piątek, 10 sierpnia 2018

Czy Alex Jones zostanie zamordowany przez Nowych UFO Volkistów ?Znawcy tematu twierdzą, że Stany Zjednoczone Ameryki powstały jako państwowo będące globalnym strażnikiem tzw. "światowej demokracji”, po tym  jak już wszędzie tzw. "demokracja wygra",  zaprowadzą „Nowy Światowy Porządek”. Każdy kto przeciwstawia się "globalnym strażnikom" zostanie wcześniej, czy pózniej 'skasowany' ! W poniedziałek, to jest 06/08/2018 roku programy amerykańskiego czołowego anty enwuowca Alexa Jonesa zostały usunięte z wielu cyfrowych monopolistycznych platform, w tym z molocha YouTube, nastąpiła w pewnym sensie blokada permanentna agencji informacyjnej InfoWars. 

Okazuje się, że smartfonowe aplikacje programu InfoWars.com są na pierwszym miejscu pobierania, znacznie prześcignęły w tym względzie lewacki CNN !  Alex Jones jest znany ze swojej nieugiętej postawy wobec planu cywilizacji śmieci, jakim jest wprowadzenie ogólnoświatowego zniewolenia, dla niepoznaki nazywanego "Nowym Wspaniałym Światem", lub po prostu NWO. Szturm koncernów medialnych jaki właśnie ma miejsce w USA na amerykański odpowiednik "Ojca Rydzyka" - przeraża ! 

Wygląda na to, że obserwujemy zmasowany atak na wolność słowa, prowadzony zza kulis przez tajne stowarzyszenia Nowych UFO Volkistów, mające do tej pory w swoich rękach 99% rynku medialnego USA. Nie jest tajemnicą, że większość instytucji tego państwa, albo całe państwo jest w rękach mocy piekielnych sppod znaku kielni i cyrkla, określanych jako iluminaci, stąd można zadać pytanie, czy wróg planu NWO i mafii szczepionkowej, jakim jest bez wątpienia Alex Jones, nie zostanie wkrótce zamordowany ?! 

Tak potężna zawierucha medialna, uruchomienie tak ogromnej psychomanipulacyjnej struktury MkUltra, jaką się obecnie wznosi, wymierzonej przede wszystkim w jednego człowieka, tuż przed kolejną turą prezydenckich wyborów, musi służyć określonemu celowi, może chodzić o wywołanie masowej fali nienawiści, skutkującej wybuchem zamieszek, o które ostatecznie oskarży się "szaleńca Jonesa" i "niezrównoważonego" blond włosego prezydenta ! 

Zresztą od dawna oskarża się go o rozsiewanie "teorii spiskowych" i "mowę nienawiści", a wiemy, że są to główne "maczugi" którymi okłada się niewygodnych patriotów, za czasów polskojęzycznych folksdojczy w Polsce było podobnie. Zapewne któregoś dnia usłyszymy o nieszczęśliwym wypadku Alexa, a to niesprawnej oponie, tak jak to było z Nigelem Farge, a to jakaś betoniarka zjedzie na niewłaściwy pas, albo po prostu Alex Jones któregoś ranka się nie obudzi... Sytuacja potężnego ataku struktur amerykańskiego NWO pokazała nam coś bardzo ważnego. 

Szaleńczo bogate platformy medialne potrafią w ciągu 12 godzin zablokować niewygodne rozgłośnie, może ktoś z państwa powie, że nie używa facebooka, albo nie ogląda YouTuba, ale przecież wielu Żydów nie słuchało Adolfa Hitlera, a jednak przyszło po nich gestapo ! Gdyby wolność słowa przestała w USA funkcjonować, to możemy być pewni, że UE zrobi to samo w eurokołchozie !

Aktualizacja 12/08/2018 - Większość fanów UFO słyszała o YouTube-owym kanale "secureteam10", zajmującym się tematyką obiektów UFO oraz niewyjaśnionymi zjawiskami. Twórca tego niezwykle popularnego kanału tworzy filmy, które mają momentami kilka milionów odsłon, w związku z tym otrzymał nawet nagrodę od YouTube. Amerykanin dzięki swojej ciężkiej pracy, i jak sam twierdzi, po wielu nieprzespanych nocach, osiągnął wysoki status wśród badaczy fenomenu latających spodków, co przełożyło się na oglądalność. Jednak zaraz po tym jak Alex Jones został zablokowany przez medialne koncerny nagrał własne wideo o tym skandalu, produkcja mówiła o brutalnej i bezsensownej internetowej cenzurze, była obejrzana przez blisko 500 tyś. ludzi, co musiało zaboleć cenzorów medialnego molocha, ci postanowili usunąć film o Alexie Jonesie, na razie tylko samo nagranie, by nie wzbudzać zbyt wielkiej kontrowersji, ale kto wie, może za kilka tygodni cały kanał zostanie zablokowany, wszystko zależy od tajnych współpracowników okrutnego reżimu jak i rozkazów szaleńców NWO ! Prawdopodobnie nie przestaną prześladowań, aż wszyscy wrogowie Nowego Porządku nie zostaną zablokowani i usunięci. W tym temacie należy wspomnieć o polskim podwórku, całkiem niedawno, bo 28 lipca 2018 YouTube usunęło kanał znanego księdza Natanka. Jedynym racjonalnym wytłumaczeniem takiego desperackiego posunięcia musi być fakt, że polski ksiądz zawzięcie walczy z szatanem, którego wyznawcami są amerykańskie marionetki stojące za medialnymi platformami...!

Donald Trump uratuje Amerykę i świat ?
Specjalne duchowe namaszczenie Donalda Trumpa
Agenda 2030. Zrównoważony rozwój depopulacji
W Polsce dzieci regularnie zjeżdżają do głębokich kopalń i udają się do ukrytych podziemnych miast – oblivion !

Czy Polaków gromadzi się na wojnę w wielkim dniu - pozostał nam już tylko marsz ?

Nowy kulturkampf - Alex Jones - 25.02.2017

They live 2014 Oni żyją - Alex Jones - polska wersja (napisy) HD
https://www.youtube.com/watch?v=rF7xU0kU24k
Diaboliczna asymilacja Polaków do zachodniej cywilizacji demonicznej 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz