wtorek, 11 września 2018

Kiedy Nowe Stowarzyszenie Vril rozpocznie kolejny holokaust ?


Podczas holokaustu miało zostać zamordowanych 6 milionów Żydów. Wielu ludzi podważa tą liczbę, ale nie będziemy się tym tu teraz zajmować. Jest coś o wiele ważniejszego niż spekulacje nad tym ilu zostało okrutnie uśmiercanych w niemieckich obozach zagłady. Należy pamiętać o równoczesnym ludobójstwie Romów oraz masowych mordach na etnicznych Polakach i radzieckich jeńcach wojennych, prowadzonych przez hitlerowską bestię. Dziwnym "zbiegiem okoliczności" zagłada Żydów, w większości, przeprowadzona została na okupowanych przez III Rzeszę ziemiach polskich !

Stanowiła, łącznie z zagładą Romów i Polaków, bezprecedensową próbę wymordowania całych narodów przy użyciu metod przemysłowych, która nigdy wcześniej nie była przeprowadzona w takiej skali. Dla nas Polaków, powtórzmy: ten "dziwny zbieg okoliczności", powinien być przyczyną, by się zastanowić nad przyszłością, czy aby "przypadkiem", nie jest szykowany kolejny masowy, i jeszcze większy mord !

Jesteśmy zapewniani przez medialne koncerny NWO, że nikt, nigdy, nie odważy się ponownie na taką zbrodnię. Tego typu zapewnienia nie są warte złamanego grosza. Mocarstwa szykują się do wielkiej wojny. Chiny są w szale kopania podziemnych miast, gigantycznych schronów, tak samo Rosja i USA. Trwa wyścig budowania monstrualnej wielkości bunkrów. Równocześnie w tym samym czasie społeczni inżynierowie sprowadzają do Europy ogromne ilości wyznawców Allaha, w terminologii duchowej można śmiało nazwać to islamskim wojskiem. Wszystko zmierza do konkretnego kulminacyjnego momentu. Każde mocarstwo już niedługo stworzy własną Sztuczną Inteligencję, a te zaczną między sobą rywalizować.Któregoś dnia może się okazać, że w pewnych rejonach, w których do tej pory istniała cywilizacja chrześcijańska władzę przejmą islamiści. Już w 2014 amerykański Nesweek pisał: „Żydów w Europie nie atakuje się dziś dlatego, że popierają Izrael. Ich atakuje się dlatego, że są Żydami”. W miejscowości Liege w Belgii właściciel popularnej kawiarni wywiesił niedawno tabliczkę: „Psy mile widziane. Żydzi nie”. Można by tak cytować bez końca. Fala pogromów w zachodniej Europie już niedługo może stać się rzeczą powszednią. Należy podkreślić jedną rzecz, my się tu nie zastanawiamy nad winą, czy niewiną Żydów, ale nad możliwym nadchodzącym nowym holokaustem. Dlaczego ?Bo zawsze gdy morduje się Żydów, sytuacja chrześcijan jest podobna ! Jest w tej całej sytuacji pewien tajemniczy, albo bardzo ukrywany element, wyłuszczył go znany analityk marksizmu Kszysztof Karoń. Ktoś, pewne mało rozpoznane grupy - struktury zła - starają się tak programować masy społeczne, by te nienawidziły Żydów ! Najważniejsza jest sama nienawiść, która wyłącza racjonalne myślenie. To samo zrobiono za czasów Hitlera, wyłączono ludziom umysły, nie potrafili rozsądnie myśleć.

Wielka hitlerowska sekta nazistów wychodowała okultystyczną armię ciemności. Krzysztof Karoń w swoich analizach podkreśla, że na terenie Polski możemy obserwować pewien etap wywoływania społecznej nienawiści, zogniskowanej na Żydach. Jeśli spojrzeć pod tym względem na sytuację globalną, to któregoś dnia może okazać się, jest to bardziej niż prawdopodobne, że zacznie się nowy żydowski "Shoah-holokaust".

Ktoś może określić takie teorie jako czcze gadanie, jednak sytuacja społeczeństw rozwija się dynamicznie, co pokazują dobrze ukrywane policyjne statystyki, a jako chrześcijanie dodatkowo wierzymy w biblijne przepowiednie, jedna z nich, według iterpretacji najwybitniejszych biblistów, przykładowo Chucka Misslera, mówi nam o przyszłym jeszcze okrutniejszym ludobójstwie Narodu Wybranego.


Prorok Zachariasz w swojej Księdze miał zapisać, iż w przyszłości dwie trzecie całej populacji Żydów zostanie uśmiercona ! "W całym kraju - wyrocznia Pana - dwie części zginą i śmierć poniosą, trzecia część tylko ocaleje." Ks. Zachariasza 13:8 Analizując zdarzenia jakie mają miejsce w USA i zachodniej UE oraz plany technokratycznej elity, pogrążonej całkowicie w okultystycznych praktykach, można uznać werset z Księgi Zachariasza za wysoce prawdopodobny. Aby jeszcze lepiej to naświetlić, cały ten "dziwny zbieg okoliczności", wystarczy przypomnieć sytuację tuż sprzed II Wojny Światowej i porównać ją do dzisiejszej. Struktury zła usilnie pracują nad ponownym globalnym wyłączeniem ludzkich rozumów, nad wyelimonowaniem zdrowego rozsądku !


Więcej niż analogie...


W roku 2008 została wydana książka pt.: "Stowarzyszenie Vril"(ang. "The VRIL Society"), jej autor, holenderski historyk Theo Paijmans, przedstawia dokumenty wspomnianej w tytule organizacji, w nich mają pojawiać się informacje o zaawansowanych technicznie szkicach pojazdów UFO. Były cenną wiedzą jaką dysponowało przedwojenne "Stowarzyszenie Vril", "Thule" i wreszcie sami naziści. Tuż przed wybuchem II Wojny Światowej na terenie Niemiec miało miejsce spotkanie dwóch okultystek, należących do tajnej grupy germańskich czarownic, kobiety zabrały się razem z nazistowskimi inżynierami do obrzędu, ten miał na celu okultystyczny rytuał łączności z istotami UFO, podobno wcześniej wspomniane panie nawiązały kontakt z istotami z planety "Aldebaran"(zdjęcie bardzo długowłosej pani)


Jeszcze przed tymi wydarzeniami miały przekazać nazistom plany pojazdów NOL, spisane przez czarownice były w języku sumeryjskim i staroniemieckim. Plany wehikułów UFO były tak dziwne, albo zaawansowane, że "Towarzystwo Vril" musiało stosować do ich opisu mętne słownictwo ezoteryczne, nigdzie indziej i nigdy wcześniej nie występujące. Wiadomo również, że ścisła kadra SS "musiała" uczestniczyć w duchowych obrzędach wywoływania duchów niemieckich praprzodków, a części udało się nawiązać kontakt z "kosmitami" oraz Atlantami. Ktoś nie będący w temacie może to wszystko wyśmiać, w takim przypadku osobę taką można uznać za nowicjusza, profana albo ignoranta.(U dołu czarownice Vril !)

Od tysięcy lat ludzkość stara się nawiązać(nawiązuje) kontakt z istotami innowymiarowymi, z aniołami, z demonami, duchami, bogami i z Bogiem. Skupiając się tylko na ostatnich 400-300 latach wydawać się może, że takich prób jest coraz więcej. Hitlerowcy postawili wszystko na jedną ezoteryczną kartę, i nie była to karta chrześcijańska. Sam Hitler przyznawał się do jakieś tajemniczej potężnej duchowej siły, bez której nie mógłby prowadzić swojej walki, ani dojść do władzy. Wspominał o Lucyferze.


Hitlerowskie kierownictwo było jednym wielkim wyznaniowym zlepkiem wszelakich możliwych prądów New Age ! Najbardziej pociągała ich mityczna Atlantyda. Dziś jest podobnie. Szczyty globalnej władzy są w rękach ludzi wierzących w Abaddona, inaczej Apollyona. Tak jak Hitlerowcy, tak dzisiejsi globaliści wierzą w istoty UFO, kontaktują się z nimi. Najbardziej zaawansowaną UFOgrupą, wylęgarnią globalnych kadr, jest ufonautyczna organizacja "Kościoła scjentologów", budująca na pustyni lądowiska dla NOL-i.


To tam od samego początku wpaja się adeptom czysto ufonautyczną historię ludzkości.  Tam też wierzy się w nadchodzącą erę genetycznie projektowanej nowej "ludzkiej" rasy. W dzisiejszych czasach "nowoczesności i postępu", coraz bardziej rozwiniętej inżynierii genetycznej, zaległe plany Hitlera, by skonstuować nową rasę panów stają się w pełni możliwe. Od kilkudziesięciu lat słyszymy o pozyskaniu przez rządy rozbitych pojazdów "kosmitów", to dzięki nim, a dokładniej "inżynieri odwrotnej", ludzkość miała dokonać szeregu odkryć.
To też miało przyczynić się do budowy pierwszych ludzkich prototypów tego typu urządzeń. Tajne i mniej tajne towarzystwa od wieków prowadzą telepatyczny kontakt z tzw. "kosmitami", te dzisiejsze i coraz bardziej "nowoczesne", przygotowują ludzkość do przybycia na Ziemię ich "zbawiciela", który poprowadzi armię ciemności do ostatecznej bitwy między siłami dobra i zła, w której hordy szatana zetrą się z anielskimi hufcami pod wodzą Chrystusa w zażartej walce pod Har-Magedonem.


Przygotowania do tego etapu idą pełną parą. Wpierw należy tak ograniczyć wolność słowa, by ludzie nie mogli się dowiedzieć jak wygląda prawdziwa sytuacja, jaka jest prawda. 20 czerwca 2018 Parlament Europejski odrzucił pierwszą postulowaną przez Komisję Europejską zmianę w prawie autorskim, ale już 12 września 2018 ponownie zajmie się kontrowersyjną dyrektywą, mającą za cel cenzurę internetu. Starają się wszystkie swoje cele osiągać małymi kroczkami, tak by masy się nie spostrzegły do czego to wszystko prowadzi. Realizowany jest ściśle tajny globalny plan depopulacji (w tym nowego holokaustu - Ks. Zachariasza 13:8), harmonogram nowych hitlerowców NWO jest bardzo napięty. Do roku 2030 chcą wprowadzić szereg "nowoczesnych ulepszeń", ludzkość ma zostać asymilowana do cywilizacji ufonautycznej w momencie upragnionego stopienia się ze sztuczną inteligencją, jest to kodowane nazwą "Technologicznej osobliwości", albo z jęż. ang. "singularity".


W związku z tym, światową sytuację jaka się wyłania na horyzoncie, można opisywać na różne sposoby. Sami globaliści, ich elita, należy do usilnie skrywanej organizacji okultystycznej, do antykościoła. Wierzą w istoty duchowe, w ufonautów, w duchy. Te stworzenia kontaktują się z nimi w ich ośrodkach, podczas duchowych rytuałów.  W opini licznej grupy specjalistów, jednym z najbardziej okultystycznych państw jest USA. To tam ma obecnie miejsce największa i najokrutniejsza duchowa bitwa. Od jej rezultatów zależy los świata i Polski. Chociaż Donald Trump nie jest święty, to musi zmagać się z czystym duchowym złem.

W celu obalenia jego rządów i zablokowania kolejnej kadencji nowi hitlerowcy rozpoczęli akcję cenzury totalnej. Wpier zablokowano głównego antyenwuowca Alexa Jonesa. Jego programy zniknęły z wszystkich większych platform ! Doszło do tego, że zablokowano nawet smarfonową aplikację INFOWARS.COM. To jest już jawne pogwałcenie konstytucji Stanów Zjednoczonych ! Wielkie medialne koncerny odwołują się przy tym do prawa własności, ale "zapominają" o prawie do wolności słowa, a te jest zapisane w dokumencie nadrzędnym, ono nie koliduje z prawem do własności, albo do tzw. wewnętrznej polityki danego medium.

W 2018 roku w USA rozpoczęło się wyjątkowe wydarzenie - to jest faza konstrukcji społeczeństwa post chrześcijańskiego, kolejny szczebel drabiny wyznawców Abaddona-Apollyona, przybliżanie się do wprowadzania śmiercionośnej Agendy 2030, przywoływania "Sidiousa". To w niej proponuje się, już oficjalnie, stworzenie nowej ludzkiej, genetycznie zaprojektowanej, rasy nadludzi(albo podludzi) - panów, nowego gestapo-GMO. Duchy które wcześniej zamieszkiwały w ciałach hitlerowców przeniosły się obecnie, albo weszły w ciała innej elity. Z historii wiemy, że hitlerowska śmietanka, ich większa część, zaraz po zakończeniu wojny uciekła do USA(mowa jest o około 10.000 tysiącach ! - nie kikudziesięciu), a z nimi, jak twierdzi większa część amerykańskich biblistów, przedostały się tam określone duchy, te same, które wcześniej weszły w SS-manów.

("Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie.")

Nawet jeśli Trump przetrwa atak sił zła i zostanie powtórnie wybrany, to chwila ta będzie trwała jedynie 4 lata. Co się stanie po jego kadencji ? Jest wysoce prawdopodobne, że część elit i zbrojeniówka popiera Trumpa, mogą jednak chcieć wywołać wojnę światową, tak by utrzymać dominację, zamiast oddać  władzę na rzecz Chin, jak tego pragnie globalna mafia filantropów. Część Amerykanów podejrzewa bardzo grozny spisek. Coś większego od wydarzeń z 11 września 2001 Mówi się nawet o odpaleniu bomby atomowej na terenie USA, lub czymś podobnym. Jeżeli starać się powiązać takich romiarów "Fałszywą Flagę"(ang. "Fals Flag") z jakimś urywkiem Biblii, a Sany Zjednoczone jako jedną z głów bestii, to właściwym może być ten z Apokalipsa św. Jana 13:3 "I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona".


Takich rozmiarów "Fałszywa Flaga" będzie odpowiednikiem "Podpalenia Reichstagu", po tym wszystko potoczyć się może analogicznie do sytuacji z 27 lutego 1933 roku, kiedy Hitler zaatakował Budynek parlamentu Rzeszy. Wówczas ludność Niemiec straciła wszelkie prawa, tak samo ma wyglądać sytuacja narodzin Nowego Wspaniałego Świata, kiedy dla własnego bezpieczeństwa wszyscy zostaną zaczipowani.

Jaka powinna być nasza odpowiedz na tak wielkie zagrożenie ? Wszystko wskazuje, że najbardziej wpływa na okultystów, wszewlkiej maści masonów-iluminatów i całą resztę, uwikłanych w smoczy New Age globalistów - Maryja Dziewica: „I rozgniewał się Smok na Niewiastę, i odszedł rozpocząć walkę z resztą jej potomstwa, z tymi, co strzegą przykazań Boga i mają świadectwa Jezusa” (Ap 12, 17).  Lucyfer prowadzi walkę na ziemi, kierując swój gniew przeciw Niewieście i Jej potomstwu.

Wielowiekowa tradycja utożsamia Niewiastę z Apokalipsy oraz z Protoewangelii — tak nazywamy werset piętnasty rozdziału trzeciego Księgi Rodzaju — z Maryją, matką Jezusa z Nazaretu. Zwycięska Niewiasta z Apokalipsy w sztuce chrześcijańskiej jest ukazywana jako pogromczyni szatana, depcząca głowę węża. Ale w rzeczywistości, również według słów Pisma Świętego, to Jezus, czyli „potomstwo Niewiasty”, miażdży głowę szatanowi. Czytamy w Księdze Rodzaju: „Położę nieprzyjaźń między ciebie i niewiastę (Bóg wydaje wyrok na węża kusiciela), między twoje potomstwo i jej potomstwo; ona zmiażdży ci głowę, a ty zmiażdżysz jej piętę”. Tak brzmi tekst hebrajski. Tłumaczenie greckie, nazywane Septuagintą, umieszczało w tym miejscu zaimek męski, czyli dokładne odniesienie do Mesjasza: „On zmiażdży ci głowę”.Linki:
Pierwszy okultystyczny Blitzkrieg NWO z roku 1939 oraz drugi z 1992
Nowi hitlerowcy NWO – pożywienie Hitlera i jemu podobnych
Czy inwazja Obcych będzie miała również miejsce w Polsce ? 
Nowy UFO Volkizm kontra chrześcijańska hołota Untermensch
Wielkie przygotowania do "Nowej Wspaniałej Cywilizacji"
W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

Przyszłość znaleziona w elektronicznej wannie, analizującej zanurzone ciało, wysyłającej uzyskane dane do centrali


Duchowe oblicza grupy trzymajacej władzę – potwierdzone przez portal PCH24 !
Armia ciemności iluminackiego kominternu vs Synowie Światłości i ich duchowa broń
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
Odlot Hitlera

Czy Polaków gromadzi się na wojnę w wielkim dniu - pozostał nam już tylko marsz ?

Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?
Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji

Ważnym linkiem w tym temacie jest tekst pt.: Marzulli, Stearman i Braun, co ich łączy ?

Z ostatniej chwili: ACTA 2.0 uchwalona! To początek końca wolności w internecie?
Inne wymiary: abyssos, Tritos uranos, albo Boska osobliwość Stwórcy jako rzeczywistość natury

Aktualizacja 13/09/2018 - "Polska dobrowolnie zgodziła się na wcześniejsze raportowanie do ONZ o postępach w realizacji wszystkich celów zrównoważonego rozwoju w naszym kraju. Pierwszy przyjęty przez rząd w czerwcu tego roku raport zaprezentowano w lipcu podczas pierwszego przeglądu wdrażania przez Polskę Celów Zrównoważonego Rozwoju określonych w Agendzie 2030 ONZ. Czytając ten raport aż włos się jeży na głowie!" - więcej tu: http://www.pch24.pl/polska-chce-byc-prymusem-agendy-2030--zobacz-co-przygotowuje-rzad-,62821,i.html#ixzz5QyJrtERs

Project Paperclip: Dark side of the Moon
Odnośnie znaczenia krwi i odsysu krwi przez Obcych pisaliśmy w tekście pt."Polska Cywilizacja Człowiecza", w tym kontekście polecamy ten ważny artykuł.


W mroku tajnych stowarzyszeń Stowarzyszenia nazistowskiego okultyzmu Lektor Pl - POLECAMY, bo szybko ten film zablokują !
Czciciele Słońca,Pogańskie I Okultystyczne Korzenie NSDAP I SS-Film Doku...Nowa Wspaniała UFO cywilizacja iluminacka - duchowo biblijna analiza glo...


Plany opetańców z Nowego Towarzystwa Vril a sprawa PolskaWielka rewolucja ufonautyczna towarzystwa Vril od filantropów - Polska k...Plan Obcych i ich pomocników nadzorowanych przez Lucyfera, wiszący opęta...Duchowe istoty z innego wymiaru "najdalszej północy" w oparciu o biblijną archeologię


Potężny hylemorf-alchemiczny przekaz do podświadomości ludzkosci - Hoggard
Pan Braun i pan Gryguć mają informacje i to potwierdzone, że Żydzi budują w Polsce największy na świecie bunkier dowodzenia armią Izraelską ! Tu w Polsce a nie w Izraelu !
Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej Technologia kosmitów z gwiezdnej federacji Cas 9 coraz bardziej zaawanso...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz