zasilane" specjalnymi okultystycznymi mocami, tymi samymi jakimi odżywiali się Naziści. Hitler wspominał o duchowej pomocy jakiej doznał, o sile nie z tego świata, która pomagała mu w walce !Cała szatańska armia, jak państwo pamiętacie z dyskusji Steva Quaylre oraz Toma Horna, posila się energią seksualną, ale ona sama jest niewystarczająca, musi dodatkowo spożywać "energię" śmierci, albo coś co powstaje na skutek stresu w czasie mordowania istot żywych. Proszę zwrócić uwagę jak bardzo zależy im na zabijaniu dzieci nienarodzonych ! Niewinne istoty ludzkie mordowane okultystycznie, pod pozorem "nowoczesności" są najbardziej poszukiwanym okultystycznym "posiłkiem !

"ONZ lobbuje za specjalnym podatkiem, który umożliwiłby finansowanie zabijania nienarodzonych dzieci – informuje „Nasz Dziennik”. Organizacja chce na swoją działalność ściągać daninę od biletów lotniczych czy transferów zagranicznych."

"Organizacja Narodów Zjednoczonych i Unia Europejska wspierają aborcję w krajach misyjnych. To jest brutalna akcja prowadzona przez organizacje międzynarodowe – powiedział ksiądz arcybiskup Henryk Hoser."

"ONZ promuje zabijanie nienarodzonych i seks dzieci" - artykuł na fronda.pl

W artykule "Maszyneria orgoniczna" opisana została wysoce prawdopodobna, i co należy podkreślić, niewidoczna struktura odsysu życiowej energii z istot ludzkich. Musimy zaznaczyć, że chodzi o energię ŻYCIOWĄ, a nie o jakąkolwiek energię. Zwyczajną typu prąd elektryczny jest łatwo wytworzyć, natomiast pochodzącą od istot humanoidalnych jest prawdopodobnie zdobyć trudno. Chcielibyśmy państwu przedstawić hipotezę dotyczącą odsysu życia z czasów II wojny światowej. Ofiarami tego procederu stali się również Polacy. Chodzi o działalność hitlerowców w diabelskich obozach 'pożerających żywcem'.

Część biblistów, zwłaszcza protestanckich, twierdzi że należy czytać Pismo Święte dosłownie, akurat w tym momencie może chodzić o rzeczywiste posilanie się ludzmi. Dlatego przytoczę urywek Biblii, w którym jest zaznaczone, iż człowieka może pożreć diabeł. Część badaczy sugeruje, że hitlerowcy będący pracownikami szatana pracowali jako jego pomocnicy, by dostarczać mu/im (innym istotom mu służącym) pożywienia. Widać na pokazanych zdjęciach ludzi straszliwie "zjedzonych". Urywek Biblii wskazuje również, że należy być trzezwym, aby nie zostać pożartym, co jak wspomniałem w tekście "Maszynerii orgonicznej" jest nie bez znaczenia ! Często alkoholicy lub narkomani (co jest tym samym demonicznym uzależnieniem) są pozbawiani wagi ciała, wyglądają jak chodzące szkielety/trupy. "Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć." 1 List św. Piotra 5:8

A teraz przejdzmy do tytułu. Polskie kino sci-fi jest już blisko, coraz bliżej produkcji na najwyższym światowym poziomie. Nie chodzi wcale o poziom wizualny, bo jak widać po „Człowieku z magicznym pudełkiem” uzyskujemy już bardzo dobre, jeśli nie znakomite „wirtualne obrazy”. Mogą się stać podstawą do stworzenia rzeczywiście kultowego filmu. „Człowiek z magicznym pudelkiem” ma przedstawiać jakąś wizję przyszłości Polski.

Są głosy, że jest to momentami (wizualnie) „polski Blade Runner”. Nie mamy zamiaru tu występować w roli krytyki filmów komiksowych, na te ‘plastikowo ideowe produkty’ zawsze znajdą się chętni. Chodzi o wyprodukowanie naprawdę dobrego dzieła. Jak wspomnieliśmy, widać po tej pracy, że efekty specjalne to już chyba nie problem, teraz czas na treść ! I tu zaczynają się schody. Czy można robić dobre filmy sci-fi połączone z fantasy (tak jak samo zjawisko UFO), zbliżone poglądami do tego co państwo przeczytaliście do wersetu Listu św. Piotra 5:8 ? Scenariuszy znalazło by się znacznie więcej, można je ekranizować na podstawie choćby „Prawdziwego Władcy Pierścieni”.

W „Człowieku z magicznym pudelkiem” reżyser/producent nieśmiało wspomina o przyszłym „Total recall’u”, może w tle jest coś więcej. Raporty ufologów, szczególnie chrześcijańskich, zawierają całą gamę pomysłów na dobry film. Czy znajdą się w Polsce odważni reżyserzy, którzy stworzą na ich podstawie niezwykłe polskie dzieło ? I kiedy, jeśli nie w czasie „dobrej zmiany” ?
Jeżeli się tacy odważą, to wydaje się, że muszą to być chrześcijanie, i to nie byle jacy, ale wyjątkowo silni Duchem. Wierzący w Chrystusa i Ducha Świętego całym sobą. Jak inaczej stworzyć coś co będzie się odnosić do prawdziwych „rządców świata ciemności’(Efezjan 6:12), a co najważniejsze do  Zbawiciela, nadchodzącego z anielskimi hufcami ?!


Człowiek z magicznym pudelkiem” jest podobno z gatunku „dystopii”, a ta  swoje pesymistyczne wizje przyszłości wywodzi bezpośrednio z rzeczywistości, a nie z utopijnych programów jej naprawy. Jeśli tak, to ponura wizja przyszłości tego filmu bierze się z jakiejś depresji i niewiary twórcy w zwycięstwo nad hufcami szatana ? Zresztą nie wiemy, w co tak naprawdę wierzy pomysłodawca ? Czy w ogóle w coś wierzy ? A duchowe zagadnienia „Tronów, Panowań, Zwierzchności i Władz”  są przecież sensacyjne !

Cytat z Ojca Kościoła: „Kiedy szatan wstąpił w Judasza, „Jezus powiedział do niego: «Co czynisz, uczyń prędzej»". Nie jest oczywiste, na kogo wskazuje zwrot: „do niego". Otóż słowa: „Co czynisz, uczyń prędzej", Pan mógł skierować albo do samego Judasza, albo do szatana: wypowiedział je wzywając przeciwnika do walki lub też zachęcając zdrajcę, by spełnił posługę wobec Bożego planu, który miał być zbawieniem świata. Jezus nie zamierzał już odwlekać spełnienia tego planu, lecz pragnął go w miarę możliwości przyspieszyć, wbrew mniemaniu tych, którzy nie rozumieją sensu słów: „Ojcze, jeśli to możliwe, niech Mnie ominie ten kielich", Jezus nie lękał się, lecz z odwagą, że tak powiem, przysposobił się do walki. Sądzę też, iż dwudziesty szósty Psalm, wypowiedziany w imieniu Zbawiciela, zawiera proroctwo o czasie Męki, kiedy to zły duch z całą mocą występuje do walki przeciw Niemu. Ujrzawszy, że wszyscy uzbroili się przeciw Jezusowi i przygotowali do boju, kiedy „królowie powstali, a władcy uknuli spisek przeciwko Panu przeciw Jego Mesjaszowi" rzekł: „Pan oświeceniem Moim i zbawieniem Moim: kogóż mam się lękać? Pan obrońcą życia Mojego: przed kim mam się trwożyć? Gdy na Mnie nastają złośliwi, aby zjeść Moje ciało, wrogowie Moi i nieprzyjaciele sami zachwiali się i upadli. Choćby stanął naprzeciw Mnie hufiec, serce Moje bać się nie będzie; choćby wybuchła przeciw Mnie wojna, to i wtedy będę pełen ufności" - koniec cytatu.


Zaawansowane superkomputery z wymiaru czwartego królestwa - Michael Hoggard
https://www.youtube.com/watch?v=nQNyft7T26k


Linki:
Tajemnicze kosmiczne eksperymenty"
Naśladowanie Boskich rozwiązań - bionika bogów, czy taka istnieje ?
 Wszystkie królestwa świata – kosmoi – kto nam wymazuje pamięć Total Recall ?"Okazuje się, że ciała abortowanych lub uśmiercanych w szpitalach dzieci (znany skandal handlu organami w latach 1988-1995 w szpitalu Alder Hey w Liverpoolu) są wykorzystywane na skalę przemysłową przez przemysł farmaceutyczny do wyrobu leków. W wielu krajach wykorzystuje się też zdrowe organy pacjentów szpitali do handlu wykorzystując prawo lub społeczne przyzwolenie na eutanazję. W Chinach, prócz procederu jedzenia i sprzedawania abortowanych dzieci jako zdrowej żywności, wykorzystuje się komórki tych dzieci do produkcji szczepionek (tzw. diploidalne komórki pochodzenia ludzkiego" całość pod tym linkiem:
http://www.pch24.pl/diabelski-obled--szczepionki-z-komorek-abortowanych-dzieci-,64128,i.html#ixzz5WjDNkQe7

Produkcja żywnosci tak jak w filmie "Zielona Pożywka", sensacyjne informacje !!!
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Tajemnicze kosmiczne eksperymenty

Nienawiść do Kościoła i promocja satanizmu. Raport z analizy rocznika „Gazety Wyborczej”
Im nie jest wszystko jedno. Komentarz do raportu o „Gazecie Wyborczej”
Rząd powinien wypowiedzieć genderową konwencję! Czy PiS odpowie na apel Marka Jurka?
Nowa Wspaniała UFO cywilizacja iluminacka - duchowo biblijna analiza glo...Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opętańcy - Hoggard


Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa Polska


Wielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów - Polska kolejny raz najechana


Duchowe istoty z innego wymiaru "najdalszej północy" w oparciu o biblijną archeologię

Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej Przyszłość ziemskiej cywilizacji i kontakt z obcymi w oparciu o interpretacje Biblii
https://www.youtube.com/watch?v=Q4iaDmp93nQ


Duchowa bitwa Mahdiego-Goga z duchowym Izraelem, strzały...
Tysiące polskich dzieci jest modyfikowanych genetycznie !!! (Jerzy Zięba)
https://www.youtube.com/watch?v=-uDfUywNNvcMiędzynarodowy okultystyczny UFO-komintern
https://www.youtube.com/watch?v=nl9xcIBVGgI

Atak na Polskę niewidocznego ale dobrze zorganizowanego zła !Jeśli przyjmiemy pogan ... spełnią się słowa Ezechiela (Film na YouTube został usunięty !, do obejrzenia na Glorii)
https://gloria.tv/video/YDT3QcgZj6oZ2dMVrtpikD8Ng

18 miliardów "człowieka" z magicznym zapleczem hord
Masońska frakcja w PiSie - odsys energii z Polakow - dr Krajski G. Braun
https://www.youtube.com/watch?v=2xS_FGYZJLABadanie duchowych UFO zagadnień - Gilbert, Peck, Horn


Sensacyjna i prawdziwa historia Polski - doktor Krajski, część I
Sensacyjna i prawdziwa historia Polski część II - doktor Krajski
Starożytne systemy dzisiejszych okultystow - dr Krajski
https://www.youtube.com/watch?v=zeO6eKd4LJATechnologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawanso...


Szczepienia czy chipowanie - Ewa Pawela - 27.10.2017Polskie partie antydiabelskie i antyenwuowskie są możliwe do zrealizowania !
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz