niedziela, 2 czerwca 2013

Współpraca...! czyli "technologia maszynowa" razem z popotopie !

Czy piramidy z Giza to zaawansowana technicznie konstrukcja służąca do podróży przez inne wymiary i inne kosmosy ? Czy jej wykonanie to arcydzieło poprzedniej cywilizacji ludzi i Aniołów ? Ślady mechanicznej obróbki skał użytych do budowy Piramid z Giza, o tym można się dowiedzieć ze strony bloga http://technologiamaszynowa.blogspot.co.uk/...zapraszam i proszę nie zapominać, że obecna cywilizacja to skutek działania tajemniczych sił których kulminacją był potop...!na ziemi znajduje się pełno śladów poprzedniej ludzkości jak i wspaniałej roślinności tamtego świata, roślinności skamieniałej...

zdjęcie przedstawia konstrukcję ułożoną z pozostałości skamieniałego lasu...


odkopuje się dziwne pozostałości nieznanych istot... czy byli nauczycielami ludzkości czy kimś innym ?


możliwe, że istotami z innych wymiarów...
jaka cywilizacja potrafiła przemieszczać tak olbrzymie bloki skalne ?

Jak zaawansowaną była poprzednia ludzkość ? Dlaczego znajduje się tak dużo kamiennych kul ? Jaką wiedzę o geometri przestrzeni posiadała poprzednia ludzkość ?! Jakie było zastosowanie tej wiedzy ?!
Kamienne kule z Bośni - Semir Osmanagic - 23.08.2013 

  Published on Aug 23, 2013

  http://www.youtube.com/watch?v=ExM1Frng2_Y
Jednak wszystkie te miejsca przebija jedno, a jest nim wyspa na terytorium Rosji, Остров Чамп; Ostrov Champ, mapka z lokalizacją tych niezwykłych pozostałości cywilizacji przedpotopowej...!
i znajdowane tam kule cywilizacji NATURYhttp://en.wikipedia.org/wiki/Champ_Island

Najświętrze miejsce na Wyspie Wielkanocnej jest to z okrągłym kamieniem-kulą !
...miejsce "lądowania" tajemniczej arki Noego i jego rodziny, kim był Noe ?! Czy miał wysokość 2.50 metra czy większą ? Czy posiadał wiedzę potrzebną do rozpoczęcia nowej cywilizacji ? Czy może wiedzę duchową, wiedzę o ludziach i ludzkości ? Natomiast technologia przyszła z innego wymiaru od innych istot ?!dziwne ślady na ziemi... pozostawione przez ludzi po potopie, czy ludzie po tym kataklizmie posiadali zdolności kontaktu z innymi wymiarami ? czy odbierali jakieś niezwykłe informacje pochodzące z natury ? Czy "współczesny człowiek" zabiegany i zastraszony przez obecną stechnicyzowaną ludzkość jest w stanie odbierać delikatne drgania natury, kosmosu ?Siatka informacyjna naszych ciał, umysłu oraz duszy jest bardzo precyzyjna i w maksymalnym stopniu skoordynowana, z wielką dokładnością odbiera trafiającą w nią informację z zewnątrz. Z elektroniki technicznej wiadomo, że układ scalony zużywa znacznie mniej energii niżby to wynikało z sumy energii zużywanej przez jego poszczególne elementy oddzielnie. Parametry środowiska energetycznego, zarówno wewnętrznego, jak i otoczenia, grają na subtelnie zrównoważonym układzie biologicznym ciał ludzi melodię swoich fluktuacji. 


Należy sądzić że z niezwykle szerokiego informacyjnego pasma środowiska tylko nieznaczny jego procent jest odbierany w sposób świadomy, przez zmysły. Reszta nie przedstawia jednak dla żywego ustroju pustki informacyjnej, czyli nie jest martwym informacyjnym wycinkiem środowiska. Poprzednia ludzkość mogła odbierać znacznie szerszy przedział informacji, informacji biologicznej, informacji drgań kosmicznych, no i wreszcie informacji z innych wymiarów.


Tutaj właśnie przebiega poprzez zoologię hominizacyjna kreska, oddzielająca zwierzęcy odbiór informacji od ludzkiego. Ten ostatni nie jest wyłącznie odbiorem świadomym via receptory zmysłowe i układ nerwowy, lecz i możliwością wydobycia informacji z siebie, z duszy, z ducha, rzucenia jej na indywidualne cechy osobowości i osiągnięciem przekonania, że właśnie coś takiego jest nie tylko możliwe, ale rzeczywiście nastąpiło. Człowiek jest generatorem własnej informacji, a dzięki niej potrafi drążyć otaczający świat w znacznie szerszym zakresie niż pozwala mu na to recepcja zmysłowa i jednocześnie może drążyć własną naturę. Stwierdzenie, że tak właśnie jest, stanowi odkrycie siebie. Poprzednia cywilizacja bardziej rozwinięta pod tym względem znała siebie i swoje możliwości lepiej niż obecna...Organizm jest białkowym przyrządem stworzonym przez Stwórcę do odbioru informacji czyli procesu życia-istnienia w tej rzeczywistości, jest żywym ustrojem, którego siatka dyfrakcyjna wewnętrznej energetyki wyławia każdą zmianę parametrów środowiska nie tyle dla własnej wiadomości, ile raczej dla własnego zasilania. Organizm jest układem zasilanym informacyjnie z racji swej konstrukcji


Niewykluczone, że zwierzęta odbierają instynktownie znacznie szerszy zakres informacji, niż im na to receptory zmysłowe pozwalają.

wszędzie są odkopywane ślady poprzedniej cywilizacji... warstwa ziemi naniesiona na piramidę bośniacką...
Wybieg myśli naprzód jest ograniczony tylko jednym - prędkością światła, za nim dopiero bezwładna masa biologiczna nadąża w czasie słonecznym. Czas dany człowiekowi zaraz po stworzeniu wyrwał człowieka z grawitacyjnych przeznaczeń masy organizmu oraz dał możliwość wglądu w informację kosmiczną...?


w bośni także znajduje  się kamienne kule...


Układ żywy pozostaje "głuchoniemy" na wołanie środowiska tak długo, dopóki nie stworzy własnego systemu informacyjnego. Środowisko bowiem "przemawia" również do świata mineralnego, do kwantowego układu atomowego czy drobinowego.
Życie zostało stworzone w informacyjnej siatce, - w dyfrakcyjnej siatce fal elektronowej, fotonowej i fononowej.
...dlaczego tyle tych kul na całej ziemi popotopowej  ?! Czy ma to związek z siatką  fal elektronowej, fotonowej i fononowej ?! Co wiedzieli poprzedni ludzie sprzed potopu?, ich długowieczność spowodowała szerszą percepcję środowiska, natury, kosmosu ? Skąd pierwsi ludzie na Ziemi wiedzieli o przyjściu najważniejszej Osoby we Wszechświecie ? O Kimś pochodzącym z Nieba, Istocie Niebiańskiej. Zakodowali to w swoich imionach, a te zapisali w Księdze Rodzaju ! Czy była to tajemnica dla tamtej cywilizacji ? Czy może wiedzieli o największym wydarzeniu ludzkości popotopowej, o przyjściu na Ziemię długo oczekiwanej Istoty Niebiańskiej mającej zbawić ludzkość ? Dlaczego Mesjasz wzbudza tak wielkie kontrowersje ?! O jakich tajemnicach opowiadają jego nauki ? Dlaczego są tak ważne ? Czy "Królestwo Niebieskie" mające się pojawić na Ziemi to czas niezwykłych zdolności ludzkości ? Tym razem nie megalitycznych, ale przenikających wszystkie wymiary przestrzeni ?

Współpraca zawsze jest owocna :-)


odkryto też niezwykłą skamielinę "zwierzęcia" przypominającego olbrzymią dżownicę ! takie niezwykłości ze świata przedpotopowego przypominają, że był on ekstremalnie dziwny i niezwykły !Proponuję zapoznać się z 5 minutowym filmikiem pt.: "O co im chodzi", znajdą w nim państwo informacje dlaczego starożytne artefakty zaginionych cywilizacji (przedpotopowych), a także szkielety lub resztki gigantów są skrywane przez światowe elity. Dodatkowo przedstawia się tam cenne uwagi na temat sytuacji społeczeństw, jak są manipulowane, dlaczego spora ich część jest zadłużana, te skryte i celowe działania mają jeden cel, jaki ? Wystarczy obejrzeć pierwsze kilkanaście sekund tego materiału.

O co im chodzi ? 
Piramidy z Giza - dowody na globalny kataklizm
http://w327.wrzuta.pl/audio/ae9BRa6rF5B/basn_jak_niedzwiedz_tom_i_fragment_-_o_ziemianstwie

http://www.wykop.pl/link/1316837/basn-jak-niedzwiedz/

2 komentarze:

 1. DUZY WKLAD pracy
  Czy mozn prosic o maila by cos wyslac.
  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Czytając tego typu wpisy jestem naprawdę pełna podziwu dla ludzkości, która w swoich pokoleniach posiadała i posiada oraz posiadać będzie geniuszy, którzy myślą będą wybiegać w
  przyszłość ponad te dostępne możliwości. Kto by pomyślał, że dzięki swojemu sprytowi, kreatywności i innowacyjności bedziemy w stanie tyle przetrwać i przedłużać nasze istnienie o kolejne pokolenia młodych osób. Obecnie jestem na studiach powiązanych z robotyką i obecnie uczę się czym są oscyloskopy, ale czytanie o dokonaniach technologicznych ludzkości też jest bardzo porywające :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń