środa, 11 listopada 2015

Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność

Każde państwo lub określony region, ma swojego anioła, zwanego również "księciem"  (Ks. Daniela 10:2), tak nam podpowiada Biblia. Z pewnością podobnie jest w przypadku Polski, czy szerzej Słowian, że przydzielił nam Wszechmocny i sprawiedliwy Bóg nadprzyrodzonego Ochroniarza. Gdzieś tam w zaświatach nastąpiła zmiana lub Stwórca zadecydował, że zaistniało tu na naszych ziemiach przesunięcie mocy, możliwe że w związku z tym na dłużej zagości w Polsce nadzieja. Z dniem 12 listopada 2015 roku zaczęliśmy nowy rozdział narodowej państwowości. 


Chociaż polityczne sprawy w naszym kraju wyglądać mogą w pewnym sensie pozytywnie, to nie zapominajmy, że nad światem wiszą grozne bilijne przepowiednie. One muszą się wypełnić. Z tego względu możemy oczekiwać, że powstanie w bliżej nie określonej przyszłości jeden rząd światowy. Prawdopodobne jest, że będzie się składał nie tylko z istot ludzkich. Nie znamy przyszłości w szczegółach, jedynie mgliste plany, bardzo niewyrazne. Ciężko również coś powiedzieć o dacie powołania globalnego rządu hybrydalnego, czy stanie się on rzeczywistością za 100 lat czy za 1000, jak to opisywał domniemany podróżnik w czasie.

Nie wiemy jak dużą wiedzą o tym dysponują ziemscy pomocnicy Abaddona, realizujący z odgórnego nakazu nadprzyrodzony (i totalnie skrywany) plan. Wielce prawdopodobne jest to, że by go zmaterializować posiłkują się mocami, a zwłaszcza jak to określa Biblia, wiedzą pozyskaną sposobem niedozwolonym - okultystycznym kontaktem duchowym (z "Kosmicznymi braćmi"). Metoda stara jak świat, wszystkie starożytne cywilizacje z niej korzystały, również naziści Hitlera. Zaczynamy w Polsce nowy polityczny rozdział, pojawia się pytanie czy tylko polityczny, czy będzie to również nowa droga duchowa. Po około 25 latach, od roku 1991, 'powrotu' do realizacji planów ufonautycznych (elit NWO - ufosonów) jesteśmy państwem gospodarczo wycieńczonym, w wielu miejscach zniszczonym.


Ciężkie walki na bankierskim polu gospodarczym z pewnością są przed nami, ale dodatkowo i w strefie niewidzialnej, w obszarze ducha, to właśnie tam trzeba nam prowadzić bój, w nadprzyrodzonej Polsce, to o dusze niczego nieświadomych Polaków będziemy się zmagać.Organizacja duchowej ośmiornicy (NWO), nadzorowanej przez Istotę z Apokalipsy Jana 9:11 kontroluje sporą część polskojęzycznych elit, a te za pomocą środków medialnych uciskają Naród. Nadzieja leży w miłosierdziu Stwórcy YHWH  oraz jego aniołach, by pozwolił nam się uratować ze szponów globalistów, z ich wampirycznych zębów. Położenie Polski i Polaków jest elementem większej układanki, aby ją ogarnąć proponuję tłumaczenie kilku minut anglojęzycznej audycji, przedstawiającej zawartość amerykańskiej książki o nazwie "Kod Babilonu". W pracy tej znakomici autorzy zawarli wiele starożytnych informacji, które przepowiadają powstanie na Ziemi jednego okultystycznego systemu ucisku, reżimu ostatecznego, budowanego do tej pory w skrytości przez USA i Europę. Wiemy z wielu opracowań doktora Krajskiego, że przez ostatnie lata polskojęzyczne marionetki były mocno zaangażowane w to antyludzkie "dzieło". Można śmiało stwierdzić, że na teren budowy Nowego Babilonu, przynajmniej w Polsce, wparowało właśnie Boskie CBA !Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO - szansa na wolność


(...)Moim zdaniem większość materiału filmowego z tzw. lądowania Amerykanów na Księżycu to montaż studyjny ! Oczywiście nie wiadomo jakim sposobem i kiedy Amerykanie byli na Księżycu, i czy tam byli rzeczywiście, czy tylko wysłali sondę/y ? W mojej ocenie oni wolą eksperymentować na  ludzkich umysłach, tzw. "psy-ops" ! To jest ich głównym zajęciem ! A jak wiecie państwo z filmu "O co im chodzi ?" czy "Polaka kolejny raz najechana ?" te tajne organizacje specjalizują się w oszukiwaniu i opętywaniu, tak by pozyskać za pomocą magii DUSZE ludzkie ! Ich głównym celem jest takie owładnięcie społeczeństwem, by pozyskiwać bezbronne dusze, dzieje się tak bo stosują technologię ze starożytnego Babilonu !  Trochę o tej technologii znajduje się w filmie pt.: "Nowy Porzadek Rzeczy, a Kosciół Katolicki", a także w bardzo ciekawym materiale pt.: "Nadprzyrodzona Polska vs elity NWO" Dlatego tak ważnym jest uświadomienie sobie, że jesteśmy poddawani ciągłemu praniu mózgów, stąd też darwinizm i teoria ewolucji jest (magicznie-duchowo) narzuconym omamieniem, o czym piałem w artykule "Żelazna logika naukowca kreacjonisty". W filmie o tym samym tytule jest wyjaśnione, kto, skąd i dlaczego nas tak próbuje zamroczyć ! A jest to starannie prowadzony i szeroko zakrojony plan !(...)

Rok 2017 to 300 rocznica masonerii - koniec świata ?


(...)Jeżeli chodzi o wiarę w Zbawiciela Jezusa to należy napisać kilka słów o obecnej duchowej sytuacji w Polsce. Widać, że coś drgnęło, że jednostki używające języka polskiego, zaangażowane w NWO oraz agentura NWO, o której często opowiada doktor Krajski, zaczęła się "niepokoić". Nie chodzi o to że mogą stracić dopływ kasy z nielegalnych biznesów, ale że wielu ludzi w społeczeństwie się przebudzi, a wielu już się przebudziło z narzuconej Polakom jakiejś nierozpoznanej fazy umysłu, można ją nazwać magią tajnych elit-służb, inżynierią społeczną lub po prostu czarami. Gdyby zwiększyć modlitwę różańcową, a także ogłosić Chrystusa Królem Polski (co miało by wymiar wsparcia wykasowania komunistycznego i postkomunistycznego "wszczepu pamięci" - [urojonej], przeprowadzonego w latach 80, i ciągle jeszcze robionego za pomocą urządzeń elektronicznej psychomanipulacji - patrz artykuł red. Ziemkiewicza) to takie działania uznać by można za tarczę odbijającą panoszące się i niewidzialne zło tajnych stowarzyszeń, pragnących pozyskania dusz Polaków. Bez wątpienia modlitwa chrześcijan, a także wsparcie ludzi dobrej woli w oswabadzaniu się z implantów pamięciowych pozwoli Polsce i Polakom zaczerpnąć świeżego powietrza, tak potrzebnego w drodze ku prawdziwej wolności od (politycznych) ufonautów.(...)Nowy Porzadek Rzeczy i Kosciół Katolicki
https://www.youtube.com/watch?v=c_q5PiBORL4Przed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli 


Bardzo ważny film !
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna uniaDostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani - Polska w szponach NWO

Komentarz który pojawił się na portalu ZmianynaZiemi - (...)Multimiliarder George Soros w 2012 roku został odznaczony przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi – jednym z najwyższych odznaczeń które może dostać cudzoziemiec w Polsce. Wraz z Sorosem uhonorowane były organizacje powiązane z Rockefellerami. Tak naprawdę, to nie wiadomo za jakie „zasługi” dla Polski Soros dostał odznaczenie. Jak pisał Nasz Dziennik, Soros „Po utworzeniu rządu Mazowieckiego lobbował na rzecz planu gospodarczego, który potem – nie wiedzieć czemu – nazwano planem Balcerowicza. Szokowa terapia doprowadziła do wielu nieprawidłowości i afer, upadku całych gałęzi przemysłu i bezrobocia na ogromną skalę”. Za tymi słowami kryje się nędza, choroby, dewiacja i śmierć. Nie dość, że to dzięki Sorosowi Polacy lądują na ulicach gdyż nie są w stanie spłacać długów, to Polska jest spustoszona, jeśli chodzi o kulturę, sztukę, moralność i wszystko to co można nazwać osiągnięciami cywilizacyjnymi.  Należy się przyjrzeć bliżej tej postaci, bowiem „polskie” media nie odważą się na publikowanie prawdy o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Sytuacja do złudzenia przypomina tę z nazistowskich Niemiec, gdy żaden z publikatorów nie zdobyłby się na krytykę Hitlera.(...)


(Nowa ilustracja do sytuacji Polski z momentu ataku na rząd polski z dnia 11/03/2016)


Ostrzeżenie dla Polski - Michael E Jones | Lewica, Unia Europejska = ZŁOSzatanski plan tajnych elit - Co się stanie z Polską ?
https://www.youtube.com/watch?v=9L1k4qfOGVo

Unia Europejska dziełem masonerii 2/2 dr Stanisław Krajski ważny film !

Bazy typu "Area 51" to relikty zimnej wojny. Oczywiście tam się coś działo, i to bardzo dziwnego, ale to co jest w nich istotnego leży głęboko pod ziemią. Badacze tematyki tajnych podziemnych instalacji wskazują, że prowadzi się tam między innymi prace nad tworzeniem mieszanek genetycznych pomiędzy ludzmi a zwierzętami, choć możliwe że przy współpracy istot UFO. Na takie powiązanie wskazują sami masoni, którzy bez przerwy naśladują istoty UFOnautyczne. Masoneria powiela różnorakie zachowania istot z UFO, jest z pewnością przez te byty sterowana, jak sama zresztą nieoficjalnie przyznaje. Mamy więc chęć tworzenia nowych bytów, całkiem odmiennych od ludzi i zabronionych przez Boga YHWH. Już 3.500 lat temu Bóg wiedział co będzie się działo na Ziemi, dlatego umieścił w Biblii tajemnicze informacje, tak by ludzie z 21 wieku zrozumieli, że idą drogą zguby. Tajne stowarzyszenia to nie tylko GMO w każdej postaci, ale i duchowe niewolnictwo. NWO chce doprowadzić do sytuacji gdzie ogromna ilość ludzi straci swoje dusze, niestety ta wiedza jest jeszcze bardziej chroniona niż to co się dzieje głęboko pod ziemią. Jak zwykle by się chronić przed zakusami  organizacji kielni i cyrkla należy stosować obronę duchową w postaci modlitw do Dziewicy Maryi oraz Syna Boga Żywego YHWH, czyli Jezusa Chrystusa. Sytuacja Polski jest o tyle niebezpieczna, że instytucje UE-USA będące organizacjami ufonautycznymi chcą zniszczyć wszelkie chrześcijaństwo, zwłaszcza rządy oparte o wiarę w Jezusa Chrystusa. Jak widać wszelka dyskusja z ufosonami nie ma sensu, ich wyroki mają za zadanie doprowadzenie do NWO.

Na zdjęciu św. Ojciec Maksymilian Kolbe Rycerz Niepokalanej

Dodatkowe ważne linki:
Nowi hitlerowcy NWO - pożywienie Hitlera i jemu podobnych
Kiedy nowi hitlerowcy NWO rozpętają wojnę i zaatakują Izrael ?
„czy to w ciele było, nie wiem, czy poza ciałem, nie wiem, Bóg wie” – nadprzyrodzony świat w ciele i poza

"Czasami przyszłość prześwituje po polsku".

Poniżej trzy artykuły w tematyce globalnych "chwastów":

 Stary dobry Bóg, stara dobra Ziemia – przygotowania do „nowej” ?
Wyobraźcie sobie zrównoważony rozwój ufonautyczny
Podróż młodego Żyda do innego wymiaru – część III Wojna światowa – Gog i Magog
„strzeż się i pilnuj swojej duszy” – hebr. néfesz [נֶפֶשׁ] i gr. psyché [ψυχή]
Miłość do Jezusa – pokarmem żywota rodu boskiego Lecha
O masonerii, gejach i UFO tylko dobrze...
Hinduskie elementy dżedaizmu - rzeczywistość bardziej niezwykła od fikcji
Kościół Katolicki według społeczności aniołów – część IV Kościoła kosmicznego i megalitycznego

"Zgodnie z Mahabharatą asurowie na skutek powtarzających się klęsk w walkach z dewami i pozbawieni władzy i nieba zaczęli inkarnować się w ludzi z królewskich rodów (a dziś byśmy mogli powiedzieć, że w "elity"). Jako wcieleni i źli z natury bogowie (w liczbie wielu tysięcy) zaczęli szerzyć na Ziemi śmierć i zniszczenie." więcej w artykule "Starożytna niebieska materia"Teoria ewolucji to wielke zwiedzenie ludzkosci - dr Thomas Kindel


Giganci, znamię bestii, Jim Bakker show, Steve Quayle, David Lankford
https://www.youtube.com/watch?v=CTA5h93nmdE


Film w którym zawarta jest wiedza na temat tajemniczych mikro urządzeń znajdowanych w ciałach ludzi wziętych na pokład kosmitów, to dokument niezwykły, bo oparty na faktach, zdjęcia zostały robione podczas wydobywania tajemniczych przedmiotów przez lekarzy ! Polecam to video, jest bardzo ważne w kwestii zrozumienia przeszłości, tej dalekiej także !
Bio cybernetyka kosmitów, przypadek ladowania ufo w Rosji, Ufonautyczna uniaInnym niezwykle ciekawym programem jest audycja gdzie wybitny badacz oraz zdobywca nagrody Pulitzera Paul McGuire, tłumaczy jak będzie wyglądała przyszłość ziemskiej cywilizacji. Ogromnie interesujące 30 minut, z których dowiecie się jakie technologie mają być zastosowane, by połączyć ludzkość z przybyszami z kosmosu ! Kto tym wszystkim staruje oraz kto będzie kierował ludzkością za 100 czy 200 lat.
Nowy Wspaniały Świat - Stearman, McGuirePrzed obejrzeniem tego niezwykle ciekawego materiału proszę państwa byście pamiętali o wielu dowodach, zwłaszcza zdjęciowych, które potwierdzają właściwości zmiany kształtu-formy oraz stanu skupienia (materializacja-dematerializacja) 'pojazdów' ufonautów. Dodajmy do tego informacje pochodzące od porwanych, że same te istoty mają podobne zdolności zmiany wyglądu, oprócz wielu innych, o których marzą wielbiciele tego fenomenu (zwłaszcza transhumaniści).

Technologia starożytnego Babilonu ponownie - McGuire, Marzulli Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce


Wybory w cieniu tajnych bractw ?
https://www.youtube.com/watch?v=FLS92NJ_-5Q
1 komentarz: