niedziela, 30 października 2022

Trzęsienie ziemi w ufologii, ujawniono zdjęcie obcego z brazylijskiego Roswell w Varginha !

W roku 2013 na portalu Innemedium pojawił się tekst pt.: "Incydent w Varginha, czyli brazylijskie Roswell". Jest to dobry tytuł bo według ufologów wojsko weszło w posiadanie istoty Obcego - Ufonauty. Wspomniany artykuł był bardzo skromny, pisano wówczas: "W styczniu 1996 roku w okolicy brazylijskiego miasta Varginha doszło do całej serii obserwacji nieznanych istot uznanych za przedstawicieli obcych." Przytoczmy niezwykle ważne dane o tym przypadku, by przejść do sensacji z października roku 2022. 

To co wiemy o tym zdarzeniu z relacji świadków, podkreślmy to ponownie, jest szalenie istotne dla dalszych naszych dociekań ! Według doniesień medialnych, stworzenie UFO zostało po raz pierwszy zauważone przez trzy dziewczyny-kobiety w wieku od 14 do 22 lat: siostry Liliane i Valquíria Fátima Silva oraz ich przyjaciółkę Kátia Andrade Xavier podczas intensywnego deszczu i silnego wiatru. 

Kobiety widziały to stworzenie po południu 20 stycznia 1996: Dwunożny Obcy był długości-wysokości około 1,6 metra, z dużą głową i bardzo chudym ciałem, ze stopami w kształcie litery V, brązową skórą i dużymi czerwonymi oczami. Wydawało się, że zataczał się, lub był niepewny co się z nim dzieje, dziewczyny zakładały, że jest ranny lub chory.


I teraz najważniejsze ! Siostry Silva powiedziały, że uciekły i powiedziały matce, że widziały „ diabła ”. Kobieta nie uwierzyła im, dopóki nie poszła w miejsce, w którym sama widziała stworzenie, poczuła wówczas silny zapach przypominający amoniak-siarkę, znalazła tam ślady stóp i psa obwąchującego to miejsce. 


Jak widzimy miejsce w którym pojawiają się tzw. "obcy" jest naznaczone strasznym zapachem. To samo miało miejsce w czasie "spotkania" polskiego rolnika w Emilcinie, tam nasz Rodak też czuł zapach siarki, i tam też ufonauci zostali nazwani "potworakami", coś, jakieś istoty które przypominały "diabłów", jak w Varginha ! 

Znany zapewne państwu ufolog Roger Leir napisał książkę, "Ufo rozbicie w Brazylii" , która zawierała wywiady z ludźmi, którzy twierdzili, że dwa stworzenia zostały zabrane do kliniki, zanim zostały skonfiskowane przez personel wojskowy. 

Po tym jak zdarzenie zostało nagłośnione, a ludność zaczęła się budzić wojsko ogłosiło, że ten tzw. "Obcy" był w rzeczywistości bezdomnym, tak brudnym i zniszczonym, że przypominał "obcego". Było to działanie w stylu amerykańskiej psychomanipulacji, nazwanej "gazami błotnymi". Obecnie rządy w USA ujawniają prawdę o UFO, które jak się okazują nie są już "gazami bagiennymi", ale rzeczywistym fenomenem ! 

(Poniżej na kompilacji zdjęcie rentgenowskie ufo implantów w palcach ufonauty)

Podobnie dzieje się w Brazylii od roku 2022, to w tym roku rząd brazylijski zaczął odtajnianie akt UFO. W miesiącu październiku zaczęły przenikać do ufologów zdjęcia z incydentu w Varginha. Wyglądają na autentyczne, jednak jak to zwykle bywa, należy być ostrożnym, choć reakcje niektórych znanych ufologów mogą świadczyć, że mamy do czynienia z rzeczywistymi obrazami, pochodzącymi z wojskowych akt. 

Widoczne powyżej zdjęcie przedstawia schwytanego w sieć obcego, umieszczonego w drewnianej skrzyni. Wygląda na istotę demoniczną (Nie wiemy czy te drugie poniżej, gdzie w tle widać wojskowego i jakieś okno w piwnicy, w magazynie, jest autentyczne, choć pojawiło się w programie światowej klasy ufologa z Meksyku, wygląda tak samo jak to z drewnianej skrzyni). Pojawia się w tym przypadku kilka pytań: Czy jest to istota hybryda, albo czy jest biorobotem-cyborgiem, lub stworem którego zostawiono, bo był niebezpieczny dla innych obcych, lub był więźniem na statku UFO, z którego uciekł, lub w ramach zemsty zostawiono go na Ziemi by doświadczył losu obcego ? Czy był tylko bio-pojemnikiem dla innej istoty duchowej ? 

Dlaczego nikt po niego nie przyleciał ? Ostatnie pytanie jest bardzo ważne, bo z wojskowych przecieków dowiadujemy się, że obcy posiadał w swoich palcach ufo-implanty, tak wynika z ujawnionych zdjęć rentgenowskich ! Albo służyły mu do sterowania pojazdem, komunikacji telepatycznej, albo w jeszcze innych celach, o których nie mamy zielonego pojęcia. Sprawa jest niezwykle gorąca i zapewne niedługo dowiemy się więcej ! Osobiście uważam, że fenomen UFO ma związek z biblijnymi wersetami, a najważniejszym jest ten, który mówi, że Bóg „osadził ziemię na morzach i utwierdził ponad rzekami” (Psalm 24, 2) 

( Tu wklejamy trzecie zdjęcie do artykułu o obcym, widoczne poniżej. Z danych ufologów jest podobno autentyczne... jak go łapało wojsko...)


Jak podkreślają Ojcowie Kościoła, czy inni starożytni mędrcy i rabini, owe tajemnicze "morza" i "rzeki" to miejsca gdzie żyją straszliwe stwory, nazywane w Biblii "potworami" ! Bardzo prawdopodobne, że to z tych stref przybywają do nas, do naszego wymiaru obcy, jak ten z Varginha. 

Jeśli by się okazało, że to co wypłynęło z brazylijskich akt jest fałszerstwem, to i tak jesteśmy pewni realności objawień UFO, istnieje już gigantyczna biblioteka nagrań, z których wynika niezbicie, że gdzieś istnieją inne inteligencje, inne istoty myślące, oprócz ludzi z planety Ziemia. Są też starożytne doniesienia o innych wymiarach ("kosmicznych rzek"), z których przybywają do nas istoty duchowe, duchy i aniołowie, ale o tym innym razem.

Linki:

(Koniecznie sprawdźcie, albo przypomnijcie sobie tekst: Prawdziwy Władca Pierścieni, część III – pojemniki „rządców świata” mordoru.- to tam pisaliśmy o lekkich istotach UFO !)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz