sobota, 21 marca 2015

Nadzwyczajne dochodzenie policjanta w sprawie nieznanego gatunku humanoida – film

Żyjemy w czasach, kiedy zjawiska nadprzyrodzone są albo wypierane przez materialistyczne społeczeństwa, albo w skrytości wciąga się je w strefy duchowo niebezpieczne (masoneria), co pociąga za sobą występowanie bardzo groznych zjawisk. W USA sprawa jest o tyle „lepsza”, że więcej ludzi jest świadomych nie tylko zagrożeń, ale i prawdziwych przypadków, gdzie ludzie znikają w tajemniczych okolicznościach ! Prezentuję państwu nadzwyczajny materiał, który był wynikiem pracy amerykańskiego policjanta. W obecnych czasach fałszu i politycznej poprawności, rzadko znajdzie się osoba godna zaufania, która prowadzi badania w strefie zjawisk anomalnych. Zorganizował zespół badaczy (również oficerów) i z profesjonalnym podejściem rozpoczął kilkuletnie dochodzenie, i jak państwo zobaczą, nie byle jakie ! Mowa tu o byłym policjancie Dawidzie Paulides.


Przed wkroczeniem w świat zjawisk paranormalnych i Wielkiej Stopy pracował jako detektyw różnego rodzaju przestępstw, w różnych wydziałach, w jednostkach specjalnych SWAT i narkotykach (Vice). Zakres materiału jaki przebadano w związku z tajemniczymi zniknięciami ludzi, obejmował gigantyczne bazy danych z całych stanów USA ! To co wykryto może być również zaliczone do zaginionego świata starożytnej cywilizacji Noego ! Może, ale nie musi ! Na podstawie tysięcy znalezisk archeologiczno geologicznych, ogromna liczba badaczy jest przekonana, że potop miał miejsce około roku 3000 p.n.e., więc nie jest to wcale okres tak odległy, by nie mogły jakieś inne, nieznane formy życia, przetrwać do naszych czasów. Zespół dochodzeniowy pod przewodnictwem Paulidesa, poszedł tropem niewytłumaczalnych zagadek oraz często ukrywanych i nierozpoznanych zjawisk w narodowych parkach USA.Tak jak w książce „Polowanie na Skinwalkera”, tak i w przypadkach badanych przez Paulides’a „hipoteza pozaziemska” tajemniczych fenomenów poddawana jest w wątpliwość, choć się jej nie wyklucza. Możliwe że mamy tu do czynienia z istotami z wymiarów równoległych, czymś/kimś podobnym do stworzeń opisywanych w indiańskich legendach, pochodzących z innych wymiarów, znanych jako „tricksters” lub „skinwalkers”, które w USA i Canadzie należą do świata mrocznych opowieści.


Jeżeli lubią państwo filmy sensacyjne, to wykład ten, w pewnym sensie, jest czymś bardzo podobnym, z tym że, opowiada o sprawach PRAWDZIWYCH ! Badania Paulidesa trzeba określić jako ekstremalnie interesujące i godne zaufania. Widać, że w USA ciągle jeszcze działa prawo, że instytucje rządowe, chociaż mogą kręcić, to do jakiegoś stopnie można od nich egzekwować przepisy, a kongresmeni (odpowiednik posła na sejm) nadal robią coś dla społeczeństwa !

Zdjęcie: David Paulides


WIELKA STOPA (Zaginiona rasa przed lub po potopowa ?)

Wielka Stopa opisywana jest jako potężna (od 2 do 3 metrów wysokości), dwunożna, człekopodobna istota bez ogona, pokryta gęstym i krótkim futrem, którego kolor może być zmienny od czerni do rudego brązu (także jasny i srebrzysty). Ma głowę podobną do...


Resztę artykułu znajdziecie państwo tutaj:

http://argonauta.pl/nadzwyczajne-dochodzenie-policjanta-w-sprawie-nieznanego-gatunku-humanoida/

Zdjęcie rosyjskiego Ałmasa (Wielkiej stopy z roku 1959)
Wielka stopa i zaginieni 411 - David Paulides, Ałmas - Yeti   Brak komentarzy:

Prześlij komentarz