czwartek, 14 kwietnia 2016

"przychodzi z chmurami" - Zaczęły się dni Noego...A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego..." - Mt 24.37, a było tak że ludzka informacja genetyczna była mieszana ze zwierzęcą i Synów Boga. Podobnie ma się sprawa z tzw. istotami ufonautycznymi, o tym między innymi opowiada film pt. "Demoniczne UFO", dokładnie od 1godz. i 04min - przekierowanieCzy są to tzw. kosmici, czy może ukrywający się za nimi biblijni aniołowie ? Należy wiedzieć, że istoty te posiadają możliwości kamuflażu, zmiany wyglądu, podobnie jak biblijny "Nachash" (przekierowanie do urywka wykładu o tej istocie), który oszukał adamową Ewę ! Możliwości bytów ufo, o których tu informuję, zostały przedstawione przez jednego z dyrektorów MUFON-u, największej organizacji zajmującej się badaniem fenomenu latających spodków oraz ich załogantów, mowa tu o Joe Jordanie i jego wypowiedzi z filmu "UFO czasów ostatecznych" - od 23min 10sek. przekierowanie.
Ziemscy naukowcy potajemnie i w pocie czoła pracują nad technikami modyfikacji ludzkiego DNA, wiele się mówi o kontaktach elit (NWO) z tzw. kosmitami, i obojętne czy są to faktyczni kosmici zamieszkujący inne (zniszczone genetycznie) planety, czy istoty (zrodzone-stworzone przez Szatana) pokrewne wspomnianemu Nahash-owi, ważne jest stwierdzenie faktu, że historia się powtarza... (o tym w tekście pt "Prawdziwy władca pierścieni - część II").

(...)W Stanach Zjednoczonych przyszły na świat pierwsze zmodyfikowane genetycznie dzieci. - Jeżeli możemy stworzyć lepszych genetycznie ludzi, to będziemy to robić. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to koszmarnie (w istocie jest to koszmarna sytuacja), ale do stworzenia „lepszych ludzi" dążył Adolf Hitler, gromadząc kobiety i mężczyzn posiadających określone cechy, nazywane przez niego aryjskimi. Dziś ten sam proces będzie się dokonywał w laboratorium, ale logika jest podobna - komentuje w rozmowie z portalem Fronda.pl ks. Piotr Kieniewicz.

Serię kontrowersyjnych eksperymentów, w wyniku których na świat przyszły pierwsze, zmodyfikowane genetycznie dzieci, przeprowadzono przy udziale Instytutu Medycyny Rozrodu i Nauki św Barnaby w New Jersey. Przez ostatnie trzy lata powołano do życia piętnaścioro takich dzieci. Ich matkami były kobiety, które miały problem z naturalnym zajściem w ciążę. W mitochondriach ich komórek jajowych znajdowały się niewielkie wady genetyczne, które postanowiono wyeliminować. Nad eksperymentem pracował prof. Jacques Cohen, który jest pionierem w świecie medycyny reprodukcyjnej i zwolennikiem klonowania ludzi.
Dwójka urodzonych w wyniku eksperymentu dzieci posiada geny trojga rodziców - dwóch kobiet i jednego mężczyzny. Dodatkowe geny kobiety-dawcy zostały wstawione do komórek jajowych matek zanim zostały zapłodnione w celu umożliwienia im zajścia w ciążę. - To pierwszy przypadek modyfikacji genetycznej linii zarodkowej, w wyniku której na świat przyszły zdrowe dzieci - powiedział prof. Jacques Cohen. Z informacji dziennika „Daily Mail" wynika, że w Stanach Zjednoczonych żyje już około trzydziestu takich maluchów. „Modyfikowane dzieci" będą mogły przekazywać dodatkowe geny swojemu potomstwu. Wielu ekspertów obawia się, że ta metoda może być wkrótce wykorzystana do tworzenia nowych ras. Ludzie, planując potomstwo, będą wybierać upragnione cechy przyszłych dzieci.(...)(...)Ks. Piotr Kieniewicz MIC: Do czego mogą doprowadzić takie eksperymenty? Tego tak naprawdę nie wiemy, bo skutki modyfikacji genetycznych objawiają się dopiero w trzecim i czwartym pokoleniu. Wobec tego eksperymenty dokonywane na dzieciach na polu inżynierii genetycznej pozostają niewiadomą. Oczywiście, są prowadzone badania na zwierzętach, które wskazują na względne bezpieczeństwo genetyczne zmodyfikowanego potomstwa i dalszych pokoleń. Jednak główny problem leży gdzieś indziej i jest dwojaki. 
Po pierwsze, jest to problem natury medycznej, bo otwieramy, a nawet wyłamujemy kolejne drzwi prowadzące do inżynierii genetycznej w stosunku do ludzi, traktując ich jedynie jako materiał genetyczny. Po raz kolejny oddzielamy kwestie życia ludzkiego od właściwego kontekstu powołania tego życia do istnienia, czyli małżeństwa. A po drugie - tworzymy kolejny precedens na drodze rzekomego prawa rodziców do tego, aby mieć swoje potomstwo za wszelką cenę. Proszę zwrócić uwagę, że kolejnym etapem będzie modyfikacja o charakterze eugenicznym. Jeżeli jakiś gen jest nie taki, jak oczekujemy, to będziemy go wymieniać. Będziemy dążyć do ulepszania materiału genetycznego, do poprawy ludzkiej natury biologicznej. Siłą rzeczy budzą się strachy opisywane w różnego rodzaju utopiach światowej literatury. Jeżeli możemy stworzyć lepszych genetycznie ludzi, to będziemy to robić. Zdaję sobie sprawę, że brzmi to koszmarnie (w istocie jest to koszmarna sytuacja), ale do stworzenia „lepszych ludzi" dążył Adolf Hitler, gromadząc kobiety i mężczyzn posiadających określone cechy, nazywane przez niego aryjskimi. Dziś ten sam proces będzie się dokonywał w laboratorium, ale logika jest podobna. 

Not. Marta Brzezińska(...)
Jakby tego było mało zaprezentuję tu niezwykle istotne urywki artykułu o "postępie" we wprowadzaniu cywilizacji ufonautycznej (demonicznej) GMO, opisanej w artykułach "Polska cywilizacja człowiecza", oraz "Każdy ma prawo być człowiekiem ?"

(...)W Szwecji, USA i Wielkiej Brytanii medycy eksperymentują na kobietach i dzieciach, proponując niezwykle niebezpieczne zabiegi przeszczepu macicy. Organ ten pochodzący od żywego dawcy po urodzeniu dziecka z in vitro jest usuwany z organizmu kobiety, której go przeszczepiono. Operacje są nieetyczne i bardzo ryzykowne. 

W Szwecji do tej pory przeprowadzono sześć operacji przeszczepu macicy. W USA jedną „udaną.” Na konferencji prasowej pod koniec lutego br. w Cleveland lekarze ogłosili, że dokonali pierwszego udanego przeszczepu macicy w Stanach Zjednoczonych. Zaledwie kilka dni później, kobieta, której przeszczepiono organ cierpiała komplikacje i musiała przejść kolejną operację usunięcia narządu. Zespół medyków z Cleveland zapowiedział, że ma uprawnienia do eksperymentowania z przeszczepami macicy w przypadku dziewięciu innych kobiet. O zezwolenie na zabiegi stara się także kilka innych klinik w USA. W Szwecji dotychczas lekarze wykonali dziewięć przeszczepów macicy. Cztery kobiety urodziły dzieci. Wszystkie noworodki przyszły na świat w wyniku zapłodnienia pozaustrojowego i zdecydowanie przedwcześnie. W każdym przypadku przeszczepy uznano za „tymczasowe.” Ze względu na ogromne zagrożenie dla zdrowia i życia kobiet, organy mają być usunięte po urodzeniu jednego lub dwójki dzieci.Kobiety po przeszczepie muszą brać leki immunosupresyjne, aby zapobiec odrzuceniu organu pochodzącego od innej kobiety. We wszystkich operacjach transplantacji macicy - ze względu na brak połączenie z jajowodami - poczęcie odbywa się w sposób sztuczny, poza ustrojem kobiety. Brytyjscy lekarze, którzy planują również prowadzić własne przeszczepy ogłosili, że będą korzystać z macicy od zmarłych dawczyń, ponieważ pobieranie tego organu od dawcy żywego, naraża kobiety na zbyt duże niebezpieczeństwo. Nowa procedura – alarmują etycy – to nowe eksperymenty zwolenników tzw. przemysłu reprodukcyjnego, którzy „traktują kobiece ciała jak fabrykę części zamiennych i producenta komórek jajowych, wykorzystywanych następnie w celach zarobkowych.” Reklamy wzywające dwudziestolatki do podarowania niepłodnym parom „daru życia” za pieniądze są nader powszechne w Stanach Zjednoczonych. Etycy zauważają, że kobiety te decydują się na bolesną i niebezpieczną procedurę pobierania komórek jajowych, nie wiedząc tak naprawdę, co je czeka. Nikt nie monitoruje długofalowo ich stanu zdrowia. „Przemysł reprodukcyjny” w Stanach Zjednoczonych jest w znacznym stopniu nieuregulowany. Medycy eksperymentujący na kobietach i dzieciach poczętych często nie ponoszą żadnych konsekwencji swoich negatywnych działań.(...)

Zródło:


(...)Zaś styczniu 2015 roku jeden z wpływowych doradców papieża Franciszka, kard. Maradiaga, zapowiedział „nową erę w Kościele”, nową interpretację rozwodów, tematyki rodziny i homoseksualizmu. Nowe podejście ma być zgodne z „duchem czasu”. Słowem: rewolucyjne. Zdaniem ks. Śniadocha nie da się dokonać masońskiej trzeciej transformacji świata bez wojny, ale i rewolucyjnych zmian w Kościele i utworzenia religii światowej z dominującym fałszywym miłosierdziem, które zakłada zgodę na grzeszenie z nadzieją Bożego miłosierdzia. Do wybuchu wojny zaś przygotowano już prowokację w postaci milionów muzułmanów w Europie. Za rok zaś przypada 500. rocznica protestanckiej reformacji, 300-lecie powstania masonerii oraz 100-lecie rewolucji bolszewickiej. Straszna III Wojna Światowa zapowiedziana została w III Tajemnicy Fatimskiej i katolicy muszą być gotowi na nadejście czasów ostatecznych.(...)


Dni Noego się zaczęły, ale kiedy przybędzie Zbawiciel Jezus ? Czy ujrzymy go jak nadchodzi ? "A jak było za dni Noego, tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego... (...) tak również będzie z przyjściem Syna Człowieczego.” (Mt 24.37)(Słynny obraz Masolino da Panicale "Fondazione della chiesa di Santa Maria Maggiore a Roma", rok około 1428)

"Oto idzie z obłokami i ujrzy go wszelkie oko..." - Apokalipsa 1:7 Dokładne tłumaczenie z języka greckiego brzmi następująco: "

"Oto nadchodzi wśród obłoków, i zobaczy Go każde oko, w tym ci, którzy Go przebili; i [opłakiwać Go będą wszystkie plemiona ziemi]. Tak! Amen." - Apokalipsa 1:7

a jeszcze dokładniej tak:

"Oto przychodzi z chmurami/obłokami, i zobaczy go każde oko..." - Apokalipsa 1:7


"Każde oko" - "wszelkie oko" - „…I wygłosił swoje proroctwo, mówiąc: Słowo Bileama, syna Beora, Słowo męża o otwartym oku  Ks. Liczb 24:3 Nie "oczy" w liczbie mnogiej, ale "oko", w liczbie pojedynczej !


W celu rozszerzenia tego tematu wystarczy kliknąć w powyższy cytat z Księgi Liczb lub tytuł "Nadprzyrodzona transmisja"


Z ostatniej chwili: "Nie od dzisiaj Królestwo Niderlandów uważane jest za jeden z najbardziej „postępowych” krajów świata. Dzieciobójstwo i mordowanie osób starszych oraz chorych uprawiane jest tam od lat. Nikogo nie dziwi również pełna paleta przywilejów dla sodomitów. Holandia idzie jednak o krok dalej i zezwoli na produkcję ludzkich embrionów nie tylko na potrzeby in vitro, ale również „w celach badawczych”. Holenderskie ministerstwo zdrowia zapowiedziało w piątek, 27 maja, że wyda zgodę na hodowlę ludzkich zarodków. Warunki jakie trzeba będzie ku temu spełnić są o wiele łagodniejsze niż wcześniej, gdy embriony wykorzystywano do badań tylko wtedy, gdy nie zostały „użyte” w procedurze zapłodnienia in vitro, a ich rodzice zgodzili się na takie zastosowanie. Teraz embriony będą „produkowane”, a wyjaśnienie takiego postępowania jest typowe - mowa o rozwoju nauki. Resort chce również „dać ludziom szansę na zdrowe dzieci”. Tym samym Holandia potwierdza, że kroczy w stronę totalitarnego społeczeństwa ludzi wyłącznie pięknych, młodych i zdrowych, w którym nie ma miejsca na choroby i cierpienie. Jak na razie hodowla ludzi ograniczona będzie do badania chorób genetycznych, wrodzonych oraz leczenia i zapobiegania bezpłodności. Hodowla zarodka poza organizmem kobiety może trwać maksymalnie 14 dni." Zródłohttp://www.pch24.pl/w-holandii-beda-hodowac-ludzi--ministerstwo-wyrazi-zgode-na-produkcje-zarodkow-do-badan,43561,i.html#ixzz49vwASGug

Linki:
Najważniejsze dwa linki dotyczące powyższego tekstu to: Dwie starożytne nadprzyrodzone potęgi


Chrześcijańskie anamnesis
Wkraczanie w anielski świat istot hylemorficznych – ich dotyk…

Polska przyszłość, czy Słowianie przetrwają Rozkaz 66 ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Czy Polska zostanie wywyższona w potędze i świętości ?
Pamiętnik znaleziony w internecie – Polsko-Amerykański Ruch Oporu
Potajemne spotkanie naukowców, chcą stworzyć "to coś" !
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
 Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?
Geopolityka ponadludzka - nowa/stara dziedzina nauki
Zenit 2016: Czy coś się zaczęło w roku 2012 i osiągnie swoją kulminację w roku 2016 ?
http://www.bibula.com/?p=58414
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/uczeni-proponuja-zmodyfikowac-geny-czlowieka-aby-mogl-osiedlic-sie-obcej-planecie
http://argonauta.pl/jak-bylo-za-dni-noego/
http://popotopie.blogspot.com/2013/06/kim-sa-istoty-z-innego-wymiaru.html
http://popotopie.blogspot.com/2016/04/programowanie-materii-biblijne-znamie.html
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-z-japonii-otrzymali-zgode-na-edytowanie-genow-ludzkich-embrionow
Zbliżają się czasy ostateczne. Musimy zachować Wiarę i moralność katolicką!
http://innemedium.pl/wiadomosc/mieszkaniec-arizony-odkryl-na-swoim-podworku-zwloki-dziwnego-stworzenia
http://innemedium.pl/wiadomosc/w-malezji-narodzil-sie-koziolek-z-ludzka-twarza

Archeo Matrix - więcej w artykule pt.: "Chrześcijańskie anamnesis"


Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel

Tak Masoni i Iluminaci Postawili Statuę Wolności Symbol Lucyfera-Film Dokumentalny Lektor

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz