sobota, 4 lipca 2015

Czaszka kolejnego gwiezdnego dziecka ?

Daleka starożytność ciągle jest tematem mało poznanym. Każde nowe odkrycie nieznanej historii ludzkości wprawia wielu z nas w zachwyt, a innych w zakłopotanie. Standardowe akademickie wyjaśnienia niezliczonych prehistorycznych anomalii są niezadawalające. Wiemy już z nieoficjalnych badań (liczba mnoga) genetyków, że wielkie i wydłużone czaszki z Amerykui południowej należą do innej, nieznanej rasy "ludzi". Pojawia się więc z tematem tych stworzeń mnóstwo domysłów.


Badacze tacy jak L.A. Marzulli dostarczyli dodatkowe dowody, które pokazują, iż te istoty już w łonie kobiet posiadały pełne uzębienie oraz inny kształt kości czaszki (patrz rycina [litografia] mumii płodu z wydłużoną czaszką, wykonana przez antropologa, pochodzi z roku 1842, litografia ta ukazała się w tym też roku w pewnym magazynie), co jak widzimy z wielu egzemplarzy anormalnych czaszek gwiezdnych dzieci ma swoje potwierdzenie. W tym artykule chciałbym zaprezentować państwu czaszkę takiego właśnie osobnika. Znajduje się ona w zbiorach Uniwersytetu Pansylwania, USA.
Na filmie widać znanego odkrywcę zagadek megalitycznych Hugh Newmana, który wypytuje Paula Mithela studenta antropologii, w temacie nietypowych artefaktów jakie są w posiadaniu tej instytucji. Zdaniem Mitchela śmierć dziecka była spowodowana zbyt wielką deformacją czaszki, w jej wyniku nastąpiły tak duże zmiany wewnętrznych układów, że miało to doprowadzić do zgonu. Można by zaakceptować takie tłumaczenie gdybyśmy nie mieli wspomnianych wyników badań genetyków.(patrz film pt.: "Prawda o 12 planetach Sitchina")Dodatkowo proszę zobaczyć na znaczną różnicę układu szczęka-łuska czołowa w porównaniu do czaszki dorosłego człowieka, leżącej tuż obok - linie zielone (dodałem odległość brakującej dolnej żuchwy). Czy jest to różnica budowy anatomicznej powodowana przez odmienną informację DNA ? Możliwe że pełną naukową odpowiedz poznamy w przyszłości, kiedy ktoś w pełni kompetentny, bez uprzedzeń, z odpowiednim zapleczem pochyli się nad tymi znaleziskami i je zaprezentuje szerokiej opinii publicznej.
Moje własne subiektywne odczucia są takie, że czaszka tego dziecka ma 'odmiennie' umieszczone oczodoły względem czaszki standardowego człowieka homo sapiens. Są one po pierwsze za duże w stosunku do powierzchni twarzy (uwzględniając to, że dzieci mają mniej więcej taki stosunek 'wielkości' tych elementów) i znacznie przesunięte na zewnątrz. Dodatkowo wydają się płytsze niż u ludzi, ich kształt również wydaje się dziwny.


Sprawa jest niezwykle tajemnicza. Czasy starożytne w których wznoszono bardzo zagadkowe budowle mogą wskazywać na istnienie nieznanej rasy gwiezdnych ludzi, którzy najpewniej mieli odmienną świadomość od naszej. Głowimy się nad zasadą i celem tych konstrukcji, których nie tylko działania nie możemy zrozumieć, ale i technologii, za pomocą której je wznosili. Czy istoty posiadającą odmienną budowę genetyczną od ludzkiej należały do tzw. istot wyższych ? Czy ich moralność i zachowanie pochodziły od Stwórcy ? Czy wspierały ludzkość swoją wiedzą, a może były efektem działań kosmicznych anielskich genetyków, w ich miedzy wymiarowej i duchowej wojnie ? Odpowiedzi na te pytania mogą dostarczyć nam przyszłe zaawansowane badania.

Chciałbym w tym miejscu dodać, że bardzo poważnie podchodzę to hipotezy istnienia Atlantydy. Muszę jednak zaznaczyć, że rozpatruję kilka możliwości. Najpoważniejszą z nich jest oczywiście ta, że zaginiona cywilizacja Atlantów to przedpotopowa cywilizacja Noego, która została zniszczona przez globalny kataklizm około roku 3200 p.n.e.Wśród wielu dziwnych teorii na temat tego co się działo w czasach dinozaurów, gdy ludzie z nimi koegzystowali, uznaję koncepcję Atlantydy jako jednego geograficznie miejsca ,w którym były tworzone i wymyślane najdziwniejsze rzeczy zaginionej ludzkości, było zgrupowaniem wszelkiej nieznanej technologii, dlatego jej zatopienie  bądz zagłada zakończyło prawdopodobnie działalność Viman i ich pilotów. 


Ancient Elongated Skulls Hidden in American Museum's Basement   Proponuję zapoznać się z 5 minutowym filmikiem pt.: "O co im chodzi", znajdą w nim państwo informacje dlaczego starożytne artefakty zaginionych cywilizacji (przedpotopowych), a także szkielety lub resztki gigantów są skrywane przez światowe elity. Dodatkowo przedstawia się tam cenne uwagi na temat sytuacji społeczeństw, jak są manipulowane, dlaczego spora ich część jest zadłużana, te skryte i celowe działania mają jeden cel, jaki ? Wystarczy obejrzeć pierwsze kilkanaście sekund tego materiału.

O co im chodzi ?
Więcej w tym temacie tutaj:Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"


Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel


1 komentarz:

  1. swietny artykuł. kocham archeologie i nigdy nie zamykam sie na wiedze o niej. ciagle zadziwia. swietna praca :)

    OdpowiedzUsuń