poniedziałek, 17 lipca 2017

Mumia z Nazca coraz bardziej niebezpieczna ?!

Jaime Maussan w środowisku fanów UFO uznawany jest za badacza z samej światowej czołówki. Od wielu lat gromadzi wszelkie możliwe rejestracje niezidentyfikowanych pojazdów jak i samych Obcych. Jego najnowsze znalezisko wywołało niemałą sensację. Obrazy mumii z Nazca obiegły cały świat, ale tylko w internecie. Media głównego nurtu zachowują się jakby sprawy nie było. Ewolucjoniści i ludzie słabej psychiki uznali tą istotę za fałszerstwo, gdyby nawet okazała się prawdziwą, to długo nikt o niej się nie dowie - "cisza w eterze". 


Takie stworzenia nie maja prawa istnieć, powodują zbyt wielki zamęt w słabych głowach. Biblia i ukryte w niej informacje są dla wielu bajką, jakąś baśnią i nie mogą być brane na serio. Jednak Maussan niestrudzenie drąży temat. Kolejny raz poddał ją badaniom w tomografie komputerowym. Zaprezentował, choć niezbyt wiele, zdjęć przekrojowych wnętrza mumii. Aby sprawę jeszcze bardziej nagłośnić udał się do ministerstwa kultury w Peru, które jest odpowiedzialne za Nazca. Niestety nikt na szczeblu ministerstwa nie był zainteresowany w pociągnięciu sprawy dalej, co nie powinno nas dziwić. Machina ewolucji jest potężna i posługuje się siłą psychiczną. Zagniezdziła się w ludzkich umysłach, poprzez nie trzyma ludzkie dusze w uścisku i nie ma zamiaru puścić ! 


Takie odkrycia jak trzypalczasty humanoid oraz implanty w odkrytych szponiastych "dłoniach" z terenów pradawnych geoglifów, wskazują na zaawansowaną i całkiem nieznaną nam technologię, i to wszystko w bardzo odległej prehistorii, która w opinii światowej klasy archeologów charakteryzowała się ciemnogrodem i zacofaniem na poziomie kamienia łupanego ! W programie z dnia 16 lipca 2017, z udziałem wspomnianego meksykańskiego ufologa, często pojawiają się słowa "mafia", lub takie które określają ludzi krytykujących to wydarzenie jako bardzo nieprzygotowanych, niezdolnych do akceptacji zakazanej archeologii.Nic dziwnego, jesteśmy czarowani magią samoistnego i przypadkowego ewolucjonizmu od dzieciństwa, zastosowano na zbiorowym umyśle ludzkości głęboką psychomanipulację, właściwie to wymazano nam pamięć o zdarzeniach w odległych czasach, o zaginionych cywilizacjach, a w to miejsce wszczepiono pseudonaukę ewolucji.Maussan twierdzi, że jest to dopiero początek sensacji związanych ze starożytnym 'stworem', z czasem pojawi się więcej informacji, które wprawą w zakłopotanie największych niedowiarków. Już teraz możecie państwo obejrzeć wypowiedzi specjalistów, które wskazują na autentyczność nieznanego rodzaju ususzonego humanoida - "nefilima". Starożytny ufonauta z Nazca może stać się przysłowiowym gwozdziem do trumny materialistów od prazupy. Oby tak się stało ! (Kontynuacja w artykule pt.: "Wstępna analiza mumii z Nazca - część II, coraz bardziej przełomowe odkrycia ?!")


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz