piątek, 8 września 2017

Ingerencje z innego wymiaru, chleb powszedni...


Jeśli państwo zajmują się ufologią, duchowością i starożytną historią megalityczną to możecie napotkać w waszym życiu dziwne zdarzenia. Niejednokrotnie miewałem zagadkowe zdarzenia z komputerami, z danymi, z napisanymi tekstami, one znikały, coś się z nimi działo, zawsze trzeba robić dwie kopie na innych nośnikach, przynajmniej dwie. W związku z tymi tematami występowały w przeszłości (wokoło) naprawdę przedziwne zjawiska, może poświadczyć o czymś podobnym każdy badacz fenomenu ufo, wszyscy którzy na poważnie się tym interesują.

W ostatnim czasie z niewiadomych przyczyn przestała poprawnie działać strona Argonauta.pl, coś się stało takiego, że nie można było publikować, nie wiadomo dokładnie 'co lub kto interweniował'. W tym samym czasie, co należy podkreślić, wysiadły "styki" w obudowie komputera osobistego. Komputer został oddany do serwisu, jest na gwarancji. Ponieważ to tylko elektryczno mechaniczne styki obudowy, więc nie martwiłem się o resztę. Co się może stać z wnętrzem PCeta, skoro naprawa nie dotyczy oprogramowania, dysków twardych, pamięci itp..., po 3 tygodniach odwiedziłem salon jednej z większych polskich komputerowych sieci. 


Po odczytaniu protokołu z naprawy dowiedzieliśmy się, że wymianie uległa obudowa, wraz z panelem przycisków, tak jak miało być. Włączyliśmy maszynę. Okazało się że nie ma systemu, wszystko wskazuje, że dysk twardy został wyczyszczony, nie ma nic. Serwisant nawet nie zainstalował windowsa ! Zero danych ! Wszystkie rozpoczęte tłumaczenia filmów o UFO i tym podobnych przepadły ! Wszystkie teksty w tym temacie odeszły w zaświaty ! Sprzedawcy nie mogli zrozumieć sytuacji. (Rzeczywistość jak Bareja ?)


Co trzeba zrobić, co musi się takiego stać, żeby wymieniając (tylko) obudowę wykasować wszelkie dane, wyczyścić dysk twardy ?! "Zdarzenie" z Argonautą.pl i specjalistyczne czyszczenie pamięci PCeta zdarzyły się w tym samym czasie ! Czy jest to przypadek ? Nie ma czegoś takiego jak przypadek, zwłaszcza w środowisku zainteresowanych UFO, duchowością, religią, aniołami, demonami i Bogiem Jedynym !


Ręce opadają..., czasami pojawia się myśl: wiadomo jak to wytłumaczyć, siły ciemności nie śpią, dlatego należy pamiętać, i to ciągle: jest Stwórca, Jego żywy Syn Chrystus, Duch Święty, Maryja Dziewica, aniołowie, święci Katolickiego Kościoła Kosmicznego i Megalitycznego... no i wy Polacy.


Linki:
Atak na Argonautę - Ogłoszenie
Ludzie Acheiropoietos - nie ludzką ręką uczynieni !
Czy ludzkość zamieni się w UFOnautów ?
2017 rozpoczęty…, tajemniczy etap rewolucji to moment Darth’a Sidious’a

Jakaś większa akcja kosmiczno innowymiarowa ?! NWO jest zagrożone ?! Jak pamiętacie "nowy porządek" jest organizowany przez ufonautów ! https://youtu.be/-SGiv7ABz-Q?t=7m25sTwórca najbardziej oglądanego kanału o UFO w szpitalu, wcześniej odwiedzili go Faceci w Czerni (Man in Black)

Najbardziej oglądany kanał o UFO na YouTube to "SecureTeam10". Jego założycielem i jednocześnie montażystą jest młody obywatel USA. Dnia 08/09/2017 umieścił film, w którym widzimy go w szpitalu. Twórca bardzo popularnych filmów o niewyjaśnionych zjawiskach miał całkiem poważny wypadek, jego standardowym środkiem lokomocji jest motocykl. Po tym zdarzeniu został zoperowany i leży w szpitalu.

I'm in the hospital. 8/9/17

Czy był to tylko i wyłącznie zbieg okoliczności ?! Wcześniej, jakieś kilkanaście dni temu, przed jego domem obserwował, i to przez kilka dni z rzędu MiBy ("Man in Black"), jego miejsce zamieszkania było pod obserwacją, dokonał nagrań podejrzanego pojazdu i umieścił je na swoim kanale. Z badań wynika, że najbardziej narażonymi na wypadki pojazdami są właśnie motory. Nawet jeśli coś wygląda na zwykły przypadek takim wcale być nie musi. Kosmiczne siły które nie chcą rozgłosu mogą posługiwać się różnorodnymi energiami by powodować specjalne zdarzenia. 

Przykładowo znany polski ufolog Jan Pająk sądzi, że ufonauci mogą wywoływać u ludzi określone skurcze mięśni, albo ich brak, powodując w ten sposób różne zajścia i w konsekwencji również i zejścia. Literatura około biblijna dostarcza nam informacji o bytach zdolnych wywoływać u ludzi choroby, co z kolei potwierdzają doniesienia ufologów.

Wspomniany badacz podejrzewa, iż śmierć wielu ufologów, jak choćby Blani Bolnara, czy doktor Karli Turner nie była przypadkiem. Jest wysoce zasadne, by sądzić o wypadku amerykańskiego chłopaka, iż ten nie był zwykłym zdarzeniem, zwłaszcza jeśli wezmiemy pod uwagę wcześniejszą kilkudniową wizytę MiBów. Ostatecznie można wszystko sprowadzić do badań jednego z dyrektorów MUFON-u Joe Jordana, którego własne doświadczenia z tymi bytami zaprowadziły do Biblii, i w końcu do Jezusa, jedynego Zbawiciela ludzkości.

Jeżeli badacz UFO nie wierzy w Jezusa Chrystusa, nie jest chrześcijaninem, ale wyznawcą New Age to jest duża szansa, że skończy tak jak to opisuje nasz wybitny ufolog Jan Pająk, mamy przecież do czynienia z istotami duchowymi, często demonami, lub 'bogami', opisywanymi w Biblii, lekceważenie tych potężnych bytów może się skończyć dla zainteresowanych zle:

[...]Systematyczne mordowanie badaczy którzy traktują UFO jako źródło "darmowej" wiedzy
Motto: "Jeśli rzeczowo badasz UFO wówczas NIE licz na dożycie późnej strości i na naturalną śmierć we własnym łóżku. Umrzesz młodo i tragicznie w tajemniczych okolicznościach i to bez względu na to czy wierzysz że UFO są złe czy też dobre." 


Nie trzeba być geniuszem aby odnotować, że kiedykolwiek na Ziemi pojawi się jakiś rzeczowy badacz, który usiłuje dokopać się prawdy na temat UFO za pomocą jedynie badań samych owych UFO, badacz ten szybko zostaje zamordowany w jakiś dobrze zakamuflowany sposób. Tak właśnie 9 stycznia 1996 roku zamordowana została Dr Karla Turner (poprzez zaindukowanie w niej śmiertelnego raka). Dała się ona poznać na świecie jako naukowiec który był w pełni świadom sztańskich intencji UFOnautów i demaskował te intencje przy każdej okazji. Jej skryte zamordowanie przez UFOnautów nie może więc nikogo dziwić. Jednak zdziwienie może budzić śmierć innego badacza UFO. W dniu 27 września 2004 roku zamordowany bowiem też został przez UFOnautów profesor John Edward Mack, M.D. (October 4, 1929 - Sep 27, 2004), professor psychiatry na Harvardzie (USA) i laureat nagrody Pulitzera (UFOnauci spowodowali najechanie na niego srebrnym Peugeot'em 306, którego podobno prowadził łatwy do telepatycznego zamanipulowania, bo pijany kierowca). Professor Mack wierzył bowiem w "boskość" i "dobroć" UFOnautów i pokreślał ją w swoich książkach. Długi wykaz badaczy UFO zamordowanych przez UFO, opisany został w podrozdziale W4 z tomu 18 monografii [1/5]. Jeszcze dłuższy wykaz badaczy UFO systematycznie wymordowanych przez UFOnautów, w 2007 roku ciągle był dostępny do wglądu zainteresowanych na angielskojęzycznej stronie internetowejrense.com/general64/liquid.htm

Mnie osobiście najbardziej jednak zbulwersowała śmierć jednego racjonalnego badacza UFO z Polski (i to aż dla kilku powodów). Była nią śmierć znanego mi osobiście Zbigniewa Blani-Bolnar z Łodzi. W czasach kiedy mieszkałem jeszcze w Polsce, całymi godzinami dyskutowałem ze Zbigniewem sprawy UFO. W owym czasie Zbigniew miał bardzo dobrą opinię o UFOnautach (wówczas ja zresztą też). Oboje wtedy wierzyliśmy że UFOnauci są "dobrzy", że przybywają na Ziemię aby nam pomagać, oraz że po cichu czyszczą naszą atmosferę z brudów i promieniowania które nasza cywilizacja produkuje. (Taką wszakże opinię rozsiewała wówczas po Ziemi kłamliwa propaganda samych UFOnautów.) Ta dobra opinia o UFOnautach wcale jednak nie zapobiegła tragicznej śmierci Zbigniewa i to w dosyć tajemniczych okolicznościach - podobnie jak to ma miejsce ze wszystkimi innymi racjonalnymi badaczami UFO. Nie sprawdziłem wówczas kiedy się urodził, ale w czasach kiedy go znałem byliśmy w przybliżeniu tego samego wieku. Natomiast w 2007 roku strony internetowe, np. cezary_kwiatk.republika.pl/blania.htm informowały , że Św. pamięci Zbigniew Blania-Bolnar zmarł na atak-zawał serca w dniu 1 październia 2003 roku. Czy został skrycie zamordowany przez UFOnautów? Tego nigdy zapewne się nie dowiemy z całą pewnością. Jednak znając szatański zwyczaj UFOnautów aby mordować wszystkich racjonalnych badaczy UFO i to bez względu na to czy wierzą w "dobroć UFOnautów" czy też nie, można spekulować z dużym prawdopodobieństwem że prawdopodobnie TAK - znaczy że jak zwykle UFOnauci mu cichcem i skrycie dopomogli przenieść się na tamten świat za pomocą ichnich zaawansowanych technik mordowania opisanych m.in. na totaliztycznej stronie bandits_pl.htm.

Jak się okazuje, badania UFO są najniebezpieczniejszym zajęciem na Ziemi. Jeśli wiec i TY czytelniku interesujesz się UFO (co zapewne jest prawdą - wszakże czytasz niniejszy tekst), wówczas przygotuj się duchowo, że nie dożyjesz starości ani nie umrzesz naturalnie we własnym łóżku. Tak wiec samo jak ja, każdego wieczora kiedy kładziesz się spać do łóżka powinieneś się liczyć że następnego dnia możesz już nie wstać. Każdego też wieczora podziękuj Bogu że dał ci przeżyć jeszcze jeden dzień, a także rozważ w swoim sumieniu czy naprawdę przeżyłeś go tak jakby to był już Twój ostatni dzień życia! Policz też ile już razy prawdopodobnie organizowany był skryty zamach na Twoje życie (w moim przypadku mogę się doliczyć około 30 takich skrytych zamachów w czasokresie 60 lat mojego życia). Wszakże pozwoli Ci to wyliczyć statystycznie co jaki czas UFOnauci usiłują wyprawić Cię na tamten świat, a tym samym przewidywać kiedy najprawdopodobniej będzie miał miejsce następny z takich zamachów (który może już okazać się udany dla UFOnautów).[..] cytat z http://popotopie.blogspot.com/2015/06/implant-pamieciowy-coraz-bardziej.html
Sensacyjna i prawdziwa historia Polski - doktor KrajskiSensacyjna i prawdziwa historia Polski część II - doktor Krajski
https://www.youtube.com/watch?v=m4-Ce-CULt0
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz