niedziela, 12 lutego 2017

Davida Hugginsa obrazy


David Huggins ma w tej chwili ponad 70 lat. Obecnie mieszka w Haboken, New Jersey. Jako dziecko wychowywał się na wsi. Od młodości, od 8 roku życia, był porywany do UFO. W tamtym czasie spotykał ufonautów w postaci wielkiej modliszki, a także niewysokiego osobnika, bardzo podobnego do "Wielkiej Stopy". Od lat 17 był przymuszany do stosunków seksualnych z "kosmitkami". Studiował sztuki piękne, malarstwo na nowojorskim Art Students League, co pozwoliło mu znakomicie oddać scenerię "spotkań" z załogantami ufonautycznych "pojazdów".


Będąc w podeszłym wieku nadal jest odwiedzany przez przybyszy z innego wymiaru - lub co najbardziej prawdopodobne, z "Drugiego Nieba", jak dowodzą tego badania Grahama Hancocka, L.A. Marzulliego, i wielu innych. To tam mieszczą się światy istot chcących uprawiać z ludzkością "seks". David Huggins twierdzi, że (...)jego wzięcia, cała atmosfera związana ze "spotkaniami", była dla niego zawsze wielce depresyjna, nikt nie chce o tym opowiadać, w nich uczestniczyć, a tym bardziej należeć do klubu ofiar tych istot.(...) Malarstwo "Obcych" jest dla niego ratunkiem, odreagowaniem..., uporaniem się ze zjawiskiem.

 W Poniższym video, w pewnym momencie, pokazane jest jak "Obcy" umieszczają coś u porwanego ("znamię" ?), w obrębie "trzeciego oka"..., "standardowa procedura" podczas uprowadzeń do UFO.

Ufologia w pigułce - Davida Hugginsa obrazy
https://www.youtube.com/watch?v=iRKGAnDlIpMLinki:

Wielka duchowa bitwa - Polska wywyższona czy zasymilowana ?!
https://www.youtube.com/watch?v=3BY2uN4GYws&t=1431s
Ruch oporu - Przygotowania do wielkiego ucisku - Marzulli, Begley, Natanek
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz